Terminarze / wyniki - Jarosław > Klasa B, gr. I

Zobacz też: Statystyki - Jarosław > Klasa B, gr. I

Wybierz sezon:

Statystyki dla Jarosław > Klasa B, gr. I Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Ostrovia Wola Buchowska 18 42 13 3 2 76 27 49
2 Strażak Sośnica 18 41 13 2 3 77 24 53
3 Błękitni Wierzbna 18 34 10 4 4 58 32 26
4 Łęg Łowce 18 33 10 3 5 54 38 16
5 Tęcza Jankowice 18 27 8 3 7 45 40 5
6 Fredro Surochów 18 23 7 2 9 30 43 -13
7 Iskra Cieszacin Wielki 18 19 6 1 11 30 45 -15
8 Przedmieście Jarosław 18 17 5 2 11 26 62 -36
9 Pogórze Rokietnica 18 14 4 2 12 24 51 -27
10 Iskra Zabłotce 18 8 2 2 14 27 85 -58
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 28 sierpnia
Fredro Surochów 3 - 2 Przedmieście Jarosław
Iskra Cieszacin Wielki 2 - 1 Pogórze Rokietnica
Tęcza Jankowice 0 - 7 Strażak Sośnica
Ostrovia Wola Buchowska 5 - 1 Łęg Łowce
Iskra Zabłotce 3 - 8 Błękitni Wierzbna

2. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 4 września
Przedmieście Jarosław 3 - 0 Iskra Zabłotce
Pogórze Rokietnica 1 - 4 Błękitni Wierzbna
Łęg Łowce 3 - 0 Fredro Surochów
Strażak Sośnica 3 - 4 Ostrovia Wola Buchowska
Iskra Cieszacin Wielki 2 - 2 Tęcza Jankowice
3. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 11 września
Tęcza Jankowice 1 - 3 Pogórze Rokietnica
Ostrovia Wola Buchowska 4 - 2 Iskra Cieszacin Wielki
Fredro Surochów 0 - 2 Strażak Sośnica
Iskra Zabłotce 3 - 3 Łęg Łowce
Błękitni Wierzbna 3 - 3 Przedmieście Jarosław
4. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 18 września
Pogórze Rokietnica 3 - 1 Przedmieście Jarosław
Łęg Łowce 2 - 1 Błękitni Wierzbna
Strażak Sośnica 7 - 0 Iskra Zabłotce
Iskra Cieszacin Wielki 1 - 0 Fredro Surochów
Tęcza Jankowice 3 - 2 Ostrovia Wola Buchowska
5. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 25 września
Ostrovia Wola Buchowska 1 - 1 Pogórze Rokietnica
Fredro Surochów 0 - 3 Tęcza Jankowice
Iskra Zabłotce 3 - 5 Iskra Cieszacin Wielki
Błękitni Wierzbna 4 - 4 Strażak Sośnica
Przedmieście Jarosław 2 - 4 Łęg Łowce
6. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 2 października
Pogórze Rokietnica 2 - 3 Łęg Łowce
Strażak Sośnica 12 - 0 Przedmieście Jarosław
Iskra Cieszacin Wielki 1 - 2 Błękitni Wierzbna
Tęcza Jankowice 3 - 1 Iskra Zabłotce
Ostrovia Wola Buchowska 6 - 1 Fredro Surochów
7. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 9 października
Fredro Surochów 1 - 1 Pogórze Rokietnica
Iskra Zabłotce 1 - 1 Ostrovia Wola Buchowska
Błękitni Wierzbna 3 - 1 Tęcza Jankowice
Przedmieście Jarosław 3 - 1 Iskra Cieszacin Wielki
Łęg Łowce 4 - 3 Strażak Sośnica

8. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 16 października
Pogórze Rokietnica 1 - 2 Strażak Sośnica
Iskra Cieszacin Wielki 2 - 4 Łęg Łowce
Tęcza Jankowice 1 - 3 Przedmieście Jarosław
Ostrovia Wola Buchowska 1 - 0 Błękitni Wierzbna
Fredro Surochów 6 - 0 Iskra Zabłotce
9. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 23 października
Iskra Zabłotce 2 - 3 Pogórze Rokietnica
Błękitni Wierzbna 3 - 0 Fredro Surochów
Przedmieście Jarosław 1 - 7 Ostrovia Wola Buchowska
Łęg Łowce 1 - 3 Tęcza Jankowice
Strażak Sośnica 4 - 1 Iskra Cieszacin Wielki
10. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 23 kwietnia
Pogórze Rokietnica 2 - 1 Iskra Cieszacin Wielki
Strażak Sośnica 3 - 1 Tęcza Jankowice
Łęg Łowce 3 - 4 Ostrovia Wola Buchowska
Przedmieście Jarosław 0 - 0 Fredro Surochów
Błękitni Wierzbna 7 - 2 Iskra Zabłotce
11. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 30 kwietnia
Błękitni Wierzbna 4 - 1 Pogórze Rokietnica
Fredro Surochów 3 - 2 Łęg Łowce
Ostrovia Wola Buchowska 2 - 2 Strażak Sośnica
Tęcza Jankowice 4 - 1 Iskra Cieszacin Wielki
Iskra Zabłotce 3 - 0 Przedmieście Jarosław
12. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 7 maja
Strażak Sośnica 6 - 2 Fredro Surochów
Pogórze Rokietnica 1 - 5 Tęcza Jankowice
Iskra Cieszacin Wielki 0 - 6 Ostrovia Wola Buchowska
Łęg Łowce 8 - 0 Iskra Zabłotce
Przedmieście Jarosław 1 - 6 Błękitni Wierzbna
13. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 14 maja
Przedmieście Jarosław 3 - 2 Pogórze Rokietnica
Błękitni Wierzbna 3 - 3 Łęg Łowce
Iskra Zabłotce 0 - 3 Strażak Sośnica
Fredro Surochów 3 - 2 Iskra Cieszacin Wielki
Ostrovia Wola Buchowska 3 - 2 Tęcza Jankowice

14. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 21 maja
Tęcza Jankowice 3 - 4 Fredro Surochów
Iskra Cieszacin Wielki 3 - 2 Iskra Zabłotce
Łęg Łowce 5 - 1 Przedmieście Jarosław
Pogórze Rokietnica 1 - 6 Ostrovia Wola Buchowska
Strażak Sośnica 5 - 1 Błękitni Wierzbna
15. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 28 maja
Łęg Łowce 4 - 0 Pogórze Rokietnica
Przedmieście Jarosław 1 - 0 Strażak Sośnica
Błękitni Wierzbna 0 - 1 Iskra Cieszacin Wielki
Iskra Zabłotce 1 - 7 Tęcza Jankowice
Fredro Surochów 0 - 3 Ostrovia Wola Buchowska
16. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 4 czerwca
Strażak Sośnica 3 - 0 Łęg Łowce
Pogórze Rokietnica 0 - 1 Fredro Surochów
Ostrovia Wola Buchowska 13 - 0 Iskra Zabłotce
Tęcza Jankowice 1 - 1 Błękitni Wierzbna
Iskra Cieszacin Wielki 2 - 0 Przedmieście Jarosław
17. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 11 czerwca
Strażak Sośnica 7 - 0 Pogórze Rokietnica
Łęg Łowce 1 - 0 Iskra Cieszacin Wielki
Przedmieście Jarosław 1 - 2 Tęcza Jankowice
Błękitni Wierzbna 5 - 0 Ostrovia Wola Buchowska
Iskra Zabłotce 3 - 4 Fredro Surochów
18. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 18 czerwca
Pogórze Rokietnica 1 - 3 Iskra Zabłotce
Fredro Surochów 2 - 3 Błękitni Wierzbna
Ostrovia Wola Buchowska 8 - 1 Przedmieście Jarosław
Tęcza Jankowice 3 - 3 Łęg Łowce
Iskra Cieszacin Wielki 3 - 4 Strażak Sośnica

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem