2024-06-13 18:21:15

Dariusz Kantor po wygranej Siarki: Podsumowaliśmy ten sezon w najlepszy możliwy sposób

Siarka Tarnobrzeg wygrała wczoraj 3-0 finał wojewódzkiego Pucharu Polski z Karpatami Krosno. Zobaczcie, co po meczu powiedział trener zwycięskiej drużyny, Dariusz Kantor.

Siarka Tarnobrzeg w dobrym stylu pokonała wczoraj Karpaty Krosno w Finale Wojewódzkiego Pucharu Polski, o czym szczegółowo możecie przeczytać tutaj.

Dariusz Kantor był bardzo zadowolony ze swoich piłkarzy- To było jak najbardziej zasłużone zwycięstwo. Nie tylko w tym meczu, ale myślę, że większość tych naszych meczów pucharowych wyglądała w podobny sposób. Mecz dzisiejszy pod pełną kontrolą. Myślę, że do przerwy już powinno być po meczu. Tylko dzięki bardzo dobrym umiejętnościom bramkarza Karpat ten mecz do przerwy nie był zamknięty.

"Z nieciepliwością na pewno będziemy czekać na losowanie i na przeciwnika na szczeblu centralnym"

W drugiej połowie tak naprawdę powinniśmy dokładać kolejne bramki, ale myślę, że zagraliśmy dwie bardzo dobre połowy. Z sytuacji stworzyliśmy sobie bardzo dużo pomimo dobrej obrony Karpat w niskim bloku. Także to jest sztuka, ale myślę, że przez cały sezon pokazywaliśmy, że potrafimy grać z drużynami, które grają zarówno wysoko jak i nisko.-kontynuował.

Trener czeka już na kolejne wyzwania -Także dziś przypieczętowaliśmy, podsumowaliśmy ten sezon w najlepszy możliwy sposób. Wygrywamy pewnie 3 do 0 i teraz chłopaki rozjadą się na urlopy. My z nieciepliwością na pewno będziemy czekać na losowanie i na przeciwnika na szczeblu centralnym.