Terminarze / wyniki - Jarosław > Klasa B Przeworsk

Zobacz też: Statystyki - Jarosław > Klasa B Przeworsk

Wybierz sezon:

Statystyki dla Jarosław > Klasa B Przeworsk Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisłok Świętoniowa 13 37 12 1 0 38 10 28
2 Sobol Niżatyce 13 25 8 1 4 29 18 11
3 Błękitni Maćkówka 13 24 7 3 3 34 20 14
4 Błyskawica Rożniatów 13 24 8 0 5 40 26 14
5 Huragan Rozbórz Długi 13 23 7 2 4 23 16 7
6 Wisłoczanka Tryńcza 13 23 7 2 4 33 26 7
7 Gacovia Gać 13 23 7 2 4 41 23 18
8 Nafta Gaz Jodłówka 13 18 5 3 5 25 20 5
9 Lechia Pantalowice 13 17 5 2 6 26 26 0
10 Wojak Kramarzówka 13 14 4 2 7 22 32 -10
11 Sokół Sietesz 13 10 2 4 7 12 23 -11
12 Tęcza Ujezna 13 10 3 1 9 19 52 -33
13 Strumyk Hawłowice 13 6 2 0 11 16 46 -30
14 KS Manasterz 13 6 1 3 9 27 47 -20
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 14 sierpnia
Sobol Niżatyce 1 - 1 Wisłoczanka Tryńcza
Błękitni Maćkówka 5 - 1 Strumyk Hawłowice
Huragan Rozbórz Długi 2 - 4 Wisłok Świętoniowa
Sokół Sietesz 3 - 1 KS Manasterz
Tęcza Ujezna 0 - 2 Błyskawica Rożniatów
Lechia Pantalowice 2 - 0 Nafta Gaz Jodłówka
Gacovia Gać 1 - 1 Wojak Kramarzówka

2. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 21 sierpnia
Sobol Niżatyce 2 - 0 Błękitni Maćkówka
Wisłoczanka Tryńcza 4 - 1 Wojak Kramarzówka
Nafta Gaz Jodłówka 1 - 2 Gacovia Gać
Błyskawica Rożniatów 3 - 2 Lechia Pantalowice
KS Manasterz 3 - 5 Tęcza Ujezna
Wisłok Świętoniowa 2 - 0 Sokół Sietesz
Strumyk Hawłowice 1 - 2 Huragan Rozbórz Długi
3. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 28 sierpnia
Wojak Kramarzówka 1 - 1 Nafta Gaz Jodłówka
Błękitni Maćkówka 3 - 2 Wisłoczanka Tryńcza
Sokół Sietesz 2 - 1 Strumyk Hawłowice
Tęcza Ujezna 0 - 1 Wisłok Świętoniowa
Lechia Pantalowice 2 - 2 KS Manasterz
Gacovia Gać 0 - 2 Błyskawica Rożniatów
Huragan Rozbórz Długi 0 - 1 Sobol Niżatyce
4. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 4 września
Wisłoczanka Tryńcza 3 - 2 Nafta Gaz Jodłówka
Błyskawica Rożniatów 8 - 1 Wojak Kramarzówka
KS Manasterz 4 - 2 Gacovia Gać
Wisłok Świętoniowa 5 - 1 Lechia Pantalowice
Strumyk Hawłowice 1 - 4 Tęcza Ujezna
Sobol Niżatyce 2 - 0 Sokół Sietesz
Błękitni Maćkówka 0 - 1 Huragan Rozbórz Długi
5. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 11 września
Huragan Rozbórz Długi 5 - 0 Wisłoczanka Tryńcza
Sokół Sietesz 1 - 1 Błękitni Maćkówka
Tęcza Ujezna 0 - 4 Sobol Niżatyce
Lechia Pantalowice 3 - 1 Strumyk Hawłowice
Gacovia Gać 3 - 4 Wisłok Świętoniowa
Wojak Kramarzówka 3 - 1 KS Manasterz
Nafta Gaz Jodłówka 2 - 0 Błyskawica Rożniatów
6. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 18 września
Huragan Rozbórz Długi 0 - 0 Sokół Sietesz
Wisłoczanka Tryńcza 4 - 1 Błyskawica Rożniatów
KS Manasterz 2 - 2 Nafta Gaz Jodłówka
Wisłok Świętoniowa 3 - 0 Wojak Kramarzówka
Strumyk Hawłowice 1 - 4 Gacovia Gać
Sobol Niżatyce 2 - 0 Lechia Pantalowice
Błękitni Maćkówka 4 - 2 Tęcza Ujezna
7. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 25 września
Sokół Sietesz 0 - 3 Wisłoczanka Tryńcza
Tęcza Ujezna 3 - 0 Huragan Rozbórz Długi
Lechia Pantalowice 2 - 2 Błękitni Maćkówka
Gacovia Gać 4 - 1 Sobol Niżatyce
Wojak Kramarzówka 1 - 3 Strumyk Hawłowice
Nafta Gaz Jodłówka 0 - 1 Wisłok Świętoniowa
Błyskawica Rożniatów 6 - 4 KS Manasterz

8. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 2 października
Sobol Niżatyce 3 - 2 Wojak Kramarzówka
Wisłoczanka Tryńcza 2 - 2 KS Manasterz
Wisłok Świętoniowa 2 - 1 Błyskawica Rożniatów
Strumyk Hawłowice 0 - 2 Nafta Gaz Jodłówka
Błękitni Maćkówka 1 - 3 Gacovia Gać
Huragan Rozbórz Długi 2 - 1 Lechia Pantalowice
Sokół Sietesz 0 - 0 Tęcza Ujezna
9. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 9 października
Tęcza Ujezna 1 - 4 Wisłoczanka Tryńcza
Wojak Kramarzówka 1 - 2 Błękitni Maćkówka
Błyskawica Rożniatów 6 - 0 * Strumyk Hawłowice
KS Manasterz 1 - 4 Wisłok Świętoniowa
Gacovia Gać 1 - 1 Huragan Rozbórz Długi
Nafta Gaz Jodłówka 3 - 2 Sobol Niżatyce
Lechia Pantalowice 1 - 0 Sokół Sietesz
10. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 16 października
Sobol Niżatyce 1 - 3 Błyskawica Rożniatów
Wisłoczanka Tryńcza 0 - 5 Wisłok Świętoniowa
Strumyk Hawłowice 4 - 3 KS Manasterz
Błękitni Maćkówka 5 - 0 Nafta Gaz Jodłówka
Huragan Rozbórz Długi 3 - 1 Wojak Kramarzówka
Sokół Sietesz 0 - 2 Gacovia Gać
Tęcza Ujezna 2 - 9 Lechia Pantalowice
11. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 23 października
Lechia Pantalowice 1 - 0 Wisłoczanka Tryńcza
Wisłok Świętoniowa 4 - 0 Strumyk Hawłowice
KS Manasterz 1 - 4 Sobol Niżatyce
Błyskawica Rożniatów 1 - 2 Błękitni Maćkówka
Wojak Kramarzówka 4 - 1 Sokół Sietesz
Nafta Gaz Jodłówka 1 - 0 Huragan Rozbórz Długi
Gacovia Gać 12 - 1 Tęcza Ujezna
12. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 30 października
Wisłoczanka Tryńcza 5 - 1 Strumyk Hawłowice
Sobol Niżatyce 1 - 2 Wisłok Świętoniowa
Błękitni Maćkówka 8 - 3 KS Manasterz
Huragan Rozbórz Długi 5 - 3 Błyskawica Rożniatów
Sokół Sietesz 2 - 2 Nafta Gaz Jodłówka
Tęcza Ujezna 1 - 3 Wojak Kramarzówka
Lechia Pantalowice 1 - 4 Gacovia Gać
KS Zarzecze 6 listopada
Wojak Kramarzówka 3 - 1 Lechia Pantalowice
Nafta Gaz Jodłówka 9 - 0 Tęcza Ujezna
Błyskawica Rożniatów 4 - 3 Sokół Sietesz
KS Manasterz 0 - 2 Huragan Rozbórz Długi
Wisłok Świętoniowa 1 - 1 Błękitni Maćkówka
Strumyk Hawłowice 2 - 5 Sobol Niżatyce
Gacovia Gać 3 - 5 Wisłoczanka Tryńcza

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem