Terminarze / wyniki - Rzeszów > Klasa A, gr. III

Zobacz też: Statystyki - Rzeszów > Klasa A, gr. III

Wybierz sezon:

Statystyki dla Rzeszów > Klasa A, gr. III Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kolorado Wola Chorzelowska 23 49 15 4 4 100 37 63
2 Raniżovia Raniżów 23 43 13 4 6 57 47 10
3 Złotniczanka Złotniki 23 41 12 5 6 67 45 22
4 Piast Wadowice Górne 23 36 11 3 9 46 51 -5
5 Smoczanka Mielec 23 35 10 5 8 55 42 13
6 Dromader Chrząstów 22 34 11 1 10 53 50 3
7 Tuszymka Tuszyma 23 32 9 5 9 45 52 -7
8 Błękitni Siedlanka 23 29 9 2 12 59 69 -10
9 Barka Breń Osuchowski 23 29 8 5 10 54 61 -7
10 Atut Podborze 22 28 8 4 10 43 52 -9
11 Pitmark Jaślany 23 27 9 0 14 71 71 0
12 KS Dzikowiec 23 27 8 3 12 34 63 -29
13 Marmury Przyłęk 23 24 7 3 13 33 53 -20
14 Jamnica Dulcza Wielka 23 22 6 4 13 35 59 -24
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 21 sierpnia
Marmury Przyłęk 1 - 2 Tuszymka Tuszyma
Piast Wadowice Górne 2 - 3 Błękitni Siedlanka
Barka Breń Osuchowski 1 - 2 Dromader Chrząstów
Kolorado Wola Chorzelowska 5 - 0 KS Dzikowiec
Smoczanka Mielec 3 - 3 Atut Podborze
Złotniczanka Złotniki 4 - 2 Raniżovia Raniżów
Pitmark Jaślany 8 - 3 Jamnica Dulcza Wielka

2. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 28 sierpnia
Raniżovia Raniżów 3 - 0 Barka Breń Osuchowski
Tuszymka Tuszyma 0 - 1 Jamnica Dulcza Wielka
KS Dzikowiec 3 - 2 Pitmark Jaślany
Dromader Chrząstów 1 - 5 Kolorado Wola Chorzelowska
Atut Podborze 1 - 2 Piast Wadowice Górne
Marmury Przyłęk 2 - 1 Smoczanka Mielec
Błękitni Siedlanka 3 - 2 Złotniczanka Złotniki
3. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 4 września
Smoczanka Mielec 1 - 2 Tuszymka Tuszyma
Złotniczanka Złotniki 1 - 1 Atut Podborze
Piast Wadowice Górne 4 - 1 Marmury Przyłęk
Barka Breń Osuchowski 2 - 3 Błękitni Siedlanka
Jamnica Dulcza Wielka 0 - 0 KS Dzikowiec
Pitmark Jaślany 3 - 2 Dromader Chrząstów
Raniżovia Raniżów 1 - 0 Kolorado Wola Chorzelowska
4. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 11 września
Tuszymka Tuszyma 3 - 0 KS Dzikowiec
Dromader Chrząstów 5 - 0 Jamnica Dulcza Wielka
Atut Podborze 0 - 3 Barka Breń Osuchowski
Marmury Przyłęk 2 - 6 Złotniczanka Złotniki
Błękitni Siedlanka 3 - 3 Kolorado Wola Chorzelowska
Raniżovia Raniżów 4 - 3 Pitmark Jaślany
Smoczanka Mielec 1 - 3 Piast Wadowice Górne
5. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 18 września
Złotniczanka Złotniki 0 - 2 Smoczanka Mielec
Piast Wadowice Górne 2 - 2 Tuszymka Tuszyma
Barka Breń Osuchowski 3 - 3 Marmury Przyłęk
Kolorado Wola Chorzelowska 3 - 4 Atut Podborze
Pitmark Jaślany 9 - 1 Błękitni Siedlanka
Jamnica Dulcza Wielka 4 - 1 Raniżovia Raniżów
KS Dzikowiec 0 - 1 Dromader Chrząstów
6. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 25 września
Tuszymka Tuszyma 3 - 2 Dromader Chrząstów
Atut Podborze 1 - 7 Pitmark Jaślany
Marmury Przyłęk 0 - 1 Kolorado Wola Chorzelowska
Błękitni Siedlanka 4 - 1 Jamnica Dulcza Wielka
Piast Wadowice Górne 1 - 2 Złotniczanka Złotniki
Raniżovia Raniżów 5 - 2 KS Dzikowiec
Smoczanka Mielec 6 - 1 Barka Breń Osuchowski
7. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 2 października
Złotniczanka Złotniki 3 - 4 Tuszymka Tuszyma
Dromader Chrząstów 1 - 1 Raniżovia Raniżów
Barka Breń Osuchowski 3 - 0 Piast Wadowice Górne
Kolorado Wola Chorzelowska 3 - 3 Smoczanka Mielec
Pitmark Jaślany 4 - 0 Marmury Przyłęk
Jamnica Dulcza Wielka 0 - 2 Atut Podborze
KS Dzikowiec 4 - 1 Błękitni Siedlanka

8. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 9 października
Tuszymka Tuszyma 4 - 1 Raniżovia Raniżów
Złotniczanka Złotniki 4 - 1 Barka Breń Osuchowski
Atut Podborze 3 - 0 KS Dzikowiec
Marmury Przyłęk 2 - 1 Jamnica Dulcza Wielka
Błękitni Siedlanka 5 - 0 Dromader Chrząstów
Piast Wadowice Górne 1 - 1 Kolorado Wola Chorzelowska
Smoczanka Mielec 3 - 1 Pitmark Jaślany
9. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 16 października
Dromader Chrząstów 5 - 4 Atut Podborze
Barka Breń Osuchowski 3 - 3 Tuszymka Tuszyma
Kolorado Wola Chorzelowska 3 - 2 Złotniczanka Złotniki
Pitmark Jaślany 2 - 3 Piast Wadowice Górne
Jamnica Dulcza Wielka 1 - 5 Smoczanka Mielec
KS Dzikowiec 1 - 1 Marmury Przyłęk
Raniżovia Raniżów 1 - 0 Błękitni Siedlanka
10. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 23 października
Tuszymka Tuszyma 2 - 1 Błękitni Siedlanka
Smoczanka Mielec 3 - 4 KS Dzikowiec
Złotniczanka Złotniki 7 - 0 Pitmark Jaślany
Atut Podborze 0 - 2 Raniżovia Raniżów
Marmury Przyłęk 2 - 0 Dromader Chrząstów
Piast Wadowice Górne 1 - 5 Jamnica Dulcza Wielka
Barka Breń Osuchowski 5 - 4 Kolorado Wola Chorzelowska
11. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 30 października
Dromader Chrząstów 2 - 3 Smoczanka Mielec
Kolorado Wola Chorzelowska 5 - 0 Tuszymka Tuszyma
Pitmark Jaślany 5 - 2 Barka Breń Osuchowski
Jamnica Dulcza Wielka 1 - 1 Złotniczanka Złotniki
KS Dzikowiec 3 - 1 Piast Wadowice Górne
Raniżovia Raniżów 5 - 0 Marmury Przyłęk
Błękitni Siedlanka 3 - 4 Atut Podborze
12. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 6 listopada
Smoczanka Mielec 0 - 1 Raniżovia Raniżów
Tuszymka Tuszyma 1 - 3 Atut Podborze
Złotniczanka Złotniki 8 - 2 KS Dzikowiec
Marmury Przyłęk 0 - 2 Błękitni Siedlanka
Piast Wadowice Górne 3 - 1 Dromader Chrząstów
Barka Breń Osuchowski 2 - 1 Jamnica Dulcza Wielka
Kolorado Wola Chorzelowska 6 - 5 Pitmark Jaślany
13. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 13 listopada
Błękitni Siedlanka 4 - 5 Smoczanka Mielec
Raniżovia Raniżów 3 - 3 Piast Wadowice Górne
Dromader Chrząstów 0 - 2 Złotniczanka Złotniki
Atut Podborze 0 - 1 Marmury Przyłęk
KS Dzikowiec 2 - 1 Barka Breń Osuchowski
Pitmark Jaślany 3 - 0 Tuszymka Tuszyma
Jamnica Dulcza Wielka 3 - 3 Kolorado Wola Chorzelowska

14. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 2 kwietnia
Tuszymka Tuszyma 0 - 3 * Marmury Przyłęk
Dromader Chrząstów 5 - 2 Barka Breń Osuchowski
Atut Podborze 1 - 3 Smoczanka Mielec
Błękitni Siedlanka 2 - 4 Piast Wadowice Górne
Raniżovia Raniżów 0 - 3 * Złotniczanka Złotniki
Jamnica Dulcza Wielka 3 - 1 Pitmark Jaślany
KS Dzikowiec 1 - 7 Kolorado Wola Chorzelowska
15. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 9 kwietnia
Piast Wadowice Górne 4 - 1 Atut Podborze
Jamnica Dulcza Wielka 1 - 1 Tuszymka Tuszyma
Pitmark Jaślany 3 - 1 KS Dzikowiec
Kolorado Wola Chorzelowska 5 - 1 Dromader Chrząstów
Barka Breń Osuchowski 1 - 1 Raniżovia Raniżów
Złotniczanka Złotniki 3 - 1 Błękitni Siedlanka
Smoczanka Mielec 0 - 1 Marmury Przyłęk
16. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 15 kwietnia
Tuszymka Tuszyma 2 - 2 Smoczanka Mielec
Dromader Chrząstów 4 - 2 Pitmark Jaślany
KS Dzikowiec 3 - 2 Jamnica Dulcza Wielka
Atut Podborze 2 - 1 Złotniczanka Złotniki
Kolorado Wola Chorzelowska 8 - 0 Raniżovia Raniżów
Błękitni Siedlanka 6 - 3 Barka Breń Osuchowski
Marmury Przyłęk 0 - 1 Piast Wadowice Górne
17. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 23 kwietnia
Piast Wadowice Górne 2 - 1 Smoczanka Mielec
Jamnica Dulcza Wielka 0 - 2 Dromader Chrząstów
Pitmark Jaślany 1 - 4 Raniżovia Raniżów
Kolorado Wola Chorzelowska 8 - 1 Błękitni Siedlanka
Barka Breń Osuchowski 2 - 2 Atut Podborze
Złotniczanka Złotniki 2 - 2 Marmury Przyłęk
KS Dzikowiec 4 - 3 Tuszymka Tuszyma
18. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 30 kwietnia
Tuszymka Tuszyma 3 - 2 Piast Wadowice Górne
Dromader Chrząstów 5 - 1 KS Dzikowiec
Marmury Przyłęk 1 - 2 Barka Breń Osuchowski
Atut Podborze 3 - 6 Kolorado Wola Chorzelowska
Błękitni Siedlanka 8 - 2 Pitmark Jaślany
Smoczanka Mielec 2 - 2 Złotniczanka Złotniki
Raniżovia Raniżów 3 - 1 Jamnica Dulcza Wielka
19. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 3 maja
Dromader Chrząstów 3 - 1 Tuszymka Tuszyma
Złotniczanka Złotniki 5 - 3 Piast Wadowice Górne
Jamnica Dulcza Wielka 2 - 1 Błękitni Siedlanka
Kolorado Wola Chorzelowska 6 - 0 Marmury Przyłęk
Barka Breń Osuchowski 6 - 1 Smoczanka Mielec
Pitmark Jaślany 3 - 2 Atut Podborze
KS Dzikowiec 0 - 5 Raniżovia Raniżów

20. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 7 maja
Tuszymka Tuszyma 1 - 2 Złotniczanka Złotniki
Piast Wadowice Górne 1 - 4 Barka Breń Osuchowski
Marmury Przyłęk 5 - 3 Pitmark Jaślany
Atut Podborze 3 - 0 * Jamnica Dulcza Wielka
Błękitni Siedlanka 1 - 0 KS Dzikowiec
Smoczanka Mielec 1 - 0 Kolorado Wola Chorzelowska
Raniżovia Raniżów 4 - 3 Dromader Chrząstów
21. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 14 maja
Dromader Chrząstów 5 - 1 Błękitni Siedlanka
Jamnica Dulcza Wielka 4 - 3 Marmury Przyłęk
Pitmark Jaślany 1 - 3 Smoczanka Mielec
Kolorado Wola Chorzelowska 6 - 0 Piast Wadowice Górne
Barka Breń Osuchowski 2 - 2 Złotniczanka Złotniki
Raniżovia Raniżów 4 - 5 Tuszymka Tuszyma
KS Dzikowiec 1 - 2 Atut Podborze
22. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 21 maja
Tuszymka Tuszyma 1 - 3 Barka Breń Osuchowski
Piast Wadowice Górne 1 - 0 Pitmark Jaślany
Marmury Przyłęk 1 - 2 KS Dzikowiec
Złotniczanka Złotniki 0 - 7 Kolorado Wola Chorzelowska
Smoczanka Mielec 6 - 0 Jamnica Dulcza Wielka
Błękitni Siedlanka 3 - 5 Raniżovia Raniżów
Atut Podborze ? - ? Dromader Chrząstów
23. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 28 maja
Jamnica Dulcza Wielka 1 - 2 Piast Wadowice Górne
Dromader Chrząstów 3 - 2 Marmury Przyłęk
Błękitni Siedlanka 2 - 2 Tuszymka Tuszyma
Pitmark Jaślany 3 - 5 Złotniczanka Złotniki
Kolorado Wola Chorzelowska 5 - 2 Barka Breń Osuchowski
Raniżovia Raniżów 1 - 1 Atut Podborze
KS Dzikowiec 0 - 0 Smoczanka Mielec
24. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 4 czerwca
Tuszymka Tuszyma ? - ? Kolorado Wola Chorzelowska
Barka Breń Osuchowski ? - ? Pitmark Jaślany
Złotniczanka Złotniki ? - ? Jamnica Dulcza Wielka
Piast Wadowice Górne ? - ? KS Dzikowiec
Smoczanka Mielec ? - ? Dromader Chrząstów
Marmury Przyłęk ? - ? Raniżovia Raniżów
Atut Podborze ? - ? Błękitni Siedlanka
25. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 11 czerwca
Atut Podborze ? - ? Tuszymka Tuszyma
Błękitni Siedlanka ? - ? Marmury Przyłęk
Raniżovia Raniżów ? - ? Smoczanka Mielec
Dromader Chrząstów ? - ? Piast Wadowice Górne
KS Dzikowiec ? - ? Złotniczanka Złotniki
Jamnica Dulcza Wielka ? - ? Barka Breń Osuchowski
Pitmark Jaślany ? - ? Kolorado Wola Chorzelowska

26. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 18 czerwca
Tuszymka Tuszyma ? - ? Pitmark Jaślany
Kolorado Wola Chorzelowska ? - ? Jamnica Dulcza Wielka
Barka Breń Osuchowski ? - ? KS Dzikowiec
Złotniczanka Złotniki ? - ? Dromader Chrząstów
Piast Wadowice Górne ? - ? Raniżovia Raniżów
Smoczanka Mielec ? - ? Błękitni Siedlanka
Marmury Przyłęk ? - ? Atut Podborze

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem