2024-07-10 18:25:02

sparing:Wieczysta Kraków - KS Wiązownica 6-0

Wieczysta Kraków pokonała w sparingu swoich byłych rywali ligowych- KS Wiązownica 6-0.

Solidnie pograła dziś Wieczysta Kraków, która przebywa na obozie przygotowawczym w Arłamowie. Beniaminek 2.ligi pokazał dziś wyższość na boisku pokonując sześcioma bramkami KS Wiązownica.

Pierwsza połowa nie zwiastowała wysokiego wyniku

Strzelanie rozpoczęło sie dosyć późno, bo dopiero w drugiej połowie. Pierwsza połowa przyniosła dominację "gospodarzy", ale zaończyła się bezbramkowym remisem. Gol na otwarcie wyniku padł w 47.minucie a jej autorem był  Michał Koj. Potem kolejno strzelali: Michał Fidziukiewicz, Paweł Łysiak, Michał Feliks, Chuma oraz Lisandro SemedoNieobecny wśród zawodników Wiązownicy był Rafał Michalik.

6-0 Lisandro Semedo (79)

KS Wiązownica: (skład wyjściowy) zawodnik testowany - Maciej Tonia, Patryk Kapuściński, zawodnik testowany, Kornel Kordas, Grzegorz Janiczak, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Wesley Omuru, zawodnik testowany, zawodnik testowany.

Wieczysta Kraków: (skład wyjściowy) Oskar Mielcarz - Dawid Kiedrowicz, Konrad Kasolik, Michał Koj, Nikodem Kitowski - Dani Sandoval, Dawid Pakulski, Christoph Knasmüllner, Paweł Łysiak, Karol Danielak - Michał Fidziukiewicz.