http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

Terminarze / wyniki - Jarosław > Klasa B Przeworsk

Zobacz też: Statystyki - Jarosław > Klasa B Przeworsk

Wybierz sezon:

Statystyki dla Jarosław > Klasa B Przeworsk Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Błyskawica Rożniatów 13 39 13 0 0 60 16 44
2 Gacovia Gać 13 34 11 1 1 45 18 27
3 Wisełka Siennów 13 29 9 2 2 34 15 19
4 Żuraw Żurawiczki 13 26 8 2 3 27 25 2
5 Piast Nowosielce 13 24 8 0 5 37 24 13
6 Błękitni Maćkówka 13 19 6 1 6 30 27 3
7 Huragan Rozbórz Długi 13 16 5 1 7 26 33 -7
8 Wisłoczanka Tryńcza 13 16 5 1 7 32 26 6
9 Lechia Pantalowice 13 8 2 2 9 14 41 -27
10 KS Manasterz 13 8 2 2 9 22 50 -28
11 Sokół Sietesz 13 5 0 5 8 16 34 -18
12 Wojak Kramarzówka 13 1 0 1 12 9 43 -34
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 20 sierpnia
Żuraw Żurawiczki 3 - 1 Lechia Pantalowice
Wojak Kramarzówka 1 - 4 Błękitni Maćkówka
Błyskawica Rożniatów 1 - 0 Wisłoczanka Tryńcza
Sokół Sietesz 0 - 2 Wisełka Siennów
Piast Nowosielce 0 - 4 Gacovia Gać
KS Manasterz 3 - 2 Huragan Rozbórz Długi

2. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 27 sierpnia
Lechia Pantalowice 1 - 3 Huragan Rozbórz Długi
Gacovia Gać 4 - 3 KS Manasterz
Wisełka Siennów 6 - 3 Piast Nowosielce
Wisłoczanka Tryńcza 5 - 2 Sokół Sietesz
Błękitni Maćkówka 1 - 3 Błyskawica Rożniatów
Żuraw Żurawiczki 1 - 0 Wojak Kramarzówka
3. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 3 września
Wojak Kramarzówka 0 - 1 Lechia Pantalowice
Sokół Sietesz 1 - 1 Błękitni Maćkówka
Piast Nowosielce 2 - 0 Wisłoczanka Tryńcza
KS Manasterz 2 - 2 Wisełka Siennów
Huragan Rozbórz Długi 3 - 7 Gacovia Gać
Błyskawica Rożniatów 9 - 1 Żuraw Żurawiczki
4. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 10 września
Lechia Pantalowice 0 - 1 Gacovia Gać
Wisełka Siennów 3 - 0 Huragan Rozbórz Długi
Wisłoczanka Tryńcza 4 - 1 KS Manasterz
Błękitni Maćkówka 0 - 3 Piast Nowosielce
Żuraw Żurawiczki 2 - 1 Sokół Sietesz
Wojak Kramarzówka 1 - 6 Błyskawica Rożniatów
5. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 17 września
Sokół Sietesz 3 - 3 Wojak Kramarzówka
Błyskawica Rożniatów 7 - 1 Lechia Pantalowice
Piast Nowosielce 3 - 1 Żuraw Żurawiczki
KS Manasterz 2 - 4 Błękitni Maćkówka
Huragan Rozbórz Długi 3 - 2 Wisłoczanka Tryńcza
Gacovia Gać 1 - 0 Wisełka Siennów
6. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 24 września
Wisłoczanka Tryńcza 2 - 6 Gacovia Gać
Żuraw Żurawiczki 3 - 1 KS Manasterz
Lechia Pantalowice 0 - 3 Wisełka Siennów
Błękitni Maćkówka 5 - 1 Huragan Rozbórz Długi
Wojak Kramarzówka 1 - 5 Piast Nowosielce
Błyskawica Rożniatów 7 - 2 Sokół Sietesz
7. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 1 października
Huragan Rozbórz Długi 1 - 2 Żuraw Żurawiczki
Wisełka Siennów 2 - 1 Wisłoczanka Tryńcza
Sokół Sietesz 1 - 1 Lechia Pantalowice
Piast Nowosielce 1 - 2 Błyskawica Rożniatów
KS Manasterz 2 - 0 Wojak Kramarzówka
Gacovia Gać 3 - 1 Błękitni Maćkówka

8. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 8 października
Wojak Kramarzówka 1 - 3 Huragan Rozbórz Długi
Lechia Pantalowice 0 - 6 Wisłoczanka Tryńcza
Błękitni Maćkówka 0 - 3 Wisełka Siennów
Żuraw Żurawiczki 2 - 2 Gacovia Gać
Błyskawica Rożniatów 5 - 1 KS Manasterz
Sokół Sietesz 0 - 1 Piast Nowosielce
9. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 15 października
Piast Nowosielce 5 - 1 Lechia Pantalowice
KS Manasterz 2 - 2 Sokół Sietesz
Huragan Rozbórz Długi 0 - 3 Błyskawica Rożniatów
Wisełka Siennów 2 - 2 Żuraw Żurawiczki
Wisłoczanka Tryńcza 2 - 0 Błękitni Maćkówka
Gacovia Gać 5 - 1 Wojak Kramarzówka
10. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 22 października
Lechia Pantalowice 0 - 8 Błękitni Maćkówka
Żuraw Żurawiczki 3 - 2 Wisłoczanka Tryńcza
Błyskawica Rożniatów 3 - 2 Gacovia Gać
Sokół Sietesz 0 - 2 Huragan Rozbórz Długi
Piast Nowosielce 7 - 2 KS Manasterz
Wojak Kramarzówka 0 - 3 Wisełka Siennów
11. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 29 października
KS Manasterz 1 - 7 Lechia Pantalowice
Huragan Rozbórz Długi 1 - 5 Piast Nowosielce
Wisełka Siennów 2 - 3 Błyskawica Rożniatów
Wisłoczanka Tryńcza 4 - 1 Wojak Kramarzówka
Błękitni Maćkówka 2 - 1 Żuraw Żurawiczki
Gacovia Gać 4 - 1 Sokół Sietesz
12. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 8 kwietnia
Lechia Pantalowice 1 - 3 Żuraw Żurawiczki
Błękitni Maćkówka 3 - 0 * Wojak Kramarzówka
Wisłoczanka Tryńcza 3 - 4 Błyskawica Rożniatów
Gacovia Gać 3 - 1 Piast Nowosielce
Huragan Rozbórz Długi 7 - 1 KS Manasterz
Wisełka Siennów 3 - 2 Sokół Sietesz
13. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 15 kwietnia
Huragan Rozbórz Długi 0 - 0 Lechia Pantalowice
KS Manasterz 1 - 3 Gacovia Gać
Piast Nowosielce 1 - 3 Wisełka Siennów
Sokół Sietesz 1 - 1 Wisłoczanka Tryńcza
Błyskawica Rożniatów 7 - 1 Błękitni Maćkówka
Wojak Kramarzówka 0 - 3 * Żuraw Żurawiczki

14. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 22 kwietnia
Żuraw Żurawiczki ? - ? Błyskawica Rożniatów
Błękitni Maćkówka ? - ? Sokół Sietesz
Wisłoczanka Tryńcza ? - ? Piast Nowosielce
Wisełka Siennów ? - ? KS Manasterz
Gacovia Gać ? - ? Huragan Rozbórz Długi
Lechia Pantalowice ? - ? Wojak Kramarzówka
15. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 29 kwietnia
Gacovia Gać ? - ? Lechia Pantalowice
Huragan Rozbórz Długi ? - ? Wisełka Siennów
KS Manasterz ? - ? Wisłoczanka Tryńcza
Piast Nowosielce ? - ? Błękitni Maćkówka
Sokół Sietesz ? - ? Żuraw Żurawiczki
Błyskawica Rożniatów ? - ? Wojak Kramarzówka
16. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 6 maja
Lechia Pantalowice ? - ? Błyskawica Rożniatów
Wojak Kramarzówka ? - ? Sokół Sietesz
Żuraw Żurawiczki ? - ? Piast Nowosielce
Błękitni Maćkówka ? - ? KS Manasterz
Wisłoczanka Tryńcza ? - ? Huragan Rozbórz Długi
Wisełka Siennów ? - ? Gacovia Gać
17. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 13 maja
Wisełka Siennów ? - ? Lechia Pantalowice
Gacovia Gać ? - ? Wisłoczanka Tryńcza
Huragan Rozbórz Długi ? - ? Błękitni Maćkówka
KS Manasterz ? - ? Żuraw Żurawiczki
Piast Nowosielce ? - ? Wojak Kramarzówka
Sokół Sietesz ? - ? Błyskawica Rożniatów
18. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 20 maja
Lechia Pantalowice ? - ? Sokół Sietesz
Błyskawica Rożniatów ? - ? Piast Nowosielce
Wojak Kramarzówka ? - ? KS Manasterz
Żuraw Żurawiczki ? - ? Huragan Rozbórz Długi
Błękitni Maćkówka ? - ? Gacovia Gać
Wisłoczanka Tryńcza ? - ? Wisełka Siennów
19. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 27 maja
Wisłoczanka Tryńcza ? - ? Lechia Pantalowice
Wisełka Siennów ? - ? Błękitni Maćkówka
Gacovia Gać ? - ? Żuraw Żurawiczki
Huragan Rozbórz Długi ? - ? Wojak Kramarzówka
KS Manasterz ? - ? Błyskawica Rożniatów
Piast Nowosielce ? - ? Sokół Sietesz

20. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 3 czerwca
Lechia Pantalowice ? - ? Piast Nowosielce
Sokół Sietesz ? - ? KS Manasterz
Błyskawica Rożniatów ? - ? Huragan Rozbórz Długi
Wojak Kramarzówka ? - ? Gacovia Gać
Żuraw Żurawiczki ? - ? Wisełka Siennów
Błękitni Maćkówka ? - ? Wisłoczanka Tryńcza
21. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 10 czerwca
Błękitni Maćkówka ? - ? Lechia Pantalowice
Wisłoczanka Tryńcza ? - ? Żuraw Żurawiczki
Wisełka Siennów ? - ? Wojak Kramarzówka
Gacovia Gać ? - ? Błyskawica Rożniatów
Huragan Rozbórz Długi ? - ? Sokół Sietesz
KS Manasterz ? - ? Piast Nowosielce
22. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 17 czerwca
Lechia Pantalowice ? - ? KS Manasterz
Piast Nowosielce ? - ? Huragan Rozbórz Długi
Sokół Sietesz ? - ? Gacovia Gać
Błyskawica Rożniatów ? - ? Wisełka Siennów
Wojak Kramarzówka ? - ? Wisłoczanka Tryńcza
Żuraw Żurawiczki ? - ? Błękitni Maćkówka

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem