2024-07-25 19:02:00

sparing: Legion Pilzno - Unia Tarnów 3:1

Legion Pilzno lepszy od Unii Tarnów (fot. Legion Pilzno/facebook)
Legion Pilzno w czwartym meczu sparingowym przed sezonem pokonał Unię Tarnów 3-1.

Strzelanie rozpoczęło się w tym meczu bardzo szybko, bo już w 3. minucie gospodarze cieszyli się z prowadzenia. Lepiej ten mecz nie mógł się dla nich rozpocząć. Bramkę zdobył Oskar Mazur.

Unia Tarnów ledwo otrząsnęła się ze starty pierwszego gola, a już po dziesięciu minutach Legion Pilzno prowadził dwoma bramkami, tym razem gola strzelił Kacper Nytko.

Chwilę później na listę strzelców wpisał się Dominik Kędzior. Legion był w fenomenalnej formie, lecz nie ustrzegł się straty gola. Jedyną bramkę dla zespołu z Tarnowa zdobył Artur Biały.

W drugiej połowie nie mogliśmy oglądać goli, jak w pierwszej części meczu. Legion Pilzno pokazał się ze świetnej strony, natomiast Unia Tarnów ma jeszcze dużo do poprawy w swojej grze.

Legion Pilzno - Unia Tarnów 3-1 (3-1)

1-0 Oskar Mazur (3)
2-0 Kacper Nytko (10)
3-0 Dominik Kędzior (27)
3-1 Artur Biały (42)