2024-09-14 18:09:48

KS Wiązownica uległa na wyjeździe Chełmiance Chełm

KS Wiązownica z szóstą porażką z rzędu (fot. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)
KS Wiązownica uległa 0-3 na wyjeździe Chełmiance Chełm w meczu 8. kolejki 3. Ligi gr. IV!

Mecz ten, w ramach ósmej kolejki ligowej obie drużyny rozpoczęły dość spokojnie. Na boisku żadna z drużyn nie chciała otworzyć się i poszukać nieco odważniejszej gry, co przełożyło się też na nieliczne sytuacje bramkowe w pierwszej części spotkania.

Najlepszą z nich dla gospodarzy w 30. minucie wykorzystał Dawid Kasprzyk

Po przerwie obecni wiceliderzy tabeli wrzucili wyższy bieg i w ciągu nieco ponad dwudziestu minut stworzyli kilka dogodnych okazji strzeleckich. Dwie z nich zakończyły się zdobyciem bramek!

W 55 minucie prowadzenie swojej drużyny podwyższył Bartłomiej Korbecki, a dziesięć minut później wynik na 3-0 ustalił Maksim Kventsar

Dla drużyny z Wiązownicy była to już szósta z rzędu w tym sezonie porażka. Chełmianka pozostaje na drugim miejscu w tabeli.

1-0 Dawid Kasprzyk (30)
2-0 Bartłomiej Korbecki (55)
3-0 Maksim Kventsar (66)

Chełmianka Chełm (skład wyjściowy): Jerke - Zmorzyński, Kventsar, Cichocki, Ofiara, Pek, Piekarski, Korbecki, Mroczek, Romanowicz, Kasprzyk
KS Wiązownica (skład wyjściowy): Osobiński - Maj, Grabovskyi, Kordas, Tonia, Jopek, Jaroch, Wójcik, Michalik, Kitliński, Kasia
Sędziował: Dominik Bućko