http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

Terminarze / wyniki - Krosno > Klasa B, gr. II

Zobacz też: Statystyki - Krosno > Klasa B, gr. II

Wybierz sezon:

Statystyki dla Krosno > Klasa B, gr. II Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Beskid Posada Górna 20 46 15 1 4 76 24 52
2 LKS Płowce Stróże Małe 20 44 14 2 4 71 24 47
3 LKS Odrzechowa 20 43 13 4 3 40 21 19
4 LKS Milcza 20 37 11 4 5 54 34 20
5 Florian Rymanów Zdrój 20 28 8 4 8 46 52 -6
6 LKS Głębokie 20 25 7 4 9 46 65 -19
7 Orion Pielnia 20 25 7 4 9 37 40 -3
8 Pogórze Srogów Górny 20 25 7 4 9 36 46 -10
9 Górnik Strachocina 20 23 7 2 11 55 56 -1
10 Iskra Wróblik Szlachecki 20 19 5 4 11 29 47 -18
11 ULKS Czerteż 20 17 4 5 11 31 64 -33
12 Jutrzenka Jaćmierz 20 7 1 4 15 22 70 -48
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 13 sierpnia
LKS Odrzechowa 3 - 2 ULKS Czerteż
LKS Płowce Stróże Małe 3 - 0 Iskra Wróblik Szlachecki
Pogórze Srogów Górny 2 - 2 LKS Milcza
Jutrzenka Jaćmierz 5 - 3 Florian Rymanów Zdrój
LKS Głębokie 0 - 8 Beskid Posada Górna
Orion Pielnia 4 - 3 Górnik Strachocina

2. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 20 sierpnia
Górnik Strachocina 1 - 3 Beskid Posada Górna
Florian Rymanów Zdrój 3 - 3 LKS Głębokie
LKS Milcza 4 - 1 Jutrzenka Jaćmierz
Iskra Wróblik Szlachecki 1 - 1 Pogórze Srogów Górny
ULKS Czerteż 0 - 8 LKS Płowce Stróże Małe
Orion Pielnia 0 - 3 LKS Odrzechowa
3. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 27 sierpnia
LKS Odrzechowa 2 - 2 Górnik Strachocina
LKS Płowce Stróże Małe 1 - 1 Orion Pielnia
Pogórze Srogów Górny 3 - 3 ULKS Czerteż
Jutrzenka Jaćmierz 1 - 1 Iskra Wróblik Szlachecki
LKS Głębokie 4 - 2 LKS Milcza
Beskid Posada Górna 2 - 2 Florian Rymanów Zdrój
4. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 3 września
LKS Odrzechowa 2 - 1 LKS Płowce Stróże Małe
Górnik Strachocina 5 - 3 Florian Rymanów Zdrój
LKS Milcza 4 - 1 Beskid Posada Górna
Iskra Wróblik Szlachecki 2 - 3 LKS Głębokie
Orion Pielnia 2 - 1 Pogórze Srogów Górny
ULKS Czerteż 3 - 2 Jutrzenka Jaćmierz
5. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 10 września
Beskid Posada Górna 1 - 2 Iskra Wróblik Szlachecki
Florian Rymanów Zdrój 2 - 4 LKS Milcza
LKS Płowce Stróże Małe 4 - 2 Górnik Strachocina
Jutrzenka Jaćmierz 3 - 3 Orion Pielnia
Pogórze Srogów Górny 3 - 1 LKS Odrzechowa
LKS Głębokie 4 - 2 ULKS Czerteż
6. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 17 września
Górnik Strachocina 4 - 5 LKS Milcza
LKS Odrzechowa 1 - 0 Jutrzenka Jaćmierz
Iskra Wróblik Szlachecki 5 - 0 Florian Rymanów Zdrój
Orion Pielnia 2 - 2 LKS Głębokie
LKS Płowce Stróże Małe 4 - 0 Pogórze Srogów Górny
ULKS Czerteż 1 - 7 Beskid Posada Górna
7. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 24 września
Beskid Posada Górna 4 - 2 Orion Pielnia
Florian Rymanów Zdrój 0 - 0 ULKS Czerteż
Jutrzenka Jaćmierz 1 - 5 LKS Płowce Stróże Małe
Pogórze Srogów Górny 5 - 2 Górnik Strachocina
LKS Głębokie 0 - 0 LKS Odrzechowa
LKS Milcza 2 - 1 Iskra Wróblik Szlachecki

8. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 1 października
Górnik Strachocina 6 - 2 Iskra Wróblik Szlachecki
Orion Pielnia 7 - 1 Florian Rymanów Zdrój
LKS Odrzechowa 2 - 1 Beskid Posada Górna
LKS Płowce Stróże Małe 4 - 1 LKS Głębokie
ULKS Czerteż 0 - 3 LKS Milcza
Pogórze Srogów Górny 3 - 1 Jutrzenka Jaćmierz
9. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 8 października
Beskid Posada Górna 4 - 2 LKS Płowce Stróże Małe
Florian Rymanów Zdrój 0 - 2 LKS Odrzechowa
Jutrzenka Jaćmierz 0 - 3 * Górnik Strachocina
LKS Milcza 0 - 1 Orion Pielnia
Iskra Wróblik Szlachecki 3 - 1 ULKS Czerteż
LKS Głębokie 1 - 1 Pogórze Srogów Górny
10. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 15 października
Górnik Strachocina 7 - 1 ULKS Czerteż
Orion Pielnia 3 - 2 Iskra Wróblik Szlachecki
LKS Odrzechowa 3 - 0 LKS Milcza
LKS Płowce Stróże Małe 6 - 1 Florian Rymanów Zdrój
Jutrzenka Jaćmierz 1 - 4 LKS Głębokie
Pogórze Srogów Górny 2 - 4 Beskid Posada Górna
11. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 22 października
Beskid Posada Górna 3 - 0 Jutrzenka Jaćmierz
Florian Rymanów Zdrój 2 - 1 Pogórze Srogów Górny
LKS Milcza 4 - 4 LKS Płowce Stróże Małe
Iskra Wróblik Szlachecki 2 - 3 LKS Odrzechowa
LKS Głębokie 7 - 5 Górnik Strachocina
ULKS Czerteż 2 - 2 Orion Pielnia
12. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 8 kwietnia
Florian Rymanów Zdrój 8 - 1 Jutrzenka Jaćmierz
Beskid Posada Górna 9 - 1 LKS Głębokie
Górnik Strachocina 1 - 0 Orion Pielnia
Iskra Wróblik Szlachecki 0 - 3 LKS Płowce Stróże Małe
LKS Milcza 5 - 0 Pogórze Srogów Górny
ULKS Czerteż 2 - 2 LKS Odrzechowa
13. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 15 kwietnia
Beskid Posada Górna 6 - 1 Górnik Strachocina
LKS Odrzechowa 1 - 0 Orion Pielnia
Jutrzenka Jaćmierz 1 - 1 LKS Milcza
LKS Płowce Stróże Małe 2 - 0 ULKS Czerteż
LKS Głębokie 2 - 6 Florian Rymanów Zdrój
Pogórze Srogów Górny 2 - 3 Iskra Wróblik Szlachecki

14. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 22 kwietnia
Górnik Strachocina 2 - 1 LKS Odrzechowa
Orion Pielnia 2 - 1 LKS Płowce Stróże Małe
Iskra Wróblik Szlachecki 3 - 0 Jutrzenka Jaćmierz
LKS Milcza 5 - 2 LKS Głębokie
Florian Rymanów Zdrój 1 - 4 Beskid Posada Górna
ULKS Czerteż 3 - 0 * Pogórze Srogów Górny
15. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 29 kwietnia
Beskid Posada Górna 3 - 0 LKS Milcza
Florian Rymanów Zdrój 2 - 0 Górnik Strachocina
Jutrzenka Jaćmierz 2 - 2 ULKS Czerteż
LKS Płowce Stróże Małe 1 - 2 LKS Odrzechowa
LKS Głębokie 3 - 0 Iskra Wróblik Szlachecki
Pogórze Srogów Górny 2 - 1 Orion Pielnia
16. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 3 maja
LKS Odrzechowa 4 - 1 Pogórze Srogów Górny
Górnik Strachocina 0 - 7 LKS Płowce Stróże Małe
Orion Pielnia 4 - 2 Jutrzenka Jaćmierz
Iskra Wróblik Szlachecki 0 - 5 Beskid Posada Górna
LKS Milcza 1 - 2 Florian Rymanów Zdrój
ULKS Czerteż 3 - 2 LKS Głębokie
17. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 6 maja
Florian Rymanów Zdrój 4 - 0 Iskra Wróblik Szlachecki
Beskid Posada Górna 5 - 0 ULKS Czerteż
LKS Milcza 1 - 0 Górnik Strachocina
Jutrzenka Jaćmierz 0 - 5 LKS Odrzechowa
LKS Głębokie 3 - 0 Orion Pielnia
Pogórze Srogów Górny 1 - 3 LKS Płowce Stróże Małe
18. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 13 maja
Górnik Strachocina 1 - 2 Pogórze Srogów Górny
LKS Odrzechowa 1 - 0 LKS Głębokie
Iskra Wróblik Szlachecki 1 - 1 LKS Milcza
LKS Płowce Stróże Małe 3 - 0 Jutrzenka Jaćmierz
Orion Pielnia 0 - 2 Beskid Posada Górna
ULKS Czerteż 2 - 3 Florian Rymanów Zdrój
19. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 20 maja
Beskid Posada Górna 3 - 1 LKS Odrzechowa
LKS Milcza 6 - 0 ULKS Czerteż
Iskra Wróblik Szlachecki 1 - 1 Górnik Strachocina
Jutrzenka Jaćmierz 1 - 2 Pogórze Srogów Górny
Florian Rymanów Zdrój 2 - 1 Orion Pielnia
LKS Głębokie 2 - 7 LKS Płowce Stróże Małe

20. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 27 maja
LKS Odrzechowa 1 - 1 Florian Rymanów Zdrój
Górnik Strachocina 9 - 0 Jutrzenka Jaćmierz
LKS Płowce Stróże Małe 2 - 1 Beskid Posada Górna
Orion Pielnia 2 - 4 LKS Milcza
ULKS Czerteż 4 - 0 Iskra Wróblik Szlachecki
Pogórze Srogów Górny 4 - 2 LKS Głębokie
21. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 3 czerwca
ULKS Czerteż ? - ? Górnik Strachocina
Iskra Wróblik Szlachecki ? - ? Orion Pielnia
LKS Milcza ? - ? LKS Odrzechowa
Florian Rymanów Zdrój ? - ? LKS Płowce Stróże Małe
Beskid Posada Górna ? - ? Pogórze Srogów Górny
LKS Głębokie ? - ? Jutrzenka Jaćmierz
22. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 10 czerwca
Górnik Strachocina ? - ? LKS Głębokie
Jutrzenka Jaćmierz ? - ? Beskid Posada Górna
Pogórze Srogów Górny ? - ? Florian Rymanów Zdrój
LKS Płowce Stróże Małe ? - ? LKS Milcza
LKS Odrzechowa ? - ? Iskra Wróblik Szlachecki
Orion Pielnia ? - ? ULKS Czerteż

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem