2024-09-01 19:09:00

Strug Tyczyn przegrał u siebie wysoko z Sokołem Nisko

Strug Tyczyn poległ u siebie 0-4 Sokołowi Nisko w meczu 6. kolejki IV Ligi Podkarpackiej!

W starciu beniaminków bez szans okazał się zwycięzca rzeszowskiej klasy okręgowej z poprzedniego sezonu.

Podopieczni trenera Jarosława Pacholarza zdecydowanie przeważali w starciu ze Strugiem Tyczyn, choć w pierwszej części meczu gospodarze całkiem nieźle się bronili.

Ale tylko do 42. minuty, gdy na prowadzenie zespół z Niska wyprowadził Jakub Mażysz.

Dziesięć minut po zmianie stron prowadzenie gości podwyższył Kostiantyn Ivakhnenko

Kapitalny był to fragment w wykonaniu Sokoła, bowiem niespełna pięć minut później swoją drugą tego dnia bramkę zdobył Jakub Mażysz

Mecz w dalszej części się wyrównał. Sokół grał spokojnie i kontrolował jego przebieg, a w doliczonym czasie gry wynik spotkania na 4-0 ustalił wprowadzony wcześniej na boisko Mateusz Cygan

Sokół wygrał po raz drugi w sezonie, Strug doznał natomiast już piątej porażki.

0-1 Jakub Mażysz (42.)
0-2 Kostiantyn Ivakhnenko (55.)
0-3 Jakub Mażysz (59.)
0-4 Mateusz Cygan (90.)

Strug Tyczyn: Polit - Benc, Zabawa, Ślączka, Gida, Rembisz, Domino, Prokop, Wrona, Rejowski, Góra
Sokół Nisko: Konefał - Bieniasz, Drelich, Stępień, Petryk, Kuca, Kelechi, Dziopak, Pietrzyk, Mażysz, Ivakhnenko