

Agnieszka "Aguśka" Mnich zwyciężyła w czwartek w tegorocznej edycji Mistrzostw Świata we freestyle football Red Bull Street Style w Warszawie. Pośród męzczyzn na najwyższym stopniu podium stanął Norweg Erlend Fagerli.
W czwartek w Hali Gwardii doszło do zmagań najlepszych freestylerów na świecie. Do Red Bull Street Style przystąpiło ponad 50 zawodników z 45 państw.
Świetnie spisała sie pochodząca z Boguchwały Agnieszka Mnich, która bez większych problemów pokonywała kolejne etapy imprezy. W finale "Aguśka" spotkała się z dwukrotną Mistrzynią Świata Melody Donchet. Tym razem Polka wygrała i wzięła rewanż za poprzedni finał, gdzie wygrała Francuzka.
Wśród mężczyzn wygrał Norweg Erlend Fagerli, z którym po zaciętym pojedynku w ćwiercfinale odpadł nasz reprezentant Bartek "Kala" Rak.
kairo
Komentarze
⚠
Uwaga!
Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.