2024-10-06 16:23:18

Szalony mecz w Połańcu. Czarni od 0-3 do 4-3 z Avią Świdnik [WIDEO, BRAMKI]

Czarni Połaniec (żółte stroje) wygrali z Avią Świdnik po niezwykle dramatycznym spotkaniu. Gospodarze przegrywali już 0-3, by ostatecznie zwyciężyć 4-3 (fot. facebook.com/AviaSwidnik1952)
Czarni Połaniec pokonali Avię Świdnik 4-3 w meczu ligi gr. IV. Emocji nie brakowao, tym bardziej, że gospodarze do 71. minuty przegrywali 0-3. Zobaczcie jak padły bramki w tym spotkaniu w poniższym materiale wideo.

Zespół z Połańca nie rozpoczął tego spotkanie zbyt dobrze. Już w 13. minucie gola dla Avii Świdnik strzelił Paweł Uliczny. Jeszcze przed przerwą na 2-0 dla gości podwyższył Patryk Małecki.

Kiedy w 67. minucie gola na 3-0 dla przyjezdnych zdobył Adrian Paluchowski nikt chyba nie spodziwał się, że Czarni Połaniec mogą w tym spotkaniu zdobyć choćby punkt.

Nadzieję dał w 71. minucie Szymon Salamon, który zdobył bramkę na 1-3. Zaledwie trzy minuty później wypożyczony ze Stali Rzeszów zawodnik zdobył swojego drugiego gola w tym spotkaniu i zrobiło się 2-3.

Wyrównanie przyszł na 10 minut przed końcem za sprawą Michała Smolenia, a w doliczonym czasie gry bramkę na wagę trzech punktów dla Czarnych Połaniec strzelił Krystian Kardyś

0-1 Paweł Uliczny (13)
0-2 Patryk Małecki (34)
0-3 Adrian Paluchowski (67)
1-3 Szymon Salamon (71)
2-3 Szymon Salamon (74)
3-3 Michał Smoleń (80)
4-3 Krystian Kardyś (90+4)