2024-09-08 19:04:22

Czarni Jasło pokonali Strug Tyczyn

fot: Krzysztof Paryś Fotografia Sportowa
Czarni Jasło pokonali na własnym stadionie Strug Tyczyn w 7. kolejce IV ligi podkarpackiej.

Czarni Jasło nie próbowali od początku forsować tempa w tym spotkaniu. Bardziej wyczekiwali na błędy rywali na boisku.

Gospodarze dominowali i szukali drogi do bramki rywali. Czarni skorzystali z dogodnej okazji i w 43. minucie objęli prowadzenie w tym pojedynku. Gola na 1-0 strzelił Mateusz Michoń.

Do przerwy więcej bramek już nie padło. Po wyjściu na drugą połowę podopieczni Grzegorza Opalińskiego szukali gola wyrównującego. Upływały kolejne minuty, a jaślanie dalej utrzymywali się jednak na jednobramkowym prowadzeniu.

Mądra obrona i skuteczny atak po stronie gospodarzy pozwolić podwyższyć wynik w 68. minucie. Drugą bramkę dla Czarnych Jasło zdobył Adrian Nowak. Strug Tyczyn musiał pogodzić się z porażką.

1-0 Mateusz Michoń (43)
2-0 Adrian Nowak (68)

Czarni Jasło (skład wyjściowy): Dutka, Halamaka, Tragarz, Mastaj, Baran, Potera, Macnar, Michoń, Rzońca, Fara, Nowak

Strug Tyczyn (skład wyjściowy): Kowal, Benc, Haber, Mendoń, Gida, Rembisz, Prokop, Domino, Kojder, Rejowski, Góra

Sędzia: Paweł Kantor