2024-10-15 23:29:00

Konferencja: Michał Probierz po meczu z Chorwacją [WIDEO]

Zapraszamy na transmisję z konferencji prasowej reprezentacji Polski po meczu z Chorwacją. Na pytania dziennikarzy odpowie selekcjoner - Michał Probierz.

Polska reprezentacja rozpoczęła mecz z Chorwacją bardzo dobrze, prowadząc po golu Piotra Zielińskiego. Jednak Chorwaci szybko odpowiedzieli bramką Borny Sosy, a następnie zdobyli dwie kolejne w ciągu siedmiu minut, przez co przejęli kontrolę nad meczem. Polacy zmniejszyli straty dzięki bramce Nicoli Zalewskiego przed końcem pierwszej połowy.

W drugiej połowie bramkarz Marcin Bułka kilkukrotnie ratował Polskę przed utratą gola. W 69. minucie Sebastian Szymański doprowadził do remisu, a później Dominik Livaković z Chorwacji został ukarany czerwoną kartką. Mecz zakończył się wynikiem 3-3.