

Łukasz Śliwiński jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek stracił pracę w Partyzancie MAL-BUD1 Targowiska. (fot. Michał Rysz)
Łukasz Śliwiński nie poprowadzi Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska w rundzie wiosennej. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron. Dziś będzie przedstawiomy nowy szkoleniowiec.
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska w rundzie wiosennej będzie walczył o utrzymanie w 4 lidze podkarpackiej. Działacze klubu zdecydowali się na zmiane trenera jeszcze przed startem rozgrywek. Łukasz Śliwiński rozwiązał umowę z Partyzantem za porozumieniem stron.
- Łukasz Śliwiński z dniem 2 kwietnia przestał pełnić funkcję trenera piłkarzy Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska. Zarząd Klubu z inicjatywy trenera rozwiązał z nim umowę za porozumieniem stron. Nazwisko nowego szkoleniowca poznamy jeszcze dzisiaj - czytamy na oficjalnej stronie klubu z Targowisk.
Popularny "Śliwa" objął Partyzant Targowiska przed sezonem 2020/21. Pracę szkoleniowca łączył z grą. W tym czasie zespół pod jego wodzą wygrał pięć meczów, zremisował dwa spotkania i czternaście razy musiał uznać wyższość rywala. W rundzie wiosennej Śliwiński ma skupić się tylko na grze.
- Dziękujemy bardzo Łukasz za dotychczasową pracę trenerską w naszym klubie i życzymy samych udanych występów jako zawodnik - informuje Partyzant.
Czytaj także

2021-04-05 10:52
4 liga podkarpacka wróci do gry 10 kwietnia?
![WIDEO: Bytovia - Garbarnia Kraków 1-2 [SKRÓT MECZU]](/icon/lks-garbarnia-19-1024x669_1564131076_400_51904.jpg)
2021-04-05 12:29
WIDEO: Bytovia - Garbarnia Kraków 1-2 [SKRÓT MECZU]

2021-04-05 15:48
1 liga futsalu: Heiro Rzeszów lepsze od Profi Sport Wrocław

2021-04-06 16:48
Jest nowy asystent w Stali Mielec!

2021-04-06 22:47
Developres Rzeszów awansował do finału Tauron Ligi!!!
Komentarze (6)
⚠
Uwaga!
Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.