Terminarze / wyniki - Jarosław > Klasa B Przeworsk

Zobacz też: Statystyki - Jarosław > Klasa B Przeworsk

Wybierz sezon:

Statystyki dla Jarosław > Klasa B Przeworsk Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisłok Świętoniowa 26 74 24 2 0 89 27 62
2 Sobol Niżatyce 26 56 18 2 6 71 29 42
3 Błyskawica Rożniatów 26 55 18 1 7 105 44 61
4 Gacovia Gać 26 52 16 4 6 84 43 41
5 Wisłoczanka Tryńcza 26 46 14 4 8 66 49 17
6 Huragan Rozbórz Długi 26 41 12 5 9 51 43 8
7 Błękitni Maćkówka 26 38 11 5 10 61 56 5
8 Nafta Gaz Jodłówka 26 36 11 3 12 60 55 5
9 Sokół Sietesz 26 32 9 5 12 32 44 -12
10 Wojak Kramarzówka 26 28 8 4 14 41 58 -17
11 KS Manasterz 26 19 5 4 17 54 96 -42
12 Strumyk Hawłowice 26 18 6 0 20 44 95 -51
13 Lechia Pantalowice 26 17 5 2 19 35 76 -41
14 Tęcza Ujezna 26 13 4 1 21 33 111 -78
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 14 sierpnia
Sobol Niżatyce 1 - 1 Wisłoczanka Tryńcza
Błękitni Maćkówka 5 - 1 Strumyk Hawłowice
Huragan Rozbórz Długi 2 - 4 Wisłok Świętoniowa
Sokół Sietesz 3 - 1 KS Manasterz
Tęcza Ujezna 0 - 2 Błyskawica Rożniatów
Lechia Pantalowice 2 - 0 Nafta Gaz Jodłówka
Gacovia Gać 1 - 1 Wojak Kramarzówka

2. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 21 sierpnia
Sobol Niżatyce 2 - 0 Błękitni Maćkówka
Wisłoczanka Tryńcza 4 - 1 Wojak Kramarzówka
Nafta Gaz Jodłówka 1 - 2 Gacovia Gać
Błyskawica Rożniatów 3 - 2 Lechia Pantalowice
KS Manasterz 3 - 5 Tęcza Ujezna
Wisłok Świętoniowa 2 - 0 Sokół Sietesz
Strumyk Hawłowice 1 - 2 Huragan Rozbórz Długi
3. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 28 sierpnia
Wojak Kramarzówka 1 - 1 Nafta Gaz Jodłówka
Błękitni Maćkówka 3 - 2 Wisłoczanka Tryńcza
Sokół Sietesz 2 - 1 Strumyk Hawłowice
Tęcza Ujezna 0 - 1 Wisłok Świętoniowa
Lechia Pantalowice 2 - 2 KS Manasterz
Gacovia Gać 0 - 2 Błyskawica Rożniatów
Huragan Rozbórz Długi 0 - 1 Sobol Niżatyce
4. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 4 września
Wisłoczanka Tryńcza 3 - 2 Nafta Gaz Jodłówka
Błyskawica Rożniatów 8 - 1 Wojak Kramarzówka
KS Manasterz 4 - 2 Gacovia Gać
Wisłok Świętoniowa 5 - 1 Lechia Pantalowice
Strumyk Hawłowice 1 - 4 Tęcza Ujezna
Sobol Niżatyce 2 - 0 Sokół Sietesz
Błękitni Maćkówka 0 - 1 Huragan Rozbórz Długi
5. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 11 września
Huragan Rozbórz Długi 5 - 0 Wisłoczanka Tryńcza
Sokół Sietesz 1 - 1 Błękitni Maćkówka
Tęcza Ujezna 0 - 4 Sobol Niżatyce
Lechia Pantalowice 3 - 1 Strumyk Hawłowice
Gacovia Gać 3 - 4 Wisłok Świętoniowa
Wojak Kramarzówka 3 - 1 KS Manasterz
Nafta Gaz Jodłówka 2 - 0 Błyskawica Rożniatów
6. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 18 września
Huragan Rozbórz Długi 0 - 0 Sokół Sietesz
Wisłoczanka Tryńcza 4 - 1 Błyskawica Rożniatów
KS Manasterz 2 - 2 Nafta Gaz Jodłówka
Wisłok Świętoniowa 3 - 0 Wojak Kramarzówka
Strumyk Hawłowice 1 - 4 Gacovia Gać
Sobol Niżatyce 2 - 0 Lechia Pantalowice
Błękitni Maćkówka 4 - 2 Tęcza Ujezna
7. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 25 września
Sokół Sietesz 0 - 3 Wisłoczanka Tryńcza
Tęcza Ujezna 3 - 0 Huragan Rozbórz Długi
Lechia Pantalowice 2 - 2 Błękitni Maćkówka
Gacovia Gać 4 - 1 Sobol Niżatyce
Wojak Kramarzówka 1 - 3 Strumyk Hawłowice
Nafta Gaz Jodłówka 0 - 1 Wisłok Świętoniowa
Błyskawica Rożniatów 6 - 4 KS Manasterz

8. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 2 października
Sobol Niżatyce 3 - 2 Wojak Kramarzówka
Wisłoczanka Tryńcza 2 - 2 KS Manasterz
Wisłok Świętoniowa 2 - 1 Błyskawica Rożniatów
Strumyk Hawłowice 0 - 2 Nafta Gaz Jodłówka
Błękitni Maćkówka 1 - 3 Gacovia Gać
Huragan Rozbórz Długi 2 - 1 Lechia Pantalowice
Sokół Sietesz 0 - 0 Tęcza Ujezna
9. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 9 października
Tęcza Ujezna 1 - 4 Wisłoczanka Tryńcza
Wojak Kramarzówka 1 - 2 Błękitni Maćkówka
Błyskawica Rożniatów 6 - 0 * Strumyk Hawłowice
KS Manasterz 1 - 4 Wisłok Świętoniowa
Gacovia Gać 1 - 1 Huragan Rozbórz Długi
Nafta Gaz Jodłówka 3 - 2 Sobol Niżatyce
Lechia Pantalowice 1 - 0 Sokół Sietesz
10. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 16 października
Sobol Niżatyce 1 - 3 Błyskawica Rożniatów
Wisłoczanka Tryńcza 0 - 5 Wisłok Świętoniowa
Strumyk Hawłowice 4 - 3 KS Manasterz
Błękitni Maćkówka 5 - 0 Nafta Gaz Jodłówka
Huragan Rozbórz Długi 3 - 1 Wojak Kramarzówka
Sokół Sietesz 0 - 2 Gacovia Gać
Tęcza Ujezna 2 - 9 Lechia Pantalowice
11. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 23 października
Lechia Pantalowice 1 - 0 Wisłoczanka Tryńcza
Wisłok Świętoniowa 4 - 0 Strumyk Hawłowice
KS Manasterz 1 - 4 Sobol Niżatyce
Błyskawica Rożniatów 1 - 2 Błękitni Maćkówka
Wojak Kramarzówka 4 - 1 Sokół Sietesz
Nafta Gaz Jodłówka 1 - 0 Huragan Rozbórz Długi
Gacovia Gać 12 - 1 Tęcza Ujezna
12. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 30 października
Wisłoczanka Tryńcza 5 - 1 Strumyk Hawłowice
Sobol Niżatyce 1 - 2 Wisłok Świętoniowa
Błękitni Maćkówka 8 - 3 KS Manasterz
Huragan Rozbórz Długi 5 - 3 Błyskawica Rożniatów
Sokół Sietesz 2 - 2 Nafta Gaz Jodłówka
Tęcza Ujezna 1 - 3 Wojak Kramarzówka
Lechia Pantalowice 1 - 4 Gacovia Gać
KS Zarzecze 6 listopada
Wojak Kramarzówka 3 - 1 Lechia Pantalowice
Nafta Gaz Jodłówka 9 - 0 Tęcza Ujezna
Błyskawica Rożniatów 4 - 3 Sokół Sietesz
KS Manasterz 0 - 2 Huragan Rozbórz Długi
Wisłok Świętoniowa 1 - 1 Błękitni Maćkówka
Strumyk Hawłowice 2 - 5 Sobol Niżatyce
Gacovia Gać 3 - 5 Wisłoczanka Tryńcza

14. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 26 marca
Wisłoczanka Tryńcza 1 - 1 Sobol Niżatyce
Strumyk Hawłowice 4 - 5 Błękitni Maćkówka
Wisłok Świętoniowa 2 - 1 Huragan Rozbórz Długi
KS Manasterz 0 - 3 * Sokół Sietesz
Błyskawica Rożniatów 12 - 0 Tęcza Ujezna
Nafta Gaz Jodłówka 3 - 0 Lechia Pantalowice
Wojak Kramarzówka 0 - 2 Gacovia Gać
15. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 2 kwietnia
Wojak Kramarzówka 2 - 2 Wisłoczanka Tryńcza
Gacovia Gać 7 - 1 Nafta Gaz Jodłówka
Lechia Pantalowice 1 - 6 Błyskawica Rożniatów
Tęcza Ujezna 0 - 6 KS Manasterz
Sokół Sietesz 0 - 3 Wisłok Świętoniowa
Huragan Rozbórz Długi 8 - 1 Strumyk Hawłowice
Błękitni Maćkówka 0 - 2 Sobol Niżatyce
16. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 9 kwietnia
Sobol Niżatyce 1 - 0 Huragan Rozbórz Długi
Wisłoczanka Tryńcza 6 - 2 Błękitni Maćkówka
Strumyk Hawłowice 1 - 2 Sokół Sietesz
Wisłok Świętoniowa 6 - 2 Tęcza Ujezna
KS Manasterz 4 - 0 Lechia Pantalowice
Błyskawica Rożniatów 1 - 1 Gacovia Gać
Nafta Gaz Jodłówka 3 - 0 Wojak Kramarzówka
17. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 23 kwietnia
Lechia Pantalowice 0 - 3 Wisłok Świętoniowa
Tęcza Ujezna 1 - 2 Strumyk Hawłowice
Nafta Gaz Jodłówka 2 - 4 Wisłoczanka Tryńcza
Wojak Kramarzówka 1 - 2 Błyskawica Rożniatów
Gacovia Gać 4 - 3 KS Manasterz
Sokół Sietesz 0 - 5 Sobol Niżatyce
Huragan Rozbórz Długi 2 - 1 Błękitni Maćkówka
18. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 30 kwietnia
Wisłoczanka Tryńcza 5 - 1 Huragan Rozbórz Długi
Błękitni Maćkówka 0 - 3 Sokół Sietesz
Błyskawica Rożniatów 2 - 0 Nafta Gaz Jodłówka
Sobol Niżatyce 9 - 2 Tęcza Ujezna
Strumyk Hawłowice 3 - 2 Lechia Pantalowice
Wisłok Świętoniowa 3 - 0 Gacovia Gać
KS Manasterz 3 - 2 Wojak Kramarzówka
19. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 3 maja
Lechia Pantalowice 1 - 6 Sobol Niżatyce
Błyskawica Rożniatów 2 - 3 Wisłoczanka Tryńcza
Nafta Gaz Jodłówka 1 - 2 KS Manasterz
Wojak Kramarzówka 1 - 4 Wisłok Świętoniowa
Gacovia Gać 5 - 3 Strumyk Hawłowice
Tęcza Ujezna 0 - 2 Błękitni Maćkówka
Sokół Sietesz 1 - 1 Huragan Rozbórz Długi

20. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 7 maja
Strumyk Hawłowice 2 - 3 Wojak Kramarzówka
Wisłoczanka Tryńcza 0 - 1 Sokół Sietesz
Huragan Rozbórz Długi 4 - 2 Tęcza Ujezna
Błękitni Maćkówka 3 - 0 * Lechia Pantalowice
Sobol Niżatyce 2 - 0 Gacovia Gać
Wisłok Świętoniowa 7 - 2 Nafta Gaz Jodłówka
KS Manasterz 1 - 12 Błyskawica Rożniatów
21. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 14 maja
Lechia Pantalowice 2 - 3 Huragan Rozbórz Długi
Tęcza Ujezna 0 - 1 Sokół Sietesz
KS Manasterz 3 - 4 Wisłoczanka Tryńcza
Błyskawica Rożniatów 2 - 5 Wisłok Świętoniowa
Nafta Gaz Jodłówka 5 - 1 Strumyk Hawłowice
Wojak Kramarzówka 0 - 3 Sobol Niżatyce
Gacovia Gać 1 - 1 Błękitni Maćkówka
22. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 21 maja
Wisłoczanka Tryńcza 2 - 0 Tęcza Ujezna
Sokół Sietesz 3 - 0 Lechia Pantalowice
Huragan Rozbórz Długi 2 - 5 Gacovia Gać
Błękitni Maćkówka 1 - 3 Wojak Kramarzówka
Strumyk Hawłowice 3 - 11 Błyskawica Rożniatów
Wisłok Świętoniowa 7 - 1 KS Manasterz
Sobol Niżatyce 3 - 1 Nafta Gaz Jodłówka
23. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 28 maja
Wisłok Świętoniowa 4 - 3 Wisłoczanka Tryńcza
Gacovia Gać 5 - 2 Sokół Sietesz
Lechia Pantalowice 2 - 3 Tęcza Ujezna
KS Manasterz 0 - 2 Strumyk Hawłowice
Błyskawica Rożniatów 3 - 1 Sobol Niżatyce
Nafta Gaz Jodłówka 5 - 3 Błękitni Maćkówka
Wojak Kramarzówka 1 - 1 Huragan Rozbórz Długi
24. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 4 czerwca
Strumyk Hawłowice 3 - 4 Wisłok Świętoniowa
Sokół Sietesz 1 - 0 Wojak Kramarzówka
Sobol Niżatyce 5 - 1 KS Manasterz
Wisłoczanka Tryńcza 3 - 0 * Lechia Pantalowice
Tęcza Ujezna 2 - 4 Gacovia Gać
Huragan Rozbórz Długi 3 - 2 Nafta Gaz Jodłówka
Błękitni Maćkówka 1 - 8 Błyskawica Rożniatów
25. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 11 czerwca
Strumyk Hawłowice 3 - 0 Wisłoczanka Tryńcza
Wisłok Świętoniowa 2 - 1 Sobol Niżatyce
KS Manasterz 1 - 7 Błękitni Maćkówka
Błyskawica Rożniatów 2 - 0 Huragan Rozbórz Długi
Nafta Gaz Jodłówka 4 - 2 Sokół Sietesz
Wojak Kramarzówka 3 - 1 Tęcza Ujezna
Gacovia Gać 7 - 0 Lechia Pantalowice

26. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 18 czerwca
Błękitni Maćkówka 1 - 1 Wisłok Świętoniowa
Wisłoczanka Tryńcza 0 - 2 Gacovia Gać
Lechia Pantalowice 1 - 3 Wojak Kramarzówka
Tęcza Ujezna 1 - 6 Nafta Gaz Jodłówka
Sokół Sietesz 1 - 2 Błyskawica Rożniatów
Huragan Rozbórz Długi 2 - 2 KS Manasterz
Sobol Niżatyce 3 - 0 Strumyk Hawłowice

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem