2023-09-05 11:33:17

Oficjalnie: Janusz Niedźwiedź zakończył pracę w Widzewie Łódź!

Janusz Niedźwiedź nie będzie dłużej trenerem Widzewa Łódź. Jego miejsce ma zająć były szkoleniowiec Stali Rzeszów, Daniel Myśliwiec. 
 
- Decyzją władz Klubu trener Janusz Niedźwiedź zakończył pracę w Widzewie Łódź. Szkoleniowiec prowadził pierwszy zespół od czerwca 2021 roku- czytamy na stronie Widzewa Łódź. 
 
Janusz Niedźwiedź został szkoleniowcem Widzewa Łódź po sezonie 2020/21. Wiosną wraz z RTS-em wywalczył awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. W ubiegłym sezonie ekipa z Łodzi utrzymała się w PKO BP Ekstraklasie zajmując 12. miejsce w tabeli. 
 
Janusz Niedźwiedź podczas swojej ponad dwuletniej pracy w Widzewie Łódź prowadził zespół RTS-u w 79 oficjalnych meczach: 41 razy w Ekstraklasie, 34 w I lidze oraz 4 w Pucharze Polski. Pod jego wodzą Widzewiacy zanotowali w I lidze i Ekstraklasie 31 zwycięstw, 17 remisów i 27 porażek- czytamy na stronie Widzewa. 
 
Jeszcze dziś zostanie ogłoszony nowy szkoleniowiec. Nowym sternikiem Widzewa zostanie Daniel Myśliwiec, który w minionej kampanii pożegnał się ze Stalą Rzeszów. W środę odbędzie się premierowa konferencja z nowym trenerem. Transmisję przeprowadzi Widzew TV. 

 
 
YouTube Thumbnail
Play

Czytaj także

Komentarze (9)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.