Terminarze / wyniki - Jarosław > Klasa Okręgowa

Zobacz też: Statystyki - Jarosław > Klasa Okręgowa

Wybierz sezon:

Statystyki dla Jarosław > Klasa Okręgowa Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Granica Stubno 26 65 20 5 1 61 16 45
2 Huragan Gniewczyna 26 56 17 5 4 59 20 39
3 MKS Kańczuga 26 48 14 6 6 46 29 17
4 Motor Grochowce 26 46 13 7 6 38 22 16
5 Płomień Morawsko 26 43 13 4 9 40 36 4
6 LKS Skołoszów 26 43 13 4 9 48 29 19
7 San Hureczko 26 42 13 3 10 42 32 10
8 Pogoń-Sokół Lubaczów 26 41 12 5 9 43 34 9
9 Santos Piwoda 26 37 11 4 11 42 39 3
10 Sanoczanka Święte 26 34 10 4 12 61 48 13
11 KS Kisielów-Pełnatycze 26 29 8 5 13 37 47 -10
12 Graniczni Krowica 26 22 5 7 14 41 68 -27
13 Błękitni Grzęska 26 22 6 4 16 42 67 -25
14 KS Węgierka 26 22 6 4 16 29 66 -37
15 Promyk Urzejowice 26 19 4 7 15 27 59 -32
16 Fenix Leszno 26 17 5 2 19 30 74 -44
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 6/7 sierpnia
Fenix Leszno 3 - 1 Huragan Gniewczyna
KS Węgierka 0 - 1 Granica Stubno
Graniczni Krowica 0 - 5 LKS Skołoszów
Błękitni Grzęska 2 - 2 Pogoń-Sokół Lubaczów
Płomień Morawsko 1 - 1 Motor Grochowce
Santos Piwoda 3 - 2 MKS Kańczuga
San Hureczko 1 - 2 Sanoczanka Święte
KS Kisielów-Pełnatycze 0 - 4 Promyk Urzejowice

2. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 13/14 sierpnia
Fenix Leszno 0 - 3 Płomień Morawsko
MKS Kańczuga 4 - 1 Graniczni Krowica
Pogoń-Sokół Lubaczów 2 - 3 KS Kisielów-Pełnatycze
Granica Stubno 3 - 0 San Hureczko
Sanoczanka Święte 5 - 0 Błękitni Grzęska
LKS Skołoszów 8 - 0 KS Węgierka
Motor Grochowce 0 - 1 Santos Piwoda
Huragan Gniewczyna 0 - 0 Promyk Urzejowice
3. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 20/21 sierpnia
Promyk Urzejowice 0 - 3 Pogoń-Sokół Lubaczów
Płomień Morawsko 0 - 5 Huragan Gniewczyna
Błękitni Grzęska 2 - 4 Granica Stubno
Graniczni Krowica 1 - 4 Motor Grochowce
KS Kisielów-Pełnatycze 3 - 0 Sanoczanka Święte
Santos Piwoda 1 - 0 Fenix Leszno
KS Węgierka 0 - 3 MKS Kańczuga
San Hureczko 3 - 2 LKS Skołoszów
4. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 27/28 sierpnia
Huragan Gniewczyna 4 - 0 Pogoń-Sokół Lubaczów
Sanoczanka Święte 7 - 1 Promyk Urzejowice
MKS Kańczuga 0 - 3 San Hureczko
Fenix Leszno 2 - 7 Graniczni Krowica
Płomień Morawsko 2 - 1 Santos Piwoda
Granica Stubno 2 - 0 KS Kisielów-Pełnatycze
LKS Skołoszów 5 - 0 Błękitni Grzęska
Motor Grochowce 2 - 2 KS Węgierka
5. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 3/4 września
Promyk Urzejowice 1 - 7 Granica Stubno
KS Węgierka 2 - 0 Fenix Leszno
Błękitni Grzęska 1 - 2 MKS Kańczuga
Pogoń-Sokół Lubaczów 3 - 1 Sanoczanka Święte
Graniczni Krowica 2 - 0 Płomień Morawsko
KS Kisielów-Pełnatycze 1 - 2 LKS Skołoszów
Santos Piwoda 1 - 2 Huragan Gniewczyna
San Hureczko 2 - 0 Motor Grochowce
6. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 10/11 września
Fenix Leszno 1 - 0 San Hureczko
Płomień Morawsko 3 - 0 KS Węgierka
Granica Stubno 5 - 2 Pogoń-Sokół Lubaczów
Huragan Gniewczyna 1 - 1 Sanoczanka Święte
LKS Skołoszów 1 - 2 Promyk Urzejowice
MKS Kańczuga 2 - 1 KS Kisielów-Pełnatycze
Motor Grochowce 3 - 0 Błękitni Grzęska
Santos Piwoda 2 - 2 Graniczni Krowica
7. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 17/18 września
KS Węgierka 1 - 4 Santos Piwoda
San Hureczko 3 - 1 Płomień Morawsko
Błękitni Grzęska 3 - 4 Fenix Leszno
KS Kisielów-Pełnatycze 1 - 4 Motor Grochowce
Pogoń-Sokół Lubaczów 0 - 0 LKS Skołoszów
Graniczni Krowica 0 - 3 Huragan Gniewczyna
Promyk Urzejowice 0 - 3 MKS Kańczuga
Sanoczanka Święte 2 - 2 Granica Stubno

8. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 24/25 września
MKS Kańczuga 1 - 1 Pogoń-Sokół Lubaczów
Huragan Gniewczyna 0 - 1 Granica Stubno
Fenix Leszno 0 - 2 KS Kisielów-Pełnatycze
Santos Piwoda 0 - 2 San Hureczko
Graniczni Krowica 6 - 3 KS Węgierka
LKS Skołoszów 1 - 0 Sanoczanka Święte
Motor Grochowce 1 - 1 Promyk Urzejowice
Płomień Morawsko 3 - 1 Błękitni Grzęska
9. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 1/2 października
KS Węgierka 3 - 2 Huragan Gniewczyna
San Hureczko 5 - 0 Graniczni Krowica
Sanoczanka Święte 0 - 4 MKS Kańczuga
Pogoń-Sokół Lubaczów 0 - 1 Motor Grochowce
Błękitni Grzęska 1 - 2 Santos Piwoda
KS Kisielów-Pełnatycze 2 - 1 Płomień Morawsko
Promyk Urzejowice 0 - 0 Fenix Leszno
Granica Stubno 1 - 1 LKS Skołoszów
10. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 8/9 października
Fenix Leszno 1 - 5 Pogoń-Sokół Lubaczów
Huragan Gniewczyna 5 - 0 LKS Skołoszów
KS Węgierka 1 - 3 San Hureczko
MKS Kańczuga 0 - 1 Granica Stubno
Graniczni Krowica 2 - 2 Błękitni Grzęska
Motor Grochowce 2 - 0 Sanoczanka Święte
Płomień Morawsko 0 - 0 Promyk Urzejowice
Santos Piwoda 3 - 3 KS Kisielów-Pełnatycze
11. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 15/16 października
San Hureczko 2 - 0 Huragan Gniewczyna
KS Kisielów-Pełnatycze 3 - 1 Graniczni Krowica
Pogoń-Sokół Lubaczów 1 - 2 Płomień Morawsko
Granica Stubno 2 - 0 Motor Grochowce
Błękitni Grzęska 5 - 1 KS Węgierka
Promyk Urzejowice 1 - 3 Santos Piwoda
Sanoczanka Święte 2 - 1 Fenix Leszno
LKS Skołoszów 2 - 0 MKS Kańczuga
12. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 22/23 października
Fenix Leszno 2 - 4 Granica Stubno
KS Węgierka 1 - 2 KS Kisielów-Pełnatycze
Graniczni Krowica 0 - 5 Promyk Urzejowice
Płomień Morawsko 2 - 0 Sanoczanka Święte
Huragan Gniewczyna 1 - 1 MKS Kańczuga
Motor Grochowce 1 - 0 LKS Skołoszów
Santos Piwoda 0 - 2 Pogoń-Sokół Lubaczów
San Hureczko 2 - 0 Błękitni Grzęska
13. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 29/30 października
Pogoń-Sokół Lubaczów 2 - 0 Graniczni Krowica
Sanoczanka Święte 1 - 7 Santos Piwoda
MKS Kańczuga 0 - 1 Motor Grochowce
Błękitni Grzęska 0 - 3 Huragan Gniewczyna
KS Kisielów-Pełnatycze 3 - 2 San Hureczko
Promyk Urzejowice 0 - 0 KS Węgierka
Granica Stubno 3 - 1 Płomień Morawsko
LKS Skołoszów 3 - 0 Fenix Leszno

14. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 5/6 listopada
Fenix Leszno 2 - 2 MKS Kańczuga
Płomień Morawsko 3 - 2 LKS Skołoszów
KS Węgierka 1 - 2 Pogoń-Sokół Lubaczów
Graniczni Krowica 2 - 5 Sanoczanka Święte
Huragan Gniewczyna 2 - 1 Motor Grochowce
Santos Piwoda 0 - 1 Granica Stubno
San Hureczko 2 - 1 Promyk Urzejowice
Błękitni Grzęska 2 - 1 KS Kisielów-Pełnatycze
15. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 11 listopada
Motor Grochowce 4 - 2 Fenix Leszno
KS Kisielów-Pełnatycze 1 - 3 Huragan Gniewczyna
Pogoń-Sokół Lubaczów 4 - 0 San Hureczko
Sanoczanka Święte 1 - 2 KS Węgierka
Granica Stubno 3 - 0 Graniczni Krowica
LKS Skołoszów 1 - 3 Santos Piwoda
MKS Kańczuga 4 - 3 Płomień Morawsko
Promyk Urzejowice 0 - 2 Błękitni Grzęska
16. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 18/19 marca
Huragan Gniewczyna 4 - 0 Fenix Leszno
MKS Kańczuga 3 - 0 * Santos Piwoda
Sanoczanka Święte 3 - 1 San Hureczko
Promyk Urzejowice 0 - 0 KS Kisielów-Pełnatycze
Pogoń-Sokół Lubaczów 3 - 2 Błękitni Grzęska
LKS Skołoszów 0 - 0 Graniczni Krowica
Granica Stubno 2 - 0 KS Węgierka
Motor Grochowce 2 - 0 Płomień Morawsko
17. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 25/26 marca
KS Węgierka 0 - 1 LKS Skołoszów
Błękitni Grzęska 0 - 4 Sanoczanka Święte
KS Kisielów-Pełnatycze 0 - 0 Pogoń-Sokół Lubaczów
Graniczni Krowica 0 - 1 MKS Kańczuga
Santos Piwoda 0 - 0 Motor Grochowce
Promyk Urzejowice 1 - 1 Huragan Gniewczyna
San Hureczko 1 - 1 Granica Stubno
Płomień Morawsko 3 - 1 Fenix Leszno
18. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 1/2 kwietnia
MKS Kańczuga 4 - 0 KS Węgierka
Fenix Leszno 3 - 0 Santos Piwoda
Sanoczanka Święte 5 - 2 KS Kisielów-Pełnatycze
Pogoń-Sokół Lubaczów 3 - 2 Promyk Urzejowice
LKS Skołoszów 2 - 0 San Hureczko
Granica Stubno 8 - 2 Błękitni Grzęska
Huragan Gniewczyna 3 - 0 Płomień Morawsko
Motor Grochowce 0 - 0 Graniczni Krowica
19. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 8/9 kwietnia
KS Węgierka 2 - 1 Motor Grochowce
Pogoń-Sokół Lubaczów 0 - 2 Huragan Gniewczyna
Błękitni Grzęska 4 - 0 LKS Skołoszów
KS Kisielów-Pełnatycze 0 - 1 Granica Stubno
Graniczni Krowica 4 - 0 Fenix Leszno
Promyk Urzejowice 4 - 7 Sanoczanka Święte
San Hureczko 0 - 0 MKS Kańczuga
Santos Piwoda 0 - 2 Płomień Morawsko

20. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 22/23 kwietnia
Fenix Leszno 0 - 2 KS Węgierka
Granica Stubno 4 - 0 Promyk Urzejowice
Huragan Gniewczyna 1 - 0 Santos Piwoda
MKS Kańczuga 2 - 2 Błękitni Grzęska
Płomień Morawsko 3 - 2 Graniczni Krowica
Motor Grochowce 2 - 1 San Hureczko
LKS Skołoszów 2 - 1 KS Kisielów-Pełnatycze
Sanoczanka Święte 1 - 2 Pogoń-Sokół Lubaczów
21. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 29/30 kwietnia
Błękitni Grzęska 1 - 2 Motor Grochowce
KS Kisielów-Pełnatycze 1 - 2 MKS Kańczuga
KS Węgierka 1 - 1 Płomień Morawsko
San Hureczko 2 - 0 Fenix Leszno
Promyk Urzejowice 1 - 5 LKS Skołoszów
Graniczni Krowica 1 - 1 Santos Piwoda
Pogoń-Sokół Lubaczów 0 - 1 Granica Stubno
Sanoczanka Święte 0 - 1 Huragan Gniewczyna
22. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 3 maja
LKS Skołoszów 2 - 0 Pogoń-Sokół Lubaczów
Płomień Morawsko 1 - 0 San Hureczko
MKS Kańczuga 1 - 0 Promyk Urzejowice
Huragan Gniewczyna 6 - 1 Graniczni Krowica
Santos Piwoda 6 - 0 KS Węgierka
Fenix Leszno 4 - 1 Błękitni Grzęska
Motor Grochowce 1 - 0 KS Kisielów-Pełnatycze
Granica Stubno 0 - 0 Sanoczanka Święte
23. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 6/7 maja
Pogoń-Sokół Lubaczów 1 - 1 MKS Kańczuga
KS Kisielów-Pełnatycze 3 - 2 Fenix Leszno
Błękitni Grzęska 1 - 0 Płomień Morawsko
San Hureczko 2 - 0 Santos Piwoda
KS Węgierka 3 - 2 Graniczni Krowica
Granica Stubno 0 - 2 Huragan Gniewczyna
Sanoczanka Święte 0 - 1 LKS Skołoszów
Promyk Urzejowice 0 - 3 Motor Grochowce
24. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 13/14 maja
Płomień Morawsko 0 - 0 KS Kisielów-Pełnatycze
MKS Kańczuga 3 - 2 Sanoczanka Święte
LKS Skołoszów 0 - 1 Granica Stubno
Fenix Leszno 2 - 3 Promyk Urzejowice
Graniczni Krowica 1 - 1 San Hureczko
Huragan Gniewczyna 3 - 1 KS Węgierka
Santos Piwoda 0 - 4 Błękitni Grzęska
Motor Grochowce 0 - 1 Pogoń-Sokół Lubaczów
25. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 20/21 maja
LKS Skołoszów 2 - 2 Huragan Gniewczyna
Granica Stubno 3 - 0 MKS Kańczuga
Promyk Urzejowice 0 - 3 Płomień Morawsko
KS Kisielów-Pełnatycze 2 - 3 Santos Piwoda
Błękitni Grzęska 3 - 4 Graniczni Krowica
San Hureczko 3 - 2 KS Węgierka
Pogoń-Sokół Lubaczów 3 - 0 Fenix Leszno
Sanoczanka Święte 2 - 2 Motor Grochowce

26. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 27/28 maja
Motor Grochowce 0 - 0 Granica Stubno
Graniczni Krowica 2 - 2 KS Kisielów-Pełnatycze
Fenix Leszno 0 - 10 Sanoczanka Święte
Huragan Gniewczyna 2 - 1 San Hureczko
KS Węgierka 1 - 1 Błękitni Grzęska
Santos Piwoda 1 - 0 Promyk Urzejowice
Płomień Morawsko 2 - 1 Pogoń-Sokół Lubaczów
MKS Kańczuga 1 - 0 LKS Skołoszów
27. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 3/4 czerwca
MKS Kańczuga ? - ? Huragan Gniewczyna
LKS Skołoszów ? - ? Motor Grochowce
Granica Stubno ? - ? Fenix Leszno
Sanoczanka Święte ? - ? Płomień Morawsko
Pogoń-Sokół Lubaczów ? - ? Santos Piwoda
Promyk Urzejowice ? - ? Graniczni Krowica
KS Kisielów-Pełnatycze ? - ? KS Węgierka
Błękitni Grzęska ? - ? San Hureczko
28. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 10/11 czerwca
Huragan Gniewczyna ? - ? Błękitni Grzęska
San Hureczko ? - ? KS Kisielów-Pełnatycze
KS Węgierka ? - ? Promyk Urzejowice
Graniczni Krowica ? - ? Pogoń-Sokół Lubaczów
Santos Piwoda ? - ? Sanoczanka Święte
Płomień Morawsko ? - ? Granica Stubno
Fenix Leszno ? - ? LKS Skołoszów
Motor Grochowce ? - ? MKS Kańczuga
29. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 14 czerwca
Motor Grochowce ? - ? Huragan Gniewczyna
MKS Kańczuga ? - ? Fenix Leszno
LKS Skołoszów ? - ? Płomień Morawsko
Granica Stubno ? - ? Santos Piwoda
Sanoczanka Święte ? - ? Graniczni Krowica
Pogoń-Sokół Lubaczów ? - ? KS Węgierka
Promyk Urzejowice ? - ? San Hureczko
KS Kisielów-Pełnatycze ? - ? Błękitni Grzęska
30. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 17/18 czerwca
Huragan Gniewczyna ? - ? KS Kisielów-Pełnatycze
Błękitni Grzęska ? - ? Promyk Urzejowice
San Hureczko ? - ? Pogoń-Sokół Lubaczów
KS Węgierka ? - ? Sanoczanka Święte
Graniczni Krowica ? - ? Granica Stubno
Santos Piwoda ? - ? LKS Skołoszów
Płomień Morawsko ? - ? MKS Kańczuga
Fenix Leszno ? - ? Motor Grochowce

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem