2021-06-09 18:42:27

Izolator Boguchwała pokonał Igloopol w Dębicy

Gracze Izolatora Boguchwała wygrali 3-1 w wyjazdowym starciu z Igloopolem Dębica i umocnili się na pozycji wicelidera 4 ligi podkarpackiej.

Wszystkie gole w tym spotkaniu padły dopiero po przerwie. Prowadzenie przyjezdnym dał w 59. minucie Krystian Wilk i wynik ten utrzymywał się do ostatnich minut meczu.

Na 2-0 dla Izolatora Boguchwała podwyższył w 82. minucie spotkania Michał Daniel, ale gospodarze odpowiedzieli bardzo szybko kontaktowym trafieniem Dawida Rokity.

"Kropkę nad i" postawił w ostatniej minucie pojedynku Michał Cach, który ustalił wynik spotkania na 3-1 dla gości.

~anonim 2021-06-09 19:38:37

Panowie wszystko wszystkim ale 8 meczy w pale pod rząd to sie kwalifikuje na zmiane trenera.Nastepny sezon bedzie duzo cięższy bo kilka druzyn wyraża aspiracje do awansu juz dzis.

Franek 2021-06-09 19:47:17

O trenera to się nie bój. Jak jestes człowieku z za monitora taki kozak to nie siej fermentu, tylko powiedz to oficjalnie. Kozak w necie c****a w necie.

Beny 2021-06-09 19:49:02

Gdzie wy macie swój SMS? Szkolenie młodzieży.. Więc proszę nie odzywaj się bo się takimi tekstami blaznisz. Ilu wychowanków macie w seniorach. 2???hahah chyba dwóch Naszych.

Anonim i Beny 2021-06-09 20:28:08

Jak tam licencja na 3 ligę? Chyba czas szukać innego stadionu?

pytanko 2021-06-09 22:14:11

Ilu widzów? było choć 20u? O walecznych morsiętach w drodze po wielki igloopol nie pytam.

Lks 2021-06-09 22:37:13

Czas panowie chyba zmienic trenera za slaby Trener na 4lige C's caly sklad wymienic obrona co gra to sie pale niemiesci trenerze daj sobie spokoj z pilka juz posxukac trzeba kogos innego ....grac do cholery panowie

~anonim 2021-06-10 10:26:28

Pisałem tu że igloopol jak by grał w tabeli spadkowej to moim zdaniem tym składem by spadł z ligi. tAKIE POdzielenie NA dwie grupy to nieporozumienie, bo taki igloopol cel osiągną dawno a teraz to tak im loto ta gra, chętnie by nie grali i kasę zaoszczędzili

anonim 2021-06-10 12:34:15

Ciekawe jaką taktykę włodarze Igloopolu przyjmą na następny sezon, bo bez zaciągu z zewnąrz a tylko wzmocnienie drużyny juniorami to raczej pewna degradacja do okręgówki.

5555 2021-06-10 14:16:51

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Wy nie wiecie. Strzępicie ozory, a potem na mecz przychodzi 10 pijanych wyrostków aby wytrzeźwieć i nie dostać od mamy ,,myjokiem"" po pysku.

Maniek 2021-06-11 07:01:13

Odezwali się wielce Parkinsony z Parkowej. Macie swoje 5nminut i walicie gruchę. Czas wszystko zweryfikuje.. Karma wraca.

~anonim 2021-06-11 07:49:16

Jesli polityka tego klubu bedzie szla w tym kierunku ze wazniejsze sa SMSy niz wyniki juniorow lub seniorow to czarno widze przyszlosc.Ciezko bedzie na nowo sciagac ludzi na stadion sponsirow itp.Podstawa klubu zawsze byli seniorzy a przy nich juniorzy ktorzy podgladali czasem razem cwiczyli.Jest jeszcze cos takiego jak morale zespolu a przy 8 wtopach z rzedu ciezko go szukac.Mlodzi tez to widza i sie wstydzą.