2019-08-09 23:56:01

Ekoball Stal Sanok pokonał Legion Pilzno

Ekoball Stal Sanok wygrała na inaugurację (fot. Radosław Kuśmierz)
Ekoball Stal Sanok wygrała na inaugurację (fot. Radosław Kuśmierz)
Poodopieczni Mateusza Ostrowskiego udanie zainaugurowali sezon i w blasku jupiterów ograli ekipę z Pilzna. Dwa gole dla sanoczan zdobył Damian Niemczyk.
 
Pierwsza połowa spotkania Ekoballu Stali Sanok z Legionem Pilzno była wyrównana i początkowe minuty nie bardzo mogły wskazać zwycięzcę. Sanoczanie jednak się nie poddawali i nadal szukali pierwszej bramki w nowym sezonie.
 
W 41. minucie po podaniu Mateusza Kuzio w dogodnej sytuacji znalazł się Damian Niemczyk, ale skiskował w polu karnym, lecz jeszcze większy błąd popełniła obrona Legionu. Piłkę ponownie otrzymał pomocnik gospodarzy i nie miał najmniejszych problemów z pokonaniem Dominika Mazura.
 
Bramka napędziła podopiecznych Mateusza Ostrowskiego i w drugiej połowie sanoczanie coraz śmielej sobie poczynali na boisku. Efektem była bramka ponownie Daniela Niemczyka w 65. minucie.
 
Więcej bramek już nie padło i to Ekoball Stal Sanok inkasuje trzy oczka na inaugurację.
1-0 Damian Niemczyk (41)
2-0 Damian Niemczyk (65)
 
Ekoball Stal Sanok: Krzanowski - Karol Adamiak, Kaczmarski, Jaklik, Tabisz (80. Baran)- Lusiusz (35. Słysz), Lorenc, Niemczyk (80. Femin), Sieradzki (70. Kamil Adamiak) - Zajdel (65. Ząbkiewicz), Kuzio (55. Sobolak)
 
Legion Pilzno: Mazur - Tragarz, Florian, Cichowski, Pęcak - Bytnar (65. Ziaja), Manzo (80. Kędzior), Barycza, Stypa - Żuchowicz (65. Kępa), Wolański
 
Sędziował: Krzysztof Pachołek (Lubaczów). 

Czytaj także

Komentarze (18)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.