Terminarze / wyniki - Krosno > Klasa Okręgowa

Zobacz też: Statystyki - Krosno > Klasa Okręgowa

Wybierz sezon:

Statystyki dla Krosno > Klasa Okręgowa Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Przełom Besko 12 28 9 1 2 41 14 27
2 Start Rymanów 12 27 9 0 3 38 15 23
3 Partyzant Targowiska 12 26 8 2 2 26 11 15
4 Czarni Jasło 12 22 7 1 4 25 18 7
5 Kotwica Korczyna 12 22 7 1 4 31 23 8
6 LKS Tarnawa 12 22 7 1 4 25 19 6
7 Gaudium Łężyny 12 21 6 3 3 22 19 3
8 Przełęcz Dukla 12 19 6 1 5 30 20 10
9 Iskra Przysietnica 12 19 6 1 5 18 19 -1
10 Iwonka Iwonicz 12 18 6 0 6 22 22 0
11 Markiewicza Krosno 12 17 5 2 5 22 20 2
12 Nafta Jedlicze 12 15 4 3 5 23 22 1
13 LKS Skołyszyn 12 11 3 2 7 12 27 -15
14 Ostoja Kołaczyce 12 6 1 3 8 9 26 -17
15 Polonia Kopytowa 12 3 1 0 11 9 46 -37
16 Grabowianka Grabówka 12 1 0 1 11 16 48 -32
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 12/13 sierpnia
Start Rymanów 4 - 2 Czarni Jasło
Przełom Besko 3 - 1 Iskra Przysietnica
LKS Skołyszyn 1 - 1 Ostoja Kołaczyce
Gaudium Łężyny 0 - 0 Przełęcz Dukla
Iwonka Iwonicz 0 - 1 Partyzant Targowiska
Polonia Kopytowa 0 - 3 Kotwica Korczyna
LKS Tarnawa 6 - 3 Grabowianka Grabówka
Markiewicza Krosno 1 - 0 Nafta Jedlicze

2. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 15 sierpnia
Czarni Jasło 3 - 2 Nafta Jedlicze
Grabowianka Grabówka 2 - 4 Markiewicza Krosno
Kotwica Korczyna 4 - 1 LKS Tarnawa
Partyzant Targowiska 6 - 1 Polonia Kopytowa
Przełęcz Dukla 2 - 3 Iwonka Iwonicz
Ostoja Kołaczyce 0 - 0 Gaudium Łężyny
Iskra Przysietnica 2 - 1 LKS Skołyszyn
Start Rymanów 3 - 1 Przełom Besko
3. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 19/20 sierpnia
Iwonka Iwonicz 4 - 1 Ostoja Kołaczyce
Nafta Jedlicze 3 - 0 * Grabowianka Grabówka
LKS Skołyszyn 1 - 3 Start Rymanów
Polonia Kopytowa 2 - 5 Przełęcz Dukla
LKS Tarnawa 1 - 3 Partyzant Targowiska
Przełom Besko 2 - 0 Czarni Jasło
Gaudium Łężyny 2 - 1 Iskra Przysietnica
Markiewicza Krosno 0 - 1 Kotwica Korczyna
4. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 26/27 sierpnia
Partyzant Targowiska 2 - 0 Markiewicza Krosno
Kotwica Korczyna 5 - 5 Nafta Jedlicze
Start Rymanów 5 - 0 Gaudium Łężyny
Ostoja Kołaczyce 0 - 2 Polonia Kopytowa
Przełęcz Dukla 3 - 0 LKS Tarnawa
Iskra Przysietnica 3 - 0 * Iwonka Iwonicz
Przełom Besko 6 - 0 LKS Skołyszyn
Czarni Jasło 4 - 2 Grabowianka Grabówka
5. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 2/3 września
Iwonka Iwonicz 2 - 4 Start Rymanów
LKS Tarnawa 2 - 0 Ostoja Kołaczyce
Nafta Jedlicze 2 - 0 Partyzant Targowiska
LKS Skołyszyn 2 - 1 Czarni Jasło
Polonia Kopytowa 1 - 2 Iskra Przysietnica
Grabowianka Grabówka 2 - 5 Kotwica Korczyna
Gaudium Łężyny 3 - 1 Przełom Besko
Markiewicza Krosno 3 - 0 Przełęcz Dukla
6. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 9/10 września
Start Rymanów 6 - 0 Polonia Kopytowa
LKS Skołyszyn 1 - 3 Gaudium Łężyny
Czarni Jasło 5 - 1 Kotwica Korczyna
Ostoja Kołaczyce 1 - 3 Markiewicza Krosno
Przełęcz Dukla 2 - 0 Nafta Jedlicze
Iskra Przysietnica 0 - 2 LKS Tarnawa
Przełom Besko 4 - 1 Iwonka Iwonicz
Partyzant Targowiska 1 - 1 Grabowianka Grabówka
7. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 16/17 września
Kotwica Korczyna 3 - 2 Partyzant Targowiska
Gaudium Łężyny 1 - 2 Czarni Jasło
Iwonka Iwonicz 4 - 0 LKS Skołyszyn
Polonia Kopytowa 0 - 10 Przełom Besko
LKS Tarnawa 2 - 0 Start Rymanów
Grabowianka Grabówka 2 - 7 Przełęcz Dukla
Nafta Jedlicze 1 - 1 Ostoja Kołaczyce
Markiewicza Krosno 1 - 1 Iskra Przysietnica

8. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 23/24 września
Czarni Jasło 1 - 1 Partyzant Targowiska
LKS Skołyszyn 1 - 0 Polonia Kopytowa
Start Rymanów 3 - 0 Markiewicza Krosno
Ostoja Kołaczyce 5 - 2 Grabowianka Grabówka
Iskra Przysietnica 4 - 3 Nafta Jedlicze
Przełom Besko 2 - 2 LKS Tarnawa
Gaudium Łężyny 1 - 2 Iwonka Iwonicz
Przełęcz Dukla 1 - 3 Kotwica Korczyna
9. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 30 września / 1 października
Iwonka Iwonicz 1 - 0 Czarni Jasło
Partyzant Targowiska 3 - 0 Przełęcz Dukla
Polonia Kopytowa 2 - 3 Gaudium Łężyny
LKS Tarnawa 2 - 0 LKS Skołyszyn
Grabowianka Grabówka 0 - 2 Iskra Przysietnica
Kotwica Korczyna 2 - 0 Ostoja Kołaczyce
Markiewicza Krosno 1 - 3 Przełom Besko
Nafta Jedlicze 2 - 1 Start Rymanów
10. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 7/8 października
Przełom Besko 3 - 1 Nafta Jedlicze
Czarni Jasło 4 - 1 Przełęcz Dukla
Gaudium Łężyny 3 - 0 LKS Tarnawa
Iwonka Iwonicz 3 - 0 Polonia Kopytowa
Start Rymanów 5 - 1 Grabowianka Grabówka
LKS Skołyszyn 2 - 2 Markiewicza Krosno
Iskra Przysietnica 1 - 0 Kotwica Korczyna
Ostoja Kołaczyce 0 - 3 Partyzant Targowiska
11. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 14/15 października
Nafta Jedlicze 2 - 0 LKS Skołyszyn
Polonia Kopytowa 1 - 2 Czarni Jasło
LKS Tarnawa 2 - 1 Iwonka Iwonicz
Grabowianka Grabówka 0 - 3 Przełom Besko
Kotwica Korczyna 2 - 3 Start Rymanów
Markiewicza Krosno 3 - 4 Gaudium Łężyny
Partyzant Targowiska 2 - 1 Iskra Przysietnica
Przełęcz Dukla 5 - 0 Ostoja Kołaczyce
12. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 21/22 października
Iwonka Iwonicz 1 - 4 Markiewicza Krosno
Czarni Jasło 1 - 0 Ostoja Kołaczyce
Iskra Przysietnica 0 - 4 Przełęcz Dukla
Start Rymanów 1 - 2 Partyzant Targowiska
Przełom Besko 3 - 2 Kotwica Korczyna
LKS Skołyszyn 3 - 1 Grabowianka Grabówka
Gaudium Łężyny 2 - 2 Nafta Jedlicze
Polonia Kopytowa 0 - 5 LKS Tarnawa
13. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 28/29 października
LKS Tarnawa ? - ? Czarni Jasło
Markiewicza Krosno ? - ? Polonia Kopytowa
Nafta Jedlicze ? - ? Iwonka Iwonicz
Grabowianka Grabówka ? - ? Gaudium Łężyny
Kotwica Korczyna ? - ? LKS Skołyszyn
Partyzant Targowiska ? - ? Przełom Besko
Przełęcz Dukla ? - ? Start Rymanów
Ostoja Kołaczyce ? - ? Iskra Przysietnica

14. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 4/5 listopada
Czarni Jasło ? - ? Iskra Przysietnica
Start Rymanów ? - ? Ostoja Kołaczyce
Przełom Besko ? - ? Przełęcz Dukla
LKS Skołyszyn ? - ? Partyzant Targowiska
Gaudium Łężyny ? - ? Kotwica Korczyna
Iwonka Iwonicz ? - ? Grabowianka Grabówka
Polonia Kopytowa ? - ? Nafta Jedlicze
LKS Tarnawa ? - ? Markiewicza Krosno
15. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 11/12 listopada
Markiewicza Krosno ? - ? Czarni Jasło
Nafta Jedlicze ? - ? LKS Tarnawa
Grabowianka Grabówka ? - ? Polonia Kopytowa
Kotwica Korczyna ? - ? Iwonka Iwonicz
Partyzant Targowiska ? - ? Gaudium Łężyny
Przełęcz Dukla ? - ? LKS Skołyszyn
Ostoja Kołaczyce ? - ? Przełom Besko
Iskra Przysietnica ? - ? Start Rymanów

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem