2024-09-14 14:09:05

Wisłok Wiśniowa pokonał wysoko Sokoła Sieniawa

Wisłok Wiśniowa pokonał u siebie 5-0 Sokół Sieniawa w meczu 8. kolejki IV Ligi Podkarpackiej!

Nie dała szans drużyna z Wiśniowej spadkowiczowi z trzeciej ligi!

Od początku meczu na boisku widać było przewagę gospodarzy, którzy tworzyli kolejne okazje strzeleckie. W 18. minucie najlepszą z nich wykorzystał Jakub Krok

Mecz w dalszej fazie nieco się wyrównał, a goście z Sieniawy także mieli swoje okazje. Byli jednak nieskuteczni.

Skutecznością wykazał się za to Wiktor Majewski, który tuż przed przerwą podwyższył prowadzenie swojej drużyny.

Po zmianie stron zarysowała się przewaga zespołu z Wiśniowej, dla którego w 50. minucie bramkę na 3-0 zdobył Karol Czelny

Kwadrans później, w odstępie trzech minut dwa trafienia dołożył Michał Szymański i ustalił on tym samym wynik całego spotkania na 5-0 dla drużyny gospodarzy.

Wisłok wygrał po raz czwarty w sezonie. Goście doznali natomiast szóstej porażki.

1-0 Jakub Krok (18)
2-0 Wiktor Majewski (43)
3-0 Karol Czelny (50)
4-0 Michał Szymański (64)
5-0 Michał Szymański (67)