2024-08-31 14:08:26

Sokół Kolbuszowa wysoko pokonał Igloopol Dębica

fot: Sokół Kolbuszowa Dolna
Sokół Kolbuszowa pokonał Igloopol Dębice 5-2. Hat-tricka ustrzelił Michał Musik.

W tym bardzo ciekawie zapowiadającym się spotkaniu prowadzenie objęli gospodarze, którzy strzelili gola za sprawą Patryka Szczurka w 10. minucie meczu. Igloopol Dębica próbował jednak wyrównać losy meczu.

Gościom udało się to w 23. minucie pojedynku, a gola na remis strzelił Adrian Kurek. W 38. minucie nadeszły złe wieści dla kibiców z Dębicy, ponieważ Sokół Kolbuszowa Dolna znowu prowadził. Tym razem bramkę w 38. minucie strzelił Kacper Drelich. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 2-1.

Po przerwie w 55. minucie gospodarze podwyższyli rezultat golem Michała Musika. Po trzech minutach bramkę kontaktową strzelił Dorian Buczek. Potem mogliśmy już tylko oglądać dwie bramki ze strony Michała Musika w 62 i 82. minucie pojedynku.

Sam zawodnik zdobył hat-tricka, a Sokół Kolbuszowa Dolna pokonał wysoko Igloopol Dębica. Podopieczni Marcina Wołowca są dalej niepokonanym zespołem w IV lidze.

1-0 Patryk Szczurek (10')
1-1 Adrian Kurek (23')
2-1 Kacper Drelich (38')
3-1 Michał Musik (55')
3-2 Dorian Buczek (58')
4-2 Michał Musik (62')
5-2 Michał Musik (82')