Terminarze / wyniki - Krosno > Klasa B, gr. III

Zobacz też: Statystyki - Krosno > Klasa B, gr. III

Wybierz sezon:

Statystyki dla Krosno > Klasa B, gr. III Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Golcowa 11 27 9 0 2 42 22 20
2 Victoria Niebocko 11 24 8 0 3 33 15 18
3 JKS Jasionów 11 22 7 1 3 37 33 4
4 LKS Izdebki 11 22 7 1 3 38 19 19
5 San Nozdrzec 11 21 7 0 4 41 20 21
6 Górnik Grabownica Starzeńska 11 19 6 1 4 38 23 15
7 Sokół Domaradz 11 19 6 1 4 39 23 16
8 LKS Trześniów 11 19 6 1 4 26 24 2
9 LKS Hłudno 11 11 3 2 6 18 23 -5
10 Zryw Dydnia 10 4 1 1 8 18 59 -41
11 Orły Jabłonka 10 3 1 0 9 14 37 -23
12 LKS Wzdów 11 0 0 0 11 11 57 -46
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 13 sierpnia
Victoria Niebocko 3 - 1 LKS Izdebki
JKS Jasionów 3 - 0 LKS Wzdów
LKS Golcowa 5 - 0 Zryw Dydnia
Sokół Domaradz 5 - 2 Orły Jabłonka
LKS Hłudno 3 - 1 Górnik Grabownica Starzeńska
LKS Trześniów 1 - 4 San Nozdrzec

2. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 20 sierpnia
LKS Trześniów 1 - 0 Górnik Grabownica Starzeńska
Orły Jabłonka 0 - 5 LKS Hłudno
Zryw Dydnia 1 - 6 Sokół Domaradz
LKS Wzdów 2 - 10 LKS Golcowa
LKS Izdebki 3 - 4 JKS Jasionów
San Nozdrzec 1 - 3 Victoria Niebocko
3. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 27 sierpnia
Victoria Niebocko 4 - 1 LKS Trześniów
JKS Jasionów 5 - 3 San Nozdrzec
LKS Golcowa 4 - 2 LKS Izdebki
Sokół Domaradz 4 - 0 LKS Wzdów
LKS Hłudno 1 - 1 Zryw Dydnia
Górnik Grabownica Starzeńska 6 - 2 Orły Jabłonka
4. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 3 września
LKS Trześniów 4 - 0 Orły Jabłonka
Zryw Dydnia 2 - 11 Górnik Grabownica Starzeńska
LKS Wzdów 2 - 3 LKS Hłudno
Victoria Niebocko 1 - 2 JKS Jasionów
LKS Izdebki 4 - 2 Sokół Domaradz
San Nozdrzec 5 - 4 LKS Golcowa
5. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 10 września
Sokół Domaradz 1 - 4 San Nozdrzec
LKS Hłudno 0 - 3 LKS Izdebki
Górnik Grabownica Starzeńska 5 - 1 LKS Wzdów
JKS Jasionów 3 - 6 LKS Trześniów
LKS Golcowa 1 - 6 Victoria Niebocko
Orły Jabłonka ? - ? Zryw Dydnia
6. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 17 września
LKS Trześniów 5 - 2 Zryw Dydnia
LKS Wzdów 1 - 5 Orły Jabłonka
Victoria Niebocko 1 - 4 Sokół Domaradz
LKS Izdebki 6 - 1 Górnik Grabownica Starzeńska
San Nozdrzec 3 - 1 LKS Hłudno
JKS Jasionów 2 - 3 LKS Golcowa
7. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 24 września
Sokół Domaradz 7 - 0 JKS Jasionów
Orły Jabłonka 2 - 4 LKS Izdebki
LKS Golcowa 4 - 1 LKS Trześniów
LKS Hłudno 0 - 4 Victoria Niebocko
Zryw Dydnia 5 - 4 LKS Wzdów
Górnik Grabownica Starzeńska 2 - 0 San Nozdrzec

8. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 1 października
LKS Trześniów 4 - 0 LKS Wzdów
Victoria Niebocko 1 - 2 Górnik Grabownica Starzeńska
LKS Golcowa 3 - 2 Sokół Domaradz
LKS Izdebki 4 - 0 Zryw Dydnia
San Nozdrzec 5 - 0 Orły Jabłonka
JKS Jasionów 3 - 2 LKS Hłudno
9. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 8 października
Sokół Domaradz 5 - 0 LKS Trześniów
Orły Jabłonka 1 - 2 Victoria Niebocko
LKS Hłudno 0 - 2 LKS Golcowa
Zryw Dydnia 1 - 10 San Nozdrzec
LKS Wzdów 1 - 8 LKS Izdebki
Górnik Grabownica Starzeńska 3 - 3 JKS Jasionów
10. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 15 października
LKS Trześniów 1 - 1 LKS Izdebki
Sokół Domaradz 2 - 2 LKS Hłudno
Victoria Niebocko 3 - 2 Zryw Dydnia
LKS Golcowa 3 - 1 Górnik Grabownica Starzeńska
San Nozdrzec 5 - 0 LKS Wzdów
JKS Jasionów 2 - 1 Orły Jabłonka
11. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 22 października
LKS Hłudno 1 - 2 LKS Trześniów
Orły Jabłonka 1 - 3 LKS Golcowa
Zryw Dydnia 4 - 10 JKS Jasionów
LKS Wzdów 0 - 5 Victoria Niebocko
Górnik Grabownica Starzeńska 6 - 1 Sokół Domaradz
LKS Izdebki 2 - 1 San Nozdrzec

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem