Terminarze / wyniki - Jarosław > Klasa B, gr. I

Zobacz też: Statystyki - Jarosław > Klasa B, gr. I

Wybierz sezon:

Statystyki dla Jarosław > Klasa B, gr. I Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Łęg Łowce 10 28 9 1 0 41 6 35
2 Iskra Cieszacin Wielki 10 23 7 2 1 34 14 20
3 Tęcza Jankowice 10 21 6 3 1 31 19 12
4 Błękitni Wierzbna 10 16 5 1 4 35 17 18
5 Pogórze Rokietnica 10 12 3 3 4 18 19 -1
6 Nafta Gaz Jodłówka 10 12 4 0 6 18 34 -16
7 Strumyk Hawłowice 10 11 3 2 5 23 29 -6
8 Makovia Makowisko 10 11 3 2 5 12 22 -10
9 Błękitni Rudołowice 10 10 3 1 6 15 31 -16
10 Przedmieście Jarosław 10 7 2 1 7 12 34 -22
11 Fredro Surochów 10 5 1 2 7 15 29 -14
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 20 sierpnia
Iskra Cieszacin Wielki 6 - 0 Nafta Gaz Jodłówka
Strumyk Hawłowice 6 - 0 Błękitni Rudołowice
Tęcza Jankowice 4 - 3 Błękitni Wierzbna
Makovia Makowisko 0 - 2 Przedmieście Jarosław
Pogórze Rokietnica 6 - 2 Fredro Surochów

2. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 27 sierpnia
Przedmieście Jarosław 0 - 9 Łęg Łowce
Błękitni Wierzbna 1 - 2 Makovia Makowisko
Fredro Surochów 2 - 2 Tęcza Jankowice
Błękitni Rudołowice 2 - 1 Pogórze Rokietnica
Iskra Cieszacin Wielki 3 - 1 Strumyk Hawłowice
3. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 3 września
Pogórze Rokietnica 0 - 1 Iskra Cieszacin Wielki
Strumyk Hawłowice 5 - 2 Nafta Gaz Jodłówka
Tęcza Jankowice 2 - 1 Błękitni Rudołowice
Łęg Łowce 3 - 0 Błękitni Wierzbna
Makovia Makowisko 4 - 3 Fredro Surochów
4. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 10 września
Nafta Gaz Jodłówka 2 - 1 Przedmieście Jarosław
Fredro Surochów 0 - 0 Łęg Łowce
Błękitni Rudołowice 3 - 0 Makovia Makowisko
Iskra Cieszacin Wielki 2 - 2 Tęcza Jankowice
Strumyk Hawłowice 1 - 1 Pogórze Rokietnica
5. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 17 września
Pogórze Rokietnica 2 - 1 Nafta Gaz Jodłówka
Tęcza Jankowice 4 - 2 Strumyk Hawłowice
Łęg Łowce 4 - 0 * Błękitni Rudołowice
Przedmieście Jarosław 0 - 5 Błękitni Wierzbna
Makovia Makowisko 0 - 3 Iskra Cieszacin Wielki
6. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 24 września
Fredro Surochów 2 - 3 Przedmieście Jarosław
Iskra Cieszacin Wielki 2 - 5 Łęg Łowce
Nafta Gaz Jodłówka 3 - 0 Błękitni Wierzbna
Strumyk Hawłowice 0 - 0 Makovia Makowisko
Pogórze Rokietnica 1 - 1 Tęcza Jankowice
7. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 1 października
Tęcza Jankowice 8 - 0 Nafta Gaz Jodłówka
Makovia Makowisko 0 - 0 Pogórze Rokietnica
Łęg Łowce 3 - 0 Strumyk Hawłowice
Błękitni Wierzbna 2 - 0 Fredro Surochów
Przedmieście Jarosław 1 - 1 Błękitni Rudołowice

8. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 8 października
Nafta Gaz Jodłówka 2 - 1 Fredro Surochów
Błękitni Rudołowice 0 - 5 Błękitni Wierzbna
Iskra Cieszacin Wielki 4 - 1 Przedmieście Jarosław
Pogórze Rokietnica 1 - 3 Łęg Łowce
Tęcza Jankowice 5 - 3 Makovia Makowisko
9. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 15 października
Łęg Łowce 4 - 1 Tęcza Jankowice
Przedmieście Jarosław 3 - 6 Strumyk Hawłowice
Błękitni Wierzbna 2 - 2 Iskra Cieszacin Wielki
Fredro Surochów 1 - 2 Błękitni Rudołowice
Makovia Makowisko 2 - 1 Nafta Gaz Jodłówka
10. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 22 października
Nafta Gaz Jodłówka 6 - 3 Błękitni Rudołowice
Iskra Cieszacin Wielki 6 - 0 Fredro Surochów
Strumyk Hawłowice 0 - 9 Błękitni Wierzbna
Pogórze Rokietnica 3 - 0 Przedmieście Jarosław
Makovia Makowisko 1 - 4 Łęg Łowce
11. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 29 października
Łęg Łowce 6 - 1 Nafta Gaz Jodłówka
Przedmieście Jarosław 1 - 2 Tęcza Jankowice
Błękitni Wierzbna 8 - 3 Pogórze Rokietnica
Fredro Surochów 4 - 2 Strumyk Hawłowice
Błękitni Rudołowice 3 - 5 Iskra Cieszacin Wielki

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem