2024-06-21 21:27:47

Słaby występ Texom Stali Rzeszów w rundzie ćwierćfinałowej Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów

W czwartek (20.06) na torze przy ul. Hetmańskiej 69 odbyła się runda ćwierćfinałowa Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w grupie III. Niestety gospodarze turnieju nie zrobili wrażenia na lokalnych kibicach.

Zwycięzcą czwartkowego turnieju został Innpro ROW Rybnik, który zdobył 41 punktów. Najskuteczniejszym zawodnikiem zawodów okazał się Franciszek Karczewski (15 punktów) reprezentujący barwy Abramczyk Polonii Bydgoszcz, która finalnie zakończyła zmagania na drugim miejscu. 26 „oczek” zgromadziła Unia Leszno, a na ostatniej pozycji znalazła się Texom Stal Rzeszów. Gospodarze zdobyli najmniej punktów w grupie III. Łącznie przy nazwie drużyny przypisano 14 punktów, na co złożył się wynik tylko trzech punktujących żużlowców.