Terminarze / wyniki - Jarosław > Klasa B Lubaczów

Zobacz też: Statystyki - Jarosław > Klasa B Lubaczów

Wybierz sezon:

Statystyki dla Jarosław > Klasa B Lubaczów Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Juwenia Cieszanów 10 27 9 0 1 48 4 44
2 Zalew Stary Lubliniec 10 22 7 1 2 25 10 15
3 Czerwoni Cewków 10 22 7 1 2 25 16 9
4 Piast Antoniki 10 19 6 1 3 34 27 7
5 Dąb Cetula 10 13 4 1 5 15 32 -17
6 LKS Ryszkowa Wola 9 11 3 2 4 16 17 -1
7 Błękitni Zalesie 10 9 3 0 7 14 22 -8
8 Tanew Wola Wielka 9 7 2 1 6 10 23 -13
9 Walter Opaka 9 6 2 0 7 7 25 -18
10 LKS Zabiała-Stare Sioło 9 4 1 1 7 8 26 -18
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 21 sierpnia
Błękitni Zalesie 1 - 0 Juwenia Cieszanów
LKS Zabiała-Stare Sioło 1 - 1 LKS Ryszkowa Wola
Zalew Stary Lubliniec 0 - 1 Dąb Cetula
Walter Opaka 2 - 1 Tanew Wola Wielka
Piast Antoniki 4 - 4 Czerwoni Cewków

2. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 28 sierpnia
Juwenia Cieszanów 3 - 0 Czerwoni Cewków
Tanew Wola Wielka 0 - 4 Piast Antoniki
Dąb Cetula 4 - 0 Walter Opaka
LKS Ryszkowa Wola 0 - 1 Zalew Stary Lubliniec
Błękitni Zalesie 3 - 1 LKS Zabiała-Stare Sioło
3. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 4 września
LKS Zabiała-Stare Sioło 0 - 5 Juwenia Cieszanów
Zalew Stary Lubliniec 4 - 1 Błękitni Zalesie
Walter Opaka 0 - 4 LKS Ryszkowa Wola
Piast Antoniki 6 - 0 Dąb Cetula
Czerwoni Cewków 1 - 0 Tanew Wola Wielka
4. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 11 września
Juwenia Cieszanów 8 - 0 Tanew Wola Wielka
Dąb Cetula 1 - 2 Czerwoni Cewków
LKS Ryszkowa Wola 3 - 5 Piast Antoniki
Błękitni Zalesie 4 - 0 Walter Opaka
LKS Zabiała-Stare Sioło 0 - 3 Zalew Stary Lubliniec
5. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 18 września
Zalew Stary Lubliniec 1 - 2 Juwenia Cieszanów
Walter Opaka 2 - 1 LKS Zabiała-Stare Sioło
Piast Antoniki 3 - 1 Błękitni Zalesie
Czerwoni Cewków 2 - 1 LKS Ryszkowa Wola
Tanew Wola Wielka 4 - 2 Dąb Cetula
6. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 25 września
Juwenia Cieszanów 10 - 0 Dąb Cetula
LKS Ryszkowa Wola 3 - 2 Tanew Wola Wielka
Błękitni Zalesie 0 - 4 Czerwoni Cewków
LKS Zabiała-Stare Sioło 0 - 5 Piast Antoniki
Zalew Stary Lubliniec 2 - 0 Walter Opaka
7. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 2 października
Walter Opaka 1 - 3 Juwenia Cieszanów
Piast Antoniki 3 - 4 Zalew Stary Lubliniec
Czerwoni Cewków 3 - 1 LKS Zabiała-Stare Sioło
Tanew Wola Wielka 1 - 0 Błękitni Zalesie
Dąb Cetula 1 - 1 LKS Ryszkowa Wola

8. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 9 października
Juwenia Cieszanów 3 - 0 * LKS Ryszkowa Wola
Błękitni Zalesie 1 - 2 Dąb Cetula
LKS Zabiała-Stare Sioło 2 - 1 Tanew Wola Wielka
Zalew Stary Lubliniec 3 - 1 Czerwoni Cewków
Walter Opaka 1 - 2 Piast Antoniki
9. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 16 października
Piast Antoniki 0 - 10 Juwenia Cieszanów
Czerwoni Cewków 4 - 1 Walter Opaka
Tanew Wola Wielka 1 - 1 Zalew Stary Lubliniec
Dąb Cetula 3 - 2 LKS Zabiała-Stare Sioło
LKS Ryszkowa Wola 3 - 2 Błękitni Zalesie
10. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 23 kwietnia
Juwenia Cieszanów 4 - 1 Błękitni Zalesie
LKS Ryszkowa Wola ? - ? LKS Zabiała-Stare Sioło
Dąb Cetula 1 - 6 Zalew Stary Lubliniec
Tanew Wola Wielka ? - ? Walter Opaka
Czerwoni Cewków 4 - 2 Piast Antoniki
11. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 30 kwietnia
Czerwoni Cewków ? - ? Juwenia Cieszanów
Piast Antoniki ? - ? Tanew Wola Wielka
Walter Opaka ? - ? Dąb Cetula
Zalew Stary Lubliniec ? - ? LKS Ryszkowa Wola
LKS Zabiała-Stare Sioło ? - ? Błękitni Zalesie
12. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 7 maja
Juwenia Cieszanów ? - ? LKS Zabiała-Stare Sioło
Błękitni Zalesie ? - ? Zalew Stary Lubliniec
LKS Ryszkowa Wola ? - ? Walter Opaka
Dąb Cetula ? - ? Piast Antoniki
Tanew Wola Wielka ? - ? Czerwoni Cewków
13. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 14 maja
Tanew Wola Wielka ? - ? Juwenia Cieszanów
Czerwoni Cewków ? - ? Dąb Cetula
Piast Antoniki ? - ? LKS Ryszkowa Wola
Walter Opaka ? - ? Błękitni Zalesie
Zalew Stary Lubliniec ? - ? LKS Zabiała-Stare Sioło

14. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 21 maja
Juwenia Cieszanów ? - ? Zalew Stary Lubliniec
LKS Zabiała-Stare Sioło ? - ? Walter Opaka
Błękitni Zalesie ? - ? Piast Antoniki
LKS Ryszkowa Wola ? - ? Czerwoni Cewków
Dąb Cetula ? - ? Tanew Wola Wielka
15. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 28 maja
Dąb Cetula ? - ? Juwenia Cieszanów
Tanew Wola Wielka ? - ? LKS Ryszkowa Wola
Czerwoni Cewków ? - ? Błękitni Zalesie
Piast Antoniki ? - ? LKS Zabiała-Stare Sioło
Walter Opaka ? - ? Zalew Stary Lubliniec
16. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 4 czerwca
Juwenia Cieszanów ? - ? Walter Opaka
Zalew Stary Lubliniec ? - ? Piast Antoniki
LKS Zabiała-Stare Sioło ? - ? Czerwoni Cewków
Błękitni Zalesie ? - ? Tanew Wola Wielka
LKS Ryszkowa Wola ? - ? Dąb Cetula
17. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 11 czerwca
LKS Ryszkowa Wola ? - ? Juwenia Cieszanów
Dąb Cetula ? - ? Błękitni Zalesie
Tanew Wola Wielka ? - ? LKS Zabiała-Stare Sioło
Czerwoni Cewków ? - ? Zalew Stary Lubliniec
Piast Antoniki ? - ? Walter Opaka
18. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 18 czerwca
Juwenia Cieszanów ? - ? Piast Antoniki
Walter Opaka ? - ? Czerwoni Cewków
Zalew Stary Lubliniec ? - ? Tanew Wola Wielka
LKS Zabiała-Stare Sioło ? - ? Dąb Cetula
Błękitni Zalesie ? - ? LKS Ryszkowa Wola

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem