Terminarze / wyniki - Krosno > Klasa Okręgowa

Zobacz też: Statystyki - Krosno > Klasa Okręgowa

Wybierz sezon:

Statystyki dla Krosno > Klasa Okręgowa Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Ekoball Stal Sanok 24 62 20 2 2 60 10 50
2 Przełom Besko 24 59 19 2 3 60 16 44
3 Przełęcz Dukla 24 46 14 4 6 61 35 26
4 Partyzant Targowiska 24 45 13 6 5 49 33 16
5 Nafta Jedlicze 24 43 14 1 9 61 53 8
6 Kotwica Korczyna 24 43 13 4 7 52 25 27
7 Górnik Strachocina 24 35 10 5 9 38 40 -2
8 Markiewicza Krosno 24 29 8 5 11 34 32 2
9 Gaudium Łężyny 24 28 8 4 12 29 49 -20
10 LKS Skołyszyn 24 27 7 6 11 34 40 -6
11 Iskra Przysietnica 24 25 7 4 13 28 44 -16
12 Iwonka Iwonicz 24 24 7 3 14 40 49 -9
13 Grabowianka Grabówka 24 24 6 6 12 42 58 -16
14 LKS Długie 24 20 6 2 16 28 68 -40
15 Zamczysko Mrukowa 24 19 5 4 15 34 71 -37
16 Szarotka Uherce 24 16 4 4 16 24 51 -27
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 13/14 sierpnia
Ekoball Stal Sanok 5 - 0 Grabowianka Grabówka
Szarotka Uherce 3 - 2 Iwonka Iwonicz
Zamczysko Mrukowa 2 - 2 Iskra Przysietnica
LKS Długie 0 - 3 Przełom Besko
LKS Skołyszyn 1 - 1 Partyzant Targowiska
Nafta Jedlicze 2 - 0 Górnik Strachocina
Kotwica Korczyna 6 - 3 Przełęcz Dukla
Gaudium Łężyny 2 - 1 Markiewicza Krosno

2. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 20/21 sierpnia
Przełęcz Dukla 5 - 1 Zamczysko Mrukowa
Grabowianka Grabówka 2 - 7 Nafta Jedlicze
Przełom Besko 1 - 4 Iwonka Iwonicz
Iskra Przysietnica 4 - 1 Szarotka Uherce
Górnik Strachocina 2 - 5 Kotwica Korczyna
Markiewicza Krosno 1 - 1 Ekoball Stal Sanok
LKS Długie 2 - 0 LKS Skołyszyn
Partyzant Targowiska 3 - 0 Gaudium Łężyny
3. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 27/28 sierpnia
Ekoball Stal Sanok 0 - 1 Partyzant Targowiska
Szarotka Uherce 1 - 4 Przełęcz Dukla
Zamczysko Mrukowa 6 - 0 Górnik Strachocina
LKS Skołyszyn 0 - 1 Przełom Besko
Nafta Jedlicze 1 - 0 Markiewicza Krosno
Kotwica Korczyna 2 - 1 Grabowianka Grabówka
Iwonka Iwonicz 0 - 1 Iskra Przysietnica
Gaudium Łężyny 1 - 1 LKS Długie
4. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 3/4 września
Przełęcz Dukla 2 - 1 Iwonka Iwonicz
Grabowianka Grabówka 3 - 1 Zamczysko Mrukowa
Partyzant Targowiska 3 - 0 Nafta Jedlicze
LKS Skołyszyn 0 - 2 Gaudium Łężyny
Przełom Besko 4 - 2 Iskra Przysietnica
Górnik Strachocina 0 - 1 Szarotka Uherce
Markiewicza Krosno 0 - 0 Kotwica Korczyna
LKS Długie 2 - 4 Ekoball Stal Sanok
5. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 10/11 września
Szarotka Uherce 1 - 1 Grabowianka Grabówka
Ekoball Stal Sanok 1 - 0 LKS Skołyszyn
Nafta Jedlicze 5 - 1 LKS Długie
Zamczysko Mrukowa 2 - 0 Markiewicza Krosno
Kotwica Korczyna 0 - 0 Partyzant Targowiska
Iwonka Iwonicz 1 - 0 Górnik Strachocina
Gaudium Łężyny 0 - 8 Przełom Besko
Iskra Przysietnica 1 - 3 Przełęcz Dukla
6. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 17/18 września
Grabowianka Grabówka 4 - 5 Iwonka Iwonicz
Partyzant Targowiska 3 - 1 Zamczysko Mrukowa
LKS Skołyszyn 4 - 5 Nafta Jedlicze
Przełom Besko 0 - 0 Przełęcz Dukla
Górnik Strachocina 2 - 0 Iskra Przysietnica
Markiewicza Krosno 1 - 0 Szarotka Uherce
LKS Długie 1 - 1 Kotwica Korczyna
Gaudium Łężyny 0 - 3 Ekoball Stal Sanok
7. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 24/25 września
Nafta Jedlicze 4 - 1 Gaudium Łężyny
Ekoball Stal Sanok 3 - 0 Przełom Besko
Szarotka Uherce 1 - 1 Partyzant Targowiska
Zamczysko Mrukowa 1 - 2 LKS Długie
Kotwica Korczyna 5 - 0 LKS Skołyszyn
Iwonka Iwonicz 0 - 3 Markiewicza Krosno
Iskra Przysietnica 1 - 3 Grabowianka Grabówka
Przełęcz Dukla 3 - 0 Górnik Strachocina

8. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 1/2 października
Ekoball Stal Sanok 6 - 0 Nafta Jedlicze
Grabowianka Grabówka 3 - 5 Przełęcz Dukla
Partyzant Targowiska 2 - 1 Iwonka Iwonicz
LKS Skołyszyn 5 - 0 Zamczysko Mrukowa
Przełom Besko 0 - 1 Górnik Strachocina
Markiewicza Krosno 2 - 1 Iskra Przysietnica
LKS Długie 2 - 1 Szarotka Uherce
Gaudium Łężyny 0 - 1 Kotwica Korczyna
9. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 8/9 października
Nafta Jedlicze 0 - 1 Przełom Besko
Szarotka Uherce 1 - 1 LKS Skołyszyn
Zamczysko Mrukowa 1 - 1 Gaudium Łężyny
Kotwica Korczyna 2 - 0 Ekoball Stal Sanok
Iwonka Iwonicz 1 - 0 LKS Długie
Iskra Przysietnica 1 - 3 Partyzant Targowiska
Przełęcz Dukla 2 - 1 Markiewicza Krosno
Górnik Strachocina 1 - 1 Grabowianka Grabówka
10. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 15/16 października
Gaudium Łężyny 5 - 1 Szarotka Uherce
Ekoball Stal Sanok 2 - 0 Zamczysko Mrukowa
Nafta Jedlicze 2 - 1 Kotwica Korczyna
Partyzant Targowiska 4 - 4 Przełęcz Dukla
LKS Skołyszyn 2 - 1 Iwonka Iwonicz
Przełom Besko 4 - 0 Grabowianka Grabówka
Markiewicza Krosno 1 - 1 Górnik Strachocina
LKS Długie 0 - 2 Iskra Przysietnica
11. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 22/23 października
Zamczysko Mrukowa 3 - 7 Nafta Jedlicze
Kotwica Korczyna 0 - 1 Przełom Besko
Szarotka Uherce 1 - 2 Ekoball Stal Sanok
Iwonka Iwonicz 2 - 3 Gaudium Łężyny
Iskra Przysietnica 0 - 0 LKS Skołyszyn
Przełęcz Dukla 4 - 0 LKS Długie
Górnik Strachocina 1 - 1 Partyzant Targowiska
Grabowianka Grabówka 5 - 1 Markiewicza Krosno
12. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 29/30 października
Ekoball Stal Sanok 5 - 1 Iwonka Iwonicz
Nafta Jedlicze 2 - 1 Szarotka Uherce
Przełom Besko 2 - 0 Markiewicza Krosno
Partyzant Targowiska 3 - 0 Grabowianka Grabówka
LKS Długie 1 - 4 Górnik Strachocina
LKS Skołyszyn 2 - 1 Przełęcz Dukla
Gaudium Łężyny 4 - 0 Iskra Przysietnica
Kotwica Korczyna 8 - 0 Zamczysko Mrukowa
13. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 5/6 listopada
Szarotka Uherce 1 - 2 Kotwica Korczyna
Zamczysko Mrukowa 1 - 4 Przełom Besko
Iwonka Iwonicz 2 - 1 Nafta Jedlicze
Iskra Przysietnica 1 - 2 Ekoball Stal Sanok
Przełęcz Dukla 1 - 1 Gaudium Łężyny
Górnik Strachocina 5 - 1 LKS Skołyszyn
Grabowianka Grabówka 2 - 3 LKS Długie
Markiewicza Krosno 3 - 0 Partyzant Targowiska

14. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 11 listopada
Przełom Besko 5 - 0 Partyzant Targowiska
LKS Długie 0 - 5 Markiewicza Krosno
LKS Skołyszyn 3 - 3 Grabowianka Grabówka
Gaudium Łężyny 1 - 1 Górnik Strachocina
Ekoball Stal Sanok 3 - 0 Przełęcz Dukla
Nafta Jedlicze 4 - 3 Iskra Przysietnica
Kotwica Korczyna 3 - 1 Iwonka Iwonicz
Zamczysko Mrukowa 2 - 1 Szarotka Uherce
15. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 13 listopada
Szarotka Uherce 0 - 2 Przełom Besko
Przełęcz Dukla 4 - 0 Nafta Jedlicze
Iwonka Iwonicz 4 - 0 Zamczysko Mrukowa
Iskra Przysietnica 0 - 0 Kotwica Korczyna
Górnik Strachocina 1 - 3 Ekoball Stal Sanok
Grabowianka Grabówka 3 - 1 Gaudium Łężyny
Markiewicza Krosno 0 - 0 LKS Skołyszyn
Partyzant Targowiska 3 - 1 LKS Długie
16. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 2 kwietnia
Przełęcz Dukla 1 - 0 Kotwica Korczyna
Iwonka Iwonicz 0 - 0 Szarotka Uherce
Partyzant Targowiska 0 - 3 LKS Skołyszyn
Grabowianka Grabówka 0 - 1 Ekoball Stal Sanok
Przełom Besko 4 - 0 LKS Długie
Markiewicza Krosno 0 - 1 Gaudium Łężyny
Górnik Strachocina 0 - 0 Nafta Jedlicze
Iskra Przysietnica 2 - 0 Zamczysko Mrukowa
17. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 9 kwietnia
Iwonka Iwonicz 1 - 2 Przełom Besko
Szarotka Uherce 0 - 1 Iskra Przysietnica
Ekoball Stal Sanok 3 - 0 Markiewicza Krosno
Zamczysko Mrukowa 2 - 3 Przełęcz Dukla
Kotwica Korczyna 1 - 2 Górnik Strachocina
Nafta Jedlicze 4 - 0 Grabowianka Grabówka
LKS Skołyszyn 3 - 0 LKS Długie
Gaudium Łężyny 1 - 3 Partyzant Targowiska
18. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 15 kwietnia
Przełom Besko 3 - 2 LKS Skołyszyn
LKS Długie 0 - 1 Gaudium Łężyny
Partyzant Targowiska 0 - 1 Ekoball Stal Sanok
Markiewicza Krosno 5 - 0 Nafta Jedlicze
Grabowianka Grabówka 1 - 0 Kotwica Korczyna
Górnik Strachocina 3 - 0 Zamczysko Mrukowa
Przełęcz Dukla 5 - 0 Szarotka Uherce
Iskra Przysietnica 1 - 0 Iwonka Iwonicz
19. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 23 kwietnia
Nafta Jedlicze 2 - 3 Partyzant Targowiska
Iwonka Iwonicz 2 - 3 Przełęcz Dukla
Ekoball Stal Sanok 6 - 0 LKS Długie
Zamczysko Mrukowa 2 - 2 Grabowianka Grabówka
Kotwica Korczyna 4 - 1 Markiewicza Krosno
Iskra Przysietnica 0 - 2 Przełom Besko
Szarotka Uherce 2 - 4 Górnik Strachocina
Gaudium Łężyny 1 - 0 LKS Skołyszyn

20. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 30 kwietnia
Partyzant Targowiska 1 - 2 Kotwica Korczyna
Przełęcz Dukla 5 - 0 Iskra Przysietnica
LKS Skołyszyn 0 - 1 Ekoball Stal Sanok
Grabowianka Grabówka 2 - 4 Szarotka Uherce
Przełom Besko 3 - 0 Gaudium Łężyny
LKS Długie 3 - 5 Nafta Jedlicze
Markiewicza Krosno 0 - 1 Zamczysko Mrukowa
Górnik Strachocina 2 - 1 Iwonka Iwonicz
21. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 3 maja
Zamczysko Mrukowa 1 - 7 Partyzant Targowiska
Kotwica Korczyna 5 - 0 LKS Długie
Nafta Jedlicze 4 - 0 LKS Skołyszyn
Przełęcz Dukla 0 - 1 Przełom Besko
Iskra Przysietnica 2 - 4 Górnik Strachocina
Iwonka Iwonicz 2 - 1 Grabowianka Grabówka
Szarotka Uherce 0 - 3 Markiewicza Krosno
Ekoball Stal Sanok 3 - 0 Gaudium Łężyny
22. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 7 maja
Gaudium Łężyny 1 - 4 Nafta Jedlicze
Markiewicza Krosno 3 - 3 Iwonka Iwonicz
LKS Skołyszyn 3 - 0 Kotwica Korczyna
Partyzant Targowiska 2 - 0 Szarotka Uherce
Grabowianka Grabówka 0 - 0 Iskra Przysietnica
Przełom Besko 0 - 0 Ekoball Stal Sanok
LKS Długie 4 - 3 Zamczysko Mrukowa
Górnik Strachocina 3 - 1 Przełęcz Dukla
23. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 14 maja
Przełęcz Dukla 1 - 1 Grabowianka Grabówka
Szarotka Uherce 2 - 1 LKS Długie
Nafta Jedlicze 0 - 2 Ekoball Stal Sanok
Zamczysko Mrukowa 2 - 2 LKS Skołyszyn
Kotwica Korczyna 4 - 1 Gaudium Łężyny
Górnik Strachocina 0 - 2 Przełom Besko
Iskra Przysietnica 2 - 1 Markiewicza Krosno
Iwonka Iwonicz 3 - 3 Partyzant Targowiska
24. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 21 maja
LKS Skołyszyn 2 - 1 Szarotka Uherce
Ekoball Stal Sanok 3 - 0 Kotwica Korczyna
Grabowianka Grabówka 4 - 1 Górnik Strachocina
Partyzant Targowiska 2 - 1 Iskra Przysietnica
Przełom Besko 7 - 2 Nafta Jedlicze
Gaudium Łężyny 1 - 2 Zamczysko Mrukowa
LKS Długie 4 - 2 Iwonka Iwonicz
Markiewicza Krosno 2 - 1 Przełęcz Dukla
25. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 28 maja
Grabowianka Grabówka ? - ? Przełom Besko
Górnik Strachocina ? - ? Markiewicza Krosno
Przełęcz Dukla ? - ? Partyzant Targowiska
Iskra Przysietnica ? - ? LKS Długie
Iwonka Iwonicz ? - ? LKS Skołyszyn
Szarotka Uherce ? - ? Gaudium Łężyny
Zamczysko Mrukowa ? - ? Ekoball Stal Sanok
Kotwica Korczyna ? - ? Nafta Jedlicze

26. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 4 czerwca
Przełom Besko ? - ? Kotwica Korczyna
Nafta Jedlicze ? - ? Zamczysko Mrukowa
Ekoball Stal Sanok ? - ? Szarotka Uherce
Gaudium Łężyny ? - ? Iwonka Iwonicz
LKS Skołyszyn ? - ? Iskra Przysietnica
LKS Długie ? - ? Przełęcz Dukla
Partyzant Targowiska ? - ? Górnik Strachocina
Markiewicza Krosno ? - ? Grabowianka Grabówka
27. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 11 czerwca
Markiewicza Krosno ? - ? Przełom Besko
Grabowianka Grabówka ? - ? Partyzant Targowiska
Górnik Strachocina ? - ? LKS Długie
Przełęcz Dukla ? - ? LKS Skołyszyn
Iskra Przysietnica ? - ? Gaudium Łężyny
Iwonka Iwonicz ? - ? Ekoball Stal Sanok
Szarotka Uherce ? - ? Nafta Jedlicze
Zamczysko Mrukowa ? - ? Kotwica Korczyna
28. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 15 czerwca
Przełom Besko ? - ? Zamczysko Mrukowa
Kotwica Korczyna ? - ? Szarotka Uherce
Nafta Jedlicze ? - ? Iwonka Iwonicz
Ekoball Stal Sanok ? - ? Iskra Przysietnica
Gaudium Łężyny ? - ? Przełęcz Dukla
LKS Skołyszyn ? - ? Górnik Strachocina
LKS Długie ? - ? Grabowianka Grabówka
Partyzant Targowiska ? - ? Markiewicza Krosno
29. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 18 czerwca
Partyzant Targowiska ? - ? Przełom Besko
Markiewicza Krosno ? - ? LKS Długie
Grabowianka Grabówka ? - ? LKS Skołyszyn
Górnik Strachocina ? - ? Gaudium Łężyny
Przełęcz Dukla ? - ? Ekoball Stal Sanok
Iskra Przysietnica ? - ? Nafta Jedlicze
Iwonka Iwonicz ? - ? Kotwica Korczyna
Szarotka Uherce ? - ? Zamczysko Mrukowa
30. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 25 czerwca
Przełom Besko ? - ? Szarotka Uherce
Zamczysko Mrukowa ? - ? Iwonka Iwonicz
Kotwica Korczyna ? - ? Iskra Przysietnica
Nafta Jedlicze ? - ? Przełęcz Dukla
Ekoball Stal Sanok ? - ? Górnik Strachocina
Gaudium Łężyny ? - ? Grabowianka Grabówka
LKS Skołyszyn ? - ? Markiewicza Krosno
LKS Długie ? - ? Partyzant Targowiska

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem