2024-09-28 15:34:38

Igloopol Dębica wysoko pokonał Stal II Mielec

fot: Igloopol Dębica

Igloopol Dębica totalnie zdominował Stal II Mielec i zwyciężył na wyjeździe aż 6-0.

Od początku na boisku było widać różnice jakości piłkarskiej. Igloopol Dębica dominował, utrzymywał się dłużej przy piłce i w 15. minucie otworzył worek z bramkami. Po raz pierwszy drogę do bramki rywala znalazł Adrian Kurek.

Minęło kilkanaście minut, a Kurek mógł już cieszyć się z dubletu. Po bramce z 36. minuty Igloopol Dębica prowadził już 2-0. Przed przerwą piorunujące dwie bramki zdobył Filip Leśniak w 44. i 45. minucie meczu.

Stal II Mielec straciła cztery bramki w pierwszej połowie, a rywale z Dębicy nie zamierzali spuszczać z tonu. W 58. minucie gola na swoje konto dołożył Krystian Majka. Strzelanie w tym meczu skończyło się dopiero w 90. minucie. Rezultat szóstym golem ustawił Kacper Łoch i Igloopol Dębica mógł się cieszyć z deklasacji rywala.

0-1 Adrian Kurek (15)

0-2 Adrian Kurek (36)

0-3 Filip Leśniak (44)

0-4 Filip Leśniak (45)

0-5 Krystian Majka (58)

0-6 Kacper Łoch (90)

Składy wyjściowe:

Stal II Mielec: Szurlej, Olszański, Sroczyński, Szady, Grzybowski, Rudny, Siwy, Maciejak, Yanchuk, Gierlach, Zięba

Igloopol Dębica: Lis, Mikulski, Pawłowski, Kozłowski, Majka, Kurek, Peda, Stefanik, Tarała, Leśniak, Buczek