Terminarze / wyniki - Rzeszów > Klasa A, gr. III

Zobacz też: Statystyki - Rzeszów > Klasa A, gr. III

Wybierz sezon:

Statystyki dla Rzeszów > Klasa A, gr. III Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Piłkarskie Nadzieje Mielec 7 16 5 1 1 32 11 21
2 Smoczanka Mielec 6 15 5 0 1 25 9 16
3 Czarni Trześń 5 13 4 1 0 17 3 14
4 Korona Majdan Królewski 6 13 4 1 1 17 9 8
5 SOKiS Chorzelów 6 13 4 1 1 16 9 7
6 Złotniczanka Złotniki 6 10 3 1 2 15 10 5
7 Pitmark Jaślany 7 9 3 0 4 14 18 -4
8 Błękitni Siedlanka 7 7 2 1 4 12 26 -14
9 Piast Wadowice Górne 7 7 2 1 4 9 25 -16
10 Tuszymka Tuszyma 7 6 2 0 5 12 15 -3
11 Dromader Chrząstów 6 6 1 3 2 17 21 -4
12 LKS Hucina 5 6 2 0 3 7 11 -4
13 Atut Podborze 7 5 1 2 4 10 27 -17
14 Start Wola Mielecka 6 5 1 2 3 10 14 -4
15 Barka Breń Osuchowski 6 2 0 2 4 12 17 -5
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 15 sierpnia
SOKiS Chorzelów 0 - 3 Pitmark Jaślany
Piłkarskie Nadzieje Mielec 4 - 2 Smoczanka Mielec
Błękitni Siedlanka 3 - 2 Korona Majdan Królewski
Tuszymka Tuszyma 2 - 0 Start Wola Mielecka
Piast Wadowice Górne 1 - 0 Barka Breń Osuchowski
Dromader Chrząstów 0 - 4 Czarni Trześń
Atut Podborze 3 - 2 Złotniczanka Złotniki

2. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 20 sierpnia
Pitmark Jaślany 1 - 2 LKS Hucina
Czarni Trześń 6 - 0 Atut Podborze
Barka Breń Osuchowski 6 - 6 Dromader Chrząstów
Korona Majdan Królewski 4 - 2 Tuszymka Tuszyma
Smoczanka Mielec 4 - 1 Błękitni Siedlanka
SOKiS Chorzelów 1 - 1 Piłkarskie Nadzieje Mielec
Piast Wadowice Górne 5 - 3 Start Wola Mielecka
3. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 27 sierpnia
Piłkarskie Nadzieje Mielec 5 - 3 Pitmark Jaślany
Błękitni Siedlanka 1 - 2 SOKiS Chorzelów
Tuszymka Tuszyma 1 - 3 Smoczanka Mielec
Piast Wadowice Górne 0 - 5 Korona Majdan Królewski
Atut Podborze 3 - 3 Barka Breń Osuchowski
LKS Hucina 1 - 4 Złotniczanka Złotniki
Start Wola Mielecka 1 - 1 Dromader Chrząstów
4. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 30 sierpnia
Start Wola Mielecka 1 - 1 Atut Podborze
Korona Majdan Królewski 2 - 2 Dromader Chrząstów
SOKiS Chorzelów 4 - 2 Tuszymka Tuszyma
Piłkarskie Nadzieje Mielec 11 - 0 Błękitni Siedlanka
Czarni Trześń ? - ? LKS Hucina
Pitmark Jaślany 2 - 1 Złotniczanka Złotniki
Smoczanka Mielec 6 - 0 Piast Wadowice Górne
5. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 3 września
Tuszymka Tuszyma 0 - 1 Piłkarskie Nadzieje Mielec
Piast Wadowice Górne 1 - 3 SOKiS Chorzelów
Dromader Chrząstów 3 - 4 Smoczanka Mielec
LKS Hucina 2 - 1 Barka Breń Osuchowski
Złotniczanka Złotniki 2 - 2 Czarni Trześń
Atut Podborze 2 - 3 Korona Majdan Królewski
Błękitni Siedlanka 2 - 5 Pitmark Jaślany
6. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 10 września
Piłkarskie Nadzieje Mielec 6 - 0 Piast Wadowice Górne
Start Wola Mielecka 4 - 2 LKS Hucina
SOKiS Chorzelów ? - ? Dromader Chrząstów
Barka Breń Osuchowski 1 - 3 Złotniczanka Złotniki
Błękitni Siedlanka 3 - 0 Tuszymka Tuszyma
Pitmark Jaślany 0 - 3 Czarni Trześń
Smoczanka Mielec 6 - 0 Atut Podborze
7. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 17 września
Czarni Trześń 2 - 1 Barka Breń Osuchowski
Tuszymka Tuszyma 5 - 0 Pitmark Jaślany
Piast Wadowice Górne 2 - 2 Błękitni Siedlanka
Dromader Chrząstów 5 - 4 Piłkarskie Nadzieje Mielec
LKS Hucina 0 - 1 Korona Majdan Królewski
Złotniczanka Złotniki 3 - 1 Start Wola Mielecka
Atut Podborze 1 - 6 SOKiS Chorzelów

8. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 24 września
Piłkarskie Nadzieje Mielec ? - ? Atut Podborze
Start Wola Mielecka ? - ? Czarni Trześń
Tuszymka Tuszyma ? - ? Piast Wadowice Górne
Pitmark Jaślany ? - ? Barka Breń Osuchowski
Błękitni Siedlanka ? - ? Dromader Chrząstów
Korona Majdan Królewski ? - ? Złotniczanka Złotniki
Smoczanka Mielec ? - ? LKS Hucina
9. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 1 października
Piast Wadowice Górne ? - ? Pitmark Jaślany
Dromader Chrząstów ? - ? Tuszymka Tuszyma
Atut Podborze ? - ? Błękitni Siedlanka
LKS Hucina ? - ? SOKiS Chorzelów
Złotniczanka Złotniki ? - ? Smoczanka Mielec
Czarni Trześń ? - ? Korona Majdan Królewski
Barka Breń Osuchowski ? - ? Start Wola Mielecka
10. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 8 października
Pitmark Jaślany ? - ? Start Wola Mielecka
Korona Majdan Królewski ? - ? Barka Breń Osuchowski
Smoczanka Mielec ? - ? Czarni Trześń
SOKiS Chorzelów ? - ? Złotniczanka Złotniki
Piłkarskie Nadzieje Mielec ? - ? LKS Hucina
Tuszymka Tuszyma ? - ? Atut Podborze
Piast Wadowice Górne ? - ? Dromader Chrząstów
11. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 15 października
Dromader Chrząstów ? - ? Pitmark Jaślany
Atut Podborze ? - ? Piast Wadowice Górne
LKS Hucina ? - ? Błękitni Siedlanka
Złotniczanka Złotniki ? - ? Piłkarskie Nadzieje Mielec
Czarni Trześń ? - ? SOKiS Chorzelów
Barka Breń Osuchowski ? - ? Smoczanka Mielec
Start Wola Mielecka ? - ? Korona Majdan Królewski
12. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 22 października
Pitmark Jaślany ? - ? Korona Majdan Królewski
Smoczanka Mielec ? - ? Start Wola Mielecka
SOKiS Chorzelów ? - ? Barka Breń Osuchowski
Piłkarskie Nadzieje Mielec ? - ? Czarni Trześń
Błękitni Siedlanka ? - ? Złotniczanka Złotniki
Tuszymka Tuszyma ? - ? LKS Hucina
Dromader Chrząstów ? - ? Atut Podborze
13. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 29 października
Atut Podborze ? - ? Pitmark Jaślany
LKS Hucina ? - ? Piast Wadowice Górne
Złotniczanka Złotniki ? - ? Tuszymka Tuszyma
Czarni Trześń ? - ? Błękitni Siedlanka
Barka Breń Osuchowski ? - ? Piłkarskie Nadzieje Mielec
Start Wola Mielecka ? - ? SOKiS Chorzelów
Korona Majdan Królewski ? - ? Smoczanka Mielec

14. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 5 listopada
Pitmark Jaślany ? - ? Smoczanka Mielec
SOKiS Chorzelów ? - ? Korona Majdan Królewski
Piłkarskie Nadzieje Mielec ? - ? Start Wola Mielecka
Błękitni Siedlanka ? - ? Barka Breń Osuchowski
Tuszymka Tuszyma ? - ? Czarni Trześń
Piast Wadowice Górne ? - ? Złotniczanka Złotniki
Dromader Chrząstów ? - ? LKS Hucina
15. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 12 listopada
LKS Hucina ? - ? Atut Podborze
Złotniczanka Złotniki ? - ? Dromader Chrząstów
Czarni Trześń ? - ? Piast Wadowice Górne
Barka Breń Osuchowski ? - ? Tuszymka Tuszyma
Start Wola Mielecka ? - ? Błękitni Siedlanka
Korona Majdan Królewski ? - ? Piłkarskie Nadzieje Mielec
Smoczanka Mielec ? - ? SOKiS Chorzelów

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem