Terminarze / wyniki - I liga

Zobacz też: Statystyki - I liga

Wybierz sezon:

Statystyki dla I liga Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sandecja Nowy Sącz 33 61 18 7 8 50 27 23
2 Górnik Zabrze 32 55 16 7 9 51 32 19
3 Chojniczanka Chojnice 33 55 13 16 4 52 46 6
4 Miedź Legnica 33 54 15 9 9 47 27 20
5 GKS Katowice 33 53 15 8 10 46 31 15
6 Olimpia Grudziądz 33 53 16 5 12 47 35 12
7 Zagłębie Sosnowiec 32 51 14 9 9 49 42 7
8 Podbeskidzie Bielsko-Biała 33 50 13 11 9 37 38 -1
9 Wigry Suwałki 33 49 14 7 12 47 44 3
10 Stal Mielec 33 45 12 9 12 38 40 -2
11 Chrobry Głogów 33 42 12 6 15 48 48 0
12 Pogoń Siedlce 33 41 12 5 16 32 45 -13
13 Stomil Olsztyn 33 37 9 13 11 47 46 1
14 GKS Tychy 33 37 10 7 16 41 50 -9
15 Bytovia Bytów 33 34 8 10 15 37 46 -9
16 Wisła Puławy 33 33 7 12 14 33 48 -15
17 Znicz Pruszków 33 30 8 6 19 35 63 -28
18 MKS Kluczbork 33 25 4 13 16 34 63 -29
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - I liga 30/31 lipca
Miedź Legnica 1 - 0 Górnik Zabrze
Stomil Olsztyn 3 - 0 Chrobry Głogów
GKS Katowice 0 - 1 Wigry Suwałki
Znicz Pruszków 1 - 2 Bytovia Bytów
Olimpia Grudziądz 0 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Wisła Puławy 0 - 0 MKS Kluczbork
Chojniczanka Chojnice 2 - 2 Zagłębie Sosnowiec
GKS Tychy 0 - 1 Pogoń Siedlce
Stal Mielec 0 - 0 Sandecja Nowy Sącz

2. kolejka - I liga 6/7 sierpnia
Bytovia Bytów 0 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Wigry Suwałki 2 - 1 Znicz Pruszków
Górnik Zabrze 1 - 1 Stal Mielec
Olimpia Grudziądz 0 - 1 Wisła Puławy
Chojniczanka Chojnice 5 - 4 Stomil Olsztyn
Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 Pogoń Siedlce
Sandecja Nowy Sącz 1 - 1 GKS Tychy
MKS Kluczbork 2 - 2 Miedź Legnica
Chrobry Głogów 0 - 2 GKS Katowice
3. kolejka - I liga 13/14 sierpnia
Znicz Pruszków 0 - 0 Chrobry Głogów
Miedź Legnica 0 - 0 Olimpia Grudziądz
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 1 Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce 0 - 3 Sandecja Nowy Sącz
GKS Katowice 1 - 1 Chojniczanka Chojnice
GKS Tychy 2 - 1 Górnik Zabrze
Wisła Puławy 2 - 1 Bytovia Bytów
Stal Mielec 1 - 1 MKS Kluczbork
Stomil Olsztyn 0 - 0 Zagłębie Sosnowiec
4. kolejka - I liga 20/21 sierpnia
Bytovia Bytów 1 - 0 Miedź Legnica
Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Znicz Pruszków
Wigry Suwałki 3 - 2 Wisła Puławy
Górnik Zabrze 2 - 0 Pogoń Siedlce
Olimpia Grudziądz 3 - 1 Stal Mielec
Chrobry Głogów 0 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Stomil Olsztyn 1 - 1 GKS Katowice
MKS Kluczbork 1 - 1 GKS Tychy
Zagłębie Sosnowiec 2 - 0 Sandecja Nowy Sącz
5. kolejka - I liga 24 sierpnia
Stal Mielec 2 - 2 Bytovia Bytów
GKS Katowice 0 - 0 Zagłębie Sosnowiec
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 1 Chojniczanka Chojnice
Miedź Legnica 0 - 1 Wigry Suwałki
Sandecja Nowy Sącz 2 - 0 Górnik Zabrze
Znicz Pruszków 0 - 3 Stomil Olsztyn
Wisła Puławy 3 - 4 Chrobry Głogów
GKS Tychy 1 - 1 Olimpia Grudziądz
Pogoń Siedlce 1 - 1 MKS Kluczbork
6. kolejka - I liga 27/28 sierpnia
Olimpia Grudziądz 1 - 0 Pogoń Siedlce
Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 Górnik Zabrze
GKS Katowice 2 - 0 Znicz Pruszków
Stomil Olsztyn 1 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
MKS Kluczbork 1 - 2 Sandecja Nowy Sącz
Wigry Suwałki 6 - 0 Stal Mielec
Chojniczanka Chojnice 3 - 3 Wisła Puławy
Chrobry Głogów 1 - 1 Miedź Legnica
Bytovia Bytów 1 - 1 GKS Tychy
7. kolejka - I liga 3/4 września
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 2 GKS Katowice
Miedź Legnica 2 - 0 Chojniczanka Chojnice
Wisła Puławy 1 - 1 Stomil Olsztyn
Stal Mielec 1 - 4 Chrobry Głogów
GKS Tychy 2 - 1 Wigry Suwałki
Znicz Pruszków 1 - 4 Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Siedlce 1 - 0 Bytovia Bytów
Sandecja Nowy Sącz 3 - 1 Olimpia Grudziądz
Górnik Zabrze 4 - 2 MKS Kluczbork

8. kolejka - I liga 10/11 września
Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Stal Mielec
GKS Katowice 2 - 1 Wisła Puławy
Olimpia Grudziądz 1 - 2 Górnik Zabrze
Chrobry Głogów 2 - 2 GKS Tychy
Zagłębie Sosnowiec 4 - 0 MKS Kluczbork
Bytovia Bytów 2 - 0 Sandecja Nowy Sącz
Znicz Pruszków 0 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Stomil Olsztyn 0 - 1 Miedź Legnica
Wigry Suwałki 1 - 4 Pogoń Siedlce
9. kolejka - I liga 17/18 września
Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 - 5 Zagłębie Sosnowiec
Wisła Puławy 1 - 2 Znicz Pruszków
Miedź Legnica 2 - 2 GKS Katowice
Stal Mielec 0 - 0 Stomil Olsztyn
Sandecja Nowy Sącz 2 - 1 Wigry Suwałki
Górnik Zabrze 0 - 0 Bytovia Bytów
Pogoń Siedlce 2 - 0 Chrobry Głogów
GKS Tychy 0 - 2 Chojniczanka Chojnice
MKS Kluczbork 3 - 2 Olimpia Grudziądz
10. kolejka - I liga 24/25 września
Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Pogoń Siedlce
Chrobry Głogów 2 - 1 Sandecja Nowy Sącz
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 0 Wisła Puławy
Zagłębie Sosnowiec 3 - 5 Olimpia Grudziądz
Wigry Suwałki 0 - 0 Górnik Zabrze
Znicz Pruszków 0 - 0 Miedź Legnica
Stomil Olsztyn 4 - 0 GKS Tychy
Bytovia Bytów 2 - 0 MKS Kluczbork
GKS Katowice 1 - 0 Stal Mielec
11. kolejka - I liga 1/2 października
Miedź Legnica 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Tychy 1 - 0 GKS Katowice
Stal Mielec 3 - 1 Znicz Pruszków
Wisła Puławy 1 - 1 Zagłębie Sosnowiec
MKS Kluczbork 0 - 0 Wigry Suwałki
Olimpia Grudziądz 2 - 3 Bytovia Bytów
Górnik Zabrze 2 - 1 Chrobry Głogów
Pogoń Siedlce 1 - 0 Stomil Olsztyn
Sandecja Nowy Sącz 1 - 1 Chojniczanka Chojnice
12. kolejka - I liga 8/9 października
Znicz Pruszków 2 - 0 GKS Tychy
Stomil Olsztyn 0 - 0 Sandecja Nowy Sącz
Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Górnik Zabrze
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 1 Stal Mielec
Zagłębie Sosnowiec 3 - 3 Bytovia Bytów
Chrobry Głogów 3 - 0 MKS Kluczbork
Wisła Puławy 1 - 5 Miedź Legnica
GKS Katowice 1 - 0 Pogoń Siedlce
Wigry Suwałki 0 - 2 Olimpia Grudziądz
13. kolejka - I liga 15/16 października
Olimpia Grudziądz 2 - 1 Chrobry Głogów
Stal Mielec 0 - 1 Wisła Puławy
Sandecja Nowy Sącz 0 - 1 GKS Katowice
MKS Kluczbork 1 - 1 Chojniczanka Chojnice
GKS Tychy 0 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Bytovia Bytów 1 - 1 Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce 1 - 0 Znicz Pruszków
Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 Miedź Legnica
Górnik Zabrze 2 - 0 Stomil Olsztyn

14. kolejka - I liga 22/23 października
Chrobry Głogów 3 - 3 Bytovia Bytów
Znicz Pruszków 1 - 3 Sandecja Nowy Sącz
Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Olimpia Grudziądz
Stal Mielec 1 - 0 Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec 2 - 0 Wigry Suwałki
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 0 Pogoń Siedlce
Wisła Puławy 2 - 1 GKS Tychy
GKS Katowice 1 - 1 Górnik Zabrze
Stomil Olsztyn 1 - 0 MKS Kluczbork
15. kolejka - I liga 29/30 października
Pogoń Siedlce 2 - 1 Wisła Puławy
Sandecja Nowy Sącz 0 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Tychy 0 - 2 Miedź Legnica
MKS Kluczbork 0 - 2 GKS Katowice
Olimpia Grudziądz 0 - 0 Stomil Olsztyn
Bytovia Bytów 0 - 1 Chojniczanka Chojnice
Górnik Zabrze 0 - 1 Znicz Pruszków
Wigry Suwałki 2 - 2 Chrobry Głogów
Stal Mielec 2 - 0 Zagłębie Sosnowiec
16. kolejka - I liga 5/6 listopada
GKS Katowice 1 - 0 Olimpia Grudziądz
Znicz Pruszków 1 - 0 MKS Kluczbork
Stomil Olsztyn 3 - 1 Bytovia Bytów
Chojniczanka Chojnice 3 - 2 Wigry Suwałki
Wisła Puławy 0 - 0 Sandecja Nowy Sącz
Stal Mielec 3 - 2 GKS Tychy
Pogoń Siedlce 0 - 4 Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec 0 - 2 Chrobry Głogów
Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 - 3 Górnik Zabrze
17. kolejka - I liga 12/13 listopada
Sandecja Nowy Sącz 1 - 0 Miedź Legnica
Chrobry Głogów 1 - 3 Chojniczanka Chojnice
Wigry Suwałki 2 - 1 Stomil Olsztyn
Bytovia Bytów 1 - 0 GKS Katowice
Górnik Zabrze 4 - 0 Wisła Puławy
MKS Kluczbork 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Tychy 3 - 0 Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Siedlce 1 - 0 Stal Mielec
Olimpia Grudziądz 1 - 0 Znicz Pruszków
18. kolejka - I liga 19/20 listopada
Chrobry Głogów 3 - 0 Stomil Olsztyn
MKS Kluczbork 2 - 2 Wisła Puławy
Pogoń Siedlce 1 - 0 GKS Tychy
Wigry Suwałki 3 - 2 GKS Katowice
Zagłębie Sosnowiec 1 - 1 Chojniczanka Chojnice
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 3 Olimpia Grudziądz
Bytovia Bytów 0 - 1 Znicz Pruszków
Górnik Zabrze 0 - 2 Miedź Legnica
Sandecja Nowy Sącz 1 - 0 Stal Mielec
19. kolejka - I liga 26/27 listopada
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 1 Bytovia Bytów
Wisła Puławy 0 - 1 Olimpia Grudziądz
Znicz Pruszków 4 - 5 Wigry Suwałki
Stomil Olsztyn 1 - 1 Chojniczanka Chojnice
GKS Katowice 2 - 1 Chrobry Głogów
Stal Mielec 1 - 2 Górnik Zabrze
Pogoń Siedlce 0 - 2 Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica 2 - 0 MKS Kluczbork
GKS Tychy 2 - 1 Sandecja Nowy Sącz

20. kolejka - I liga 4/5 marca
Górnik Zabrze 1 - 0 GKS Tychy
Bytovia Bytów 0 - 1 Wisła Puławy
Sandecja Nowy Sącz 4 - 0 Pogoń Siedlce
Zagłębie Sosnowiec 1 - 1 Stomil Olsztyn
Olimpia Grudziądz 2 - 1 Miedź Legnica
MKS Kluczbork 0 - 1 Stal Mielec
Chojniczanka Chojnice 2 - 2 GKS Katowice
Chrobry Głogów 1 - 1 Znicz Pruszków
Wigry Suwałki 2 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
21. kolejka - I liga 11/12 marca
Miedź Legnica 2 - 1 Bytovia Bytów
Znicz Pruszków 3 - 3 Chojniczanka Chojnice
GKS Katowice 2 - 2 Stomil Olsztyn
GKS Tychy 4 - 2 MKS Kluczbork
Pogoń Siedlce 2 - 1 Górnik Zabrze
Stal Mielec 1 - 0 Olimpia Grudziądz
Sandecja Nowy Sącz 5 - 0 Zagłębie Sosnowiec
Wisła Puławy 0 - 1 Wigry Suwałki
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 1 Chrobry Głogów
22. kolejka - I liga 18/19 marca
Górnik Zabrze 2 - 0 Sandecja Nowy Sącz
Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 GKS Katowice
Bytovia Bytów 2 - 2 Stal Mielec
Stomil Olsztyn 5 - 1 Znicz Pruszków
Wigry Suwałki 0 - 1 Miedź Legnica
Olimpia Grudziądz 1 - 0 GKS Tychy
MKS Kluczbork 2 - 2 Pogoń Siedlce
Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Chrobry Głogów 1 - 2 Wisła Puławy
23. kolejka - I liga 25/26 marca
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 2 Stomil Olsztyn
Wisła Puławy 0 - 0 Chojniczanka Chojnice
GKS Tychy 1 - 0 Bytovia Bytów
Sandecja Nowy Sącz 4 - 1 MKS Kluczbork
Górnik Zabrze ? - ? Zagłębie Sosnowiec
Stal Mielec 2 - 1 Wigry Suwałki
Znicz Pruszków 1 - 4 GKS Katowice
Pogoń Siedlce 1 - 4 Olimpia Grudziądz
Miedź Legnica 1 - 2 Chrobry Głogów
24. kolejka - I liga 1/2 kwietnia
Olimpia Grudziądz 2 - 0 Sandecja Nowy Sącz
Chrobry Głogów 0 - 1 Stal Mielec
Wigry Suwałki 1 - 0 GKS Tychy
GKS Katowice 1 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Bytovia Bytów 1 - 3 Pogoń Siedlce
Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec 0 - 3 Znicz Pruszków
Stomil Olsztyn 3 - 2 Wisła Puławy
MKS Kluczbork 2 - 1 Górnik Zabrze
25. kolejka - I liga 8/9 kwietnia
Stal Mielec 0 - 1 Chojniczanka Chojnice
Sandecja Nowy Sącz 3 - 1 Bytovia Bytów
Górnik Zabrze 2 - 1 Olimpia Grudziądz
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 0 Znicz Pruszków
MKS Kluczbork 0 - 4 Zagłębie Sosnowiec
Wisła Puławy 0 - 3 GKS Katowice
Pogoń Siedlce 1 - 2 Wigry Suwałki
GKS Tychy 0 - 2 Chrobry Głogów
Miedź Legnica 2 - 2 Stomil Olsztyn

26. kolejka - I liga 15 kwietnia
GKS Katowice 0 - 2 Miedź Legnica
Stomil Olsztyn 0 - 4 Stal Mielec
Wigry Suwałki 0 - 1 Sandecja Nowy Sącz
Znicz Pruszków 0 - 3 Wisła Puławy
Chojniczanka Chojnice 1 - 4 GKS Tychy
Chrobry Głogów 2 - 0 Pogoń Siedlce
Bytovia Bytów 0 - 1 Górnik Zabrze
Zagłębie Sosnowiec 0 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Olimpia Grudziądz 2 - 0 MKS Kluczbork
27. kolejka - I liga 22/23 kwietnia
Miedź Legnica 2 - 0 Znicz Pruszków
Górnik Zabrze 0 - 0 Wigry Suwałki
Sandecja Nowy Sącz 1 - 0 Chrobry Głogów
Pogoń Siedlce 1 - 2 Chojniczanka Chojnice
Stal Mielec 3 - 3 GKS Katowice
GKS Tychy 2 - 2 Stomil Olsztyn
Olimpia Grudziądz 3 - 1 Zagłębie Sosnowiec
MKS Kluczbork 2 - 2 Bytovia Bytów
Wisła Puławy 0 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
28. kolejka - I liga 29/30 kwietnia
Znicz Pruszków 1 - 0 Stal Mielec
Chrobry Głogów 2 - 0 Górnik Zabrze
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 1 Miedź Legnica
GKS Katowice 3 - 0 GKS Tychy
Zagłębie Sosnowiec 3 - 1 Wisła Puławy
Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Sandecja Nowy Sącz
Bytovia Bytów 0 - 0 Olimpia Grudziądz
Stomil Olsztyn 1 - 1 Pogoń Siedlce
Wigry Suwałki 2 - 0 MKS Kluczbork
29. kolejka - I liga 6/7 maja
Miedź Legnica 1 - 1 Wisła Puławy
GKS Tychy 4 - 1 Znicz Pruszków
Górnik Zabrze 6 - 1 Chojniczanka Chojnice
Stal Mielec 0 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
MKS Kluczbork 3 - 2 Chrobry Głogów
Pogoń Siedlce 0 - 1 GKS Katowice
Bytovia Bytów 0 - 1 Zagłębie Sosnowiec
Sandecja Nowy Sącz 2 - 1 Stomil Olsztyn
Olimpia Grudziądz 0 - 0 Wigry Suwałki
30. kolejka - I liga 13/14 maja
GKS Katowice 0 - 1 Sandecja Nowy Sącz
Miedź Legnica 2 - 1 Zagłębie Sosnowiec
Chrobry Głogów 1 - 3 Olimpia Grudziądz
Znicz Pruszków 2 - 1 Pogoń Siedlce
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 2 GKS Tychy
Chojniczanka Chojnice 1 - 1 MKS Kluczbork
Wigry Suwałki 3 - 2 Bytovia Bytów
Stomil Olsztyn 2 - 4 Górnik Zabrze
Wisła Puławy 0 - 0 Stal Mielec
31. kolejka - I liga 17 maja
Sandecja Nowy Sącz 5 - 2 Znicz Pruszków
Górnik Zabrze 1 - 0 GKS Katowice
MKS Kluczbork 1 - 2 Stomil Olsztyn
Bytovia Bytów 2 - 1 Chrobry Głogów
Olimpia Grudziądz 0 - 1 Chojniczanka Chojnice
Pogoń Siedlce 3 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Miedź Legnica 1 - 2 Stal Mielec
Wigry Suwałki 0 - 3 Zagłębie Sosnowiec
GKS Tychy 2 - 0 Wisła Puławy

32. kolejka - I liga 20/21 maja
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 1 Sandecja Nowy Sącz
GKS Katowice 2 - 3 MKS Kluczbork
Miedź Legnica 3 - 2 GKS Tychy
Znicz Pruszków 1 - 2 Górnik Zabrze
Chrobry Głogów 2 - 1 Wigry Suwałki
Stomil Olsztyn 1 - 3 Olimpia Grudziądz
Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Bytovia Bytów
Zagłębie Sosnowiec 1 - 1 Stal Mielec
Wisła Puławy 1 - 1 Pogoń Siedlce
33. kolejka - I liga 27/28 maja
Miedź Legnica 3 - 0 Pogoń Siedlce
Chrobry Głogów 1 - 0 Zagłębie Sosnowiec
Wigry Suwałki 2 - 3 Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytów 1 - 0 Stomil Olsztyn
Olimpia Grudziądz 0 - 2 GKS Katowice
MKS Kluczbork 2 - 2 Znicz Pruszków
Górnik Zabrze 4 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Sandecja Nowy Sącz 0 - 0 Wisła Puławy
GKS Tychy 1 - 4 Stal Mielec
34. kolejka - I liga 3/4 czerwca
Zagłębie Sosnowiec ? - ? GKS Tychy
Stal Mielec ? - ? Pogoń Siedlce
Miedź Legnica ? - ? Sandecja Nowy Sącz
Wisła Puławy ? - ? Górnik Zabrze
Podbeskidzie Bielsko-Biała ? - ? MKS Kluczbork
Znicz Pruszków ? - ? Olimpia Grudziądz
GKS Katowice ? - ? Bytovia Bytów
Stomil Olsztyn ? - ? Wigry Suwałki
Chojniczanka Chojnice ? - ? Chrobry Głogów

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem