Terminarze / wyniki - Krosno > Klasa B, gr. III

Zobacz też: Statystyki - Krosno > Klasa B, gr. III

Wybierz sezon:

Statystyki dla Krosno > Klasa B, gr. III Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Zamczysko Odrzykoń 21 50 16 2 3 96 20 76
2 Standart Święcany 21 45 14 3 4 47 27 20
3 Iwełka Iwla 21 44 14 2 5 63 38 25
4 Nafta Chorkówka 21 41 12 5 4 70 38 32
5 Czardasz Osiek Jasielski 21 32 10 2 9 55 50 5
6 Liwocz Brzyska 21 31 10 1 10 49 43 6
7 Tęcza Zręcin 21 31 9 4 8 37 34 3
8 Wisłoka Niegłowice 21 30 9 3 9 46 63 -17
9 Dragon Nowy Glinik 21 29 8 5 8 38 41 -3
10 Koniczynka Krosno 21 29 7 8 6 36 31 5
11 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 21 26 7 5 9 25 39 -14
12 Zorza 03 Łubienko 21 12 3 3 15 25 56 -31
13 Victoria Dobieszyn 21 11 2 5 14 32 78 -46
14 Jasiołka Szebnie 21 5 1 2 18 20 81 -61
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 14 sierpnia
Nafta Chorkówka 1 - 0 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
Zamczysko Odrzykoń 3 - 3 Tęcza Zręcin
Zorza 03 Łubienko 0 - 3 Koniczynka Krosno
Jasiołka Szebnie 0 - 2 Dragon Nowy Glinik
Victoria Dobieszyn 2 - 2 Wisłoka Niegłowice
Liwocz Brzyska 4 - 1 Czardasz Osiek Jasielski
Iwełka Iwla 2 - 0 Standart Święcany

2. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 21 sierpnia
Czardasz Osiek Jasielski 7 - 2 Koniczynka Krosno
Tęcza Zręcin 1 - 0 Jasiołka Szebnie
Wisłoka Niegłowice 2 - 2 Nafta Chorkówka
Standart Święcany 2 - 1 Zamczysko Odrzykoń
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 0 - 3 Iwełka Iwla
Liwocz Brzyska 2 - 1 Victoria Dobieszyn
Dragon Nowy Glinik 2 - 1 Zorza 03 Łubienko
3. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 28 sierpnia
Nafta Chorkówka 3 - 1 Liwocz Brzyska
Zamczysko Odrzykoń 1 - 0 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
Zorza 03 Łubienko 1 - 0 Tęcza Zręcin
Jasiołka Szebnie 1 - 5 Standart Święcany
Victoria Dobieszyn 2 - 5 Czardasz Osiek Jasielski
Iwełka Iwla 2 - 3 Wisłoka Niegłowice
Koniczynka Krosno 1 - 1 Dragon Nowy Glinik
4. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 4 września
Czardasz Osiek Jasielski 3 - 3 Dragon Nowy Glinik
Tęcza Zręcin 1 - 1 Koniczynka Krosno
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 2 - 2 Jasiołka Szebnie
Wisłoka Niegłowice 0 - 5 Zamczysko Odrzykoń
Standart Święcany 3 - 0 Zorza 03 Łubienko
Victoria Dobieszyn 3 - 4 Nafta Chorkówka
Liwocz Brzyska 0 - 2 Iwełka Iwla
5. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 11 września
Nafta Chorkówka 0 - 2 Czardasz Osiek Jasielski
Zamczysko Odrzykoń 2 - 1 Liwocz Brzyska
Zorza 03 Łubienko 1 - 1 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
Jasiołka Szebnie 0 - 4 Wisłoka Niegłowice
Iwełka Iwla 3 - 2 Victoria Dobieszyn
Koniczynka Krosno 0 - 1 Standart Święcany
Dragon Nowy Glinik 1 - 0 Tęcza Zręcin
6. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 18 września
Czardasz Osiek Jasielski 3 - 3 Tęcza Zręcin
Wisłoka Niegłowice 5 - 2 Zorza 03 Łubienko
Zamczysko Odrzykoń 7 - 1 Victoria Dobieszyn
Nafta Chorkówka 5 - 2 Iwełka Iwla
Standart Święcany 3 - 2 Dragon Nowy Glinik
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 1 - 0 Koniczynka Krosno
Liwocz Brzyska 7 - 1 Jasiołka Szebnie
7. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 25 września
Zorza 03 Łubienko 3 - 1 Liwocz Brzyska
Jasiołka Szebnie 2 - 3 Victoria Dobieszyn
Dragon Nowy Glinik 4 - 0 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
Tęcza Zręcin 0 - 1 Standart Święcany
Zamczysko Odrzykoń 3 - 3 Nafta Chorkówka
Iwełka Iwla 3 - 1 Czardasz Osiek Jasielski
Koniczynka Krosno 1 - 1 Wisłoka Niegłowice

8. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 2 października
Czardasz Osiek Jasielski 0 - 3 Standart Święcany
Wisłoka Niegłowice 5 - 0 Dragon Nowy Glinik
Nafta Chorkówka 10 - 0 Jasiołka Szebnie
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 4 - 2 Tęcza Zręcin
Victoria Dobieszyn 3 - 2 Zorza 03 Łubienko
Liwocz Brzyska 1 - 3 Koniczynka Krosno
Iwełka Iwla 0 - 3 Zamczysko Odrzykoń
9. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 9 października
Zamczysko Odrzykoń 11 - 2 Czardasz Osiek Jasielski
Zorza 03 Łubienko 0 - 6 Nafta Chorkówka
Tęcza Zręcin 3 - 1 Wisłoka Niegłowice
Jasiołka Szebnie 3 - 4 * Iwełka Iwla
Standart Święcany 1 - 0 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
Dragon Nowy Glinik 4 - 6 Liwocz Brzyska
Koniczynka Krosno 1 - 1 Victoria Dobieszyn
10. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 16 października
Czardasz Osiek Jasielski 5 - 0 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
Wisłoka Niegłowice 2 - 7 Standart Święcany
Nafta Chorkówka 3 - 3 Koniczynka Krosno
Zamczysko Odrzykoń 8 - 0 Jasiołka Szebnie
Victoria Dobieszyn 2 - 3 Dragon Nowy Glinik
Iwełka Iwla 2 - 1 Zorza 03 Łubienko
Liwocz Brzyska 3 - 1 Tęcza Zręcin
11. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 23 października
Jasiołka Szebnie 2 - 4 Czardasz Osiek Jasielski
Zorza 03 Łubienko 0 - 10 Zamczysko Odrzykoń
Tęcza Zręcin 3 - 2 Victoria Dobieszyn
Standart Święcany 0 - 0 Liwocz Brzyska
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 0 - 1 Wisłoka Niegłowice
Dragon Nowy Glinik 2 - 2 Nafta Chorkówka
Koniczynka Krosno 1 - 3 Iwełka Iwla
12. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 30 października
Czardasz Osiek Jasielski 1 - 0 Wisłoka Niegłowice
Liwocz Brzyska 1 - 2 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
Nafta Chorkówka 3 - 2 Tęcza Zręcin
Iwełka Iwla 3 - 2 Dragon Nowy Glinik
Zamczysko Odrzykoń 3 - 0 Koniczynka Krosno
Jasiołka Szebnie 1 - 0 Zorza 03 Łubienko
Victoria Dobieszyn 0 - 4 Standart Święcany
13. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 6 listopada
Zorza 03 Łubienko 0 - 5 Czardasz Osiek Jasielski
Koniczynka Krosno 3 - 1 Jasiołka Szebnie
Tęcza Zręcin 2 - 1 Iwełka Iwla
Standart Święcany 3 - 0 Nafta Chorkówka
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 3 - 1 Victoria Dobieszyn
Wisłoka Niegłowice 3 - 1 Liwocz Brzyska
Dragon Nowy Glinik 1 - 3 Zamczysko Odrzykoń

14. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 2 kwietnia
Czardasz Osiek Jasielski 1 - 0 Liwocz Brzyska
Wisłoka Niegłowice 3 - 0 Victoria Dobieszyn
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 1 - 1 Nafta Chorkówka
Standart Święcany 1 - 1 Iwełka Iwla
Dragon Nowy Glinik 2 - 0 Jasiołka Szebnie
Tęcza Zręcin 2 - 0 Zamczysko Odrzykoń
Koniczynka Krosno 3 - 0 Zorza 03 Łubienko
15. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 9 kwietnia
Zorza 03 Łubienko 0 - 2 Dragon Nowy Glinik
Zamczysko Odrzykoń 8 - 0 Standart Święcany
Nafta Chorkówka 6 - 1 Wisłoka Niegłowice
Jasiołka Szebnie 1 - 4 Tęcza Zręcin
Victoria Dobieszyn 1 - 3 Liwocz Brzyska
Koniczynka Krosno 1 - 0 Czardasz Osiek Jasielski
Iwełka Iwla 9 - 1 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
16. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 23 kwietnia
Czardasz Osiek Jasielski 1 - 0 Victoria Dobieszyn
Wisłoka Niegłowice 5 - 9 Iwełka Iwla
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 0 - 2 Zamczysko Odrzykoń
Standart Święcany 3 - 0 * Jasiołka Szebnie
Dragon Nowy Glinik 0 - 0 Koniczynka Krosno
Tęcza Zręcin 2 - 0 Zorza 03 Łubienko
Liwocz Brzyska 1 - 4 Nafta Chorkówka
17. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 30 kwietnia
Zorza 03 Łubienko 2 - 2 Standart Święcany
Zamczysko Odrzykoń 3 - 0 Wisłoka Niegłowice
Nafta Chorkówka 10 - 3 Victoria Dobieszyn
Dragon Nowy Glinik 1 - 5 Czardasz Osiek Jasielski
Jasiołka Szebnie 0 - 4 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
Koniczynka Krosno 0 - 0 Tęcza Zręcin
Iwełka Iwla 1 - 2 Liwocz Brzyska
18. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 3 maja
Czardasz Osiek Jasielski 1 - 2 Nafta Chorkówka
Wisłoka Niegłowice 3 - 0 * Jasiołka Szebnie
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 2 - 1 Zorza 03 Łubienko
Standart Święcany 0 - 2 Koniczynka Krosno
Victoria Dobieszyn 1 - 1 Iwełka Iwla
Tęcza Zręcin 1 - 0 Dragon Nowy Glinik
Liwocz Brzyska 1 - 3 Zamczysko Odrzykoń
19. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 7 maja
Victoria Dobieszyn 0 - 15 Zamczysko Odrzykoń
Zorza 03 Łubienko 9 - 0 Wisłoka Niegłowice
Jasiołka Szebnie 3 - 7 Liwocz Brzyska
Tęcza Zręcin 4 - 3 Czardasz Osiek Jasielski
Koniczynka Krosno 1 - 1 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
Iwełka Iwla 4 - 1 Nafta Chorkówka
Dragon Nowy Glinik 2 - 1 Standart Święcany

20. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 14 maja
Victoria Dobieszyn 3 - 3 Jasiołka Szebnie
Czardasz Osiek Jasielski 3 - 6 Iwełka Iwla
Nafta Chorkówka 2 - 4 Zamczysko Odrzykoń
Wisłoka Niegłowice 1 - 7 Koniczynka Krosno
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 1 - 1 Dragon Nowy Glinik
Standart Święcany 4 - 2 Tęcza Zręcin
Liwocz Brzyska 2 - 1 Zorza 03 Łubienko
21. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 21 maja
Zorza 03 Łubienko 1 - 1 Victoria Dobieszyn
Standart Święcany 3 - 2 Czardasz Osiek Jasielski
Dragon Nowy Glinik 3 - 4 Wisłoka Niegłowice
Jasiołka Szebnie 0 - 2 Nafta Chorkówka
Koniczynka Krosno 3 - 5 Liwocz Brzyska
Zamczysko Odrzykoń 1 - 2 Iwełka Iwla
Tęcza Zręcin 1 - 2 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
22. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 28 maja
Czardasz Osiek Jasielski ? - ? Zamczysko Odrzykoń
Nafta Chorkówka ? - ? Zorza 03 Łubienko
Wisłoka Niegłowice ? - ? Tęcza Zręcin
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki ? - ? Standart Święcany
Victoria Dobieszyn ? - ? Koniczynka Krosno
Liwocz Brzyska ? - ? Dragon Nowy Glinik
Iwełka Iwla ? - ? Jasiołka Szebnie
23. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 4 czerwca
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki ? - ? Czardasz Osiek Jasielski
Standart Święcany ? - ? Wisłoka Niegłowice
Tęcza Zręcin ? - ? Liwocz Brzyska
Dragon Nowy Glinik ? - ? Victoria Dobieszyn
Koniczynka Krosno ? - ? Nafta Chorkówka
Zorza 03 Łubienko ? - ? Iwełka Iwla
Jasiołka Szebnie ? - ? Zamczysko Odrzykoń
24. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 11 czerwca
Czardasz Osiek Jasielski ? - ? Jasiołka Szebnie
Zamczysko Odrzykoń ? - ? Zorza 03 Łubienko
Iwełka Iwla ? - ? Koniczynka Krosno
Nafta Chorkówka ? - ? Dragon Nowy Glinik
Victoria Dobieszyn ? - ? Tęcza Zręcin
Liwocz Brzyska ? - ? Standart Święcany
Wisłoka Niegłowice ? - ? Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
25. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 18 czerwca
Wisłoka Niegłowice ? - ? Czardasz Osiek Jasielski
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki ? - ? Liwocz Brzyska
Standart Święcany ? - ? Victoria Dobieszyn
Tęcza Zręcin ? - ? Nafta Chorkówka
Dragon Nowy Glinik ? - ? Iwełka Iwla
Koniczynka Krosno ? - ? Zamczysko Odrzykoń
Zorza 03 Łubienko ? - ? Jasiołka Szebnie

26. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 25 czerwca
Czardasz Osiek Jasielski ? - ? Zorza 03 Łubienko
Jasiołka Szebnie ? - ? Koniczynka Krosno
Zamczysko Odrzykoń ? - ? Dragon Nowy Glinik
Iwełka Iwla ? - ? Tęcza Zręcin
Nafta Chorkówka ? - ? Standart Święcany
Victoria Dobieszyn ? - ? Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
Liwocz Brzyska ? - ? Wisłoka Niegłowice

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem