2024-07-12 12:49:00

Sparing: Siarka Tarnobrzeg - Resovia Rzeszów 2-1

W sparingu rozgrywanym w Tarnobrzegu miejscowa Siarka okazała się lepsza od Resovii wygrywając 2-1.

Pierwsza połowa należała do podopiecznych Dariusza Kantora. Tarnobrzeżanie wyszli na prowadzenie w 17. minucie kiedy piłkę w bramce rywali umieścił Giorgi Ivaniadze

Następnie zrobiło się 2-0 gdy po akcji braci Lisowskich na listę strzelców wpisał się Dawid. Taki też wynik utrzymał się do zmiany stron.

W drugiej połowie z lepszej strony pokazali się piłkarze drugoligowca. Podopiecznych Jakuba Żukowskiego było stać na zdobycie kontaktowego gola w 71. minucie. Straty zmniejszył Filip Mikrut. Ostatecznie zawody skończyły się zwycięstwem Siarki.

Siarka Tarnobrzeg - Resovia 2-1 (2-0)

1-0 Giorgi Ivaniadze (17)
2-0 Dawid Lisowski (22)
2-1 Filip Mikrut (71)

Siarka Tarnobrzeg: Konrad Cymerys (46 zawodnik testowany) - Konrad Misztal (61 Arkadiusz Świgut), Marcin Kumorek (61 zawodnik testowany), Krystian Bracik (46 Igor Woś), Jakub Czajkowski (46 Bartosz Sulkowski) - Szymon Kaliniec (61 zawodnik testowany), Piotr Lisowski (46 Kacper Marszalik), Dawid Lisowski (46 Szymon Feret) - Kacper Prusiński (46 Filip Krempa; 83 Tyniec), Kōsei Iwao, Giorgi Iwaniadze (46 zawodnik testowany).

Resovia Rzeszów: wkrótce.