http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

Terminarze / wyniki - Krosno > Klasa B, gr. III

Zobacz też: Statystyki - Krosno > Klasa B, gr. III

Wybierz sezon:

Statystyki dla Krosno > Klasa B, gr. III Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Golcowa 13 33 11 0 2 53 23 30
2 JKS Jasionów 13 25 8 1 4 40 36 4
3 Górnik Grabownica Starzeńska 13 25 8 1 4 41 23 18
4 Victoria Niebocko 13 25 8 1 4 35 18 17
5 San Nozdrzec 13 25 8 1 4 45 23 22
6 LKS Izdebki 13 23 7 2 4 39 21 18
7 Sokół Domaradz 13 23 7 2 4 48 24 24
8 LKS Trześniów 13 20 6 2 5 28 28 0
9 LKS Hłudno 13 14 4 2 7 22 25 -3
10 Orły Jabłonka 12 4 1 1 10 16 42 -26
11 Zryw Dydnia 12 4 1 1 10 18 71 -53
12 LKS Wzdów 13 3 1 0 12 15 66 -51
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 13 sierpnia
Victoria Niebocko 3 - 1 LKS Izdebki
JKS Jasionów 3 - 0 LKS Wzdów
LKS Golcowa 5 - 0 Zryw Dydnia
Sokół Domaradz 5 - 2 Orły Jabłonka
LKS Hłudno 3 - 1 Górnik Grabownica Starzeńska
LKS Trześniów 1 - 4 San Nozdrzec

2. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 20 sierpnia
LKS Trześniów 1 - 0 Górnik Grabownica Starzeńska
Orły Jabłonka 0 - 5 LKS Hłudno
Zryw Dydnia 1 - 6 Sokół Domaradz
LKS Wzdów 2 - 10 LKS Golcowa
LKS Izdebki 3 - 4 JKS Jasionów
San Nozdrzec 1 - 3 Victoria Niebocko
3. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 27 sierpnia
Victoria Niebocko 4 - 1 LKS Trześniów
JKS Jasionów 5 - 3 San Nozdrzec
LKS Golcowa 4 - 2 LKS Izdebki
Sokół Domaradz 4 - 0 LKS Wzdów
LKS Hłudno 1 - 1 Zryw Dydnia
Górnik Grabownica Starzeńska 6 - 2 Orły Jabłonka
4. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 3 września
LKS Trześniów 4 - 0 Orły Jabłonka
Zryw Dydnia 2 - 11 Górnik Grabownica Starzeńska
LKS Wzdów 2 - 3 LKS Hłudno
Victoria Niebocko 1 - 2 JKS Jasionów
LKS Izdebki 4 - 2 Sokół Domaradz
San Nozdrzec 5 - 4 LKS Golcowa
5. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 10 września
Sokół Domaradz 1 - 4 San Nozdrzec
LKS Hłudno 0 - 3 LKS Izdebki
Górnik Grabownica Starzeńska 5 - 1 LKS Wzdów
JKS Jasionów 3 - 6 LKS Trześniów
LKS Golcowa 1 - 6 Victoria Niebocko
Orły Jabłonka ? - ? Zryw Dydnia
6. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 17 września
LKS Trześniów 5 - 2 Zryw Dydnia
LKS Wzdów 1 - 5 Orły Jabłonka
Victoria Niebocko 1 - 4 Sokół Domaradz
LKS Izdebki 6 - 1 Górnik Grabownica Starzeńska
San Nozdrzec 3 - 1 LKS Hłudno
JKS Jasionów 2 - 3 LKS Golcowa
7. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 24 września
Sokół Domaradz 7 - 0 JKS Jasionów
Orły Jabłonka 2 - 4 LKS Izdebki
LKS Golcowa 4 - 1 LKS Trześniów
LKS Hłudno 0 - 4 Victoria Niebocko
Zryw Dydnia 5 - 4 LKS Wzdów
Górnik Grabownica Starzeńska 2 - 0 San Nozdrzec

8. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 1 października
LKS Trześniów 4 - 0 LKS Wzdów
Victoria Niebocko 1 - 2 Górnik Grabownica Starzeńska
LKS Golcowa 3 - 2 Sokół Domaradz
LKS Izdebki 4 - 0 Zryw Dydnia
San Nozdrzec 5 - 0 Orły Jabłonka
JKS Jasionów 3 - 2 LKS Hłudno
9. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 8 października
Sokół Domaradz 5 - 0 LKS Trześniów
Orły Jabłonka 1 - 2 Victoria Niebocko
LKS Hłudno 0 - 2 LKS Golcowa
Zryw Dydnia 1 - 10 San Nozdrzec
LKS Wzdów 1 - 8 LKS Izdebki
Górnik Grabownica Starzeńska 3 - 3 JKS Jasionów
10. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 15 października
LKS Trześniów 1 - 1 LKS Izdebki
Sokół Domaradz 2 - 2 LKS Hłudno
Victoria Niebocko 3 - 2 Zryw Dydnia
LKS Golcowa 3 - 1 Górnik Grabownica Starzeńska
San Nozdrzec 5 - 0 LKS Wzdów
JKS Jasionów 2 - 1 Orły Jabłonka
11. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 22 października
LKS Hłudno 1 - 2 LKS Trześniów
Orły Jabłonka 1 - 3 LKS Golcowa
Zryw Dydnia 4 - 10 JKS Jasionów
LKS Wzdów 0 - 5 Victoria Niebocko
Górnik Grabownica Starzeńska 6 - 1 Sokół Domaradz
LKS Izdebki 2 - 1 San Nozdrzec
12. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 8 kwietnia
Górnik Grabownica Starzeńska 1 - 0 LKS Hłudno
LKS Wzdów 3 - 2 JKS Jasionów
Zryw Dydnia 0 - 4 LKS Golcowa
Orły Jabłonka 1 - 1 Sokół Domaradz
San Nozdrzec 2 - 2 LKS Trześniów
LKS Izdebki 1 - 1 Victoria Niebocko
13. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 15 kwietnia
Sokół Domaradz 8 - 0 Zryw Dydnia
LKS Hłudno 4 - 1 Orły Jabłonka
LKS Golcowa 7 - 1 LKS Wzdów
Victoria Niebocko 1 - 2 San Nozdrzec
Górnik Grabownica Starzeńska 2 - 0 LKS Trześniów
JKS Jasionów 1 - 0 LKS Izdebki

14. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 22 kwietnia
LKS Trześniów ? - ? Victoria Niebocko
LKS Wzdów ? - ? Sokół Domaradz
Zryw Dydnia ? - ? LKS Hłudno
Orły Jabłonka ? - ? Górnik Grabownica Starzeńska
San Nozdrzec ? - ? JKS Jasionów
LKS Izdebki ? - ? LKS Golcowa
15. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 29 kwietnia
Orły Jabłonka ? - ? LKS Trześniów
Górnik Grabownica Starzeńska ? - ? Zryw Dydnia
LKS Hłudno ? - ? LKS Wzdów
Sokół Domaradz ? - ? LKS Izdebki
LKS Golcowa ? - ? San Nozdrzec
JKS Jasionów ? - ? Victoria Niebocko
16. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 3 maja
LKS Trześniów ? - ? JKS Jasionów
Victoria Niebocko ? - ? LKS Golcowa
San Nozdrzec ? - ? Sokół Domaradz
LKS Izdebki ? - ? LKS Hłudno
LKS Wzdów ? - ? Górnik Grabownica Starzeńska
Zryw Dydnia ? - ? Orły Jabłonka
17. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 6 maja
Zryw Dydnia ? - ? LKS Trześniów
Orły Jabłonka ? - ? LKS Wzdów
Górnik Grabownica Starzeńska ? - ? LKS Izdebki
LKS Hłudno ? - ? San Nozdrzec
Sokół Domaradz ? - ? Victoria Niebocko
LKS Golcowa ? - ? JKS Jasionów
18. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 13 maja
LKS Trześniów ? - ? LKS Golcowa
JKS Jasionów ? - ? Sokół Domaradz
Victoria Niebocko ? - ? LKS Hłudno
San Nozdrzec ? - ? Górnik Grabownica Starzeńska
LKS Izdebki ? - ? Orły Jabłonka
LKS Wzdów ? - ? Zryw Dydnia
19. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 20 maja
LKS Wzdów ? - ? LKS Trześniów
Zryw Dydnia ? - ? LKS Izdebki
Orły Jabłonka ? - ? San Nozdrzec
Górnik Grabownica Starzeńska ? - ? Victoria Niebocko
LKS Hłudno ? - ? JKS Jasionów
Sokół Domaradz ? - ? LKS Golcowa

20. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 27 maja
LKS Trześniów ? - ? Sokół Domaradz
LKS Golcowa ? - ? LKS Hłudno
JKS Jasionów ? - ? Górnik Grabownica Starzeńska
Victoria Niebocko ? - ? Orły Jabłonka
San Nozdrzec ? - ? Zryw Dydnia
LKS Izdebki ? - ? LKS Wzdów
21. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 3 czerwca
LKS Izdebki ? - ? LKS Trześniów
LKS Wzdów ? - ? San Nozdrzec
Zryw Dydnia ? - ? Victoria Niebocko
Orły Jabłonka ? - ? JKS Jasionów
Górnik Grabownica Starzeńska ? - ? LKS Golcowa
LKS Hłudno ? - ? Sokół Domaradz
22. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 10 czerwca
LKS Trześniów ? - ? LKS Hłudno
Sokół Domaradz ? - ? Górnik Grabownica Starzeńska
LKS Golcowa ? - ? Orły Jabłonka
JKS Jasionów ? - ? Zryw Dydnia
Victoria Niebocko ? - ? LKS Wzdów
San Nozdrzec ? - ? LKS Izdebki

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem