

Fot. Konrad Swierad / Alamy
Wyjaśniły się wątpliwości dotyczące Warty Poznań. W liście otwartym właściciel klubu potwierdził, że „zielono-biali” wystartują w pierwszej lidze.
Bartłomiej Farjaszewski zapewnił fanów Warty, że ich ulubieńcy znajdą się w gronie pierwszoligowych zespołów.
- Chciałbym równocześnie podkreślić, że Warta Poznań przystąpi do rozgrywek 1 Ligi w sezonie 2024/25, choć ten temat nie był jeszcze kilka dni temu tak oczywisty. Jest to efekt intensywnych prac zarządu klubu oraz wszystkich osób zaangażowanych w ten projekt. Klub tworzyli i tworzą ludzie z ogromną pasją. I za tę pracę oraz wiarę w Wartę Poznań serdecznie im dziękuję. - czytamy w liście.
Powyższa deklaracja oznacza, że definitywnie rozwiały się nadzieje Resovii związane z zajęciem miejsca po poznaniakach w 1 Lidze.
Opiekunem drużyny ze stolicy Wielkopolski ma być Piotr Jacek, który ostatnio pracował w Legii II Warszawa. Na stanowisku pierwszego trenera zastąpi Dawida Szulczka.
Czytaj także

2024-06-24 16:36
Dwóch graczy pożegnało się z Cosmosem

2024-06-24 18:51
Napastnik odchodzi ze Stali Stalowa Wola
Komentarze (56)
⚠
Uwaga!
Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.