Terminarze / wyniki - Krosno > Klasa C, gr. II

Zobacz też: Statystyki - Krosno > Klasa C, gr. II

Wybierz sezon:

Statystyki dla Krosno > Klasa C, gr. II Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Victoria Niebocko 10 26 8 2 0 29 7 22
2 LKS Wzdów 10 21 6 3 1 20 14 6
3 Jutrzenka Jaćmierz 10 21 7 0 3 22 9 13
4 Sokół Domaradz 10 19 6 1 3 33 13 20
5 LKS Golcowa 10 18 5 3 2 33 15 18
6 Pogórze Srogów Górny 10 17 5 2 3 28 14 14
7 Górnik Grabownica Starzeńska 10 11 3 2 5 19 27 -8
8 LKS Głębokie 10 7 2 1 7 16 39 -23
9 LKS Hłudno 10 7 1 4 5 14 22 -8
10 Orły Jabłonka 10 4 1 1 8 12 43 -31
11 Zryw Dydnia 10 4 1 1 8 12 35 -23
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. II 14 sierpnia
Sokół Domaradz 0 - 1 Jutrzenka Jaćmierz
LKS Wzdów 2 - 1 Pogórze Srogów Górny
LKS Golcowa 2 - 1 Zryw Dydnia
LKS Hłudno 1 - 1 Orły Jabłonka
Górnik Grabownica Starzeńska 5 - 1 LKS Głębokie

2. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. II 21 sierpnia
Orły Jabłonka 2 - 5 Górnik Grabownica Starzeńska
Zryw Dydnia 2 - 1 LKS Hłudno
LKS Wzdów 2 - 2 Victoria Niebocko
Pogórze Srogów Górny 5 - 0 LKS Głębokie
Jutrzenka Jaćmierz 0 - 2 LKS Golcowa
3. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. II 28 sierpnia
Sokół Domaradz 6 - 2 LKS Wzdów
Victoria Niebocko 1 - 1 Pogórze Srogów Górny
LKS Hłudno 1 - 4 Jutrzenka Jaćmierz
Górnik Grabownica Starzeńska 2 - 1 Zryw Dydnia
LKS Głębokie 3 - 0 Orły Jabłonka
4. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. II 4 września
Zryw Dydnia 2 - 2 LKS Głębokie
Jutrzenka Jaćmierz 3 - 0 Górnik Grabownica Starzeńska
LKS Wzdów 3 - 2 LKS Golcowa
Victoria Niebocko 2 - 0 Sokół Domaradz
Pogórze Srogów Górny 5 - 3 Orły Jabłonka
5. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. II 11 września
Sokół Domaradz 2 - 1 Pogórze Srogów Górny
LKS Golcowa 0 - 4 Victoria Niebocko
LKS Hłudno 0 - 0 LKS Wzdów
Orły Jabłonka 4 - 2 Zryw Dydnia
LKS Głębokie 2 - 3 Jutrzenka Jaćmierz
6. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. II 18 września
Sokół Domaradz 2 - 2 LKS Golcowa
Jutrzenka Jaćmierz 5 - 0 Orły Jabłonka
LKS Wzdów 0 - 0 Górnik Grabownica Starzeńska
Victoria Niebocko 2 - 1 LKS Hłudno
Pogórze Srogów Górny 8 - 1 Zryw Dydnia
7. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. II 25 września
LKS Golcowa 1 - 1 Pogórze Srogów Górny
LKS Hłudno 2 - 0 Sokół Domaradz
Zryw Dydnia 1 - 3 Jutrzenka Jaćmierz
Górnik Grabownica Starzeńska 1 - 3 Victoria Niebocko
LKS Głębokie 2 - 3 LKS Wzdów

8. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. II 2 października
Sokół Domaradz 6 - 0 Górnik Grabownica Starzeńska
LKS Wzdów 4 - 1 Orły Jabłonka
Victoria Niebocko 5 - 0 LKS Głębokie
LKS Golcowa 2 - 2 LKS Hłudno
Pogórze Srogów Górny 0 - 2 Jutrzenka Jaćmierz
9. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. II 9 października
LKS Hłudno 1 - 3 Pogórze Srogów Górny
Orły Jabłonka 0 - 4 Victoria Niebocko
Zryw Dydnia 0 - 3 * LKS Wzdów
Górnik Grabownica Starzeńska 1 - 4 LKS Golcowa
LKS Głębokie 1 - 5 Sokół Domaradz
10. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. II 16 października
Sokół Domaradz 6 - 1 Orły Jabłonka
LKS Wzdów 1 - 0 Jutrzenka Jaćmierz
Victoria Niebocko 4 - 1 Zryw Dydnia
LKS Golcowa 10 - 1 LKS Głębokie
LKS Hłudno 4 - 4 Górnik Grabownica Starzeńska
11. kolejka - Krosno > Klasa C, gr. II 23 października
Górnik Grabownica Starzeńska 1 - 3 Pogórze Srogów Górny
Orły Jabłonka 0 - 8 LKS Golcowa
Zryw Dydnia 1 - 6 Sokół Domaradz
Jutrzenka Jaćmierz 1 - 2 Victoria Niebocko
LKS Głębokie 4 - 1 LKS Hłudno

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem