Terminarze / wyniki - Krosno > Klasa A, gr. II

Zobacz też: Statystyki - Krosno > Klasa A, gr. II

Wybierz sezon:

Statystyki dla Krosno > Klasa A, gr. II Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Cisy Jabłonica Polska 10 27 9 0 1 27 12 15
2 LKS Lubatówka 11 24 8 0 3 30 26 4
3 Burza Rogi 11 21 7 0 4 24 14 10
4 Wisłok Sieniawa 10 19 6 1 3 20 12 8
5 Brzozovia Brzozów 10 18 5 3 2 11 7 4
6 LKS Wesoła 10 16 5 1 4 18 12 6
7 Karpaty Klimkówka 10 13 4 1 5 25 29 -4
8 Jasiołka Jaśliska 10 12 4 0 6 12 20 -8
9 Iskra Iskrzynia 10 12 3 3 4 19 15 4
10 Płomień Zmiennica 10 11 3 2 5 25 23 2
11 LKS Haczów 10 7 2 1 7 12 20 -8
12 Victoria Kobylany 10 6 2 0 8 11 32 -21
13 Wisłok Krościenko Wyżne 10 6 2 0 8 7 19 -12
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Krosno > klasa A, gr. II 12/13 sierpnia
Wisłok Krościenko Wyżne 1 - 0 Wisłok Sieniawa
Iskra Iskrzynia 1 - 1 LKS Wesoła
LKS Haczów 4 - 2 Płomień Zmiennica
LKS Lubatówka 3 - 2 Victoria Kobylany
Burza Rogi 0 - 3 * Cisy Jabłonica Polska
Jasiołka Jaśliska 4 - 1 Karpaty Klimkówka

2. kolejka - Krosno > klasa A, gr. II 15 sierpnia
Wisłok Sieniawa 4 - 0 Karpaty Klimkówka
Cisy Jabłonica Polska 2 - 1 Brzozovia Brzozów
Victoria Kobylany 1 - 2 Burza Rogi
Płomień Zmiennica 3 - 4 LKS Lubatówka
LKS Wesoła 1 - 0 LKS Haczów
Wisłok Krościenko Wyżne 1 - 4 Iskra Iskrzynia
3. kolejka - Krosno > klasa A, gr. II 20 sierpnia
Iskra Iskrzynia 1 - 2 Wisłok Sieniawa
LKS Haczów 3 - 0 Wisłok Krościenko Wyżne
LKS Lubatówka 3 - 2 LKS Wesoła
Burza Rogi 4 - 2 Płomień Zmiennica
Brzozovia Brzozów 2 - 1 Victoria Kobylany
Jasiołka Jaśliska 2 - 5 Cisy Jabłonica Polska
4. kolejka - Krosno > klasa A, gr. II 27 sierpnia
Cisy Jabłonica Polska 4 - 2 Karpaty Klimkówka
Victoria Kobylany 3 - 0 Jasiołka Jaśliska
Płomień Zmiennica 1 - 1 Brzozovia Brzozów
LKS Wesoła 0 - 3 Burza Rogi
Wisłok Krościenko Wyżne 0 - 2 LKS Lubatówka
Iskra Iskrzynia 0 - 0 LKS Haczów
5. kolejka - Krosno > klasa A, gr. II 3 września
Burza Rogi 3 - 1 Wisłok Krościenko Wyżne
Jasiołka Jaśliska 0 - 3 Płomień Zmiennica
Karpaty Klimkówka 7 - 1 Victoria Kobylany
LKS Haczów 0 - 3 Wisłok Sieniawa
LKS Lubatówka 3 - 7 Iskra Iskrzynia
Brzozovia Brzozów 1 - 0 LKS Wesoła
6. kolejka - Krosno > klasa A, gr. II 10 września
LKS Wesoła 1 - 0 Jasiołka Jaśliska
Wisłok Krościenko Wyżne 2 - 0 Brzozovia Brzozów
LKS Haczów 2 - 4 LKS Lubatówka
Wisłok Sieniawa 0 - 2 Cisy Jabłonica Polska
Płomień Zmiennica 2 - 2 Karpaty Klimkówka
Iskra Iskrzynia 3 - 2 Burza Rogi
7. kolejka - Krosno > klasa A, gr. II 17 września
Cisy Jabłonica Polska 2 - 0 Victoria Kobylany
Burza Rogi 2 - 0 LKS Haczów
Jasiołka Jaśliska 2 - 0 Wisłok Krościenko Wyżne
Karpaty Klimkówka 0 - 4 LKS Wesoła
LKS Lubatówka 5 - 2 Wisłok Sieniawa
Brzozovia Brzozów 0 - 0 Iskra Iskrzynia

8. kolejka - Krosno > klasa A, gr. II 24 września
Wisłok Krościenko Wyżne 1 - 2 Karpaty Klimkówka
LKS Haczów 0 - 2 Brzozovia Brzozów
Wisłok Sieniawa 6 - 2 Victoria Kobylany
Płomień Zmiennica 3 - 5 Cisy Jabłonica Polska
LKS Lubatówka 0 - 3 * Burza Rogi
Iskra Iskrzynia 0 - 1 Jasiołka Jaśliska
9. kolejka - Krosno > klasa A, gr. II 1 października
Cisy Jabłonica Polska 1 - 3 LKS Wesoła
Burza Rogi 0 - 1 Wisłok Sieniawa
Jasiołka Jaśliska 2 - 1 LKS Haczów
Karpaty Klimkówka 4 - 3 Iskra Iskrzynia
Brzozovia Brzozów 2 - 1 LKS Lubatówka
Victoria Kobylany 0 - 5 Płomień Zmiennica
10. kolejka - Krosno > klasa A, gr. II 8 października
LKS Wesoła 5 - 0 Victoria Kobylany
Wisłok Krościenko Wyżne 1 - 2 Cisy Jabłonica Polska
LKS Haczów 2 - 4 Karpaty Klimkówka
Wisłok Sieniawa 2 - 1 Płomień Zmiennica
Burza Rogi 0 - 2 Brzozovia Brzozów
LKS Lubatówka 1 - 0 Jasiołka Jaśliska
11. kolejka - Krosno > klasa A, gr. II 15 października
Cisy Jabłonica Polska 1 - 0 Iskra Iskrzynia
Jasiołka Jaśliska 1 - 5 Burza Rogi
Karpaty Klimkówka 3 - 4 LKS Lubatówka
Brzozovia Brzozów 0 - 0 Wisłok Sieniawa
Płomień Zmiennica 3 - 1 LKS Wesoła
Victoria Kobylany 1 - 0 Wisłok Krościenko Wyżne
12. kolejka - Krosno > klasa A, gr. II 22 października
Wisłok Krościenko Wyżne ? - ? Płomień Zmiennica
LKS Haczów ? - ? Cisy Jabłonica Polska
Wisłok Sieniawa ? - ? LKS Wesoła
Burza Rogi ? - ? Karpaty Klimkówka
Iskra Iskrzynia ? - ? Victoria Kobylany
Brzozovia Brzozów ? - ? Jasiołka Jaśliska
13. kolejka - Krosno > klasa A, gr. II 29 października
Jasiołka Jaśliska ? - ? Wisłok Sieniawa
Karpaty Klimkówka ? - ? Brzozovia Brzozów
Cisy Jabłonica Polska ? - ? LKS Lubatówka
Victoria Kobylany ? - ? LKS Haczów
Płomień Zmiennica ? - ? Iskra Iskrzynia
LKS Wesoła ? - ? Wisłok Krościenko Wyżne

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem