

Bartosz Daszyk i Kamil Jakubowski nie są już zawodnikami Alitu Ożarów. Zawodnicy szukają teraz nowych klubów, w których będą mogli rozegrać najbliższe sezony.
Alit Ożartów to klub z 4.ligi świętokrzyskiej, który w poprzednim sezonie zajął 13.pozycję. Z klubu odeszli ostatnio Bartosz Daszyk i Kamil Jakubowski. Zawodnicy chcą teraz znaleźć nowe miejsce do gry w najbliższym sezonie.
Pierwszy z nich, Bartosz Daszyk jest ściśle związany z Podkarpaciem. W ciągu swojej kariery zasilał takie ekipy jak Stal Rzeszów, JKS Jarosław, Karpaty Krosno czy Koronę Rzeszów. Do Alitu dołączył wiosną tego roku. Występuje na pozycji pomocnika.
Drugi- Kamil Jakubowski podobnie jak poprzednik, związany był ze Stalą Rzeszów, gdzie spędził pięć lat. Doświadczony pomocnik na swoim koncie ma także grę w barwach m.in Stali Stalowa Wola, Siarki Tarnobrzeg, Cosmosu Nowotaniec czy Głogovii Głogów Małopolski.
Czytaj także

2023-07-19 15:50
Plan przygotowań Stali II Rzeszów. Pierwszy sparing już jutro

2023-07-19 16:42
Młodzieżowy bramkarz został wypożyczony do Avii Świdnik!

2023-07-19 16:50
Młodzieżowiec z Polonii Warszawa będzie grał w Białej Podlaskiej!

2023-07-19 16:55
Syn Łukasza Surmy pożegnał się z Wisłoką Dębica!

2023-07-19 17:50
17-letni skrzydłowy Stali Rzeszów będzie grał w 3 lidze

2023-07-19 20:42
Pomocnik Wisły Kraków dołączył do KS-u Wiązownica!

2023-07-19 20:20
Siarka Tarnobrzeg lepsza w sparingu od ligowego rywala!
Komentarze (3)
⚠
Uwaga!
Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.