Terminarze / wyniki - Krosno > Klasa B, gr. II

Zobacz też: Statystyki - Krosno > Klasa B, gr. II

Wybierz sezon:

Statystyki dla Krosno > Klasa B, gr. II Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Odrzechowa 11 26 8 2 1 22 11 11
2 LKS Płowce Stróże Małe 11 23 7 2 2 42 16 26
3 Beskid Posada Górna 11 22 7 1 3 38 18 20
4 LKS Milcza 11 20 6 2 3 30 23 7
5 LKS Głębokie 11 19 5 4 2 29 30 -1
6 Orion Pielnia 11 19 5 4 2 27 22 5
7 Pogórze Srogów Górny 11 13 3 4 4 22 23 -1
8 Górnik Strachocina 11 13 4 1 6 40 36 4
9 Iskra Wróblik Szlachecki 11 11 3 2 6 21 24 -3
10 Florian Rymanów Zdrój 11 6 1 3 7 17 40 -23
11 ULKS Czerteż 11 6 1 3 7 15 42 -27
12 Jutrzenka Jaćmierz 11 5 1 2 8 15 33 -18
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 13 sierpnia
LKS Odrzechowa 3 - 2 ULKS Czerteż
LKS Płowce Stróże Małe 3 - 0 Iskra Wróblik Szlachecki
Pogórze Srogów Górny 2 - 2 LKS Milcza
Jutrzenka Jaćmierz 5 - 3 Florian Rymanów Zdrój
LKS Głębokie 0 - 8 Beskid Posada Górna
Orion Pielnia 4 - 3 Górnik Strachocina

2. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 20 sierpnia
Górnik Strachocina 1 - 3 Beskid Posada Górna
Florian Rymanów Zdrój 3 - 3 LKS Głębokie
LKS Milcza 4 - 1 Jutrzenka Jaćmierz
Iskra Wróblik Szlachecki 1 - 1 Pogórze Srogów Górny
ULKS Czerteż 0 - 8 LKS Płowce Stróże Małe
Orion Pielnia 0 - 3 LKS Odrzechowa
3. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 27 sierpnia
LKS Odrzechowa 2 - 2 Górnik Strachocina
LKS Płowce Stróże Małe 1 - 1 Orion Pielnia
Pogórze Srogów Górny 3 - 3 ULKS Czerteż
Jutrzenka Jaćmierz 1 - 1 Iskra Wróblik Szlachecki
LKS Głębokie 4 - 2 LKS Milcza
Beskid Posada Górna 2 - 2 Florian Rymanów Zdrój
4. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 3 września
LKS Odrzechowa 2 - 1 LKS Płowce Stróże Małe
Górnik Strachocina 5 - 3 Florian Rymanów Zdrój
LKS Milcza 4 - 1 Beskid Posada Górna
Iskra Wróblik Szlachecki 2 - 3 LKS Głębokie
Orion Pielnia 2 - 1 Pogórze Srogów Górny
ULKS Czerteż 3 - 2 Jutrzenka Jaćmierz
5. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 10 września
Beskid Posada Górna 1 - 2 Iskra Wróblik Szlachecki
Florian Rymanów Zdrój 2 - 4 LKS Milcza
LKS Płowce Stróże Małe 4 - 2 Górnik Strachocina
Jutrzenka Jaćmierz 3 - 3 Orion Pielnia
Pogórze Srogów Górny 3 - 1 LKS Odrzechowa
LKS Głębokie 4 - 2 ULKS Czerteż
6. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 17 września
Górnik Strachocina 4 - 5 LKS Milcza
LKS Odrzechowa 1 - 0 Jutrzenka Jaćmierz
Iskra Wróblik Szlachecki 5 - 0 Florian Rymanów Zdrój
Orion Pielnia 2 - 2 LKS Głębokie
LKS Płowce Stróże Małe 4 - 0 Pogórze Srogów Górny
ULKS Czerteż 1 - 7 Beskid Posada Górna
7. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 24 września
Beskid Posada Górna 4 - 2 Orion Pielnia
Florian Rymanów Zdrój 0 - 0 ULKS Czerteż
Jutrzenka Jaćmierz 1 - 5 LKS Płowce Stróże Małe
Pogórze Srogów Górny 5 - 2 Górnik Strachocina
LKS Głębokie 0 - 0 LKS Odrzechowa
LKS Milcza 2 - 1 Iskra Wróblik Szlachecki

8. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 1 października
Górnik Strachocina 6 - 2 Iskra Wróblik Szlachecki
Orion Pielnia 7 - 1 Florian Rymanów Zdrój
LKS Odrzechowa 2 - 1 Beskid Posada Górna
LKS Płowce Stróże Małe 4 - 1 LKS Głębokie
ULKS Czerteż 0 - 3 LKS Milcza
Pogórze Srogów Górny 3 - 1 Jutrzenka Jaćmierz
9. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 8 października
Beskid Posada Górna 4 - 2 LKS Płowce Stróże Małe
Florian Rymanów Zdrój 0 - 2 LKS Odrzechowa
Jutrzenka Jaćmierz 0 - 3 * Górnik Strachocina
LKS Milcza 0 - 1 Orion Pielnia
Iskra Wróblik Szlachecki 3 - 1 ULKS Czerteż
LKS Głębokie 1 - 1 Pogórze Srogów Górny
10. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 15 października
Górnik Strachocina 7 - 1 ULKS Czerteż
Orion Pielnia 3 - 2 Iskra Wróblik Szlachecki
LKS Odrzechowa 3 - 0 LKS Milcza
LKS Płowce Stróże Małe 6 - 1 Florian Rymanów Zdrój
Jutrzenka Jaćmierz 1 - 4 LKS Głębokie
Pogórze Srogów Górny 2 - 4 Beskid Posada Górna
11. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 22 października
Beskid Posada Górna 3 - 0 Jutrzenka Jaćmierz
Florian Rymanów Zdrój 2 - 1 Pogórze Srogów Górny
LKS Milcza 4 - 4 LKS Płowce Stróże Małe
Iskra Wróblik Szlachecki 2 - 3 LKS Odrzechowa
LKS Głębokie 7 - 5 Górnik Strachocina
ULKS Czerteż 2 - 2 Orion Pielnia

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem