2021-05-19 23:58:00

Coraz trudniejsza sytuacja Lechii Sędziszów Małopolski! Przegrała z Sokołem Kolbuszowa Dolna

Lechia Sędziszów Małopolski startu ligowej wiosny nie może zaliczyć do udanego. Podopieczni Jakuba Słomskiego przegrali z Sokołem Kolbuszowa Dolna.

Odbierz zakład bez ryzyka 210 PLN ze specjalnym kodem bonusowym!

Lechia Sędziszów Małopolski ma coraz mniejsze szanse na utrzymanie w 4 lidze podkarpackiej. Podopieczni Jakuba Słomskiego w środowe popołudnie, mierzyli się z Sokołem Kolbuszowa Dolna. Goście prowadzenie w 8. minuce, po tym jak piłkę we własnej bramce, umieścił Jakub Makuch, zaskakując Łukasza Ćwiczaka.

Zespół dowodzony przez Waldemara Mazurka dostał wiatru w żagle i siedem minut później wygrywał już 2-0, a do siatki tym razem trafił Kamil Duszkiewicz. Sokół w kolejnych minutach miał jeszcze kilka szans do podwyższenia rezultatu, ale dobrze bronił golkiper beniaminka. Lechia starała się nawiązać walkę z Sokołem, ale ten dowiózł prowadzenie do końca.

0-1 Jakub Makuch (8-samobójcza)
0-2 Kamil Duszkiewicz (15)