Terminarze / wyniki - Krosno > Klasa A, gr. II

Zobacz też: Statystyki - Krosno > Klasa A, gr. II

Wybierz sezon:

Statystyki dla Krosno > Klasa A, gr. II Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Kopytowa 31 71 22 5 4 93 40 53
2 Ostoja Kołaczyce 31 66 19 9 3 68 29 39
3 Tempo Nienaszów 31 55 15 10 6 76 45 31
4 Orzeł Faliszówka 31 55 17 4 10 86 61 25
5 LKS Czeluśnica 31 51 14 9 8 57 43 14
6 Orzeł Lubla 31 50 14 8 9 70 47 23
7 OKS Sobniów Jasło 31 49 13 10 8 52 35 17
8 KS Zarzecze 31 48 14 6 11 57 51 6
9 LKS Lubatówka 31 44 14 2 15 58 56 2
10 Zorza Łęki Dukielskie 31 42 12 6 13 67 65 2
11 Jasiołka Jaśliska 32 40 12 4 16 53 63 -10
12 Karpaty Klimkówka 31 36 10 6 15 55 78 -23
13 Orzeł Bieździedza 31 32 9 5 17 51 72 -21
14 Victoria Kobylany 31 25 6 7 18 46 80 -34
15 Wisłoka Nowy Żmigród 30 25 6 7 17 46 85 -39
16 LKS Moderówka 31 23 4 11 16 34 74 -40
17 Karpaty II Krosno 30 22 7 1 22 27 72 -45
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 7 sierpnia
KS Zarzecze 2 - 0 Orzeł Lubla
OKS Sobniów Jasło 1 - 0 Orzeł Faliszówka
Jasiołka Jaśliska 0 - 0 Ostoja Kołaczyce
Zorza Łęki Dukielskie 0 - 2 Karpaty II Krosno
LKS Lubatówka 0 - 1 Polonia Kopytowa
Orzeł Bieździedza 3 - 0 * Wisłoka Nowy Żmigród
Victoria Kobylany 0 - 3 Tempo Nienaszów
LKS Czeluśnica 3 - 1 Karpaty Klimkówka

2. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 14 sierpnia
Tempo Nienaszów 2 - 3 OKS Sobniów Jasło
Karpaty II Krosno 3 - 1 Victoria Kobylany
Karpaty Klimkówka 1 - 0 Orzeł Bieździedza
Jasiołka Jaśliska 4 - 0 LKS Moderówka
Ostoja Kołaczyce 1 - 0 Wisłoka Nowy Żmigród
Polonia Kopytowa 5 - 3 KS Zarzecze
Orzeł Faliszówka 3 - 2 LKS Lubatówka
Orzeł Lubla 1 - 1 LKS Czeluśnica
3. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 17 sierpnia
LKS Moderówka 0 - 2 Ostoja Kołaczyce
Zorza Łęki Dukielskie 3 - 0 Jasiołka Jaśliska
OKS Sobniów Jasło 2 - 1 Karpaty II Krosno
LKS Lubatówka 0 - 0 Tempo Nienaszów
KS Zarzecze 2 - 2 Orzeł Faliszówka
LKS Czeluśnica 1 - 1 Polonia Kopytowa
Orzeł Bieździedza 0 - 4 Orzeł Lubla
Wisłoka Nowy Żmigród 8 - 0 Karpaty Klimkówka
4. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 21 sierpnia
Polonia Kopytowa 4 - 2 Orzeł Bieździedza
Karpaty II Krosno 1 - 0 LKS Lubatówka
LKS Moderówka 2 - 2 Zorza Łęki Dukielskie
Jasiołka Jaśliska 1 - 3 Victoria Kobylany
Orzeł Faliszówka 2 - 1 LKS Czeluśnica
Orzeł Lubla 5 - 0 Wisłoka Nowy Żmigród
Tempo Nienaszów 2 - 2 KS Zarzecze
Ostoja Kołaczyce 3 - 0 Karpaty Klimkówka
5. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 28 sierpnia
Zorza Łęki Dukielskie 3 - 3 Ostoja Kołaczyce
OKS Sobniów Jasło 3 - 1 Jasiołka Jaśliska
KS Zarzecze 0 - 0 Karpaty II Krosno
Karpaty Klimkówka 1 - 6 Orzeł Lubla
Wisłoka Nowy Żmigród 1 - 2 Polonia Kopytowa
Orzeł Bieździedza 2 - 3 Orzeł Faliszówka
Victoria Kobylany 1 - 3 LKS Moderówka
LKS Czeluśnica 1 - 3 Tempo Nienaszów
6. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 4 września
Karpaty II Krosno 0 - 3 * LKS Czeluśnica
LKS Moderówka 0 - 0 OKS Sobniów Jasło
Jasiołka Jaśliska 1 - 2 LKS Lubatówka
Zorza Łęki Dukielskie 5 - 1 Victoria Kobylany
Polonia Kopytowa 6 - 2 Karpaty Klimkówka
Wisłoka Nowy Żmigród 4 - 0 Orzeł Faliszówka
Ostoja Kołaczyce 0 - 0 Orzeł Lubla
Tempo Nienaszów 3 - 0 Orzeł Bieździedza
7. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 11 września
OKS Sobniów Jasło 1 - 2 Zorza Łęki Dukielskie
Karpaty Klimkówka 4 - 3 Orzeł Faliszówka
LKS Lubatówka 1 - 1 LKS Moderówka
Wisłoka Nowy Żmigród 1 - 1 Tempo Nienaszów
Orzeł Bieździedza 4 - 3 Karpaty II Krosno
Victoria Kobylany 0 - 1 Ostoja Kołaczyce
KS Zarzecze 1 - 0 Jasiołka Jaśliska
Orzeł Lubla 0 - 2 Polonia Kopytowa

8. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 18 września
Karpaty II Krosno 2 - 4 Wisłoka Nowy Żmigród
LKS Moderówka 1 - 1 KS Zarzecze
Jasiołka Jaśliska 2 - 2 LKS Czeluśnica
Zorza Łęki Dukielskie 5 - 1 LKS Lubatówka
Orzeł Faliszówka 2 - 1 Orzeł Lubla
Ostoja Kołaczyce 1 - 2 Polonia Kopytowa
Tempo Nienaszów 6 - 1 Karpaty Klimkówka
Victoria Kobylany 1 - 2 OKS Sobniów Jasło
9. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 25 września
Orzeł Lubla 2 - 2 Tempo Nienaszów
OKS Sobniów Jasło 0 - 0 Ostoja Kołaczyce
Karpaty Klimkówka 2 - 3 Karpaty II Krosno
LKS Lubatówka 3 - 1 Victoria Kobylany
Polonia Kopytowa 0 - 1 Orzeł Faliszówka
KS Zarzecze 4 - 2 Zorza Łęki Dukielskie
LKS Czeluśnica 2 - 2 LKS Moderówka
Orzeł Bieździedza 1 - 3 Jasiołka Jaśliska
10. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 2 października
Karpaty II Krosno 4 - 2 Orzeł Lubla
LKS Moderówka 1 - 1 Orzeł Bieździedza
OKS Sobniów Jasło 0 - 3 LKS Lubatówka
Jasiołka Jaśliska 3 - 0 * Wisłoka Nowy Żmigród
Zorza Łęki Dukielskie 1 - 3 LKS Czeluśnica
Ostoja Kołaczyce 1 - 1 Orzeł Faliszówka
Tempo Nienaszów 0 - 0 Polonia Kopytowa
Victoria Kobylany 1 - 2 KS Zarzecze
11. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 9 października
Karpaty Klimkówka 1 - 3 Jasiołka Jaśliska
LKS Lubatówka 1 - 4 Ostoja Kołaczyce
Wisłoka Nowy Żmigród 3 - 3 LKS Moderówka
Polonia Kopytowa 3 - 2 Karpaty II Krosno
Orzeł Faliszówka 3 - 2 Tempo Nienaszów
KS Zarzecze 1 - 1 OKS Sobniów Jasło
LKS Czeluśnica 1 - 1 Victoria Kobylany
Orzeł Bieździedza 4 - 1 Zorza Łęki Dukielskie
12. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 16 października
Karpaty II Krosno 2 - 1 Orzeł Faliszówka
LKS Moderówka 0 - 1 Karpaty Klimkówka
LKS Czeluśnica 1 - 1 OKS Sobniów Jasło
Jasiołka Jaśliska 2 - 1 Orzeł Lubla
Zorza Łęki Dukielskie 1 - 1 Wisłoka Nowy Żmigród
LKS Lubatówka 4 - 0 KS Zarzecze
Ostoja Kołaczyce 2 - 1 Tempo Nienaszów
Victoria Kobylany 1 - 2 Orzeł Bieździedza
13. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 23 października
Polonia Kopytowa 6 - 2 Jasiołka Jaśliska
Karpaty Klimkówka 3 - 2 Zorza Łęki Dukielskie
KS Zarzecze 1 - 1 Ostoja Kołaczyce
LKS Czeluśnica 2 - 1 LKS Lubatówka
Orzeł Bieździedza 2 - 0 OKS Sobniów Jasło
Wisłoka Nowy Żmigród 2 - 2 Victoria Kobylany
Orzeł Lubla 4 - 1 LKS Moderówka
Tempo Nienaszów 3 - 1 Karpaty II Krosno

14. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 30 października
KS Zarzecze 0 - 4 LKS Czeluśnica
LKS Moderówka 1 - 2 Polonia Kopytowa
OKS Sobniów Jasło 4 - 0 Wisłoka Nowy Żmigród
Ostoja Kołaczyce 3 - 2 Karpaty II Krosno
Jasiołka Jaśliska 2 - 1 Orzeł Faliszówka
Zorza Łęki Dukielskie 3 - 0 Orzeł Lubla
Victoria Kobylany 4 - 1 Karpaty Klimkówka
LKS Lubatówka 0 - 1 Orzeł Bieździedza
15. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 6 listopada
LKS Czeluśnica 1 - 0 Ostoja Kołaczyce
Orzeł Bieździedza 0 - 2 KS Zarzecze
Wisłoka Nowy Żmigród 3 - 5 LKS Lubatówka
Karpaty Klimkówka 0 - 1 OKS Sobniów Jasło
Orzeł Lubla 2 - 2 Victoria Kobylany
Polonia Kopytowa 7 - 1 Zorza Łęki Dukielskie
Orzeł Faliszówka 5 - 1 LKS Moderówka
Tempo Nienaszów 2 - 4 Jasiołka Jaśliska
16. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 11 listopada
LKS Moderówka 1 - 1 Tempo Nienaszów
OKS Sobniów Jasło 1 - 1 Orzeł Lubla
Jasiołka Jaśliska 0 - 1 Karpaty II Krosno
Zorza Łęki Dukielskie 1 - 1 Orzeł Faliszówka
Victoria Kobylany 2 - 0 Polonia Kopytowa
LKS Lubatówka 2 - 1 Karpaty Klimkówka
KS Zarzecze 4 - 2 Wisłoka Nowy Żmigród
LKS Czeluśnica 1 - 0 Orzeł Bieździedza
17. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 13 listopada
Orzeł Faliszówka 6 - 2 Victoria Kobylany
Karpaty II Krosno 0 - 2 LKS Moderówka
Orzeł Bieździedza 1 - 2 Ostoja Kołaczyce
Wisłoka Nowy Żmigród 2 - 1 LKS Czeluśnica
Karpaty Klimkówka 2 - 1 KS Zarzecze
Orzeł Lubla 2 - 0 LKS Lubatówka
Polonia Kopytowa 4 - 1 OKS Sobniów Jasło
Tempo Nienaszów 2 - 2 Zorza Łęki Dukielskie
18. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 26 marca
Karpaty II Krosno 0 - 3 * Zorza Łęki Dukielskie
Karpaty Klimkówka 2 - 2 LKS Czeluśnica
Orzeł Faliszówka 2 - 1 OKS Sobniów Jasło
Polonia Kopytowa 4 - 2 LKS Lubatówka
Ostoja Kołaczyce 4 - 0 Jasiołka Jaśliska
Tempo Nienaszów 3 - 0 Victoria Kobylany
Orzeł Lubla 3 - 2 KS Zarzecze
Wisłoka Nowy Żmigród 1 - 3 Orzeł Bieździedza
19. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 2 kwietnia
OKS Sobniów Jasło 1 - 2 Tempo Nienaszów
LKS Moderówka 1 - 1 Jasiołka Jaśliska
LKS Lubatówka 3 - 1 Orzeł Faliszówka
Wisłoka Nowy Żmigród 0 - 3 Ostoja Kołaczyce
Orzeł Bieździedza 1 - 1 Karpaty Klimkówka
LKS Czeluśnica 0 - 3 Orzeł Lubla
KS Zarzecze 0 - 2 Polonia Kopytowa
Victoria Kobylany 3 - 0 * Karpaty II Krosno

20. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 9 kwietnia
Jasiołka Jaśliska 1 - 0 Zorza Łęki Dukielskie
Karpaty Klimkówka 1 - 1 Wisłoka Nowy Żmigród
Orzeł Faliszówka 0 - 1 KS Zarzecze
Polonia Kopytowa 3 - 1 LKS Czeluśnica
Ostoja Kołaczyce 2 - 0 LKS Moderówka
Tempo Nienaszów 3 - 1 LKS Lubatówka
Orzeł Lubla 3 - 1 Orzeł Bieździedza
Karpaty II Krosno 0 - 3 * OKS Sobniów Jasło
21. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 15 kwietnia
Zorza Łęki Dukielskie 4 - 1 LKS Moderówka
Karpaty Klimkówka 0 - 1 Ostoja Kołaczyce
Wisłoka Nowy Żmigród 3 - 2 Orzeł Lubla
Orzeł Bieździedza 2 - 3 Polonia Kopytowa
LKS Czeluśnica 4 - 3 Orzeł Faliszówka
KS Zarzecze 5 - 0 Tempo Nienaszów
Victoria Kobylany 0 - 2 Jasiołka Jaśliska
LKS Lubatówka 3 - 0 * Karpaty II Krosno
22. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 23 kwietnia
Tempo Nienaszów 1 - 1 LKS Czeluśnica
Jasiołka Jaśliska 2 - 1 OKS Sobniów Jasło
Orzeł Faliszówka 5 - 2 Orzeł Bieździedza
Polonia Kopytowa 6 - 0 * Wisłoka Nowy Żmigród
Ostoja Kołaczyce 2 - 1 Zorza Łęki Dukielskie
LKS Moderówka 0 - 2 Victoria Kobylany
Orzeł Lubla 4 - 2 Karpaty Klimkówka
Karpaty II Krosno 0 - 3 * KS Zarzecze
23. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 30 kwietnia
OKS Sobniów Jasło 7 - 2 LKS Moderówka
Orzeł Lubla 1 - 3 Ostoja Kołaczyce
Karpaty Klimkówka 2 - 2 Polonia Kopytowa
Orzeł Faliszówka 8 - 0 Wisłoka Nowy Żmigród
LKS Lubatówka 3 - 0 Jasiołka Jaśliska
Orzeł Bieździedza 2 - 1 Tempo Nienaszów
Victoria Kobylany 1 - 2 Zorza Łęki Dukielskie
LKS Czeluśnica 3 - 0 * Karpaty II Krosno
24. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 3 maja
LKS Moderówka 3 - 0 LKS Lubatówka
Zorza Łęki Dukielskie 1 - 1 OKS Sobniów Jasło
Jasiołka Jaśliska 0 - 1 KS Zarzecze
Orzeł Faliszówka 2 - 2 Karpaty Klimkówka
Polonia Kopytowa 1 - 3 Orzeł Lubla
Ostoja Kołaczyce 9 - 1 Victoria Kobylany
Tempo Nienaszów 4 - 1 Wisłoka Nowy Żmigród
Karpaty II Krosno 0 - 3 * Orzeł Bieździedza
25. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 7 maja
OKS Sobniów Jasło 1 - 1 Victoria Kobylany
Karpaty Klimkówka 3 - 4 Tempo Nienaszów
LKS Lubatówka 3 - 1 Zorza Łęki Dukielskie
LKS Czeluśnica 2 - 0 Jasiołka Jaśliska
KS Zarzecze 2 - 0 LKS Moderówka
Wisłoka Nowy Żmigród 3 - 0 * Karpaty II Krosno
Orzeł Lubla 5 - 3 Orzeł Faliszówka
Polonia Kopytowa 3 - 3 Ostoja Kołaczyce

26. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 10 maja
Ostoja Kołaczyce 0 - 0 OKS Sobniów Jasło
Victoria Kobylany 2 - 1 LKS Lubatówka
Zorza Łęki Dukielskie 3 - 2 KS Zarzecze
LKS Moderówka 2 - 4 LKS Czeluśnica
Jasiołka Jaśliska 5 - 0 Orzeł Bieździedza
Karpaty II Krosno 0 - 3 * Karpaty Klimkówka
Tempo Nienaszów 4 - 2 Orzeł Lubla
Orzeł Faliszówka 3 - 1 Polonia Kopytowa
27. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 14 maja
Orzeł Bieździedza 2 - 2 LKS Moderówka
Wisłoka Nowy Żmigród 2 - 2 Jasiołka Jaśliska
Orzeł Faliszówka 4 - 2 Ostoja Kołaczyce
Polonia Kopytowa 2 - 2 Tempo Nienaszów
LKS Lubatówka 2 - 1 OKS Sobniów Jasło
LKS Czeluśnica 1 - 5 Zorza Łęki Dukielskie
KS Zarzecze 4 - 2 Victoria Kobylany
Orzeł Lubla 3 - 0 * Karpaty II Krosno
28. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 21 maja
OKS Sobniów Jasło 3 - 0 KS Zarzecze
LKS Moderówka 3 - 2 Wisłoka Nowy Żmigród
Zorza Łęki Dukielskie 3 - 1 Orzeł Bieździedza
Ostoja Kołaczyce 5 - 1 LKS Lubatówka
Victoria Kobylany 1 - 2 LKS Czeluśnica
Tempo Nienaszów 5 - 0 Orzeł Faliszówka
Jasiołka Jaśliska 2 - 4 Karpaty Klimkówka
Karpaty II Krosno 0 - 3 * Polonia Kopytowa
29. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 28 maja
OKS Sobniów Jasło 1 - 0 LKS Czeluśnica
Orzeł Lubla 3 - 0 Jasiołka Jaśliska
Karpaty Klimkówka 4 - 0 LKS Moderówka
Wisłoka Nowy Żmigród 1 - 4 Zorza Łęki Dukielskie
Orzeł Bieździedza 5 - 5 Victoria Kobylany
KS Zarzecze 4 - 1 LKS Lubatówka
Orzeł Faliszówka 3 - 0 * Karpaty II Krosno
Tempo Nienaszów 2 - 2 Ostoja Kołaczyce
30. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 4 czerwca
OKS Sobniów Jasło 4 - 0 Orzeł Bieździedza
LKS Moderówka 0 - 0 Orzeł Lubla
Zorza Łęki Dukielskie 2 - 4 Karpaty Klimkówka
Jasiołka Jaśliska 0 - 5 Polonia Kopytowa
LKS Lubatówka 0 - 3 LKS Czeluśnica
Ostoja Kołaczyce 3 - 2 KS Zarzecze
Victoria Kobylany 1 - 1 Wisłoka Nowy Żmigród
Karpaty II Krosno 0 - 3 * Tempo Nienaszów
31. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 11 czerwca
Wisłoka Nowy Żmigród 1 - 4 OKS Sobniów Jasło
Karpaty Klimkówka 3 - 1 Victoria Kobylany
Orzeł Faliszówka 7 - 5 Jasiołka Jaśliska
Polonia Kopytowa 3 - 1 LKS Moderówka
Orzeł Bieździedza 2 - 4 LKS Lubatówka
Orzeł Lubla 4 - 2 Zorza Łęki Dukielskie
LKS Czeluśnica 3 - 0 KS Zarzecze
Karpaty II Krosno 0 - 3 * Ostoja Kołaczyce

32. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 15 czerwca
LKS Lubatówka 6 - 0 Wisłoka Nowy Żmigród
Ostoja Kołaczyce 2 - 1 LKS Czeluśnica
KS Zarzecze 4 - 2 Orzeł Bieździedza
OKS Sobniów Jasło 2 - 2 Karpaty Klimkówka
Victoria Kobylany 2 - 2 Orzeł Lubla
Zorza Łęki Dukielskie 0 - 2 Polonia Kopytowa
LKS Moderówka 0 - 5 Orzeł Faliszówka
Jasiołka Jaśliska 2 - 3 Tempo Nienaszów
33. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 18 czerwca
Orzeł Faliszówka 6 - 2 Zorza Łęki Dukielskie
Karpaty Klimkówka 1 - 3 LKS Lubatówka
Wisłoka Nowy Żmigród 2 - 1 KS Zarzecze
Polonia Kopytowa 8 - 1 Victoria Kobylany
Orzeł Bieździedza 2 - 2 LKS Czeluśnica
Tempo Nienaszów 6 - 0 LKS Moderówka
Orzeł Lubla 1 - 1 OKS Sobniów Jasło
Karpaty II Krosno 0 - 3 * Jasiołka Jaśliska
34. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 18 czerwca
LKS Moderówka ? - ? Karpaty II Krosno
Ostoja Kołaczyce ? - ? Orzeł Bieździedza
LKS Czeluśnica ? - ? Wisłoka Nowy Żmigród
KS Zarzecze ? - ? Karpaty Klimkówka
LKS Lubatówka ? - ? Orzeł Lubla
OKS Sobniów Jasło ? - ? Polonia Kopytowa
Victoria Kobylany ? - ? Orzeł Faliszówka
Zorza Łęki Dukielskie ? - ? Tempo Nienaszów

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem