Terminarze / wyniki - Krosno > Klasa C, gr. III

Zobacz też: Statystyki - Krosno > Klasa C, gr. III

Wybierz sezon:

Statystyki dla Krosno > Klasa C, gr. III Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Rotar Węglówka 12 28 9 1 2 45 18 27
2 Florian Rymanów Zdrój 12 26 8 2 2 50 14 36
3 Błękitni Żeglce 13 24 7 3 3 32 19 13
4 KS Szczepańcowa 13 23 7 2 4 29 22 7
5 Beskid Równe 13 21 7 0 6 38 29 9
6 LKS Głowienka 12 21 6 3 3 46 16 30
7 Nurt Potok 13 18 5 3 5 22 25 -3
8 Nafciarz Bóbrka 13 16 5 1 7 33 30 3
9 Iskra Wróblik Szlachecki 13 16 4 4 5 17 18 -1
10 Tornado Wrocanka 13 4 1 1 11 13 53 -40
11 Orlew Krosno 13 3 1 0 12 12 93 -81
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. III 14 sierpnia
KS Szczepańcowa 2 - 3 Nurt Potok
Orlew Krosno 3 - 7 Rotar Węglówka
Nafciarz Bóbrka 3 - 6 Florian Rymanów Zdrój
Tornado Wrocanka 1 - 1 Błękitni Żeglce
Beskid Równe 3 - 2 Iskra Wróblik Szlachecki

2. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. III 21 sierpnia
Iskra Wróblik Szlachecki 2 - 2 Błękitni Żeglce
Rotar Węglówka 2 - 0 Nafciarz Bóbrka
Nurt Potok 5 - 0 Orlew Krosno
LKS Głowienka 9 - 0 Tornado Wrocanka
Beskid Równe 2 - 4 KS Szczepańcowa
3. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. III 28 sierpnia
Orlew Krosno 1 - 7 Beskid Równe
Nafciarz Bóbrka 4 - 1 Nurt Potok
Tornado Wrocanka 0 - 7 Florian Rymanów Zdrój
Błękitni Żeglce 0 - 2 LKS Głowienka
KS Szczepańcowa 0 - 0 Iskra Wróblik Szlachecki
4. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. III 4 września
KS Szczepańcowa 4 - 0 Orlew Krosno
Florian Rymanów Zdrój 5 - 0 Błękitni Żeglce
Rotar Węglówka 2 - 0 Tornado Wrocanka
Iskra Wróblik Szlachecki 1 - 1 LKS Głowienka
Beskid Równe 2 - 1 Nafciarz Bóbrka
5. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. III 11 września
Orlew Krosno 0 - 2 Iskra Wróblik Szlachecki
Nafciarz Bóbrka 2 - 3 KS Szczepańcowa
Tornado Wrocanka 2 - 3 Nurt Potok
LKS Głowienka 1 - 1 Florian Rymanów Zdrój
Błękitni Żeglce 1 - 2 Rotar Węglówka
6. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. III 18 września
Rotar Węglówka 3 - 6 LKS Głowienka
Nurt Potok 1 - 1 Błękitni Żeglce
Orlew Krosno 1 - 4 Nafciarz Bóbrka
Iskra Wróblik Szlachecki 1 - 1 Florian Rymanów Zdrój
Beskid Równe 6 - 0 Tornado Wrocanka
7. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. III 25 września
Florian Rymanów Zdrój 2 - 1 Rotar Węglówka
Tornado Wrocanka 0 - 2 KS Szczepańcowa
Błękitni Żeglce 2 - 0 Beskid Równe
Nafciarz Bóbrka 4 - 1 Iskra Wróblik Szlachecki
LKS Głowienka 1 - 1 Nurt Potok

8. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. III 2 października
KS Szczepańcowa 2 - 3 Błękitni Żeglce
Nurt Potok 1 - 0 Florian Rymanów Zdrój
Orlew Krosno 1 - 5 Tornado Wrocanka
Iskra Wróblik Szlachecki 1 - 2 Rotar Węglówka
Beskid Równe 3 - 1 LKS Głowienka
9. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. III 9 października
Florian Rymanów Zdrój 3 - 1 Beskid Równe
Tornado Wrocanka 2 - 7 Nafciarz Bóbrka
Błękitni Żeglce 11 - 0 Orlew Krosno
Rotar Węglówka 1 - 0 Nurt Potok
LKS Głowienka 1 - 3 KS Szczepańcowa
10. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. III 16 października
KS Szczepańcowa 2 - 4 Florian Rymanów Zdrój
Orlew Krosno 0 - 15 LKS Głowienka
Nafciarz Bóbrka 2 - 3 Błękitni Żeglce
Iskra Wróblik Szlachecki 3 - 1 Nurt Potok
Beskid Równe 0 - 7 Rotar Węglówka
11. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. III 23 października
Florian Rymanów Zdrój 16 - 0 Orlew Krosno
Rotar Węglówka 4 - 1 KS Szczepańcowa
Nurt Potok 2 - 6 Beskid Równe
Tornado Wrocanka 0 - 1 Iskra Wróblik Szlachecki
LKS Głowienka 2 - 1 Nafciarz Bóbrka
12. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. III 2 kwietnia
Florian Rymanów Zdrój 1 - 2 Nafciarz Bóbrka
Iskra Wróblik Szlachecki 2 - 1 Beskid Równe
Nurt Potok 1 - 1 KS Szczepańcowa
Błękitni Żeglce 4 - 1 Tornado Wrocanka
Rotar Węglówka 11 - 1 Orlew Krosno
13. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. III 9 kwietnia
KS Szczepańcowa 3 - 1 Beskid Równe
Błękitni Żeglce 1 - 0 Iskra Wróblik Szlachecki
Tornado Wrocanka 0 - 6 LKS Głowienka
Nafciarz Bóbrka 3 - 3 Rotar Węglówka
Orlew Krosno 4 - 0 Nurt Potok

14. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. III 23 kwietnia
Florian Rymanów Zdrój 4 - 2 Tornado Wrocanka
Nurt Potok 3 - 0 Nafciarz Bóbrka
Iskra Wróblik Szlachecki 1 - 2 KS Szczepańcowa
LKS Głowienka 1 - 3 Błękitni Żeglce
Beskid Równe 6 - 1 Orlew Krosno
15. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. III 30 kwietnia
Błękitni Żeglce ? - ? Florian Rymanów Zdrój
Tornado Wrocanka ? - ? Rotar Węglówka
Nafciarz Bóbrka ? - ? Beskid Równe
Orlew Krosno ? - ? KS Szczepańcowa
LKS Głowienka ? - ? Iskra Wróblik Szlachecki
16. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. III 7 maja
KS Szczepańcowa ? - ? Nafciarz Bóbrka
Nurt Potok ? - ? Tornado Wrocanka
Rotar Węglówka ? - ? Błękitni Żeglce
Florian Rymanów Zdrój ? - ? LKS Głowienka
Iskra Wróblik Szlachecki ? - ? Orlew Krosno
17. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. III 14 maja
Florian Rymanów Zdrój ? - ? Iskra Wróblik Szlachecki
LKS Głowienka ? - ? Rotar Węglówka
Błękitni Żeglce ? - ? Nurt Potok
Tornado Wrocanka ? - ? Beskid Równe
Nafciarz Bóbrka ? - ? Orlew Krosno
18. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. III 21 maja
Iskra Wróblik Szlachecki ? - ? Nafciarz Bóbrka
KS Szczepańcowa ? - ? Tornado Wrocanka
Beskid Równe ? - ? Błękitni Żeglce
Nurt Potok ? - ? LKS Głowienka
Rotar Węglówka ? - ? Florian Rymanów Zdrój
19. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. III 28 maja
Rotar Węglówka ? - ? Iskra Wróblik Szlachecki
Florian Rymanów Zdrój ? - ? Nurt Potok
LKS Głowienka ? - ? Beskid Równe
Błękitni Żeglce ? - ? KS Szczepańcowa
Tornado Wrocanka ? - ? Orlew Krosno

20. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. III 4 czerwca
Nafciarz Bóbrka ? - ? Tornado Wrocanka
KS Szczepańcowa ? - ? LKS Głowienka
Beskid Równe ? - ? Florian Rymanów Zdrój
Nurt Potok ? - ? Rotar Węglówka
Orlew Krosno ? - ? Błękitni Żeglce
21. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. III 11 czerwca
Nurt Potok ? - ? Iskra Wróblik Szlachecki
Rotar Węglówka ? - ? Beskid Równe
Florian Rymanów Zdrój ? - ? KS Szczepańcowa
Błękitni Żeglce ? - ? Nafciarz Bóbrka
LKS Głowienka ? - ? Orlew Krosno
22. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. III 18 czerwca
Iskra Wróblik Szlachecki ? - ? Tornado Wrocanka
Nafciarz Bóbrka ? - ? LKS Głowienka
KS Szczepańcowa ? - ? Rotar Węglówka
Beskid Równe ? - ? Nurt Potok
Orlew Krosno ? - ? Florian Rymanów Zdrój

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem