Terminarze / wyniki - Krosno > Klasa C, gr. III

Zobacz też: Statystyki - Krosno > Klasa C, gr. III

Wybierz sezon:

Statystyki dla Krosno > Klasa C, gr. III Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Rotar Węglówka 20 46 14 4 2 83 32 51
2 Florian Rymanów Zdrój 20 45 14 3 3 79 24 55
3 LKS Głowienka 20 40 12 4 4 67 28 39
4 Błękitni Żeglce 20 37 11 4 5 49 34 15
5 KS Szczepańcowa 20 32 10 2 8 49 39 10
6 Nafciarz Bóbrka 20 31 10 1 9 66 41 25
7 Beskid Równe 20 27 9 0 11 52 57 -5
8 Nurt Potok 20 23 6 5 9 37 50 -13
9 Iskra Wróblik Szlachecki 20 21 5 6 9 32 34 -2
10 Tornado Wrocanka 20 9 2 3 15 28 82 -54
11 Orlew Krosno 20 3 1 0 19 19 140 -121
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. III 14 sierpnia
KS Szczepańcowa 2 - 3 Nurt Potok
Orlew Krosno 3 - 7 Rotar Węglówka
Nafciarz Bóbrka 3 - 6 Florian Rymanów Zdrój
Tornado Wrocanka 1 - 1 Błękitni Żeglce
Beskid Równe 3 - 2 Iskra Wróblik Szlachecki

2. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. III 21 sierpnia
Iskra Wróblik Szlachecki 2 - 2 Błękitni Żeglce
Rotar Węglówka 2 - 0 Nafciarz Bóbrka
Nurt Potok 5 - 0 Orlew Krosno
LKS Głowienka 9 - 0 Tornado Wrocanka
Beskid Równe 2 - 4 KS Szczepańcowa
3. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. III 28 sierpnia
Orlew Krosno 1 - 7 Beskid Równe
Nafciarz Bóbrka 4 - 1 Nurt Potok
Tornado Wrocanka 0 - 7 Florian Rymanów Zdrój
Błękitni Żeglce 0 - 2 LKS Głowienka
KS Szczepańcowa 0 - 0 Iskra Wróblik Szlachecki
4. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. III 4 września
KS Szczepańcowa 4 - 0 Orlew Krosno
Florian Rymanów Zdrój 5 - 0 Błękitni Żeglce
Rotar Węglówka 2 - 0 Tornado Wrocanka
Iskra Wróblik Szlachecki 1 - 1 LKS Głowienka
Beskid Równe 2 - 1 Nafciarz Bóbrka
5. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. III 11 września
Orlew Krosno 0 - 2 Iskra Wróblik Szlachecki
Nafciarz Bóbrka 2 - 3 KS Szczepańcowa
Tornado Wrocanka 2 - 3 Nurt Potok
LKS Głowienka 1 - 1 Florian Rymanów Zdrój
Błękitni Żeglce 1 - 2 Rotar Węglówka
6. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. III 18 września
Rotar Węglówka 3 - 6 LKS Głowienka
Nurt Potok 1 - 1 Błękitni Żeglce
Orlew Krosno 1 - 4 Nafciarz Bóbrka
Iskra Wróblik Szlachecki 1 - 1 Florian Rymanów Zdrój
Beskid Równe 6 - 0 Tornado Wrocanka
7. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. III 25 września
Florian Rymanów Zdrój 2 - 1 Rotar Węglówka
Tornado Wrocanka 0 - 2 KS Szczepańcowa
Błękitni Żeglce 2 - 0 Beskid Równe
Nafciarz Bóbrka 4 - 1 Iskra Wróblik Szlachecki
LKS Głowienka 1 - 1 Nurt Potok

8. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. III 2 października
KS Szczepańcowa 2 - 3 Błękitni Żeglce
Nurt Potok 1 - 0 Florian Rymanów Zdrój
Orlew Krosno 1 - 5 Tornado Wrocanka
Iskra Wróblik Szlachecki 1 - 2 Rotar Węglówka
Beskid Równe 3 - 1 LKS Głowienka
9. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. III 9 października
Florian Rymanów Zdrój 3 - 1 Beskid Równe
Tornado Wrocanka 2 - 7 Nafciarz Bóbrka
Błękitni Żeglce 11 - 0 Orlew Krosno
Rotar Węglówka 1 - 0 Nurt Potok
LKS Głowienka 1 - 3 KS Szczepańcowa
10. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. III 16 października
KS Szczepańcowa 2 - 4 Florian Rymanów Zdrój
Orlew Krosno 0 - 15 LKS Głowienka
Nafciarz Bóbrka 2 - 3 Błękitni Żeglce
Iskra Wróblik Szlachecki 3 - 1 Nurt Potok
Beskid Równe 0 - 7 Rotar Węglówka
11. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. III 23 października
Florian Rymanów Zdrój 16 - 0 Orlew Krosno
Rotar Węglówka 4 - 1 KS Szczepańcowa
Nurt Potok 2 - 6 Beskid Równe
Tornado Wrocanka 0 - 1 Iskra Wróblik Szlachecki
LKS Głowienka 2 - 1 Nafciarz Bóbrka
12. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. III 2 kwietnia
Florian Rymanów Zdrój 1 - 2 Nafciarz Bóbrka
Iskra Wróblik Szlachecki 2 - 1 Beskid Równe
Nurt Potok 1 - 1 KS Szczepańcowa
Błękitni Żeglce 4 - 1 Tornado Wrocanka
Rotar Węglówka 11 - 1 Orlew Krosno
13. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. III 9 kwietnia
KS Szczepańcowa 3 - 1 Beskid Równe
Błękitni Żeglce 1 - 0 Iskra Wróblik Szlachecki
Tornado Wrocanka 0 - 6 LKS Głowienka
Nafciarz Bóbrka 3 - 3 Rotar Węglówka
Orlew Krosno 4 - 0 Nurt Potok

14. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. III 23 kwietnia
Florian Rymanów Zdrój 4 - 2 Tornado Wrocanka
Nurt Potok 3 - 0 Nafciarz Bóbrka
Iskra Wróblik Szlachecki 1 - 2 KS Szczepańcowa
LKS Głowienka 1 - 3 Błękitni Żeglce
Beskid Równe 6 - 1 Orlew Krosno
15. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. III 30 kwietnia
Orlew Krosno 0 - 10 KS Szczepańcowa
Błękitni Żeglce 0 - 3 Florian Rymanów Zdrój
Tornado Wrocanka 3 - 9 Rotar Węglówka
Nafciarz Bóbrka 6 - 1 Beskid Równe
LKS Głowienka 3 - 1 Iskra Wróblik Szlachecki
16. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. III 7 maja
KS Szczepańcowa 2 - 0 Nafciarz Bóbrka
Florian Rymanów Zdrój 1 - 2 LKS Głowienka
Nurt Potok 3 - 3 Tornado Wrocanka
Rotar Węglówka 1 - 1 Błękitni Żeglce
Iskra Wróblik Szlachecki 5 - 0 Orlew Krosno
17. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. III 14 maja
Błękitni Żeglce 4 - 5 Nurt Potok
Florian Rymanów Zdrój 4 - 2 Iskra Wróblik Szlachecki
Nafciarz Bóbrka 12 - 0 Orlew Krosno
LKS Głowienka 2 - 2 Rotar Węglówka
Tornado Wrocanka 2 - 4 Beskid Równe
18. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. III 21 maja
Iskra Wróblik Szlachecki 1 - 2 Nafciarz Bóbrka
KS Szczepańcowa 4 - 1 Tornado Wrocanka
Nurt Potok 0 - 1 LKS Głowienka
Rotar Węglówka 1 - 1 Florian Rymanów Zdrój
Beskid Równe 0 - 1 Błękitni Żeglce
19. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. III 28 maja
Florian Rymanów Zdrój 4 - 2 Nurt Potok
Rotar Węglówka 3 - 2 Iskra Wróblik Szlachecki
Błękitni Żeglce 3 - 1 KS Szczepańcowa
Tornado Wrocanka 4 - 3 Orlew Krosno
LKS Głowienka 3 - 1 Beskid Równe

20. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. III 4 czerwca
KS Szczepańcowa 0 - 2 LKS Głowienka
Nafciarz Bóbrka 4 - 0 Tornado Wrocanka
Nurt Potok 1 - 6 Rotar Węglówka
Orlew Krosno 2 - 3 Błękitni Żeglce
Beskid Równe 2 - 3 Florian Rymanów Zdrój
21. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. III 11 czerwca
LKS Głowienka 6 - 1 Orlew Krosno
Nurt Potok 2 - 2 Iskra Wróblik Szlachecki
Rotar Węglówka 11 - 1 Beskid Równe
Błękitni Żeglce 5 - 3 Nafciarz Bóbrka
Florian Rymanów Zdrój 6 - 0 KS Szczepańcowa
22. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. III 18 czerwca
Iskra Wróblik Szlachecki 2 - 2 Tornado Wrocanka
Nafciarz Bóbrka 6 - 2 LKS Głowienka
KS Szczepańcowa 3 - 5 Rotar Węglówka
Orlew Krosno 1 - 7 Florian Rymanów Zdrój
Beskid Równe 5 - 2 Nurt Potok

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem