Terminarze / wyniki - Jarosław > Klasa Okręgowa

Zobacz też: Statystyki - Jarosław > Klasa Okręgowa

Wybierz sezon:

Statystyki dla Jarosław > Klasa Okręgowa Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Orzeł Przeworsk 30 61 16 13 1 64 18 46
2 LKS Skołoszów 30 54 15 9 6 52 32 20
3 MKS Kańczuga 30 52 14 10 6 58 37 21
4 Sanoczanka Święte 30 51 13 12 5 67 41 26
5 Start Pruchnik 30 49 14 7 9 54 37 17
6 Huragan Gniewczyna 30 44 13 5 12 49 55 -6
7 MKS Radymno 30 44 12 8 10 51 48 3
8 Pogoń-Sokół Lubaczów 30 42 11 9 10 41 32 9
9 Motor Grochowce 30 41 10 11 9 51 36 15
10 San Hureczko 30 39 10 9 11 40 60 -20
11 Płomień Morawsko 30 38 10 8 12 49 58 -9
12 Biało-Czerwoni Kaszyce 30 37 11 4 15 44 49 -5
13 Zorza Zarzecze 30 37 9 10 11 39 42 -3
14 Santos Piwoda 30 34 9 7 14 39 47 -8
15 Roztocze Narol 30 21 5 6 19 37 77 -40
16 KS Kisielów-Pełnatycze 30 11 3 2 25 24 90 -66
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 5/6 sierpnia
Orzeł Przeworsk 0 - 0 Motor Grochowce
MKS Radymno 1 - 1 San Hureczko
MKS Kańczuga 3 - 1 KS Kisielów-Pełnatycze
Biało-Czerwoni Kaszyce 1 - 3 Sanoczanka Święte
Roztocze Narol 0 - 3 Pogoń-Sokół Lubaczów
Start Pruchnik 2 - 2 Płomień Morawsko
LKS Skołoszów 3 - 3 Huragan Gniewczyna
Zorza Zarzecze 0 - 0 Santos Piwoda

2. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 12/13 sierpnia
Huragan Gniewczyna 1 - 4 Zorza Zarzecze
Motor Grochowce 0 - 1 MKS Kańczuga
Pogoń-Sokół Lubaczów 0 - 0 Start Pruchnik
MKS Radymno 3 - 3 Orzeł Przeworsk
San Hureczko 1 - 1 Santos Piwoda
Sanoczanka Święte 8 - 1 Roztocze Narol
Płomień Morawsko 1 - 2 LKS Skołoszów
KS Kisielów-Pełnatycze 1 - 2 Biało-Czerwoni Kaszyce
3. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 19/20 sierpnia
MKS Kańczuga 2 - 0 MKS Radymno
Orzeł Przeworsk 4 - 0 San Hureczko
Start Pruchnik 0 - 0 Sanoczanka Święte
Zorza Zarzecze 2 - 2 Płomień Morawsko
Biało-Czerwoni Kaszyce 1 - 1 Motor Grochowce
Roztocze Narol 4 - 0 KS Kisielów-Pełnatycze
LKS Skołoszów 3 - 3 Pogoń-Sokół Lubaczów
Santos Piwoda 0 - 3 Huragan Gniewczyna
4. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 26/27 sierpnia
Sanoczanka Święte 2 - 1 LKS Skołoszów
Motor Grochowce 5 - 1 Roztocze Narol
San Hureczko 3 - 1 Huragan Gniewczyna
Pogoń-Sokół Lubaczów 1 - 1 Zorza Zarzecze
MKS Radymno 2 - 0 Biało-Czerwoni Kaszyce
Orzeł Przeworsk 3 - 3 MKS Kańczuga
Płomień Morawsko 2 - 1 Santos Piwoda
KS Kisielów-Pełnatycze 1 - 6 Start Pruchnik
5. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 2/3 września
MKS Kańczuga 3 - 3 San Hureczko
Start Pruchnik 1 - 0 Motor Grochowce
Biało-Czerwoni Kaszyce 0 - 1 Orzeł Przeworsk
Roztocze Narol 2 - 2 MKS Radymno
LKS Skołoszów 4 - 1 KS Kisielów-Pełnatycze
Zorza Zarzecze 1 - 1 Sanoczanka Święte
Santos Piwoda 1 - 0 Pogoń-Sokół Lubaczów
Huragan Gniewczyna 7 - 1 Płomień Morawsko
6. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 9/10 września
MKS Kańczuga 2 - 3 Biało-Czerwoni Kaszyce
Orzeł Przeworsk 7 - 0 Roztocze Narol
San Hureczko 4 - 2 Płomień Morawsko
Pogoń-Sokół Lubaczów 4 - 1 Huragan Gniewczyna
Motor Grochowce 2 - 1 LKS Skołoszów
Sanoczanka Święte 0 - 3 Santos Piwoda
KS Kisielów-Pełnatycze 1 - 1 Zorza Zarzecze
MKS Radymno 2 - 0 Start Pruchnik
7. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 16/17 września
Start Pruchnik 0 - 0 Orzeł Przeworsk
LKS Skołoszów 2 - 0 MKS Radymno
Biało-Czerwoni Kaszyce 0 - 1 San Hureczko
Roztocze Narol 2 - 1 MKS Kańczuga
Zorza Zarzecze 1 - 0 Motor Grochowce
Santos Piwoda 6 - 0 KS Kisielów-Pełnatycze
Huragan Gniewczyna 1 - 3 Sanoczanka Święte
Płomień Morawsko 0 - 2 Pogoń-Sokół Lubaczów

8. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 23/24 września
MKS Kańczuga 3 - 1 Start Pruchnik
San Hureczko 1 - 4 Pogoń-Sokół Lubaczów
Sanoczanka Święte 4 - 2 Płomień Morawsko
Motor Grochowce 5 - 1 Santos Piwoda
Orzeł Przeworsk 2 - 2 LKS Skołoszów
KS Kisielów-Pełnatycze 7 - 1 Huragan Gniewczyna
MKS Radymno 1 - 1 Zorza Zarzecze
Biało-Czerwoni Kaszyce 4 - 1 Roztocze Narol
9. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 30 września / 1 października
Płomień Morawsko 3 - 0 KS Kisielów-Pełnatycze
Pogoń-Sokół Lubaczów 0 - 1 Sanoczanka Święte
LKS Skołoszów 0 - 0 MKS Kańczuga
Zorza Zarzecze 0 - 3 Orzeł Przeworsk
Start Pruchnik 5 - 0 Biało-Czerwoni Kaszyce
Huragan Gniewczyna 3 - 2 Motor Grochowce
Roztocze Narol 0 - 1 San Hureczko
Santos Piwoda 0 - 1 MKS Radymno
10. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 7/8 października
Motor Grochowce 2 - 2 Płomień Morawsko
Orzeł Przeworsk 2 - 0 Santos Piwoda
San Hureczko 1 - 1 Sanoczanka Święte
Roztocze Narol 1 - 2 Start Pruchnik
KS Kisielów-Pełnatycze 0 - 2 Pogoń-Sokół Lubaczów
Biało-Czerwoni Kaszyce 0 - 1 LKS Skołoszów
MKS Kańczuga 2 - 0 Zorza Zarzecze
MKS Radymno 1 - 3 Huragan Gniewczyna
11. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 14/15 października
Zorza Zarzecze 2 - 1 Biało-Czerwoni Kaszyce
Płomień Morawsko 3 - 1 MKS Radymno
Pogoń-Sokół Lubaczów 0 - 0 Motor Grochowce
Sanoczanka Święte 4 - 1 KS Kisielów-Pełnatycze
Start Pruchnik 2 - 3 San Hureczko
LKS Skołoszów 1 - 1 Roztocze Narol
Huragan Gniewczyna 0 - 5 Orzeł Przeworsk
Santos Piwoda 1 - 4 MKS Kańczuga
12. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 21/22 października
San Hureczko 5 - 2 KS Kisielów-Pełnatycze
Motor Grochowce 0 - 0 Sanoczanka Święte
MKS Radymno 1 - 0 Pogoń-Sokół Lubaczów
Orzeł Przeworsk 2 - 2 Płomień Morawsko
MKS Kańczuga 0 - 0 Huragan Gniewczyna
Start Pruchnik 4 - 2 LKS Skołoszów
Biało-Czerwoni Kaszyce 1 - 0 Santos Piwoda
Roztocze Narol 1 - 1 Zorza Zarzecze
13. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 28/29 października
Pogoń-Sokół Lubaczów 0 - 3 Orzeł Przeworsk
Zorza Zarzecze 0 - 4 Start Pruchnik
LKS Skołoszów 7 - 1 San Hureczko
Huragan Gniewczyna 2 - 3 Biało-Czerwoni Kaszyce
Płomień Morawsko 0 - 2 MKS Kańczuga
Sanoczanka Święte 2 - 2 MKS Radymno
KS Kisielów-Pełnatycze 2 - 1 Motor Grochowce
Santos Piwoda 4 - 1 Roztocze Narol

14. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 4/5 listopada
San Hureczko 0 - 0 Motor Grochowce
MKS Radymno 4 - 1 KS Kisielów-Pełnatycze
Orzeł Przeworsk 3 - 1 Sanoczanka Święte
Start Pruchnik 3 - 2 Santos Piwoda
LKS Skołoszów 1 - 0 Zorza Zarzecze
MKS Kańczuga 2 - 1 Pogoń-Sokół Lubaczów
Biało-Czerwoni Kaszyce 1 - 2 Płomień Morawsko
Roztocze Narol 2 - 3 Huragan Gniewczyna
15. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 11/12 listopada
KS Kisielów-Pełnatycze 0 - 5 Orzeł Przeworsk
Zorza Zarzecze 1 - 1 San Hureczko
Santos Piwoda 2 - 1 LKS Skołoszów
Płomień Morawsko 2 - 0 Roztocze Narol
Pogoń-Sokół Lubaczów 2 - 1 Biało-Czerwoni Kaszyce
Sanoczanka Święte 2 - 2 MKS Kańczuga
Motor Grochowce 3 - 1 MKS Radymno
Huragan Gniewczyna 0 - 1 Start Pruchnik
16. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 17/18 marca
San Hureczko 1 - 2 MKS Radymno
Motor Grochowce 1 - 1 Orzeł Przeworsk
KS Kisielów-Pełnatycze 0 - 3 MKS Kańczuga
Sanoczanka Święte 4 - 0 Biało-Czerwoni Kaszyce
Pogoń-Sokół Lubaczów 1 - 0 Roztocze Narol
Płomień Morawsko 0 - 1 Start Pruchnik
Huragan Gniewczyna 1 - 1 LKS Skołoszów
Santos Piwoda 1 - 0 Zorza Zarzecze
17. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 24/25 marca
Orzeł Przeworsk 3 - 1 MKS Radymno
Santos Piwoda 1 - 1 San Hureczko
LKS Skołoszów 1 - 2 Płomień Morawsko
Start Pruchnik 2 - 1 Pogoń-Sokół Lubaczów
Roztocze Narol 3 - 1 Sanoczanka Święte
Biało-Czerwoni Kaszyce 5 - 0 KS Kisielów-Pełnatycze
MKS Kańczuga 2 - 0 Motor Grochowce
Zorza Zarzecze 0 - 1 Huragan Gniewczyna
18. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 31 marca
San Hureczko 0 - 4 Orzeł Przeworsk
MKS Radymno 2 - 0 MKS Kańczuga
Motor Grochowce 2 - 2 Biało-Czerwoni Kaszyce
KS Kisielów-Pełnatycze 2 - 4 Roztocze Narol
Sanoczanka Święte 2 - 3 Start Pruchnik
Pogoń-Sokół Lubaczów 0 - 0 LKS Skołoszów
Huragan Gniewczyna 1 - 0 Santos Piwoda
Płomień Morawsko 1 - 2 Zorza Zarzecze
19. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 7/8 kwietnia
MKS Kańczuga 0 - 0 Orzeł Przeworsk
Santos Piwoda 2 - 2 Płomień Morawsko
LKS Skołoszów 0 - 0 Sanoczanka Święte
Start Pruchnik 3 - 0 KS Kisielów-Pełnatycze
Huragan Gniewczyna 2 - 1 San Hureczko
Zorza Zarzecze 2 - 0 Pogoń-Sokół Lubaczów
Roztocze Narol 3 - 3 Motor Grochowce
Biało-Czerwoni Kaszyce 1 - 2 MKS Radymno

20. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 14/15 kwietnia
San Hureczko 1 - 0 MKS Kańczuga
Orzeł Przeworsk 3 - 1 Biało-Czerwoni Kaszyce
Motor Grochowce 3 - 2 Start Pruchnik
KS Kisielów-Pełnatycze 0 - 1 LKS Skołoszów
Sanoczanka Święte 2 - 1 Zorza Zarzecze
Pogoń-Sokół Lubaczów 4 - 0 Santos Piwoda
Płomień Morawsko 4 - 1 Huragan Gniewczyna
MKS Radymno 4 - 2 Roztocze Narol
21. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 21/22 kwietnia
Płomień Morawsko 0 - 1 San Hureczko
Huragan Gniewczyna 1 - 0 Pogoń-Sokół Lubaczów
Santos Piwoda 0 - 2 Sanoczanka Święte
Zorza Zarzecze 0 - 1 KS Kisielów-Pełnatycze
LKS Skołoszów 4 - 1 Motor Grochowce
Start Pruchnik 3 - 1 MKS Radymno
Roztocze Narol 0 - 1 Orzeł Przeworsk
Biało-Czerwoni Kaszyce 2 - 2 MKS Kańczuga
22. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 28/29 kwietnia
Orzeł Przeworsk 0 - 0 Start Pruchnik
MKS Kańczuga 3 - 0 Roztocze Narol
San Hureczko 2 - 0 Biało-Czerwoni Kaszyce
Motor Grochowce 3 - 2 Zorza Zarzecze
KS Kisielów-Pełnatycze 0 - 2 Santos Piwoda
Sanoczanka Święte 0 - 1 Huragan Gniewczyna
MKS Radymno 0 - 2 LKS Skołoszów
Pogoń-Sokół Lubaczów 2 - 1 Płomień Morawsko
23. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 3 maja
Zorza Zarzecze 4 - 4 MKS Radymno
Płomień Morawsko 3 - 3 Sanoczanka Święte
LKS Skołoszów 0 - 2 Orzeł Przeworsk
Pogoń-Sokół Lubaczów 3 - 0 San Hureczko
Huragan Gniewczyna 3 - 0 KS Kisielów-Pełnatycze
Santos Piwoda 0 - 0 Motor Grochowce
Start Pruchnik 0 - 1 MKS Kańczuga
Roztocze Narol 0 - 3 * Biało-Czerwoni Kaszyce
24. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 5/6 maja
San Hureczko 2 - 2 Roztocze Narol
Biało-Czerwoni Kaszyce 4 - 3 Start Pruchnik
KS Kisielów-Pełnatycze 1 - 2 Płomień Morawsko
MKS Kańczuga 2 - 3 LKS Skołoszów
Motor Grochowce 5 - 0 Huragan Gniewczyna
Orzeł Przeworsk 1 - 1 Zorza Zarzecze
MKS Radymno 4 - 0 Santos Piwoda
Sanoczanka Święte 2 - 2 Pogoń-Sokół Lubaczów
25. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 12/13 maja
Zorza Zarzecze 4 - 0 MKS Kańczuga
Sanoczanka Święte 6 - 0 San Hureczko
Pogoń-Sokół Lubaczów 0 - 0 KS Kisielów-Pełnatycze
Płomień Morawsko 2 - 1 Motor Grochowce
LKS Skołoszów 1 - 0 Biało-Czerwoni Kaszyce
Start Pruchnik 1 - 0 Roztocze Narol
Huragan Gniewczyna 1 - 1 MKS Radymno
Santos Piwoda 2 - 2 Orzeł Przeworsk

26. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 19/20 maja
Orzeł Przeworsk 1 - 0 Huragan Gniewczyna
San Hureczko 2 - 2 Start Pruchnik
MKS Kańczuga 2 - 1 Santos Piwoda
MKS Radymno 0 - 4 Płomień Morawsko
Roztocze Narol 0 - 0 LKS Skołoszów
Biało-Czerwoni Kaszyce 2 - 0 Zorza Zarzecze
Motor Grochowce 3 - 0 Pogoń-Sokół Lubaczów
KS Kisielów-Pełnatycze 1 - 4 Sanoczanka Święte
27. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 26/27 maja
Płomień Morawsko 0 - 0 Orzeł Przeworsk
KS Kisielów-Pełnatycze 1 - 2 San Hureczko
Santos Piwoda 2 - 0 Biało-Czerwoni Kaszyce
Pogoń-Sokół Lubaczów 2 - 1 MKS Radymno
Sanoczanka Święte 2 - 2 Motor Grochowce
LKS Skołoszów 1 - 0 Start Pruchnik
Zorza Zarzecze 3 - 2 Roztocze Narol
Huragan Gniewczyna 0 - 0 MKS Kańczuga
28. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 2/3 czerwca
Orzeł Przeworsk 0 - 0 Pogoń-Sokół Lubaczów
MKS Kańczuga 6 - 0 Płomień Morawsko
San Hureczko 0 - 2 LKS Skołoszów
MKS Radymno 2 - 2 Sanoczanka Święte
Start Pruchnik 1 - 2 Zorza Zarzecze
Roztocze Narol 0 - 2 Santos Piwoda
Biało-Czerwoni Kaszyce 3 - 0 Huragan Gniewczyna
Motor Grochowce 3 - 0 KS Kisielów-Pełnatycze
29. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 9/10 czerwca
Motor Grochowce 3 - 0 San Hureczko
KS Kisielów-Pełnatycze 0 - 4 MKS Radymno
Sanoczanka Święte 1 - 0 Orzeł Przeworsk
Pogoń-Sokół Lubaczów 3 - 3 MKS Kańczuga
Huragan Gniewczyna 6 - 0 Roztocze Narol
Santos Piwoda 2 - 2 Start Pruchnik
Zorza Zarzecze 0 - 2 LKS Skołoszów
Płomień Morawsko 1 - 1 Biało-Czerwoni Kaszyce
30. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 16 czerwca
Start Pruchnik 0 - 2 Huragan Gniewczyna
San Hureczko 1 - 3 Zorza Zarzecze
LKS Skołoszów 3 - 2 Santos Piwoda
Biało-Czerwoni Kaszyce 2 - 1 Pogoń-Sokół Lubaczów
MKS Kańczuga 4 - 4 Sanoczanka Święte
Orzeł Przeworsk 3 - 0 * KS Kisielów-Pełnatycze
MKS Radymno 1 - 0 Motor Grochowce
Roztocze Narol 4 - 1 Płomień Morawsko

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem