2012-11-30 11:01:41

Stal Rzeszów testowała nowych zawodników

Sebastian Hajnas (ostatnio Granit Wysoka Strzyżowska) i Jakub Wojtowicz (Start Pruchnik) to dwaj młodzi piłkarze, których testowała drugoligowa Stal Rzeszów.
 
Sztab szkoleniowy Stali Rzeszów przyglądał się 22-letniemu pomocnikowi Sebastianowi Hajnasowi i 19-letniemu napastnikowi Jakubowi Wojtowiczowi.
 
Obydwaj zagrali w rozegranym w środę sparingu ze Stalą Sanok. Oprócz nich w składzie rzeszowskiej drużyny pojawiło się jeszcze dwóch innych zawodników.
 
- Niektórymi z nich nadal jesteśmy zainteresowani - powiedział II trener Przemysław Matuła w rozmowie z Gazetą Codzienną Nowiny.
 
Piłkarze Stali Rzeszów już w najbliższą środę planują ostatnią w tym roku gierkę wewnętrzną podczas której sprawdzani mają być kolejni nowi gracze.
 
 
źródło: Nowiny
 

Czytaj także

Komentarze (5)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.