http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

Terminarze / wyniki - Jarosław > Klasa B Przemyśl

Zobacz też: Statystyki - Jarosław > Klasa B Przemyśl

Wybierz sezon:

Statystyki dla Jarosław > Klasa B Przemyśl Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Fort Jaksmanice 14 34 11 1 2 45 15 30
2 Gwiazda Maćkowice 14 34 11 1 2 42 13 29
3 Żurawianka Żurawica 14 32 10 2 2 53 12 41
4 LKS Niziny 14 29 9 2 3 33 18 15
5 Wesoła Zadąbrowie 14 28 9 1 4 45 20 25
6 Unia Fredropol 14 24 7 3 4 33 23 10
7 Cresovia Kalników 14 22 7 1 6 25 24 1
8 Jawor Nehrybka 14 10 3 1 10 6 47 -41
9 Leśnik Bircza 14 10 3 1 10 17 36 -19
10 Czarni Bolestraszyce 14 9 2 3 9 17 39 -22
11 Rada Orzechowce 14 8 2 2 10 14 51 -37
12 Błyskawica Łuczyce 14 2 0 2 12 13 45 -32
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 20 sierpnia
Leśnik Bircza 1 - 4 Żurawianka Żurawica
Unia Fredropol 3 - 1 Czarni Bolestraszyce
Błyskawica Łuczyce 1 - 8 Gwiazda Maćkowice
Wesoła Zadąbrowie 0 - 3 Cresovia Kalników
Rada Orzechowce 2 - 5 Fort Jaksmanice
LKS Niziny 7 - 0 Jawor Nehrybka

2. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 27 sierpnia
Żurawianka Żurawica 8 - 1 Jawor Nehrybka
Fort Jaksmanice 3 - 4 LKS Niziny
Cresovia Kalników 2 - 0 Rada Orzechowce
Gwiazda Maćkowice 3 - 1 Wesoła Zadąbrowie
Czarni Bolestraszyce 3 - 1 Błyskawica Łuczyce
Leśnik Bircza 1 - 3 Unia Fredropol
3. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 3 września
Unia Fredropol 0 - 2 Żurawianka Żurawica
Błyskawica Łuczyce 1 - 2 Leśnik Bircza
Wesoła Zadąbrowie 7 - 0 Czarni Bolestraszyce
Rada Orzechowce 0 - 8 Gwiazda Maćkowice
LKS Niziny 0 - 2 Cresovia Kalników
Jawor Nehrybka 0 - 5 Fort Jaksmanice
4. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 10 września
Żurawianka Żurawica 2 - 2 Fort Jaksmanice
Cresovia Kalników 1 - 0 Jawor Nehrybka
Gwiazda Maćkowice 3 - 0 LKS Niziny
Czarni Bolestraszyce 2 - 2 Rada Orzechowce
Leśnik Bircza 0 - 3 Wesoła Zadąbrowie
Unia Fredropol 3 - 1 Błyskawica Łuczyce
5. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 17 września
Błyskawica Łuczyce 0 - 7 Żurawianka Żurawica
Wesoła Zadąbrowie 6 - 2 Unia Fredropol
Rada Orzechowce 1 - 7 Leśnik Bircza
Jawor Nehrybka 0 - 4 Gwiazda Maćkowice
Fort Jaksmanice 3 - 0 Cresovia Kalników
LKS Niziny 1 - 0 Czarni Bolestraszyce
6. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 24 września
Gwiazda Maćkowice 0 - 2 Fort Jaksmanice
Czarni Bolestraszyce 0 - 1 Jawor Nehrybka
Leśnik Bircza 1 - 1 LKS Niziny
Unia Fredropol 6 - 1 Rada Orzechowce
Błyskawica Łuczyce 1 - 3 Wesoła Zadąbrowie
Żurawianka Żurawica 3 - 2 Cresovia Kalników
7. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 1 października
Wesoła Zadąbrowie 3 - 0 Żurawianka Żurawica
LKS Niziny 4 - 4 Unia Fredropol
Jawor Nehrybka 2 - 1 Leśnik Bircza
Fort Jaksmanice 7 - 0 Czarni Bolestraszyce
Cresovia Kalników 0 - 5 Gwiazda Maćkowice
Rada Orzechowce 2 - 1 Błyskawica Łuczyce

8. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 8 października
Czarni Bolestraszyce 1 - 2 Cresovia Kalników
Leśnik Bircza 0 - 2 Fort Jaksmanice
Unia Fredropol 2 - 0 Jawor Nehrybka
Błyskawica Łuczyce 1 - 4 LKS Niziny
Wesoła Zadąbrowie 3 - 0 Rada Orzechowce
Żurawianka Żurawica 1 - 2 Gwiazda Maćkowice
9. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 15 października
Rada Orzechowce 0 - 7 Żurawianka Żurawica
LKS Niziny 3 - 1 Wesoła Zadąbrowie
Jawor Nehrybka 1 - 0 Błyskawica Łuczyce
Fort Jaksmanice 1 - 0 Unia Fredropol
Cresovia Kalników 8 - 0 Leśnik Bircza
Gwiazda Maćkowice 1 - 0 Czarni Bolestraszyce
10. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 22 października
Leśnik Bircza 0 - 1 Gwiazda Maćkowice
Unia Fredropol 1 - 1 Cresovia Kalników
Błyskawica Łuczyce 1 - 4 Fort Jaksmanice
Wesoła Zadąbrowie 5 - 0 Jawor Nehrybka
Rada Orzechowce 0 - 3 LKS Niziny
Żurawianka Żurawica 4 - 0 Czarni Bolestraszyce
11. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 29 października
LKS Niziny 0 - 2 Żurawianka Żurawica
Jawor Nehrybka 0 - 0 Rada Orzechowce
Fort Jaksmanice 4 - 3 Wesoła Zadąbrowie
Cresovia Kalników 3 - 1 Błyskawica Łuczyce
Gwiazda Maćkowice 2 - 1 Unia Fredropol
Czarni Bolestraszyce 4 - 2 Leśnik Bircza
12. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 8 kwietnia
Żurawianka Żurawica 2 - 0 Leśnik Bircza
Czarni Bolestraszyce 1 - 3 Unia Fredropol
Gwiazda Maćkowice 2 - 2 Błyskawica Łuczyce
Cresovia Kalników 1 - 3 Wesoła Zadąbrowie
Fort Jaksmanice 4 - 0 Rada Orzechowce
Jawor Nehrybka 0 - 2 LKS Niziny
13. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 15 kwietnia
Jawor Nehrybka 0 - 10 Żurawianka Żurawica
LKS Niziny 2 - 1 Fort Jaksmanice
Rada Orzechowce 5 - 0 Cresovia Kalników
Wesoła Zadąbrowie 4 - 0 Gwiazda Maćkowice
Błyskawica Łuczyce 2 - 2 Czarni Bolestraszyce
Unia Fredropol 4 - 1 Leśnik Bircza

14. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 22 kwietnia
Żurawianka Żurawica 1 - 1 Unia Fredropol
Leśnik Bircza 1 - 0 Błyskawica Łuczyce
Czarni Bolestraszyce 3 - 3 Wesoła Zadąbrowie
Gwiazda Maćkowice 3 - 1 Rada Orzechowce
Cresovia Kalników 0 - 2 LKS Niziny
Fort Jaksmanice 2 - 1 Jawor Nehrybka
15. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 29 kwietnia
Fort Jaksmanice ? - ? Żurawianka Żurawica
Jawor Nehrybka ? - ? Cresovia Kalników
LKS Niziny ? - ? Gwiazda Maćkowice
Rada Orzechowce ? - ? Czarni Bolestraszyce
Wesoła Zadąbrowie ? - ? Leśnik Bircza
Błyskawica Łuczyce ? - ? Unia Fredropol
16. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 6 maja
Żurawianka Żurawica ? - ? Błyskawica Łuczyce
Unia Fredropol ? - ? Wesoła Zadąbrowie
Leśnik Bircza ? - ? Rada Orzechowce
Czarni Bolestraszyce ? - ? LKS Niziny
Gwiazda Maćkowice ? - ? Jawor Nehrybka
Cresovia Kalników ? - ? Fort Jaksmanice
17. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 13 maja
Cresovia Kalników ? - ? Żurawianka Żurawica
Fort Jaksmanice ? - ? Gwiazda Maćkowice
Jawor Nehrybka ? - ? Czarni Bolestraszyce
LKS Niziny ? - ? Leśnik Bircza
Rada Orzechowce ? - ? Unia Fredropol
Wesoła Zadąbrowie ? - ? Błyskawica Łuczyce
18. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 20 maja
Żurawianka Żurawica ? - ? Wesoła Zadąbrowie
Błyskawica Łuczyce ? - ? Rada Orzechowce
Unia Fredropol ? - ? LKS Niziny
Leśnik Bircza ? - ? Jawor Nehrybka
Czarni Bolestraszyce ? - ? Fort Jaksmanice
Gwiazda Maćkowice ? - ? Cresovia Kalników
19. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 27 maja
Gwiazda Maćkowice ? - ? Żurawianka Żurawica
Cresovia Kalników ? - ? Czarni Bolestraszyce
Fort Jaksmanice ? - ? Leśnik Bircza
Jawor Nehrybka ? - ? Unia Fredropol
LKS Niziny ? - ? Błyskawica Łuczyce
Rada Orzechowce ? - ? Wesoła Zadąbrowie

20. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 3 czerwca
Żurawianka Żurawica ? - ? Rada Orzechowce
Wesoła Zadąbrowie ? - ? LKS Niziny
Błyskawica Łuczyce ? - ? Jawor Nehrybka
Unia Fredropol ? - ? Fort Jaksmanice
Leśnik Bircza ? - ? Cresovia Kalników
Czarni Bolestraszyce ? - ? Gwiazda Maćkowice
21. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 10 czerwca
Czarni Bolestraszyce ? - ? Żurawianka Żurawica
Gwiazda Maćkowice ? - ? Leśnik Bircza
Cresovia Kalników ? - ? Unia Fredropol
Fort Jaksmanice ? - ? Błyskawica Łuczyce
Jawor Nehrybka ? - ? Wesoła Zadąbrowie
LKS Niziny ? - ? Rada Orzechowce
22. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 17 czerwca
Żurawianka Żurawica ? - ? LKS Niziny
Rada Orzechowce ? - ? Jawor Nehrybka
Wesoła Zadąbrowie ? - ? Fort Jaksmanice
Błyskawica Łuczyce ? - ? Cresovia Kalników
Unia Fredropol ? - ? Gwiazda Maćkowice
Leśnik Bircza ? - ? Czarni Bolestraszyce

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem