2012-09-09 20:39:38

Piast Tuczempy wygrał w Mokrzyszowie

Piłkarze beniaminka IV ligi podkarpackiej - OKS-u Mokrzyszów, nie sprostali liderowi rozgrywek i przegrali z Piastem Tuczempy 1-3.

Drużyna z tarnobrzeskiego Mokrzyszowa dwie bramki straciła tuż przed przerwą po uderzeniach Pawlo Kłymaka i Grzegorza Iwańskiego.

W drugiej połowie gospodarze, a konkretnie Łukasz Rzepiela, strzelili kontaktowego gola lecz Piast odpowiedział trafieniem Tomasza Pasaja.

OKS MOKRZYSZÓW TARNOBRZEG - PIAST TUCZEMPY 1-3 (0-2)
Bramki:
Kłymak (43), G. Iwański (45), Pasaj (81) - Rzepiela (72)

Mokrzyszów: Lasota - Fietko, Guściora, Malicki, Kulczycki - Obara, Paruch, Prarat (54. Haliniak), Uznański, Wojnar - Rzepiela (84. Saja)

Piast: Nalepa - Kud, Wota, G. Iwański, Wielgosz (90. Socha) - Kłymak (62. Gierczak), Sas, Szuflita, Czub (90. Gil), M. Iwański (84. Walczak) - Pasaj

Sędziował: Grzegorz Wrona z Kolbuszowej. Żółte kartki:: Haliniak - Wielgosz. Widzów: 350