Terminarze / wyniki - Krosno > Klasa C, gr. IV

Zobacz też: Statystyki - Krosno > Klasa C, gr. IV

Wybierz sezon:

Statystyki dla Krosno > Klasa C, gr. IV Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Tajfun Łubno Szlacheckie 17 39 13 0 4 55 20 35
2 Wisłoka Błażkowa 17 35 11 2 4 49 26 23
3 Sparta Osobnica 17 34 11 1 5 42 21 21
4 Rędzinianka Wojaszówka 17 29 9 2 6 47 42 5
5 LKS Brzezówka 17 28 9 1 7 46 36 10
6 LKS Łęki Strzyżowskie 18 27 8 3 7 38 35 3
7 Nowy Dwór Makowiska 18 25 7 4 7 40 49 -9
8 Dębowczanka Dębowiec 17 19 6 1 10 32 43 -11
9 Chlebianka Chlebna 18 17 5 2 11 43 52 -9
10 Sparta Draganowa 17 12 3 3 11 27 51 -24
11 Wrzos Krempna 17 10 3 1 13 24 68 -44
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. IV 14 sierpnia
Dębowczanka Dębowiec 2 - 6 Tajfun Łubno Szlacheckie
Chlebianka Chlebna 3 - 0 Sparta Draganowa
Nowy Dwór Makowiska 1 - 6 Sparta Osobnica
LKS Łęki Strzyżowskie 3 - 4 LKS Brzezówka
Wisłoka Błażkowa 3 - 1 Rędzinianka Wojaszówka

2. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. IV 21 sierpnia
Sparta Osobnica 2 - 1 LKS Łęki Strzyżowskie
LKS Brzezówka 4 - 3 Wrzos Krempna
Sparta Draganowa 6 - 0 Nowy Dwór Makowiska
Tajfun Łubno Szlacheckie 4 - 1 Chlebianka Chlebna
Wisłoka Błażkowa 5 - 1 Dębowczanka Dębowiec
3. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. IV 28 sierpnia
Dębowczanka Dębowiec 1 - 2 Rędzinianka Wojaszówka
Chlebianka Chlebna 2 - 1 Wisłoka Błażkowa
Nowy Dwór Makowiska 1 - 5 Tajfun Łubno Szlacheckie
LKS Łęki Strzyżowskie 1 - 1 Sparta Draganowa
Wrzos Krempna 0 - 1 Sparta Osobnica
4. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. IV 4 września
Dębowczanka Dębowiec 2 - 0 Chlebianka Chlebna
Rędzinianka Wojaszówka 6 - 5 LKS Brzezówka
Sparta Draganowa 2 - 3 Wrzos Krempna
Tajfun Łubno Szlacheckie 2 - 0 LKS Łęki Strzyżowskie
Wisłoka Błażkowa 8 - 0 Nowy Dwór Makowiska
5. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. IV 11 września
Chlebianka Chlebna 1 - 2 Rędzinianka Wojaszówka
Nowy Dwór Makowiska 1 - 2 Dębowczanka Dębowiec
LKS Łęki Strzyżowskie 0 - 2 Wisłoka Błażkowa
Wrzos Krempna 0 - 6 Tajfun Łubno Szlacheckie
LKS Brzezówka 5 - 1 Sparta Osobnica
6. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. IV 18 września
Rędzinianka Wojaszówka 1 - 3 Sparta Osobnica
Chlebianka Chlebna 2 - 2 Nowy Dwór Makowiska
Sparta Draganowa 0 - 3 LKS Brzezówka
Wisłoka Błażkowa 7 - 1 Wrzos Krempna
Dębowczanka Dębowiec 2 - 0 LKS Łęki Strzyżowskie
7. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. IV 25 września
Sparta Osobnica 1 - 2 Sparta Draganowa
Nowy Dwór Makowiska 1 - 1 Rędzinianka Wojaszówka
LKS Łęki Strzyżowskie 4 - 0 Chlebianka Chlebna
Wrzos Krempna 3 - 2 Dębowczanka Dębowiec
LKS Brzezówka 1 - 0 Tajfun Łubno Szlacheckie

8. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. IV 2 października
Rędzinianka Wojaszówka 6 - 1 Sparta Draganowa
Chlebianka Chlebna 4 - 1 Wrzos Krempna
Tajfun Łubno Szlacheckie 1 - 2 Sparta Osobnica
Nowy Dwór Makowiska 5 - 0 LKS Łęki Strzyżowskie
Wisłoka Błażkowa 1 - 1 LKS Brzezówka
9. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. IV 9 października
Sparta Osobnica 4 - 0 Wisłoka Błażkowa
LKS Łęki Strzyżowskie 2 - 2 Rędzinianka Wojaszówka
Wrzos Krempna 1 - 1 Nowy Dwór Makowiska
LKS Brzezówka 1 - 3 Dębowczanka Dębowiec
Sparta Draganowa 0 - 6 Tajfun Łubno Szlacheckie
10. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. IV 16 października
Rędzinianka Wojaszówka 1 - 3 Tajfun Łubno Szlacheckie
Dębowczanka Dębowiec 1 - 4 Sparta Osobnica
Chlebianka Chlebna 1 - 2 LKS Brzezówka
LKS Łęki Strzyżowskie 6 - 0 Wrzos Krempna
Wisłoka Błażkowa 3 - 0 Sparta Draganowa
11. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. IV 23 października
Wrzos Krempna 0 - 3 Rędzinianka Wojaszówka
LKS Brzezówka 2 - 4 Nowy Dwór Makowiska
Sparta Osobnica 2 - 3 Chlebianka Chlebna
Sparta Draganowa 1 - 1 Dębowczanka Dębowiec
Tajfun Łubno Szlacheckie 2 - 0 Wisłoka Błażkowa
12. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. IV 2 kwietnia
Rędzinianka Wojaszówka 2 - 4 Wisłoka Błażkowa
Sparta Osobnica 2 - 2 Nowy Dwór Makowiska
Tajfun Łubno Szlacheckie 3 - 0 Dębowczanka Dębowiec
Sparta Draganowa 1 - 1 Chlebianka Chlebna
LKS Brzezówka 2 - 3 LKS Łęki Strzyżowskie
13. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. IV 9 kwietnia
Chlebianka Chlebna 2 - 6 Tajfun Łubno Szlacheckie
Dębowczanka Dębowiec 1 - 2 Wisłoka Błażkowa
Wrzos Krempna 0 - 4 LKS Brzezówka
LKS Łęki Strzyżowskie 2 - 0 Sparta Osobnica
Nowy Dwór Makowiska 6 - 2 Sparta Draganowa

14. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. IV 23 kwietnia
Rędzinianka Wojaszówka 5 - 3 Dębowczanka Dębowiec
Sparta Osobnica 6 - 0 Wrzos Krempna
Tajfun Łubno Szlacheckie 1 - 3 Nowy Dwór Makowiska
Sparta Draganowa 3 - 4 LKS Łęki Strzyżowskie
Wisłoka Błażkowa 5 - 4 Chlebianka Chlebna
15. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. IV 30 kwietnia
Chlebianka Chlebna 7 - 2 Dębowczanka Dębowiec
LKS Brzezówka 6 - 0 Rędzinianka Wojaszówka
Wrzos Krempna 4 - 7 Sparta Draganowa
LKS Łęki Strzyżowskie 3 - 5 Tajfun Łubno Szlacheckie
Nowy Dwór Makowiska 2 - 1 Wisłoka Błażkowa
16. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. IV 7 maja
Rędzinianka Wojaszówka 5 - 4 Chlebianka Chlebna
Dębowczanka Dębowiec 1 - 0 Nowy Dwór Makowiska
Sparta Osobnica 4 - 0 LKS Brzezówka
Tajfun Łubno Szlacheckie 2 - 1 Wrzos Krempna
Wisłoka Błażkowa 0 - 0 LKS Łęki Strzyżowskie
17. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. IV 14 maja
Sparta Osobnica 0 - 1 Rędzinianka Wojaszówka
LKS Łęki Strzyżowskie 3 - 2 Dębowczanka Dębowiec
LKS Brzezówka 1 - 0 Sparta Draganowa
Wrzos Krempna 2 - 3 Wisłoka Błażkowa
Nowy Dwór Makowiska 5 - 2 Chlebianka Chlebna
18. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. IV 21 maja
Rędzinianka Wojaszówka 4 - 5 Nowy Dwór Makowiska
Chlebianka Chlebna 2 - 3 LKS Łęki Strzyżowskie
Tajfun Łubno Szlacheckie 3 - 2 LKS Brzezówka
Sparta Draganowa 1 - 3 Sparta Osobnica
Dębowczanka Dębowiec 6 - 0 Wrzos Krempna
19. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. IV 28 maja
Sparta Osobnica 1 - 0 Tajfun Łubno Szlacheckie
Sparta Draganowa 0 - 5 Rędzinianka Wojaszówka
LKS Brzezówka 3 - 4 Wisłoka Błażkowa
Wrzos Krempna 5 - 4 Chlebianka Chlebna
LKS Łęki Strzyżowskie 3 - 1 Nowy Dwór Makowiska

20. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. IV 4 czerwca
Rędzinianka Wojaszówka ? - ? LKS Łęki Strzyżowskie
Nowy Dwór Makowiska ? - ? Wrzos Krempna
Dębowczanka Dębowiec ? - ? LKS Brzezówka
Wisłoka Błażkowa ? - ? Sparta Osobnica
Tajfun Łubno Szlacheckie ? - ? Sparta Draganowa
21. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. IV 11 czerwca
Tajfun Łubno Szlacheckie ? - ? Rędzinianka Wojaszówka
Sparta Draganowa ? - ? Wisłoka Błażkowa
Sparta Osobnica ? - ? Dębowczanka Dębowiec
LKS Brzezówka ? - ? Chlebianka Chlebna
Wrzos Krempna ? - ? LKS Łęki Strzyżowskie
22. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. IV 18 czerwca
Rędzinianka Wojaszówka ? - ? Wrzos Krempna
Nowy Dwór Makowiska ? - ? LKS Brzezówka
Chlebianka Chlebna ? - ? Sparta Osobnica
Dębowczanka Dębowiec ? - ? Sparta Draganowa
Wisłoka Błażkowa ? - ? Tajfun Łubno Szlacheckie

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem