2017-08-31 11:41:31

Izolator Boguchwała rozgromił Glogovię

Izolator Boguchwała w spotkaniu 5. kolejki 4 ligi podkarpackiej wygrał na wyjeździe z Głogovią Głogów Małopolski aż 6-0 (3-0).

Drużyna z Boguchwały wyrasta na prawdziwego specjalistę od wyjazdowych zwycięstw. W trzech ostatnich spotkaniach zanotowała komplet zwycięstw, strzeliła trzynaście bramek i straciła tylko jedną.

Mecz od samego początku toczył się pod dyktando gości. W 10. minucie, po stałym fragmencie gry, bramkę głową zdobył Michał Bogacz. Siedem minut później kolejne trafienie dołożył Patryk Róg, który po sporym zamieszaniu, najlepiej odnalazł się w polu karnym.

Nie było to ostatnie słowo Izolatora w pierwszej połowie. W 29. minucie zdobył Róg. Napastnik gości wykorzystał niezdecydowanie obrońców Głogovii i z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki. W pierwszej cześci spotkania gospodarze poważnie zagrozili bramce Izoalatora tylko raz. Po strzale jednego z ich zawodników dobrą interwencją popisał się Łukasz Ćwiczak

Druga część meczu rozpoczęła się od kolejnego szybkiego ciosu. W 52. minucie Róg podwyższył prowadzenie swojej drużyny i tym samym skompletował hatrricka. Chwilę później szóstą bramkę dla Izolatora zdobył Krzysztof Szymański. W 70. minucie na boisku miało miejsce spięcie pomiędzy Mateuszem Lusiuszem i Piotrem Krawczykiem. Obaj zawodnicy zostali ukarani czerwonymi kartkami. Formalności w doliczonym czasie gry dopełnił Zbigniew Dąbek, który wykorzystał jedenastkę podyktowaną za zagranie ręką.

0-1 Michał Bogacz (10)
0-2 Patryk Róg (17)
0-3 Patryk Róg (29)
0-4 Patryk Róg (52)
0-5 Krzysztof Szymański (60)
0-6 Zbigniew Dąbek (90-karny)

Głogovia Głogów Małopolski: Albrycht - Woźniak (78. Benedykt), Ochalik, Świst, Guzior (65. Bednarz), Góra (46. Bober), Codello (46. Kawa), Wiącek (60. Kmuk), Opoń, Dec (75. Frankiewicz), Krawczyk

Izolator Boguchwała: Ćwiczak - Szkolnik, Dąbek, Bogacz (75. Brogowski), Gajdek, Cupryś (51. Domin), Madeja (54. Skała), Zieliński (75. Puc), Szczoczarz (57. Szymański), Lusiusz, Róg (69. Rębisz).