Terminarze / wyniki - Krosno > Klasa A, gr. I

Zobacz też: Statystyki - Krosno > Klasa A, gr. I

Wybierz sezon:

Statystyki dla Krosno > Klasa A, gr. I Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Jawornik Czarna 13 27 8 3 2 31 27 4
2 Bieszczady Ustrzyki Dolne 13 26 8 2 3 36 17 19
3 Bukowianka Bukowsko 13 26 8 2 3 43 23 20
4 Victoria Pakoszówka 13 23 7 2 4 28 23 5
5 Szarotka Nowosielce 13 22 6 4 3 23 15 8
6 Szarotka Uherce 13 22 6 4 3 23 18 5
7 Orzeł Bażanówka 13 20 6 2 5 27 19 8
8 LKS II Pisarowce 13 17 4 5 4 38 30 8
9 Sanovia Lesko 13 15 4 3 6 24 26 -2
10 Zgoda Zarszyn 13 15 4 3 6 24 35 -11
11 Lotniarz Bezmiechowa 13 14 3 5 5 27 24 3
12 Orkan Markowce 13 11 3 2 8 19 44 -25
13 LKS Długie 13 10 2 4 7 18 33 -15
14 LKS Górki 13 3 0 3 10 11 38 -27
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Krosno > klasa A, gr. I 12/13 sierpnia
Szarotka Nowosielce 2 - 1 Szarotka Uherce
Orkan Markowce 1 - 3 Bukowianka Bukowsko
LKS Górki 1 - 1 Lotniarz Bezmiechowa
Jawornik Czarna 4 - 3 Victoria Pakoszówka
Orzeł Bażanówka 2 - 2 LKS Długie
LKS II Pisarowce 3 - 3 Zgoda Zarszyn
Sanovia Lesko 1 - 2 Bieszczady Ustrzyki Dolne

2. kolejka - Krosno > klasa A, gr. I 15 sierpnia
LKS Długie 0 - 6 LKS II Pisarowce
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2 - 1 Orzeł Bażanówka
Victoria Pakoszówka 2 - 0 Sanovia Lesko
Lotniarz Bezmiechowa 1 - 3 Jawornik Czarna
Bukowianka Bukowsko 8 - 0 LKS Górki
Szarotka Nowosielce 6 - 2 Orkan Markowce
Szarotka Uherce 2 - 1 Zgoda Zarszyn
3. kolejka - Krosno > klasa A, gr. I 20 sierpnia
Orkan Markowce 3 - 3 Szarotka Uherce
LKS Górki 0 - 1 Szarotka Nowosielce
Jawornik Czarna 0 - 4 Bukowianka Bukowsko
Sanovia Lesko 4 - 3 Lotniarz Bezmiechowa
Orzeł Bażanówka 5 - 2 Victoria Pakoszówka
LKS II Pisarowce 1 - 2 Bieszczady Ustrzyki Dolne
Zgoda Zarszyn 3 - 2 LKS Długie
4. kolejka - Krosno > klasa A, gr. I 27 sierpnia
Szarotka Uherce 3 - 1 LKS Długie
Victoria Pakoszówka 4 - 3 LKS II Pisarowce
Lotniarz Bezmiechowa 4 - 2 Orzeł Bażanówka
Bukowianka Bukowsko 3 - 1 Sanovia Lesko
Szarotka Nowosielce 2 - 2 Jawornik Czarna
Orkan Markowce 2 - 1 LKS Górki
Bieszczady Ustrzyki Dolne 8 - 0 Zgoda Zarszyn
5. kolejka - Krosno > klasa A, gr. I 3 września
LKS Górki 0 - 4 Szarotka Uherce
Jawornik Czarna 3 - 3 Orkan Markowce
Orzeł Bażanówka 1 - 3 Bukowianka Bukowsko
Sanovia Lesko 1 - 1 Szarotka Nowosielce
LKS II Pisarowce 3 - 3 Lotniarz Bezmiechowa
LKS Długie 3 - 3 Bieszczady Ustrzyki Dolne
Zgoda Zarszyn 2 - 2 Victoria Pakoszówka
6. kolejka - Krosno > klasa A, gr. I 10 września
Orkan Markowce 3 - 2 Sanovia Lesko
Victoria Pakoszówka 1 - 0 LKS Długie
Bukowianka Bukowsko 2 - 5 LKS II Pisarowce
LKS Górki 1 - 2 Jawornik Czarna
Szarotka Uherce 2 - 1 Bieszczady Ustrzyki Dolne
Szarotka Nowosielce 2 - 0 Orzeł Bażanówka
Lotniarz Bezmiechowa 2 - 2 Zgoda Zarszyn
7. kolejka - Krosno > klasa A, gr. I 17 września
Orzeł Bażanówka 1 - 2 Orkan Markowce
Jawornik Czarna 1 - 1 Szarotka Uherce
Sanovia Lesko 2 - 1 LKS Górki
LKS II Pisarowce 3 - 3 Szarotka Nowosielce
LKS Długie 1 - 1 Lotniarz Bezmiechowa
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2 - 1 Victoria Pakoszówka
Zgoda Zarszyn 4 - 3 Bukowianka Bukowsko

8. kolejka - Krosno > klasa A, gr. I 24 września
Orkan Markowce 2 - 5 LKS II Pisarowce
Bukowianka Bukowsko 8 - 0 LKS Długie
LKS Górki 0 - 2 Orzeł Bażanówka
Jawornik Czarna 2 - 0 Sanovia Lesko
Szarotka Uherce 0 - 1 Victoria Pakoszówka
Lotniarz Bezmiechowa 1 - 2 Bieszczady Ustrzyki Dolne
Szarotka Nowosielce 3 - 1 Zgoda Zarszyn
9. kolejka - Krosno > klasa A, gr. I 1 października
LKS II Pisarowce 5 - 1 LKS Górki
Zgoda Zarszyn 2 - 0 Orkan Markowce
Victoria Pakoszówka 1 - 0 Lotniarz Bezmiechowa
Sanovia Lesko 2 - 3 Szarotka Uherce
Orzeł Bażanówka 5 - 1 Jawornik Czarna
LKS Długie 0 - 0 Szarotka Nowosielce
Bieszczady Ustrzyki Dolne 5 - 1 Bukowianka Bukowsko
10. kolejka - Krosno > klasa A, gr. I 8 października
Orkan Markowce 0 - 2 LKS Długie
LKS Górki 3 - 4 Zgoda Zarszyn
Jawornik Czarna 5 - 2 LKS II Pisarowce
Szarotka Uherce 2 - 1 Lotniarz Bezmiechowa
Bukowianka Bukowsko 3 - 2 Victoria Pakoszówka
Szarotka Nowosielce 1 - 0 Bieszczady Ustrzyki Dolne
Sanovia Lesko 1 - 1 Orzeł Bażanówka
11. kolejka - Krosno > klasa A, gr. I 15 października
LKS II Pisarowce 2 - 2 Sanovia Lesko
Victoria Pakoszówka 2 - 1 Szarotka Nowosielce
Orzeł Bażanówka 3 - 0 Szarotka Uherce
LKS Długie 4 - 0 LKS Górki
Bieszczady Ustrzyki Dolne 5 - 0 Orkan Markowce
Lotniarz Bezmiechowa 2 - 2 Bukowianka Bukowsko
Zgoda Zarszyn 1 - 2 Jawornik Czarna
12. kolejka - Krosno > klasa A, gr. I 22 października
Orkan Markowce 1 - 5 Victoria Pakoszówka
Szarotka Uherce 2 - 2 Bukowianka Bukowsko
Szarotka Nowosielce 1 - 2 Lotniarz Bezmiechowa
LKS Górki 1 - 1 Bieszczady Ustrzyki Dolne
Jawornik Czarna 2 - 1 LKS Długie
Orzeł Bażanówka 3 - 0 LKS II Pisarowce
Sanovia Lesko 4 - 1 Zgoda Zarszyn
13. kolejka - Krosno > klasa A, gr. I 29 października
LKS II Pisarowce 0 - 0 Szarotka Uherce
LKS Długie 2 - 4 Sanovia Lesko
Bieszczady Ustrzyki Dolne 3 - 4 Jawornik Czarna
Victoria Pakoszówka 2 - 2 LKS Górki
Lotniarz Bezmiechowa 6 - 0 Orkan Markowce
Bukowianka Bukowsko 1 - 0 Szarotka Nowosielce
Zgoda Zarszyn 0 - 1 Orzeł Bażanówka

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem