

Sebastian Białasik będzie w nowym sezonie zawodnikiem Karpat Krosno. (fot.archiwum)
Sebastian Białasik został nowym zawodnikiem Karpat Krosno. 19 latek podpisał z trzecioligowcem umowę na sezon 2017/18.
Sebastian Białasik będzie w nadchodzącym sezonie zawodnikiem Karpat Krosno. 19 latek jest wychowankiem angielskiego Norwich City.
Pomocnik urodzony w Szczecinie do końca sezonu 2015/16 przebywał w Anglii. Występował tam m.in w Dereham Town.
Białasik był związany kontraktem ze Stalą Mielec na jesieni ubiegłego sezonu, ale nie zdołał przebić się do składu. W zeszłej rundzie występował w A klasie w barwach Kolorado Wola Chorzelowska.
Czytaj także

2017-07-21 15:02
Kamil Radulj piłkarzem Siarki Tarnobrzeg!

2017-07-22 12:03
Dwóch byłych piłkarzy Stali Mielec w "Stalówce"
Komentarze (24)
⚠
Uwaga!
Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.