http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

Terminarze / wyniki - Krosno > Klasa B, gr. I

Zobacz też: Statystyki - Krosno > Klasa B, gr. I

Wybierz sezon:

Statystyki dla Krosno > Klasa B, gr. I Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Remix Niebieszczany 19 44 14 2 3 70 26 44
2 Juventus Poraż 19 43 13 4 2 51 28 23
3 Bieszczady Jankowce 19 36 10 6 3 56 39 17
4 Pionier Średnia Wieś 18 35 11 2 5 44 25 19
5 LKS Czaszyn 19 32 10 2 7 52 43 9
6 Nelson Polańczyk 19 27 8 3 8 44 38 6
7 Gabry Łukowe 19 24 7 3 9 37 57 -20
8 Osława Zagórz 19 24 7 3 9 42 35 7
9 LKS Tyrawa Wołoska 18 24 7 3 8 35 34 1
10 LKS Górzanka 19 18 5 3 11 33 43 -10
11 LKS Olszanica 19 12 3 3 13 26 67 -41
12 Zalew Myczkowce 19 2 0 2 17 15 70 -55
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 13 sierpnia
Bieszczady Jankowce 3 - 1 Nelson Polańczyk
Zalew Myczkowce 0 - 3 LKS Czaszyn
Pionier Średnia Wieś 4 - 1 Remix Niebieszczany
LKS Tyrawa Wołoska 2 - 3 Osława Zagórz
LKS Górzanka 6 - 4 LKS Olszanica
Gabry Łukowe 1 - 3 Juventus Poraż

2. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 20 sierpnia
Nelson Polańczyk 4 - 1 LKS Olszanica
Osława Zagórz 0 - 1 LKS Górzanka
Juventus Poraż 2 - 2 LKS Tyrawa Wołoska
Remix Niebieszczany 11 - 2 Gabry Łukowe
LKS Czaszyn 4 - 0 Pionier Średnia Wieś
Zalew Myczkowce 3 - 4 Bieszczady Jankowce
3. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 27 sierpnia
Zalew Myczkowce 1 - 2 Nelson Polańczyk
Pionier Średnia Wieś 1 - 2 Bieszczady Jankowce
Gabry Łukowe 3 - 4 LKS Czaszyn
LKS Tyrawa Wołoska 1 - 2 Remix Niebieszczany
LKS Górzanka 2 - 2 Juventus Poraż
LKS Olszanica 1 - 4 Osława Zagórz
4. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 3 września
LKS Czaszyn 5 - 1 LKS Tyrawa Wołoska
Juventus Poraż 6 - 0 LKS Olszanica
Bieszczady Jankowce 5 - 4 Gabry Łukowe
Zalew Myczkowce 1 - 6 Pionier Średnia Wieś
Nelson Polańczyk 3 - 4 Osława Zagórz
Remix Niebieszczany 2 - 1 LKS Górzanka
5. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 10 września
Pionier Średnia Wieś 1 - 2 Nelson Polańczyk
LKS Tyrawa Wołoska 3 - 1 Bieszczady Jankowce
LKS Górzanka 2 - 4 LKS Czaszyn
Osława Zagórz 2 - 2 Juventus Poraż
LKS Olszanica 2 - 5 Remix Niebieszczany
Gabry Łukowe 2 - 1 Zalew Myczkowce
6. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 17 września
LKS Czaszyn 7 - 2 LKS Olszanica
Bieszczady Jankowce 3 - 4 LKS Górzanka
Zalew Myczkowce 2 - 4 LKS Tyrawa Wołoska
Pionier Średnia Wieś 4 - 2 Gabry Łukowe
Nelson Polańczyk 2 - 1 Juventus Poraż
Remix Niebieszczany 2 - 1 Osława Zagórz
7. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 24 września
LKS Górzanka 5 - 0 Zalew Myczkowce
Osława Zagórz 2 - 4 LKS Czaszyn
LKS Olszanica 1 - 1 Bieszczady Jankowce
Juventus Poraż 5 - 3 Remix Niebieszczany
Gabry Łukowe 1 - 1 Nelson Polańczyk
LKS Tyrawa Wołoska ? - ? Pionier Średnia Wieś

8. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 1 października
LKS Czaszyn 1 - 2 Juventus Poraż
Bieszczady Jankowce 1 - 1 Osława Zagórz
Zalew Myczkowce 1 - 1 LKS Olszanica
Pionier Średnia Wieś 3 - 0 * LKS Górzanka
Nelson Polańczyk 1 - 5 Remix Niebieszczany
Gabry Łukowe 1 - 0 LKS Tyrawa Wołoska
9. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 8 października
LKS Tyrawa Wołoska 4 - 1 Nelson Polańczyk
LKS Górzanka 1 - 2 Gabry Łukowe
Osława Zagórz 5 - 0 Zalew Myczkowce
Juventus Poraż 3 - 3 Bieszczady Jankowce
LKS Olszanica 1 - 2 Pionier Średnia Wieś
Remix Niebieszczany 6 - 1 LKS Czaszyn
10. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 15 października
Zalew Myczkowce 1 - 2 Juventus Poraż
Pionier Średnia Wieś 3 - 1 Osława Zagórz
LKS Tyrawa Wołoska 3 - 0 LKS Górzanka
Nelson Polańczyk 2 - 0 LKS Czaszyn
Bieszczady Jankowce 2 - 2 Remix Niebieszczany
Gabry Łukowe 5 - 1 LKS Olszanica
11. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 22 października
Osława Zagórz 2 - 3 Gabry Łukowe
Juventus Poraż 3 - 1 Pionier Średnia Wieś
LKS Czaszyn 2 - 7 Bieszczady Jankowce
LKS Olszanica 2 - 2 LKS Tyrawa Wołoska
Remix Niebieszczany 2 - 0 Zalew Myczkowce
LKS Górzanka 2 - 1 Nelson Polańczyk
12. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 8 kwietnia
LKS Czaszyn 2 - 1 Zalew Myczkowce
Juventus Poraż 5 - 0 Gabry Łukowe
Osława Zagórz 1 - 2 LKS Tyrawa Wołoska
Remix Niebieszczany 1 - 2 Pionier Średnia Wieś
LKS Olszanica 1 - 0 LKS Górzanka
Nelson Polańczyk 2 - 2 Bieszczady Jankowce
13. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 15 kwietnia
Bieszczady Jankowce 3 - 0 Zalew Myczkowce
LKS Górzanka 1 - 3 Osława Zagórz
LKS Tyrawa Wołoska 1 - 2 Juventus Poraż
Pionier Średnia Wieś 1 - 3 LKS Czaszyn
LKS Olszanica 1 - 4 Nelson Polańczyk
Gabry Łukowe 1 - 9 Remix Niebieszczany

14. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 22 kwietnia
Bieszczady Jankowce 1 - 1 Pionier Średnia Wieś
LKS Czaszyn 1 - 1 Gabry Łukowe
Juventus Poraż 2 - 1 LKS Górzanka
Osława Zagórz 5 - 0 LKS Olszanica
Nelson Polańczyk 11 - 1 Zalew Myczkowce
Remix Niebieszczany 1 - 1 LKS Tyrawa Wołoska
15. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 29 kwietnia
Osława Zagórz 3 - 3 Nelson Polańczyk
LKS Górzanka 1 - 3 Remix Niebieszczany
LKS Tyrawa Wołoska 2 - 1 LKS Czaszyn
Pionier Średnia Wieś 4 - 0 Zalew Myczkowce
LKS Olszanica 0 - 2 Juventus Poraż
Gabry Łukowe 2 - 6 Bieszczady Jankowce
16. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 3 maja
Zalew Myczkowce 1 - 4 Gabry Łukowe
Bieszczady Jankowce 5 - 3 LKS Tyrawa Wołoska
LKS Czaszyn 4 - 4 LKS Górzanka
Juventus Poraż 1 - 0 Osława Zagórz
Remix Niebieszczany 8 - 0 LKS Olszanica
Nelson Polańczyk 2 - 4 Pionier Średnia Wieś
17. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 6 maja
Juventus Poraż 2 - 0 Nelson Polańczyk
Osława Zagórz 0 - 2 Remix Niebieszczany
LKS Górzanka 0 - 1 Bieszczady Jankowce
LKS Tyrawa Wołoska 4 - 0 Zalew Myczkowce
Gabry Łukowe 0 - 0 Pionier Średnia Wieś
LKS Olszanica 1 - 0 LKS Czaszyn
18. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 13 maja
Pionier Średnia Wieś 3 - 0 LKS Tyrawa Wołoska
Zalew Myczkowce 1 - 1 LKS Górzanka
Bieszczady Jankowce 4 - 2 LKS Olszanica
LKS Czaszyn 2 - 1 Osława Zagórz
Remix Niebieszczany 4 - 1 Juventus Poraż
Nelson Polańczyk 2 - 1 Gabry Łukowe
19. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 20 maja
Osława Zagórz 4 - 2 Bieszczady Jankowce
LKS Górzanka 1 - 4 Pionier Średnia Wieś
LKS Tyrawa Wołoska 0 - 2 Gabry Łukowe
Remix Niebieszczany 1 - 0 Nelson Polańczyk
Juventus Poraż 5 - 4 LKS Czaszyn
LKS Olszanica 5 - 1 Zalew Myczkowce

20. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 27 maja
Nelson Polańczyk ? - ? LKS Tyrawa Wołoska
Gabry Łukowe ? - ? LKS Górzanka
Pionier Średnia Wieś ? - ? LKS Olszanica
Zalew Myczkowce ? - ? Osława Zagórz
Bieszczady Jankowce ? - ? Juventus Poraż
LKS Czaszyn ? - ? Remix Niebieszczany
21. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 3 czerwca
LKS Czaszyn ? - ? Nelson Polańczyk
Remix Niebieszczany ? - ? Bieszczady Jankowce
Juventus Poraż ? - ? Zalew Myczkowce
Osława Zagórz ? - ? Pionier Średnia Wieś
LKS Olszanica ? - ? Gabry Łukowe
LKS Górzanka ? - ? LKS Tyrawa Wołoska
22. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 10 czerwca
Nelson Polańczyk ? - ? LKS Górzanka
LKS Tyrawa Wołoska ? - ? LKS Olszanica
Gabry Łukowe ? - ? Osława Zagórz
Pionier Średnia Wieś ? - ? Juventus Poraż
Zalew Myczkowce ? - ? Remix Niebieszczany
Bieszczady Jankowce ? - ? LKS Czaszyn

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem