2024-09-28 19:33:32

Sokól Nisko lepszy od Sokoła Kamień

fot: Radosław Kuśmierz
W 10. kolejce IV ligi podkarpackiej Sokół Nisko pokonał w sokolich derbach Sokół Kamień 3-1.

Pierwsza połowa była dosyć wyrównana, a obie drużyny miały swoje okazje. Kilkanaście wrzutek w pole karne, kilka rzutów rożnych oraz groźnych strzałów na bramkę. Niestety na samych próbach w pierwszej części się to skończyło i kibice nie zobaczyli bramek.

Na samym początku drugiej części spotkania, w 46. minucie meczu piłkę do sieci rywala wpakował Jakub Mażysz. Chwilę wcześniej idealne dośrodkowanie na głowę zagrał mu jego kolega z drużyny, a on sam z najbliższej odległości pokonał Macieja Siudaka.

W 56. minucie nastąpiło oblężenie bramki Sokoła Kamień. Kilka prób strzałów, wybronione przez golkipera, ale dobitka Jakuba Mażysza była już fenomenalna. Strzelec dubletu siedząc na ziemi, wpakował piłkę nogą do sieci.

W 64. minucie spotkania gospodarze podali rywalom pomocną dłoń, strzelając bramkę samobójczą. Jeden z piłkarzy gości wrzucił futbolówkę w pole karne, a tam pomylił się stoper, który chcąc wybić piłkę, wpakował ją do własnej bramki.

W 80. minucie Sokół Nisko przypieczętował zwycięstwo. Faulowany był jeden z piłkarzy drużyny z Niska w polu karnym rywali. Do piłki podszedł Daniel Kelechi i zamienił jedenastkę na trzeciego gola dla swojego zespołu.

1-0 Jakub Mażysz (46)

2-0 Jakub Mazysz (56)

2-1 gol samobójczy (64)

3-1 Daniel Kelechi (80)

Składy wyjściowe:

Sokół Nisko: Konefał, Bieniasz, Bednarz, Stępień, Lebioda, Kuca, Kelechi, Dziopak, Pietrzyk, Mażysz, Ivakhnenko

Sokół Kamień: Siudak, Piekut, Pikuła, Mazur, Rychel, Podstawek, Karcz, Łuczyk, Rębisz, Rurak

4 liga podkarpacka - wyniki meczów 10. kolejki:

Do Kobics 2024-09-28 21:10:46

W pełni się z tobą zgadzam i dodam że gdyby nie siudi to by się skończyło z 10;1 i może wielki moćka by dał sobie spokój

Jtcnw 2024-09-28 21:12:31

Racja siudi zapobiegł dziś kolosalnej katastrofie

SK 2024-09-28 21:55:38

0 pomysłu na grę,0 zaangażowania u niektórych zawodników piła do przodu na hura dramat. Siudi wam sam meczu nie wygra szkoda chłopaka. Okręgówka coraz bliżej.

Ja 2024-09-28 22:02:45

Sokół Nisko był dużo lepszą drużyną i zasłużył na zwycięstwo ,ale to co sędziowie dzisiaj odj*****li to poezja. Pierwsza kontrowersja, przy pierwszej bramce dla Sokoła Nisko w akcji poprzedzającej bramkę piłka opuściła boisko i powinien być aut, wszyscy na trybunach to widzieli tylko nie sędzia boczny, druga kontrowersja sędzia główny spotkania dyktuje rzut karny dla Sokoła Kamień pokazuje na wapno i daje żółta kartkę dla gracza Sokoła Nisko przerwa trwa około dwóch minut bo zawodnik Sokoła Kamień potrzebuje pomocy i co się dzieje ten sam sędzia boczny wzywa sędziego głównego na dyskusje i co sędzia główny zmienia swoją decyzję. Anuluje karnego i żółtą kartkę, Nie mija 15 minut i gość z Niska wpada w nogi zawodnika Sokoła Kamień i co jest karny, i tu nie da rady zmienić decyzji. \jaja
o

Ja 2024-09-28 22:18:47

Kiedy sędziowie zaczną tak na prawdę odpowiadać za swoje błędy Panie Złotek więcej szkoleń więcej stażów a nie tylko łoisz kasę na psełdo ocenianiu ich poczynań jeździsz tylko na mecze gdzie masz blisko i 300 zł za obserwację sędziów a żeby ich coś nauczyć to problem. Złotek do roboty bo z roku na rok sędziowie są coraz słabsi weź się do roboty a nie tylko kasa bo opinię wśród działaczy to masz delikatnie mówiąc słabą.

Sokół 2024-09-28 22:27:01

Cale szczęście dla sędziego że wycofał tego karnego bo inaczej by się z niego nie wytłumaczył .Wszyscy widzieli że nie było karnego tylko nie on . Dobrze że boczny był blisko .

Ja 2024-09-28 22:54:45

Mam nadzieję że sędziowie dzisiejszego meczu pójdą na ponowny kurs lub dostaną karę degradacji do O klasy a Ty Złotek cwaniaczku weź się do roboty bo pod twoją wodzą sędziowie z podkarpacia są na dnie pokaż jakich mamy sędziów z podkarpacia na poziomie ekstraklasy , pierwszej ligi czy drugiej jak promujesz naszych sędziów jak się rozwineli pod twoją wodzą. Weź się do roboty albo w*********laj ze struktur, jesteś wrzodem którego nikt nie toleruje mam nadzieję że ktoś przekażę Ci tą wiadomość. Wiesz jak nazywa się organizm który żeruje na innym organiźmie PASOZYT.