Sylwester Kipa (z lewej) być może w nowym sezonie będzie grał w Wisłoce Dębica.
Napastnik Sylwester Kipa z LKS-u Łopuchowa jest jednym z piłkarzy, którymi interesuje się Wisłoka Dębica. Spadkowicz z IV ligi chce zbudować mocny zespół, który będzie w stanie zdobyć mistrzostwo dębickiej okręgówki.
23-letni Sylwester Kipa, obecnie zawodnik LKS-u Łopuchowa, był już testowany przez Wisłokę Dębica zimą. Wtedy jego obecny klub nie zgodził się na transfer, teraz oba kluby wróciły do rozmów.
Sylwester Kipa gra na pozycji napastnika. Uważany jest za jedneog z najlepszych graczy dębickiej klasy A. Strzela dużo bramek, jest mocny fizycznie, nieźle gra głową.
Sylwestrem Kipą zainteresowane są również inne kluby. Według naszych informacji, sprawdzić go chce m.in. trzecioligowa Stal Rzeszów.
Piłkarze Wisłoki Dębica w sezonie 2016/2017 występował będą w klasie O Dębica. Celen drużyny jest jak najszybszy powrót na wyższy poziom rozgrywek.