Terminarze / wyniki - Jarosław > Klasa B, gr. II

Zobacz też: Statystyki - Jarosław > Klasa B, gr. II

Wybierz sezon:

Statystyki dla Jarosław > Klasa B, gr. II Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Szkło Młyny 10 25 8 1 1 40 8 32
2 KS Szówsko 10 23 7 2 1 44 14 30
3 Hetman Laszki 10 21 6 3 1 42 6 36
4 Sanovia Michałówka 10 17 4 5 1 37 15 22
5 Agro Chotyniec 10 17 4 5 1 24 16 8
6 Wisznia Nienowice 10 16 5 1 4 34 16 18
7 LKS Korzenica 10 14 4 2 4 29 27 2
8 LKS Duńkowice 10 7 2 1 7 17 43 -26
9 Iskra Zabłotce 10 5 1 2 7 19 37 -18
10 Łazowianka Łazy 10 5 1 2 7 16 52 -36
11 Unia Zaleska Wola 10 3 1 0 9 18 86 -68
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. II 20 sierpnia
LKS Korzenica 8 - 1 Iskra Zabłotce
Wisznia Nienowice 3 - 3 KS Szówsko
Szkło Młyny 4 - 0 Agro Chotyniec
Sanovia Michałówka 1 - 1 LKS Duńkowice
Łazowianka Łazy 0 - 8 Hetman Laszki

2. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. II 27 sierpnia
Hetman Laszki 13 - 0 Unia Zaleska Wola
LKS Duńkowice 5 - 0 Łazowianka Łazy
Agro Chotyniec 2 - 2 Sanovia Michałówka
KS Szówsko 3 - 1 Szkło Młyny
LKS Korzenica 1 - 2 Wisznia Nienowice
3. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. II 3 września
Wisznia Nienowice 3 - 1 Iskra Zabłotce
Szkło Młyny 4 - 1 LKS Korzenica
Łazowianka Łazy 2 - 2 Agro Chotyniec
Unia Zaleska Wola 7 - 2 LKS Duńkowice
Sanovia Michałówka 1 - 4 KS Szówsko
4. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. II 10 września
Iskra Zabłotce 0 - 6 Hetman Laszki
Agro Chotyniec 8 - 1 Unia Zaleska Wola
KS Szówsko 7 - 1 Łazowianka Łazy
LKS Korzenica 3 - 3 Sanovia Michałówka
Wisznia Nienowice 0 - 2 Szkło Młyny
5. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. II 17 września
Szkło Młyny 4 - 1 Iskra Zabłotce
Sanovia Michałówka 2 - 0 Wisznia Nienowice
Unia Zaleska Wola 3 - 8 KS Szówsko
Hetman Laszki 4 - 0 LKS Duńkowice
Łazowianka Łazy 1 - 5 LKS Korzenica
6. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. II 24 września
Iskra Zabłotce 2 - 5 LKS Duńkowice
Agro Chotyniec 1 - 1 Hetman Laszki
LKS Korzenica 3 - 0 * Unia Zaleska Wola
Wisznia Nienowice 6 - 2 Łazowianka Łazy
Szkło Młyny 1 - 1 Sanovia Michałówka
7. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. II 1 października
Sanovia Michałówka 2 - 1 Iskra Zabłotce
Łazowianka Łazy 1 - 3 Szkło Młyny
Unia Zaleska Wola 0 - 15 Wisznia Nienowice
LKS Duńkowice 1 - 2 Agro Chotyniec
Hetman Laszki 1 - 1 KS Szówsko

8. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. II 8 października
Iskra Zabłotce 1 - 1 Agro Chotyniec
KS Szówsko 8 - 0 LKS Duńkowice
LKS Korzenica 0 - 7 Hetman Laszki
Szkło Młyny 9 - 1 Unia Zaleska Wola
Sanovia Michałówka 11 - 0 Łazowianka Łazy
9. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. II 15 października
Łazowianka Łazy 2 - 2 Iskra Zabłotce
Unia Zaleska Wola 2 - 13 Sanovia Michałówka
LKS Duńkowice 2 - 5 LKS Korzenica
Agro Chotyniec 2 - 1 KS Szówsko
Hetman Laszki 1 - 0 Wisznia Nienowice
10. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. II 22 października
Wisznia Nienowice 5 - 1 LKS Duńkowice
Iskra Zabłotce 2 - 5 KS Szówsko
LKS Korzenica 3 - 3 Agro Chotyniec
Szkło Młyny 3 - 0 Hetman Laszki
Łazowianka Łazy 7 - 3 Unia Zaleska Wola
11. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. II 29 października
Unia Zaleska Wola 1 - 8 Iskra Zabłotce
LKS Duńkowice 0 - 9 Szkło Młyny
Agro Chotyniec 3 - 0 Wisznia Nienowice
KS Szówsko 4 - 0 LKS Korzenica
Hetman Laszki 1 - 1 Sanovia Michałówka

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem