Terminarze / wyniki - Jarosław > Klasa B, gr. II

Zobacz też: Statystyki - Jarosław > Klasa B, gr. II

Wybierz sezon:

Statystyki dla Jarosław > Klasa B, gr. II Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Przedmieście Jarosław 18 40 13 1 4 54 22 32
2 Szkło Młyny 18 39 13 0 5 45 23 22
3 Iskra Zabłotce 18 39 12 3 3 53 26 27
4 Tęcza Wysock 18 36 11 3 4 60 27 33
5 Wisznia Nienowice 18 31 10 1 7 51 31 20
6 Sanovia Michałówka 18 28 8 4 6 50 40 10
7 LKS Korzenica 18 26 8 2 8 55 41 14
8 LKS Duńkowice 18 13 4 1 13 23 41 -18
9 Łazowianka Łazy 18 7 2 1 15 20 67 -47
10 Agro Chotyniec 10 6 2 0 8 12 32 -20
11 Unia Zaleska Wola 10 0 0 0 10 4 77 -73
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. II 25/26 sierpnia
LKS Korzenica 2 - 3 Przedmieście Jarosław
Unia Zaleska Wola 0 - 9 Wisznia Nienowice
Szkło Młyny 3 - 4 Tęcza Wysock
Sanovia Michałówka 2 - 2 Iskra Zabłotce
LKS Duńkowice 5 - 1 Agro Chotyniec

2. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. II 1/2 września
Iskra Zabłotce 7 - 1 Łazowianka Łazy
Tęcza Wysock 4 - 0 Sanovia Michałówka
Agro Chotyniec 0 - 2 Szkło Młyny
Wisznia Nienowice 6 - 1 LKS Duńkowice
LKS Korzenica 9 - 0 * Unia Zaleska Wola
3. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. II 8/9 września
Unia Zaleska Wola 0 - 8 Przedmieście Jarosław
LKS Duńkowice 2 - 3 LKS Korzenica
Sanovia Michałówka 4 - 2 Agro Chotyniec
Łazowianka Łazy 1 - 4 Tęcza Wysock
Szkło Młyny 1 - 0 Wisznia Nienowice
4. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. II 15/16 września
Przedmieście Jarosław 2 - 1 Iskra Zabłotce
Agro Chotyniec 3 - 2 Łazowianka Łazy
Wisznia Nienowice 4 - 0 Sanovia Michałówka
LKS Korzenica 2 - 3 Szkło Młyny
Unia Zaleska Wola 0 - 8 LKS Duńkowice
5. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. II 22/23 września
LKS Duńkowice 0 - 1 Przedmieście Jarosław
Szkło Młyny 3 - 0 Unia Zaleska Wola
Sanovia Michałówka 3 - 1 LKS Korzenica
Iskra Zabłotce 3 - 2 Tęcza Wysock
Łazowianka Łazy 0 - 5 Wisznia Nienowice
6. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. II 29/30 września
Przedmieście Jarosław 1 - 4 Tęcza Wysock
Agro Chotyniec 1 - 7 Iskra Zabłotce
LKS Korzenica 4 - 3 Łazowianka Łazy
Unia Zaleska Wola 4 - 15 Sanovia Michałówka
LKS Duńkowice 0 - 3 Szkło Młyny
7. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. II 6/7 października
Szkło Młyny 0 - 2 Przedmieście Jarosław
Sanovia Michałówka 3 - 0 LKS Duńkowice
Łazowianka Łazy 3 - 0 * Unia Zaleska Wola
Iskra Zabłotce 3 - 1 Wisznia Nienowice
Tęcza Wysock 2 - 0 Agro Chotyniec

8. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. II 13/14 października
Przedmieście Jarosław 2 - 0 Agro Chotyniec
Wisznia Nienowice 1 - 1 Tęcza Wysock
LKS Korzenica 3 - 4 Iskra Zabłotce
LKS Duńkowice 1 - 2 Łazowianka Łazy
Szkło Młyny 3 - 0 Sanovia Michałówka
9. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. II 20/21 października
Łazowianka Łazy 1 - 5 Szkło Młyny
Sanovia Michałówka 2 - 8 Przedmieście Jarosław
Iskra Zabłotce 3 - 0 * Unia Zaleska Wola
Tęcza Wysock 4 - 4 LKS Korzenica
Agro Chotyniec 2 - 5 Wisznia Nienowice
10. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. II 27/28 października
Przedmieście Jarosław 5 - 2 Wisznia Nienowice
Unia Zaleska Wola 0 - 16 Tęcza Wysock
LKS Duńkowice 0 - 0 Iskra Zabłotce
Sanovia Michałówka 3 - 0 * Łazowianka Łazy
LKS Korzenica 3 - 0 * Agro Chotyniec
11. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. II 3/4 listopada
Łazowianka Łazy 0 - 3 * Przedmieście Jarosław
Tęcza Wysock 1 - 0 LKS Duńkowice
Agro Chotyniec 3 - 0 * Unia Zaleska Wola
Wisznia Nienowice 1 - 3 LKS Korzenica
Iskra Zabłotce 3 - 1 Szkło Młyny
12. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. II 7 kwietnia
Przedmieście Jarosław 3 - 2 LKS Korzenica
Wisznia Nienowice ? - ? Unia Zaleska Wola
Agro Chotyniec ? - ? LKS Duńkowice
Tęcza Wysock 3 - 1 Szkło Młyny
Iskra Zabłotce 1 - 1 Sanovia Michałówka
13. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. II 14 kwietnia
Łazowianka Łazy 1 - 2 Iskra Zabłotce
Sanovia Michałówka 0 - 2 Tęcza Wysock
Szkło Młyny ? - ? Agro Chotyniec
LKS Duńkowice 1 - 0 Wisznia Nienowice
Unia Zaleska Wola ? - ? LKS Korzenica

14. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. II 27/28 kwietnia
Przedmieście Jarosław ? - ? Unia Zaleska Wola
Agro Chotyniec ? - ? Sanovia Michałówka
LKS Korzenica 3 - 1 LKS Duńkowice
Wisznia Nienowice 1 - 5 Szkło Młyny
Tęcza Wysock 8 - 0 Łazowianka Łazy
15. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. II 5 maja
Szkło Młyny 3 - 1 LKS Korzenica
Iskra Zabłotce 3 - 1 Przedmieście Jarosław
Sanovia Michałówka 3 - 0 Wisznia Nienowice
Łazowianka Łazy ? - ? Agro Chotyniec
LKS Duńkowice ? - ? Unia Zaleska Wola
16. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. II 12 maja
Przedmieście Jarosław 2 - 0 LKS Duńkowice
LKS Korzenica 2 - 2 Sanovia Michałówka
Wisznia Nienowice 4 - 2 Łazowianka Łazy
Tęcza Wysock 2 - 3 Iskra Zabłotce
Unia Zaleska Wola ? - ? Szkło Młyny
17. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. II 19 maja
Tęcza Wysock 1 - 1 Przedmieście Jarosław
Łazowianka Łazy 1 - 4 LKS Korzenica
Iskra Zabłotce ? - ? Agro Chotyniec
Sanovia Michałówka ? - ? Unia Zaleska Wola
Szkło Młyny 2 - 1 LKS Duńkowice
18. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. II 26 maja
Przedmieście Jarosław 0 - 1 Szkło Młyny
LKS Duńkowice 0 - 7 Sanovia Michałówka
Wisznia Nienowice 2 - 1 Iskra Zabłotce
Unia Zaleska Wola ? - ? Łazowianka Łazy
Agro Chotyniec ? - ? Tęcza Wysock
19. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. II 2 czerwca
Łazowianka Łazy 1 - 2 LKS Duńkowice
Tęcza Wysock 1 - 3 Wisznia Nienowice
Iskra Zabłotce 5 - 2 LKS Korzenica
Sanovia Michałówka 4 - 1 Szkło Młyny
Agro Chotyniec ? - ? Przedmieście Jarosław

20. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. II 9 czerwca
Przedmieście Jarosław 5 - 0 Sanovia Michałówka
Szkło Młyny 5 - 1 Łazowianka Łazy
LKS Korzenica 6 - 0 Tęcza Wysock
Unia Zaleska Wola ? - ? Iskra Zabłotce
Wisznia Nienowice ? - ? Agro Chotyniec
21. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. II 16 czerwca
Iskra Zabłotce 5 - 1 LKS Duńkowice
Wisznia Nienowice 4 - 1 Przedmieście Jarosław
Łazowianka Łazy 1 - 1 Sanovia Michałówka
Agro Chotyniec ? - ? LKS Korzenica
Tęcza Wysock ? - ? Unia Zaleska Wola
22. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. II 23 czerwca
Przedmieście Jarosław 6 - 0 Łazowianka Łazy
Szkło Młyny 3 - 0 Iskra Zabłotce
LKS Duńkowice 0 - 1 Tęcza Wysock
LKS Korzenica 1 - 3 Wisznia Nienowice
Unia Zaleska Wola ? - ? Agro Chotyniec

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem