2024-06-04 16:21:03

Oskar Kręglicki na trzecim miejscu w finale Pucharu Ekstraligi 250cc w Krośnie!

W poniedziałek (03.05) w Krośnie odbyła się 5. runda Pucharu Ekstraligi 250cc. O godz. 17.00 rywalizację rozpoczęli młodzi zawodnicy, którą wygrał wychowanek Unii Leszno. Jeden z reprezentantów Wilków Krosno znalazł się na podium!

Maksymilian Kostera ponownie zwyciężył w kolejnej z rund Pucharu Ekstraligi 250cc. To pozwoliło znaleźć mu się na pierwszym miejscu klasyfikacji generalnej tego turnieju. Wychowanek Unii Leszno świetnie poradził sobie w poniedziałek na krośnieńskim owalu, zdobywając komplet punktów. Drugie miejsce w finale zajął żużlowiec reprezentujący barwy Motoru Lublin – Karol Szmyd. Trzecie i zarazem ostatnie miejsce na podium wywalczył Oskar Kręglicki, reprezentant ekipy gospodarzy. Jako czwarty w finale dojechał Wiktor Jasiński (Toruń).

W poniedziałkowych zawodach Orlen Cellfast Wilki Krosno reprezentowali również Arkadiusz Kordek (6. lokata) oraz Mikołaj Sanocki (16. miejsce w turnieju).