2024-09-28 17:09:05

Wisłoka Dębica zwycięska w starciu z Podlesiem Biała Podlaska

Wisłoka Dębica pokonała 3-1 u siebie Podlasie Biała Podlaska w meczu 10. kolejki 3. Ligi gr.IV!

Od początku spotkania mocno na rywali ruszyli gospodarze. Już w drugiej minucie w polu karnym Podlasia doszło do kontaktu obrońcy gości z pędzącym na bramkę Krzysztofem Zawiślakiem, jednak sędzia tego meczu nie zdecydował sięna podyktowanie jedenastki.

W piątej minucie natomiast po strzale z dystansu Damiana Łanuchy piłka uderzyła w spojenie bramki!

Goście odpowiedzieli dziesięć minut później, gdy Damian Lepiarz znalazł się "oko w oko" z bramkarzem gospodarzy. Zwycięsko z tego starcia wyszedł jednak siedemnastoletni Piotr Chrapusta

W 26. minucie Krzysztof Zawiślak precyzyjnym, plasowanym strzałem otworzył wynik meczu korzystając z dobrej akcji i podania Jakuba Batora.

Kwadrans później zawodnicy Podlasia mogli wyrównać stan meczu. Szymon Kamiński wyskoczył najwyżej w polu karnym, jednakże jego strzał głową wybronił bramkarz gospodarzy.

Goście wyrównać zdołali jednak niedługo po przerwie! W 53. minucie po rzucie wolnym wybijanym z okolicy połowy boiska na pozycji strzeleckiej znalazł się Szymon Kamiński, który umieścił piłkę w samym okienku bramki Wisłoki.

Niespełna sześć minut później Wisłoka ponownie wyszła na prowadzenie! Po rzucie rożnym zamieszanie w polu karnym wykorzystał Krzysztof Zawiślak, zdobywając swoją drugą w tym spotkaniu bramkę.

W końcówce Mateusz Geniec ustalił jeszcze pewnym strzałem z rzutu karnego wynik tego spotkania na 3-1 dla zespołu Wisłoki.

1-0 Krzysztof Zawiślak (26)
1-1 Szymon Kamiński (53)
2-1 Krzysztof Zawiślak (59)
3-1 Mateusz Geniec (88)

Wisłoka Dębica (skład wyjściowy): Chrapusta - Czarny, Grasza, Łanucha, Bator, Strózik, Zawiślak, Fedan, Geniec, Bogacz, Kulon
Podlasie Biała Podlaska (skład wyjściowy): Lipiec - Krawczyk, Pigiel, Opalski, Kamiński, Avdieiev, Cichocki, Podstolak, Lepiarz, Andrzejuk, Pokora
Sędziował: Artur Dudek (Kraków)

Betclic 3. Liga gr. IV - wyniki meczów 10. kolejki:

Tabela Betclic 3. Ligi gr. IV:

Komentarze: 14

~anonim 2024-09-28 18:21:34

Czy pismak-z bożej łaski-redaktorzyna wie co to jest przełamanie??? Po pięciu meczach bez porażki (w tym 4 zwycięstwa z rzędu) i raptem jednej porażce pisanie o przełamaniu uważam za zdecydowanie przesadzone... Ale na tym portalu nie takie bzdury to chleb powszedni.

~anonim 2024-09-28 18:44:48

Prezes Kolbusz oglądał mecz na streamie w Honolulu? Czy gdzie tym razem? Ostatnio chyba też go nie było?

fan Wisłoki 2024-09-28 18:48:37

Najbardziej cieszy ,że zaczynamy mieć mentalność zwycięscy. Nie kończymy meczu na 1-0 ,2-1 ale szukamy czegoś więcej. Jesteśmy liderami jeśli chodzi o strzelone bramki ... to wynik podejmowanych działań i decyzji oraz, że są one niezależne od sytuacji zewnętrznej, że nie istnieje coś takiego jak przypadek, szczęście, pech, dary losu. Brawo Chrapusta, mocny punkt dzisiejszego meczu, ukłony również dla Mateusza Gienca za powtarzalność w rzutach karnych, Zawiślak też swoje pokazał. Gratulacje!

Anonim 2024-09-28 18:51:04

Pizdy z zatorbia jak zwykle w prezesa walą ...No bo co ? tyle im zostało.A ten ich prezesina to taki krystaliczny.co?.....No ale ok zawsze lepszy taki niż chłoptaś w krótkich spodenkach śmierdzący gumą że Stomilu.

~anonim 2024-09-28 19:26:08

Prezesa mamy jakiego mamy, osobiscie jest mi obojetny (in minus) bo i tak kasy za to nie bierze. Ot figurancina, jednak wyrzygi zer z lzsu bezcenne. Smiecie musza sie do czegos doczepić, do czegokolwiek. ps. Nawet jakby był w honolulu to na prawde taki wyczyn czy też jakies nie osiągalne koszta? Chyba ze robisz za najniższa krajową i płacisz za cudze benkarty to owszem

~anonim 2024-09-28 19:52:51

Podlasie wg wielu miało być faworytem do wygrania ligi, bo co to nazwisk nie naściągali a na razie trochę kicha.

~anonim 2024-09-28 21:56:54

Co za pizdy, chłop od was to pisze o Kolbuszu a Ci dalej o Igloopolu, ale ból d****y. Hahaha

Piter73 2024-09-28 22:03:25

Kolejny dobry mecz i zasłużone zwycięstwo Wisłoki, choć wynik cały czas był na styku ,zwłaszcza po golu na 1 1 i gdy było 2 1.Gra wygląda naprawdę dobrze , z meczu na mecz gramy coraz lepiej, skuteczniej, ładniej. Znowu jakość wnoszą zmiennicy zwłaszcza dziś Maik Czernysz. Cieszy fakt ze mamy w końcu pewnego wykonawcę rzutów karnych - Mateusz Geniec strzela perfekcyjnie. Mam nadzieje ze uraz Jarka Batora nie jest poważny, to jeden z naszych najlepszych zawodników w tej rundzie.
Jeszcze jedna ciekawostka, Wisłoka ma w tej chwili 27 goli strzelonych, najwięcej ze wszystkich drużyn grających w tym sezonie na szczeblu 3 ligi,Brawo!

~anonim 2024-09-29 08:30:33

Młyn jak na wsi ale to na wywłoce nie dziwota max40 chyba że żabole czasem wpadną ale to już coraz rzadziej nie dziwię się im trzymać z takimi sierotami bez kibiców to wstyd

~anonim 2024-09-29 08:42:42

Zobacz młyny z regionu..... o ile w ogole prowadzą. Wyobraz sobie smieciu że pomimo braku sektora, przyjezdnych, tego ze bylismy w tym samym czasie z KSG na Legii oraz tego ze cały mecz padał deszcz mamy młyny. Tobie kurrwo obsrana zostaje tylko jęczeć, brak młynu, brak wyjazów, brak widzów czy BRAK ZGÓD! Taki ruch nawet wstydzi sie was wymieniać w odróżnieniu od innych FC a co dopiero coś wiecej buahahaha a my mamy 3 zgody (4 obecnie nie prowadzi nic Concordia)

KS 2024-09-29 13:11:57

Piłkarz jak jest nieobecny dłużej to ma potrącane z wypłaty ale prezes jak kilka razy w rundzie wyjeżdża na wakacje to nic się nie dzieje. Trochę szacunku do sztabu i zawodników Wisłoki. Z takim traktowaniem to daleko nie zajedziecie a obietnic dużo o wyrównaniach . I nie kasować komentarzy jak krytyka jest uzasadniona panie ssssspiker.

do NIBY ks 2024-09-29 19:19:00

Słuchaj śmieciu z zatorbia, wyjeb. mam na naszego "prezesa" ale z tego co wiem nie bierze on kasy za bycie prezesem! Więc po co sie produkujesz? łańcuchy naoliwione?

Pjoter 73 2024-09-29 21:00:05

Dajcie jusz spokój temu prezesowi.niech se chłop żyje.

Siara 2024-10-02 18:58:15

Od dłuższego czasu śledze komentarze pod postami Wisłoki. Hejtujecie że słaba organizacja. Jestem z Tarnobrzega i byłem w ostatnią sobotę w Dębicy z synem na turnieju. Życzyłbym sobie aby u nas ktoś tak potrafił zorganizować turniej .. To było mistrzostwo świata , nie byłem jeszcze na tak dobrze przygotowanym turnieju. Skończcie biadolić i doceńcie to co macie