Terminarze / wyniki - Krosno > Klasa B, gr. I

Zobacz też: Statystyki - Krosno > Klasa B, gr. I

Wybierz sezon:

Statystyki dla Krosno > Klasa B, gr. I Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Szarotka Nowosielce 26 71 23 2 1 73 17 56
2 Brzozovia Brzozów 26 49 14 7 5 60 35 25
3 LKS II Pisarowce 26 48 15 3 8 79 43 36
4 Orkan Markowce 26 46 14 4 8 70 49 21
5 LKS Izdebki 26 45 13 6 7 63 46 17
6 Nelson Polańczyk 26 44 12 8 6 70 52 18
7 Juventus Poraż 26 42 12 6 8 68 53 15
8 Orion Pielnia 26 39 11 6 9 56 55 1
9 LKS Płowce Stróże Małe 26 33 10 3 13 60 57 3
10 Drewiarz Rzepedź 26 25 7 4 15 48 77 -29
11 Pionier Średnia Wieś 26 21 6 3 17 39 78 -39
12 LKS Odrzechowa 26 20 5 5 16 45 73 -28
13 LKS Olszanica 26 18 5 3 18 32 71 -39
14 LKS Czaszyn 26 13 3 4 19 34 91 -57
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 14 sierpnia
Juventus Poraż 0 - 2 Orkan Markowce
LKS Odrzechowa 0 - 1 Orion Pielnia
Drewiarz Rzepedź 3 - 0 Pionier Średnia Wieś
LKS Czaszyn 4 - 4 LKS Izdebki
LKS Olszanica 4 - 1 LKS Płowce Stróże Małe
LKS II Pisarowce 3 - 1 Brzozovia Brzozów
Nelson Polańczyk 1 - 4 Szarotka Nowosielce

2. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 21 sierpnia
Orkan Markowce 1 - 2 Nelson Polańczyk
Orion Pielnia 1 - 2 Juventus Poraż
LKS Płowce Stróże Małe 1 - 2 LKS II Pisarowce
Drewiarz Rzepedź 4 - 2 LKS Czaszyn
Brzozovia Brzozów 3 - 4 LKS Odrzechowa
LKS Izdebki 3 - 2 LKS Olszanica
Pionier Średnia Wieś 1 - 3 Szarotka Nowosielce
3. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 28 sierpnia
LKS Odrzechowa 1 - 3 LKS Płowce Stróże Małe
LKS Czaszyn 0 - 5 Pionier Średnia Wieś
LKS Olszanica 3 - 0 Drewiarz Rzepedź
Juventus Poraż 0 - 0 Brzozovia Brzozów
Szarotka Nowosielce 1 - 0 Orkan Markowce
LKS II Pisarowce 1 - 2 LKS Izdebki
Nelson Polańczyk 2 - 2 Orion Pielnia
4. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 4 września
Orion Pielnia 0 - 1 Szarotka Nowosielce
LKS Płowce Stróże Małe 2 - 3 Juventus Poraż
Drewiarz Rzepedź 3 - 3 LKS II Pisarowce
LKS Czaszyn 5 - 1 LKS Olszanica
Brzozovia Brzozów 1 - 0 Nelson Polańczyk
LKS Izdebki 1 - 2 LKS Odrzechowa
Pionier Średnia Wieś 1 - 3 Orkan Markowce
5. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 11 września
LKS Odrzechowa 2 - 2 Drewiarz Rzepedź
LKS Olszanica 1 - 2 Pionier Średnia Wieś
Juventus Poraż 5 - 1 LKS Izdebki
Orkan Markowce 4 - 3 Orion Pielnia
Szarotka Nowosielce 4 - 1 Brzozovia Brzozów
LKS II Pisarowce 5 - 3 LKS Czaszyn
Nelson Polańczyk 4 - 2 LKS Płowce Stróże Małe
6. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 18 września
LKS Płowce Stróże Małe 1 - 3 Szarotka Nowosielce
Drewiarz Rzepedź 2 - 2 Juventus Poraż
LKS Czaszyn 1 - 0 LKS Odrzechowa
LKS Olszanica 2 - 1 LKS II Pisarowce
Brzozovia Brzozów 4 - 3 Orkan Markowce
LKS Izdebki 5 - 1 Nelson Polańczyk
Pionier Średnia Wieś 2 - 0 Orion Pielnia
7. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 25 września
LKS Odrzechowa 6 - 0 LKS Olszanica
Orkan Markowce 2 - 1 LKS Płowce Stróże Małe
Orion Pielnia 0 - 2 Brzozovia Brzozów
Juventus Poraż 3 - 0 LKS Czaszyn
Szarotka Nowosielce 2 - 0 LKS Izdebki
LKS II Pisarowce 2 - 1 Pionier Średnia Wieś
Nelson Polańczyk 3 - 4 Drewiarz Rzepedź

8. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 2 października
LKS Płowce Stróże Małe 0 - 0 Orion Pielnia
Drewiarz Rzepedź 0 - 5 Szarotka Nowosielce
LKS Czaszyn 1 - 1 Nelson Polańczyk
LKS Olszanica 0 - 1 Juventus Poraż
LKS Izdebki 1 - 1 Orkan Markowce
Pionier Średnia Wieś 1 - 1 Brzozovia Brzozów
LKS II Pisarowce 2 - 3 LKS Odrzechowa
9. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 9 października
LKS Odrzechowa 4 - 1 Pionier Średnia Wieś
Juventus Poraż 3 - 2 LKS II Pisarowce
Orkan Markowce 1 - 2 Drewiarz Rzepedź
Orion Pielnia 2 - 2 LKS Izdebki
Szarotka Nowosielce 1 - 0 LKS Czaszyn
Brzozovia Brzozów 5 - 1 LKS Płowce Stróże Małe
Nelson Polańczyk 3 - 3 LKS Olszanica
10. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 16 października
Drewiarz Rzepedź 2 - 3 Orion Pielnia
LKS Czaszyn 1 - 4 Orkan Markowce
LKS Olszanica 0 - 2 Szarotka Nowosielce
LKS Odrzechowa 1 - 1 Juventus Poraż
LKS Izdebki 0 - 0 Brzozovia Brzozów
Pionier Średnia Wieś 0 - 3 LKS Płowce Stróże Małe
LKS II Pisarowce 1 - 1 Nelson Polańczyk
11. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 23 października
Juventus Poraż 3 - 1 Pionier Średnia Wieś
Orkan Markowce 4 - 0 LKS Olszanica
Orion Pielnia 4 - 3 LKS Czaszyn
LKS Płowce Stróże Małe 2 - 1 LKS Izdebki
Szarotka Nowosielce 1 - 0 LKS II Pisarowce
Brzozovia Brzozów 1 - 3 Drewiarz Rzepedź
Nelson Polańczyk 6 - 1 LKS Odrzechowa
12. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 30 października
Pionier Średnia Wieś 3 - 4 LKS Izdebki
Drewiarz Rzepedź 1 - 4 LKS Płowce Stróże Małe
LKS Czaszyn 1 - 2 Brzozovia Brzozów
LKS Olszanica 0 - 1 Orion Pielnia
LKS II Pisarowce 9 - 2 Orkan Markowce
LKS Odrzechowa 0 - 2 Szarotka Nowosielce
Juventus Poraż 2 - 3 Nelson Polańczyk
13. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 6 listopada
Nelson Polańczyk 5 - 1 Pionier Średnia Wieś
Szarotka Nowosielce 4 - 2 Juventus Poraż
Orkan Markowce 1 - 1 LKS Odrzechowa
Orion Pielnia 2 - 1 LKS II Pisarowce
Brzozovia Brzozów 2 - 0 LKS Olszanica
LKS Płowce Stróże Małe 1 - 2 LKS Czaszyn
LKS Izdebki 3 - 0 Drewiarz Rzepedź

14. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 2 kwietnia
Brzozovia Brzozów 3 - 0 LKS II Pisarowce
LKS Płowce Stróże Małe 3 - 0 LKS Olszanica
Orion Pielnia 2 - 1 LKS Odrzechowa
Orkan Markowce 5 - 1 Juventus Poraż
LKS Izdebki 1 - 1 LKS Czaszyn
Szarotka Nowosielce 5 - 0 Nelson Polańczyk
Pionier Średnia Wieś 3 - 2 Drewiarz Rzepedź
15. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 9 kwietnia
LKS Odrzechowa 2 - 4 Brzozovia Brzozów
Juventus Poraż 2 - 2 Orion Pielnia
LKS Olszanica 0 - 4 LKS Izdebki
LKS Czaszyn 1 - 3 Drewiarz Rzepedź
Szarotka Nowosielce 1 - 0 Pionier Średnia Wieś
Nelson Polańczyk 2 - 1 Orkan Markowce
LKS II Pisarowce 5 - 1 LKS Płowce Stróże Małe
16. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 23 kwietnia
Drewiarz Rzepedź 5 - 4 LKS Olszanica
LKS Płowce Stróże Małe 4 - 1 LKS Odrzechowa
Orion Pielnia 2 - 2 Nelson Polańczyk
Orkan Markowce 3 - 3 Szarotka Nowosielce
LKS Izdebki 1 - 2 LKS II Pisarowce
Brzozovia Brzozów 2 - 2 Juventus Poraż
Pionier Średnia Wieś 3 - 0 LKS Czaszyn
17. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 30 kwietnia
LKS Odrzechowa 2 - 3 LKS Izdebki
Orkan Markowce 4 - 2 Pionier Średnia Wieś
Juventus Poraż 2 - 2 LKS Płowce Stróże Małe
LKS Olszanica 3 - 0 LKS Czaszyn
Szarotka Nowosielce 2 - 0 Orion Pielnia
Nelson Polańczyk 2 - 2 Brzozovia Brzozów
LKS II Pisarowce 4 - 2 Drewiarz Rzepedź
18. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 3 maja
Brzozovia Brzozów 2 - 3 Szarotka Nowosielce
LKS Czaszyn 2 - 3 LKS II Pisarowce
Drewiarz Rzepedź 2 - 2 LKS Odrzechowa
LKS Płowce Stróże Małe 1 - 1 Nelson Polańczyk
Orion Pielnia 3 - 3 Orkan Markowce
LKS Izdebki 5 - 3 Juventus Poraż
Pionier Średnia Wieś 1 - 1 LKS Olszanica
19. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 7 maja
LKS Odrzechowa 1 - 1 LKS Czaszyn
Orion Pielnia 8 - 3 Pionier Średnia Wieś
Orkan Markowce 0 - 1 Brzozovia Brzozów
Juventus Poraż 10 - 2 Drewiarz Rzepedź
Szarotka Nowosielce 6 - 0 LKS Płowce Stróże Małe
Nelson Polańczyk 4 - 1 LKS Izdebki
LKS II Pisarowce 7 - 1 LKS Olszanica

20. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 14 maja
LKS Czaszyn 1 - 6 Juventus Poraż
Drewiarz Rzepedź 2 - 3 Nelson Polańczyk
LKS Płowce Stróże Małe 6 - 0 Orkan Markowce
LKS Izdebki 2 - 0 Szarotka Nowosielce
Brzozovia Brzozów 4 - 2 Orion Pielnia
Pionier Średnia Wieś 0 - 7 LKS II Pisarowce
LKS Olszanica 4 - 0 LKS Odrzechowa
21. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 21 maja
LKS Odrzechowa 2 - 5 LKS II Pisarowce
Brzozovia Brzozów 3 - 0 * Pionier Średnia Wieś
Orion Pielnia 4 - 3 LKS Płowce Stróże Małe
Orkan Markowce 4 - 1 LKS Izdebki
Juventus Poraż 3 - 1 LKS Olszanica
Szarotka Nowosielce 3 - 0 Drewiarz Rzepedź
Nelson Polańczyk 6 - 0 LKS Czaszyn
22. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 28 maja
LKS Olszanica 0 - 1 Nelson Polańczyk
LKS Czaszyn 2 - 4 Szarotka Nowosielce
Drewiarz Rzepedź 0 - 2 Orkan Markowce
LKS Płowce Stróże Małe 2 - 3 Brzozovia Brzozów
LKS Izdebki 4 - 1 Orion Pielnia
Pionier Średnia Wieś 3 - 2 LKS Odrzechowa
LKS II Pisarowce 2 - 1 Juventus Poraż
23. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 4 czerwca
Brzozovia Brzozów 1 - 1 LKS Izdebki
LKS Płowce Stróże Małe 3 - 0 Pionier Średnia Wieś
Orion Pielnia 3 - 2 Drewiarz Rzepedź
Orkan Markowce 9 - 1 LKS Czaszyn
Juventus Poraż 7 - 3 LKS Odrzechowa
Szarotka Nowosielce 6 - 0 LKS Olszanica
Nelson Polańczyk 1 - 3 LKS II Pisarowce
24. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 11 czerwca
LKS Odrzechowa 2 - 5 Nelson Polańczyk
LKS Olszanica 0 - 3 Orkan Markowce
LKS Czaszyn 0 - 3 Orion Pielnia
Drewiarz Rzepedź 0 - 3 Brzozovia Brzozów
LKS Izdebki 4 - 2 LKS Płowce Stróże Małe
Pionier Średnia Wieś 0 - 3 Juventus Poraż
LKS II Pisarowce 1 - 1 Szarotka Nowosielce
25. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 18 czerwca
LKS Płowce Stróże Małe 5 - 1 Drewiarz Rzepedź
Orion Pielnia 6 - 1 LKS Olszanica
Orkan Markowce 2 - 1 LKS II Pisarowce
LKS Izdebki 7 - 0 Pionier Średnia Wieś
Brzozovia Brzozów 8 - 0 LKS Czaszyn
Szarotka Nowosielce 3 - 0 * LKS Odrzechowa
Nelson Polańczyk 6 - 0 * Juventus Poraż

26. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 25 czerwca
Pionier Średnia Wieś 5 - 5 Nelson Polańczyk
Juventus Poraż 1 - 3 Szarotka Nowosielce
LKS Odrzechowa 2 - 6 Orkan Markowce
LKS II Pisarowce 7 - 1 Orion Pielnia
LKS Olszanica 1 - 1 Brzozovia Brzozów
LKS Czaszyn 2 - 6 LKS Płowce Stróże Małe
Drewiarz Rzepedź 1 - 2 LKS Izdebki

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem