Terminarze / wyniki - Krosno > Klasa A, gr. II

Zobacz też: Statystyki - Krosno > Klasa A, gr. II

Wybierz sezon:

Statystyki dla Krosno > Klasa A, gr. II Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Kopytowa 16 38 12 2 2 45 20 25
2 Ostoja Kołaczyce 16 30 8 6 2 24 13 11
3 Orzeł Faliszówka 16 27 8 3 5 34 28 6
4 LKS Czeluśnica 16 27 7 6 3 28 18 10
5 OKS Sobniów Jasło 16 26 7 5 4 21 19 2
6 KS Zarzecze 16 24 6 6 4 26 27 -1
7 Jasiołka Jaśliska 16 23 7 2 7 28 27 1
8 Tempo Nienaszów 16 22 5 7 4 33 23 10
9 Karpaty II Krosno 16 22 7 1 8 27 30 -3
10 Zorza Łęki Dukielskie 16 20 5 5 6 34 35 -1
11 Orzeł Lubla 16 20 5 5 6 31 23 8
12 LKS Lubatówka 16 20 6 2 8 25 26 -1
13 Orzeł Bieździedza 16 19 6 1 9 23 29 -6
14 Wisłoka Nowy Żmigród 16 16 4 4 8 31 37 -6
15 Karpaty Klimkówka 16 15 5 0 11 21 51 -30
16 LKS Moderówka 16 14 2 8 6 19 30 -11
17 Victoria Kobylany 16 12 3 3 10 23 37 -14
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 7 sierpnia
KS Zarzecze 2 - 0 Orzeł Lubla
OKS Sobniów Jasło 1 - 0 Orzeł Faliszówka
Jasiołka Jaśliska 0 - 0 Ostoja Kołaczyce
Zorza Łęki Dukielskie 0 - 2 Karpaty II Krosno
LKS Lubatówka 0 - 1 Polonia Kopytowa
Orzeł Bieździedza 3 - 0 * Wisłoka Nowy Żmigród
Victoria Kobylany 0 - 3 Tempo Nienaszów
LKS Czeluśnica 3 - 1 Karpaty Klimkówka

2. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 14 sierpnia
Tempo Nienaszów 2 - 3 OKS Sobniów Jasło
Karpaty II Krosno 3 - 1 Victoria Kobylany
Karpaty Klimkówka 1 - 0 Orzeł Bieździedza
Jasiołka Jaśliska 4 - 0 LKS Moderówka
Ostoja Kołaczyce 1 - 0 Wisłoka Nowy Żmigród
Polonia Kopytowa 5 - 3 KS Zarzecze
Orzeł Faliszówka 3 - 2 LKS Lubatówka
Orzeł Lubla 1 - 1 LKS Czeluśnica
3. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 17 sierpnia
LKS Moderówka 0 - 2 Ostoja Kołaczyce
Zorza Łęki Dukielskie 3 - 0 Jasiołka Jaśliska
OKS Sobniów Jasło 2 - 1 Karpaty II Krosno
LKS Lubatówka 0 - 0 Tempo Nienaszów
KS Zarzecze 2 - 2 Orzeł Faliszówka
LKS Czeluśnica 1 - 1 Polonia Kopytowa
Orzeł Bieździedza 0 - 4 Orzeł Lubla
Wisłoka Nowy Żmigród 8 - 0 Karpaty Klimkówka
4. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 21 sierpnia
Polonia Kopytowa 4 - 2 Orzeł Bieździedza
Karpaty II Krosno 1 - 0 LKS Lubatówka
LKS Moderówka 2 - 2 Zorza Łęki Dukielskie
Jasiołka Jaśliska 1 - 3 Victoria Kobylany
Orzeł Faliszówka 2 - 1 LKS Czeluśnica
Orzeł Lubla 5 - 0 Wisłoka Nowy Żmigród
Tempo Nienaszów 2 - 2 KS Zarzecze
Ostoja Kołaczyce 3 - 0 Karpaty Klimkówka
5. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 28 sierpnia
Zorza Łęki Dukielskie 3 - 3 Ostoja Kołaczyce
OKS Sobniów Jasło 3 - 1 Jasiołka Jaśliska
KS Zarzecze 0 - 0 Karpaty II Krosno
Karpaty Klimkówka 1 - 6 Orzeł Lubla
Wisłoka Nowy Żmigród 1 - 2 Polonia Kopytowa
Orzeł Bieździedza 2 - 3 Orzeł Faliszówka
Victoria Kobylany 1 - 3 LKS Moderówka
LKS Czeluśnica 1 - 3 Tempo Nienaszów
6. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 4 września
Karpaty II Krosno 0 - 3 * LKS Czeluśnica
LKS Moderówka 0 - 0 OKS Sobniów Jasło
Jasiołka Jaśliska 1 - 2 LKS Lubatówka
Zorza Łęki Dukielskie 5 - 1 Victoria Kobylany
Polonia Kopytowa 6 - 2 Karpaty Klimkówka
Wisłoka Nowy Żmigród 4 - 0 Orzeł Faliszówka
Ostoja Kołaczyce 0 - 0 Orzeł Lubla
Tempo Nienaszów 3 - 0 Orzeł Bieździedza
7. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 11 września
OKS Sobniów Jasło 1 - 2 Zorza Łęki Dukielskie
Karpaty Klimkówka 4 - 3 Orzeł Faliszówka
LKS Lubatówka 1 - 1 LKS Moderówka
Wisłoka Nowy Żmigród 1 - 1 Tempo Nienaszów
Orzeł Bieździedza 4 - 3 Karpaty II Krosno
Victoria Kobylany 0 - 1 Ostoja Kołaczyce
KS Zarzecze 1 - 0 Jasiołka Jaśliska
Orzeł Lubla 0 - 2 Polonia Kopytowa

8. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 18 września
Karpaty II Krosno 2 - 4 Wisłoka Nowy Żmigród
LKS Moderówka 1 - 1 KS Zarzecze
Jasiołka Jaśliska 2 - 2 LKS Czeluśnica
Zorza Łęki Dukielskie 5 - 1 LKS Lubatówka
Orzeł Faliszówka 2 - 1 Orzeł Lubla
Ostoja Kołaczyce 1 - 2 Polonia Kopytowa
Tempo Nienaszów 6 - 1 Karpaty Klimkówka
Victoria Kobylany 1 - 2 OKS Sobniów Jasło
9. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 25 września
Orzeł Lubla 2 - 2 Tempo Nienaszów
OKS Sobniów Jasło 0 - 0 Ostoja Kołaczyce
Karpaty Klimkówka 2 - 3 Karpaty II Krosno
LKS Lubatówka 3 - 1 Victoria Kobylany
Polonia Kopytowa 0 - 1 Orzeł Faliszówka
KS Zarzecze 4 - 2 Zorza Łęki Dukielskie
LKS Czeluśnica 2 - 2 LKS Moderówka
Orzeł Bieździedza 1 - 3 Jasiołka Jaśliska
10. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 2 października
Karpaty II Krosno 4 - 2 Orzeł Lubla
LKS Moderówka 1 - 1 Orzeł Bieździedza
OKS Sobniów Jasło 0 - 3 LKS Lubatówka
Jasiołka Jaśliska 3 - 0 * Wisłoka Nowy Żmigród
Zorza Łęki Dukielskie 1 - 3 LKS Czeluśnica
Ostoja Kołaczyce 1 - 1 Orzeł Faliszówka
Tempo Nienaszów 0 - 0 Polonia Kopytowa
Victoria Kobylany 1 - 2 KS Zarzecze
11. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 9 października
Karpaty Klimkówka 1 - 3 Jasiołka Jaśliska
LKS Lubatówka 1 - 4 Ostoja Kołaczyce
Wisłoka Nowy Żmigród 3 - 3 LKS Moderówka
Polonia Kopytowa 3 - 2 Karpaty II Krosno
Orzeł Faliszówka 3 - 2 Tempo Nienaszów
KS Zarzecze 1 - 1 OKS Sobniów Jasło
LKS Czeluśnica 1 - 1 Victoria Kobylany
Orzeł Bieździedza 4 - 1 Zorza Łęki Dukielskie
12. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 16 października
Karpaty II Krosno 2 - 1 Orzeł Faliszówka
LKS Moderówka 0 - 1 Karpaty Klimkówka
LKS Czeluśnica 1 - 1 OKS Sobniów Jasło
Jasiołka Jaśliska 2 - 1 Orzeł Lubla
Zorza Łęki Dukielskie 1 - 1 Wisłoka Nowy Żmigród
LKS Lubatówka 4 - 0 KS Zarzecze
Ostoja Kołaczyce 2 - 1 Tempo Nienaszów
Victoria Kobylany 1 - 2 Orzeł Bieździedza
13. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 23 października
Polonia Kopytowa 6 - 2 Jasiołka Jaśliska
Karpaty Klimkówka 3 - 2 Zorza Łęki Dukielskie
KS Zarzecze 1 - 1 Ostoja Kołaczyce
LKS Czeluśnica 2 - 1 LKS Lubatówka
Orzeł Bieździedza 2 - 0 OKS Sobniów Jasło
Wisłoka Nowy Żmigród 2 - 2 Victoria Kobylany
Orzeł Lubla 4 - 1 LKS Moderówka
Tempo Nienaszów 3 - 1 Karpaty II Krosno

14. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 30 października
KS Zarzecze 0 - 4 LKS Czeluśnica
LKS Moderówka 1 - 2 Polonia Kopytowa
OKS Sobniów Jasło 4 - 0 Wisłoka Nowy Żmigród
Ostoja Kołaczyce 3 - 2 Karpaty II Krosno
Jasiołka Jaśliska 2 - 1 Orzeł Faliszówka
Zorza Łęki Dukielskie 3 - 0 Orzeł Lubla
Victoria Kobylany 4 - 1 Karpaty Klimkówka
LKS Lubatówka 0 - 1 Orzeł Bieździedza
15. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 6 listopada
LKS Czeluśnica 1 - 0 Ostoja Kołaczyce
Orzeł Bieździedza 0 - 2 KS Zarzecze
Wisłoka Nowy Żmigród 3 - 5 LKS Lubatówka
Karpaty Klimkówka 0 - 1 OKS Sobniów Jasło
Orzeł Lubla 2 - 2 Victoria Kobylany
Polonia Kopytowa 7 - 1 Zorza Łęki Dukielskie
Orzeł Faliszówka 5 - 1 LKS Moderówka
Tempo Nienaszów 2 - 4 Jasiołka Jaśliska
16. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 11 listopada
LKS Moderówka 1 - 1 Tempo Nienaszów
OKS Sobniów Jasło 1 - 1 Orzeł Lubla
Jasiołka Jaśliska 0 - 1 Karpaty II Krosno
Zorza Łęki Dukielskie 1 - 1 Orzeł Faliszówka
Victoria Kobylany 2 - 0 Polonia Kopytowa
LKS Lubatówka 2 - 1 Karpaty Klimkówka
KS Zarzecze 4 - 2 Wisłoka Nowy Żmigród
LKS Czeluśnica 1 - 0 Orzeł Bieździedza
17. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 13 listopada
Orzeł Faliszówka 6 - 2 Victoria Kobylany
Karpaty II Krosno 0 - 2 LKS Moderówka
Orzeł Bieździedza 1 - 2 Ostoja Kołaczyce
Wisłoka Nowy Żmigród 2 - 1 LKS Czeluśnica
Karpaty Klimkówka 2 - 1 KS Zarzecze
Orzeł Lubla 2 - 0 LKS Lubatówka
Polonia Kopytowa 4 - 1 OKS Sobniów Jasło
Tempo Nienaszów 2 - 2 Zorza Łęki Dukielskie
18. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 26 marca
Karpaty II Krosno 0 - 3 * Zorza Łęki Dukielskie
Karpaty Klimkówka ? - ? LKS Czeluśnica
Orzeł Faliszówka ? - ? OKS Sobniów Jasło
Polonia Kopytowa ? - ? LKS Lubatówka
Ostoja Kołaczyce ? - ? Jasiołka Jaśliska
Tempo Nienaszów ? - ? Victoria Kobylany
Orzeł Lubla ? - ? KS Zarzecze
Wisłoka Nowy Żmigród ? - ? Orzeł Bieździedza
19. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 2 kwietnia
Wisłoka Nowy Żmigród ? - ? Ostoja Kołaczyce
Orzeł Bieździedza ? - ? Karpaty Klimkówka
LKS Czeluśnica ? - ? Orzeł Lubla
KS Zarzecze ? - ? Polonia Kopytowa
LKS Lubatówka ? - ? Orzeł Faliszówka
OKS Sobniów Jasło ? - ? Tempo Nienaszów
Victoria Kobylany ? - ? Karpaty II Krosno
LKS Moderówka ? - ? Jasiołka Jaśliska

20. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 9 kwietnia
Ostoja Kołaczyce ? - ? LKS Moderówka
Jasiołka Jaśliska ? - ? Zorza Łęki Dukielskie
Karpaty II Krosno ? - ? OKS Sobniów Jasło
Tempo Nienaszów ? - ? LKS Lubatówka
Orzeł Faliszówka ? - ? KS Zarzecze
Polonia Kopytowa ? - ? LKS Czeluśnica
Orzeł Lubla ? - ? Orzeł Bieździedza
Karpaty Klimkówka ? - ? Wisłoka Nowy Żmigród
21. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 15 kwietnia
Karpaty Klimkówka ? - ? Ostoja Kołaczyce
Wisłoka Nowy Żmigród ? - ? Orzeł Lubla
Orzeł Bieździedza ? - ? Polonia Kopytowa
LKS Czeluśnica ? - ? Orzeł Faliszówka
KS Zarzecze ? - ? Tempo Nienaszów
LKS Lubatówka ? - ? Karpaty II Krosno
Victoria Kobylany ? - ? Jasiołka Jaśliska
Zorza Łęki Dukielskie ? - ? LKS Moderówka
22. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 23 kwietnia
Ostoja Kołaczyce ? - ? Zorza Łęki Dukielskie
LKS Moderówka ? - ? Victoria Kobylany
Jasiołka Jaśliska ? - ? OKS Sobniów Jasło
Karpaty II Krosno ? - ? KS Zarzecze
Tempo Nienaszów ? - ? LKS Czeluśnica
Orzeł Faliszówka ? - ? Orzeł Bieździedza
Polonia Kopytowa ? - ? Wisłoka Nowy Żmigród
Orzeł Lubla ? - ? Karpaty Klimkówka
23. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 30 kwietnia
Orzeł Faliszówka ? - ? Wisłoka Nowy Żmigród
Orzeł Lubla ? - ? Ostoja Kołaczyce
Karpaty Klimkówka ? - ? Polonia Kopytowa
Orzeł Bieździedza ? - ? Tempo Nienaszów
LKS Czeluśnica ? - ? Karpaty II Krosno
LKS Lubatówka ? - ? Jasiołka Jaśliska
OKS Sobniów Jasło ? - ? LKS Moderówka
Victoria Kobylany ? - ? Zorza Łęki Dukielskie
24. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 3 maja
Ostoja Kołaczyce ? - ? Victoria Kobylany
Zorza Łęki Dukielskie ? - ? OKS Sobniów Jasło
LKS Moderówka ? - ? LKS Lubatówka
Jasiołka Jaśliska ? - ? KS Zarzecze
Karpaty II Krosno ? - ? Orzeł Bieździedza
Tempo Nienaszów ? - ? Wisłoka Nowy Żmigród
Orzeł Faliszówka ? - ? Karpaty Klimkówka
Polonia Kopytowa ? - ? Orzeł Lubla
25. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 7 maja
Polonia Kopytowa ? - ? Ostoja Kołaczyce
Orzeł Lubla ? - ? Orzeł Faliszówka
Karpaty Klimkówka ? - ? Tempo Nienaszów
Wisłoka Nowy Żmigród ? - ? Karpaty II Krosno
LKS Czeluśnica ? - ? Jasiołka Jaśliska
KS Zarzecze ? - ? LKS Moderówka
LKS Lubatówka ? - ? Zorza Łęki Dukielskie
OKS Sobniów Jasło ? - ? Victoria Kobylany

26. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 10 maja
Ostoja Kołaczyce ? - ? OKS Sobniów Jasło
Victoria Kobylany ? - ? LKS Lubatówka
Zorza Łęki Dukielskie ? - ? KS Zarzecze
LKS Moderówka ? - ? LKS Czeluśnica
Jasiołka Jaśliska ? - ? Orzeł Bieździedza
Karpaty II Krosno ? - ? Karpaty Klimkówka
Tempo Nienaszów ? - ? Orzeł Lubla
Orzeł Faliszówka ? - ? Polonia Kopytowa
27. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 14 maja
Orzeł Faliszówka ? - ? Ostoja Kołaczyce
Polonia Kopytowa ? - ? Tempo Nienaszów
Orzeł Lubla ? - ? Karpaty II Krosno
Wisłoka Nowy Żmigród ? - ? Jasiołka Jaśliska
Orzeł Bieździedza ? - ? LKS Moderówka
LKS Czeluśnica ? - ? Zorza Łęki Dukielskie
KS Zarzecze ? - ? Victoria Kobylany
LKS Lubatówka ? - ? OKS Sobniów Jasło
28. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 21 maja
Ostoja Kołaczyce ? - ? LKS Lubatówka
OKS Sobniów Jasło ? - ? KS Zarzecze
Victoria Kobylany ? - ? LKS Czeluśnica
Zorza Łęki Dukielskie ? - ? Orzeł Bieździedza
LKS Moderówka ? - ? Wisłoka Nowy Żmigród
Jasiołka Jaśliska ? - ? Karpaty Klimkówka
Karpaty II Krosno ? - ? Polonia Kopytowa
Tempo Nienaszów ? - ? Orzeł Faliszówka
29. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 28 maja
OKS Sobniów Jasło ? - ? LKS Czeluśnica
Tempo Nienaszów ? - ? Ostoja Kołaczyce
Orzeł Faliszówka ? - ? Karpaty II Krosno
Orzeł Lubla ? - ? Jasiołka Jaśliska
Karpaty Klimkówka ? - ? LKS Moderówka
Wisłoka Nowy Żmigród ? - ? Zorza Łęki Dukielskie
Orzeł Bieździedza ? - ? Victoria Kobylany
KS Zarzecze ? - ? LKS Lubatówka
30. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 4 czerwca
Ostoja Kołaczyce ? - ? KS Zarzecze
LKS Lubatówka ? - ? LKS Czeluśnica
OKS Sobniów Jasło ? - ? Orzeł Bieździedza
Victoria Kobylany ? - ? Wisłoka Nowy Żmigród
Zorza Łęki Dukielskie ? - ? Karpaty Klimkówka
LKS Moderówka ? - ? Orzeł Lubla
Jasiołka Jaśliska ? - ? Polonia Kopytowa
Karpaty II Krosno ? - ? Tempo Nienaszów
31. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 11 czerwca
Karpaty II Krosno ? - ? Ostoja Kołaczyce
Orzeł Faliszówka ? - ? Jasiołka Jaśliska
Polonia Kopytowa ? - ? LKS Moderówka
Orzeł Lubla ? - ? Zorza Łęki Dukielskie
Karpaty Klimkówka ? - ? Victoria Kobylany
Wisłoka Nowy Żmigród ? - ? OKS Sobniów Jasło
Orzeł Bieździedza ? - ? LKS Lubatówka
LKS Czeluśnica ? - ? KS Zarzecze

32. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 15 czerwca
Ostoja Kołaczyce ? - ? LKS Czeluśnica
KS Zarzecze ? - ? Orzeł Bieździedza
LKS Lubatówka ? - ? Wisłoka Nowy Żmigród
OKS Sobniów Jasło ? - ? Karpaty Klimkówka
Victoria Kobylany ? - ? Orzeł Lubla
Zorza Łęki Dukielskie ? - ? Polonia Kopytowa
LKS Moderówka ? - ? Orzeł Faliszówka
Jasiołka Jaśliska ? - ? Tempo Nienaszów
33. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 18 czerwca
Karpaty II Krosno ? - ? Jasiołka Jaśliska
Tempo Nienaszów ? - ? LKS Moderówka
Orzeł Faliszówka ? - ? Zorza Łęki Dukielskie
Polonia Kopytowa ? - ? Victoria Kobylany
Orzeł Lubla ? - ? OKS Sobniów Jasło
Karpaty Klimkówka ? - ? LKS Lubatówka
Wisłoka Nowy Żmigród ? - ? KS Zarzecze
Orzeł Bieździedza ? - ? LKS Czeluśnica
34. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 18 czerwca
Ostoja Kołaczyce ? - ? Orzeł Bieździedza
LKS Czeluśnica ? - ? Wisłoka Nowy Żmigród
KS Zarzecze ? - ? Karpaty Klimkówka
LKS Lubatówka ? - ? Orzeł Lubla
OKS Sobniów Jasło ? - ? Polonia Kopytowa
Victoria Kobylany ? - ? Orzeł Faliszówka
Zorza Łęki Dukielskie ? - ? Tempo Nienaszów
LKS Moderówka ? - ? Karpaty II Krosno

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem