2024-08-25 10:20:28

Jakub Żukowski: Wynik nie jest adekwatny do tego, co działo się na boisku

- Wynik nie jest do końca adekwatny do tego, co działo się na boisku. Uważam, że spotkały się dwa dobre zespoły, które chcą grać w piłkę i to dzisiaj było widać- mówił po spotkaniu z Polonią Bytom trener Jakub Żukowski.

- Na początku chciałem pogratulować gospodarzom zwycięstwa. Natomiast moja subiektywna ocena na gorąco jest taka, że wynik nie jest do końca adekwatny do tego, co działo się na boisku. Uważam, że spotkały się dwa dobre zespoły, które chcą grać w piłkę i to dzisiaj było widać- rozpoczął Jakub Żukowski.

- Stworzyliśmy sobie kilka dobrych sytuacji, natomiast zabrakło nam konkretów w ostatniej tercji. Pierwsza połowa do błędu, bo to trzeba przyznać, to mieliśmy ten mecz pod kontrolą. Po straconej bramce od razu ruszyliśmy i chcieliśmy dość szybko wyrównać. Ten błąd indywidualny troszkę zaburzył nasz plan.

- Moi zawodnicy i się podnieśli. Gdyby Państwo teraz weszli do szatni, to zobaczylibyście sportową złość. Cieszy fakt, że w piątek gramy kolejny mecz i jest krótki czas do rehabilitacji. Na pewno zrobimy wszystko, żeby tę porażkę zmazać i wrócić na zwycięską ścieżkę-dodał trener Resovii.