Terminarze / wyniki - I liga

Zobacz też: Statystyki - I liga

Wybierz sezon:

Statystyki dla I liga Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Chojniczanka Chojnice 19 35 10 5 4 28 13 15
2 Odra Opole 18 33 10 3 5 25 19 6
3 Miedź Legnica 18 31 8 7 3 24 17 7
4 Raków Częstochowa 18 29 8 5 5 31 22 9
5 Stal Mielec 18 28 8 4 6 25 23 2
6 Chrobry Głogów 18 27 7 6 5 21 19 2
7 Zagłębie Sosnowiec 18 26 7 5 6 25 20 5
8 Puszcza Niepołomice 18 26 7 5 6 25 22 3
9 GKS Katowice 18 25 7 4 7 26 24 2
10 Bytovia Bytów 18 23 6 5 7 21 21 0
11 Wigry Suwałki 17 23 6 5 6 21 21 0
12 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18 23 6 5 7 22 26 -4
13 Pogoń Siedlce 18 23 6 5 7 23 29 -6
14 GKS Tychy 18 20 5 5 8 19 27 -8
15 Stomil Olsztyn 18 19 6 1 11 22 32 -10
16 Olimpia Grudziądz 18 18 5 3 10 11 19 -8
17 Górnik Łęczna 18 17 4 5 9 14 26 -12
18 Ruch Chorzów 18 15 6 2 10 24 27 -3
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - I liga 29/30 lipca
Stal Mielec 1 - 0 Ruch Chorzów
Zagłębie Sosnowiec 0 - 1 Olimpia Grudziądz
Puszcza Niepołomice 2 - 0 Chojniczanka Chojnice
Odra Opole 3 - 0 Górnik Łęczna
Raków Częstochowa 0 - 0 Miedź Legnica
GKS Katowice 1 - 2 Pogoń Siedlce
Chrobry Głogów 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Bytovia Bytów 3 - 1 Stomil Olsztyn
Wigry Suwałki 1 - 2 GKS Tychy

2. kolejka - I liga 5/6 sierpnia
Ruch Chorzów 0 - 1 Chrobry Głogów
Górnik Łęczna 2 - 1 Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Siedlce 1 - 2 Odra Opole
GKS Tychy 1 - 0 Stal Mielec
Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Stomil Olsztyn
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 2 Bytovia Bytów
Olimpia Grudziądz 2 - 0 Wigry Suwałki
Miedź Legnica 1 - 1 GKS Katowice
Puszcza Niepołomice 2 - 3 Raków Częstochowa
3. kolejka - I liga 12/13 sierpnia
Stomil Olsztyn 3 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Katowice 1 - 2 Puszcza Niepołomice
Odra Opole 2 - 4 Miedź Legnica
Raków Częstochowa 0 - 1 Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytów 2 - 1 Ruch Chorzów
Chrobry Głogów 1 - 0 GKS Tychy
Stal Mielec 1 - 0 Olimpia Grudziądz
Wigry Suwałki 0 - 0 Górnik Łęczna
Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 Pogoń Siedlce
4. kolejka - I liga 19/20 sierpnia
Chojniczanka Chojnice 4 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Miedź Legnica 4 - 1 Zagłębie Sosnowiec
Ruch Chorzów 3 - 1 Stomil Olsztyn
Górnik Łęczna 3 - 4 Stal Mielec
GKS Tychy 1 - 0 Bytovia Bytów
Olimpia Grudziądz 0 - 1 Chrobry Głogów
Pogoń Siedlce 0 - 0 Wigry Suwałki
Puszcza Niepołomice 1 - 1 Odra Opole
Raków Częstochowa 1 - 3 GKS Katowice
5. kolejka - I liga 23 sierpnia
Stomil Olsztyn 2 - 0 GKS Tychy
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 0 Ruch Chorzów
Odra Opole 1 - 0 Raków Częstochowa
Wigry Suwałki 0 - 2 Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 Puszcza Niepołomice
Stal Mielec 2 - 3 Pogoń Siedlce
Chrobry Głogów 2 - 0 Górnik Łęczna
Bytovia Bytów 0 - 1 Olimpia Grudziądz
GKS Katowice 1 - 0 Chojniczanka Chojnice
6. kolejka - I liga 26/27 sierpnia
GKS Tychy 3 - 3 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Puszcza Niepołomice 2 - 1 Wigry Suwałki
Raków Częstochowa 2 - 2 Zagłębie Sosnowiec
GKS Katowice 1 - 1 Odra Opole
Chojniczanka Chojnice 4 - 3 Ruch Chorzów
Olimpia Grudziądz 1 - 1 Stomil Olsztyn
Górnik Łęczna 1 - 1 Bytovia Bytów
Miedź Legnica 0 - 0 Stal Mielec
Pogoń Siedlce 1 - 1 Chrobry Głogów
7. kolejka - I liga 2/3 września
Odra Opole 2 - 1 Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytów 4 - 1 Pogoń Siedlce
Stomil Olsztyn 2 - 1 Górnik Łęczna
Chrobry Głogów 1 - 2 Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec 3 - 0 GKS Katowice
Stal Mielec 1 - 1 Puszcza Niepołomice
Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 - 0 Olimpia Grudziądz
Ruch Chorzów 2 - 2 GKS Tychy
Wigry Suwałki 0 - 3 Raków Częstochowa

8. kolejka - I liga 9/10 września
Puszcza Niepołomice 0 - 1 Chrobry Głogów
Olimpia Grudziądz 1 - 0 Ruch Chorzów
Miedź Legnica 2 - 1 Bytovia Bytów
Górnik Łęczna 1 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Raków Częstochowa 1 - 2 Stal Mielec
Odra Opole 1 - 0 Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Siedlce 1 - 0 Stomil Olsztyn
GKS Katowice 0 - 1 Wigry Suwałki
Chojniczanka Chojnice 3 - 0 GKS Tychy
9. kolejka - I liga 16/17 września
Chrobry Głogów 2 - 3 Raków Częstochowa
Zagłębie Sosnowiec 1 - 3 Chojniczanka Chojnice
Wigry Suwałki 2 - 1 Odra Opole
Bytovia Bytów 1 - 0 Puszcza Niepołomice
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 0 Pogoń Siedlce
Stomil Olsztyn 2 - 0 Miedź Legnica
Stal Mielec 3 - 2 GKS Katowice
GKS Tychy 2 - 1 Olimpia Grudziądz
Ruch Chorzów 1 - 2 Górnik Łęczna
10. kolejka - I liga 23/24 września
GKS Katowice 2 - 2 Chrobry Głogów
Odra Opole 1 - 0 Stal Mielec
Górnik Łęczna 1 - 0 GKS Tychy
Puszcza Niepołomice 3 - 1 Stomil Olsztyn
Raków Częstochowa 3 - 1 Bytovia Bytów
Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Olimpia Grudziądz
Zagłębie Sosnowiec 0 - 1 Wigry Suwałki
Miedź Legnica 0 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pogoń Siedlce 1 - 3 Ruch Chorzów
11. kolejka - I liga 30 września / 1 października
Ruch Chorzów 1 - 0 Miedź Legnica
Stomil Olsztyn 1 - 3 Raków Częstochowa
Stal Mielec 1 - 1 Zagłębie Sosnowiec
Bytovia Bytów 1 - 2 GKS Katowice
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 1 Puszcza Niepołomice
GKS Tychy 2 - 3 Pogoń Siedlce
Chrobry Głogów 2 - 0 Odra Opole
Wigry Suwałki 0 - 2 Chojniczanka Chojnice
Olimpia Grudziądz 1 - 0 Górnik Łęczna
12. kolejka - I liga 7/8 października
Miedź Legnica 2 - 1 GKS Tychy
Odra Opole 1 - 0 Bytovia Bytów
Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Górnik Łęczna
Wigry Suwałki 2 - 0 Stal Mielec
Puszcza Niepołomice 2 - 1 Ruch Chorzów
Raków Częstochowa 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pogoń Siedlce 1 - 1 Olimpia Grudziądz
Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 Chrobry Głogów
GKS Katowice 3 - 1 Stomil Olsztyn
13. kolejka - I liga 14/15 października
Ruch Chorzów 1 - 0 Raków Częstochowa
Stal Mielec 1 - 2 Chojniczanka Chojnice
Górnik Łęczna 1 - 1 Pogoń Siedlce
Chrobry Głogów 3 - 3 Wigry Suwałki
GKS Tychy 1 - 1 Puszcza Niepołomice
Stomil Olsztyn 2 - 0 Odra Opole
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 2 GKS Katowice
Bytovia Bytów 2 - 2 Zagłębie Sosnowiec
Olimpia Grudziądz 0 - 1 Miedź Legnica

14. kolejka - I liga 21/22 października
Raków Częstochowa 2 - 2 GKS Tychy
Odra Opole 2 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Pogoń Siedlce
Wigry Suwałki 2 - 2 Bytovia Bytów
Miedź Legnica 0 - 0 Górnik Łęczna
Stal Mielec 3 - 0 Chrobry Głogów
Puszcza Niepołomice 2 - 1 Olimpia Grudziądz
Zagłębie Sosnowiec 5 - 1 Stomil Olsztyn
GKS Katowice 1 - 2 Ruch Chorzów
15. kolejka - I liga 28/29 października
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 0 Zagłębie Sosnowiec
Górnik Łęczna 0 - 1 Puszcza Niepołomice
Stomil Olsztyn ? - ? Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce 2 - 3 Miedź Legnica
GKS Tychy 1 - 0 GKS Katowice
Bytovia Bytów 0 - 0 Stal Mielec
Olimpia Grudziądz 1 - 2 Raków Częstochowa
Chrobry Głogów 0 - 0 Chojniczanka Chojnice
Ruch Chorzów 3 - 1 Odra Opole
16. kolejka - I liga 4/5 listopada
Stal Mielec 1 - 3 Stomil Olsztyn
Zagłębie Sosnowiec 3 - 0 * Ruch Chorzów
Odra Opole 1 - 0 GKS Tychy
Puszcza Niepołomice 2 - 3 Pogoń Siedlce
Raków Częstochowa 3 - 1 Górnik Łęczna
Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Miedź Legnica
Wigry Suwałki 3 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Katowice 2 - 0 Olimpia Grudziądz
Chrobry Głogów 0 - 0 Bytovia Bytów
17. kolejka - I liga 11/12 listopada
Olimpia Grudziądz 0 - 2 Odra Opole
Górnik Łęczna 1 - 3 GKS Katowice
GKS Tychy 1 - 1 Zagłębie Sosnowiec
Stomil Olsztyn 1 - 2 Chrobry Głogów
Bytovia Bytów 0 - 3 Chojniczanka Chojnice
Pogoń Siedlce 0 - 3 Raków Częstochowa
Miedź Legnica 2 - 2 Puszcza Niepołomice
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 3 Stal Mielec
Ruch Chorzów 2 - 2 Wigry Suwałki
18. kolejka - I liga 18/19 listopada
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 0 Chrobry Głogów
Stomil Olsztyn 0 - 1 Bytovia Bytów
Ruch Chorzów 1 - 2 Stal Mielec
Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Puszcza Niepołomice
Olimpia Grudziądz 0 - 1 Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Siedlce 1 - 1 GKS Katowice
GKS Tychy 0 - 3 Wigry Suwałki
Górnik Łęczna 0 - 3 Odra Opole
Miedź Legnica 1 - 1 Raków Częstochowa
19. kolejka - I liga 25/26 listopada
Stomil Olsztyn 0 - 1 Chojniczanka Chojnice
Zagłębie Sosnowiec ? - ? Górnik Łęczna
Odra Opole ? - ? Pogoń Siedlce
GKS Katowice ? - ? Miedź Legnica
Stal Mielec ? - ? GKS Tychy
Bytovia Bytów ? - ? Podbeskidzie Bielsko-Biała
Raków Częstochowa ? - ? Puszcza Niepołomice
Chrobry Głogów ? - ? Ruch Chorzów
Wigry Suwałki ? - ? Olimpia Grudziądz

20. kolejka - I liga 3/4 marca
Chojniczanka Chojnice ? - ? Raków Częstochowa
Puszcza Niepołomice ? - ? GKS Katowice
Miedź Legnica ? - ? Odra Opole
Pogoń Siedlce ? - ? Zagłębie Sosnowiec
Górnik Łęczna ? - ? Wigry Suwałki
Olimpia Grudziądz ? - ? Stal Mielec
GKS Tychy ? - ? Chrobry Głogów
Ruch Chorzów ? - ? Bytovia Bytów
Podbeskidzie Bielsko-Biała ? - ? Stomil Olsztyn
21. kolejka - I liga 10/11 marca
Podbeskidzie Bielsko-Biała ? - ? Chojniczanka Chojnice
Stomil Olsztyn ? - ? Ruch Chorzów
Bytovia Bytów ? - ? GKS Tychy
Chrobry Głogów ? - ? Olimpia Grudziądz
Stal Mielec ? - ? Górnik Łęczna
Wigry Suwałki ? - ? Pogoń Siedlce
Zagłębie Sosnowiec ? - ? Miedź Legnica
Odra Opole ? - ? Puszcza Niepołomice
GKS Katowice ? - ? Raków Częstochowa
22. kolejka - I liga 17/18 marca
Chojniczanka Chojnice ? - ? GKS Katowice
Raków Częstochowa ? - ? Odra Opole
Puszcza Niepołomice ? - ? Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica ? - ? Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce ? - ? Stal Mielec
Górnik Łęczna ? - ? Chrobry Głogów
Olimpia Grudziądz ? - ? Bytovia Bytów
GKS Tychy ? - ? Stomil Olsztyn
Ruch Chorzów ? - ? Podbeskidzie Bielsko-Biała
23. kolejka - I liga 24/25 marca
Ruch Chorzów ? - ? Chojniczanka Chojnice
Podbeskidzie Bielsko-Biała ? - ? GKS Tychy
Stomil Olsztyn ? - ? Olimpia Grudziądz
Bytovia Bytów ? - ? Górnik Łęczna
Chrobry Głogów ? - ? Pogoń Siedlce
Stal Mielec ? - ? Miedź Legnica
Wigry Suwałki ? - ? Puszcza Niepołomice
Zagłębie Sosnowiec ? - ? Raków Częstochowa
Odra Opole ? - ? GKS Katowice
24. kolejka - I liga 31 marca
Chojniczanka Chojnice ? - ? Odra Opole
GKS Katowice ? - ? Zagłębie Sosnowiec
Raków Częstochowa ? - ? Wigry Suwałki
Puszcza Niepołomice ? - ? Stal Mielec
Miedź Legnica ? - ? Chrobry Głogów
Pogoń Siedlce ? - ? Bytovia Bytów
Górnik Łęczna ? - ? Stomil Olsztyn
Olimpia Grudziądz ? - ? Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Tychy ? - ? Ruch Chorzów
25. kolejka - I liga 7/8 kwietnia
GKS Tychy ? - ? Chojniczanka Chojnice
Ruch Chorzów ? - ? Olimpia Grudziądz
Podbeskidzie Bielsko-Biała ? - ? Górnik Łęczna
Stomil Olsztyn ? - ? Pogoń Siedlce
Bytovia Bytów ? - ? Miedź Legnica
Chrobry Głogów ? - ? Puszcza Niepołomice
Stal Mielec ? - ? Raków Częstochowa
Wigry Suwałki ? - ? GKS Katowice
Zagłębie Sosnowiec ? - ? Odra Opole

26. kolejka - I liga 14/15 kwietnia
Chojniczanka Chojnice ? - ? Zagłębie Sosnowiec
Odra Opole ? - ? Wigry Suwałki
GKS Katowice ? - ? Stal Mielec
Raków Częstochowa ? - ? Chrobry Głogów
Puszcza Niepołomice ? - ? Bytovia Bytów
Miedź Legnica ? - ? Stomil Olsztyn
Pogoń Siedlce ? - ? Podbeskidzie Bielsko-Biała
Górnik Łęczna ? - ? Ruch Chorzów
Olimpia Grudziądz ? - ? GKS Tychy
27. kolejka - I liga 21/22 kwietnia
Olimpia Grudziądz ? - ? Chojniczanka Chojnice
GKS Tychy ? - ? Górnik Łęczna
Ruch Chorzów ? - ? Pogoń Siedlce
Podbeskidzie Bielsko-Biała ? - ? Miedź Legnica
Stomil Olsztyn ? - ? Puszcza Niepołomice
Bytovia Bytów ? - ? Raków Częstochowa
Chrobry Głogów ? - ? GKS Katowice
Stal Mielec ? - ? Odra Opole
Wigry Suwałki ? - ? Zagłębie Sosnowiec
28. kolejka - I liga 28/29 kwietnia
Chojniczanka Chojnice ? - ? Wigry Suwałki
Zagłębie Sosnowiec ? - ? Stal Mielec
Odra Opole ? - ? Chrobry Głogów
GKS Katowice ? - ? Bytovia Bytów
Raków Częstochowa ? - ? Stomil Olsztyn
Puszcza Niepołomice ? - ? Podbeskidzie Bielsko-Biała
Miedź Legnica ? - ? Ruch Chorzów
Pogoń Siedlce ? - ? GKS Tychy
Górnik Łęczna ? - ? Olimpia Grudziądz
29. kolejka - I liga 5/6 maja
Górnik Łęczna ? - ? Chojniczanka Chojnice
Olimpia Grudziądz ? - ? Pogoń Siedlce
GKS Tychy ? - ? Miedź Legnica
Ruch Chorzów ? - ? Puszcza Niepołomice
Podbeskidzie Bielsko-Biała ? - ? Raków Częstochowa
Stomil Olsztyn ? - ? GKS Katowice
Bytovia Bytów ? - ? Odra Opole
Chrobry Głogów ? - ? Zagłębie Sosnowiec
Stal Mielec ? - ? Wigry Suwałki
30. kolejka - I liga 9 maja
Chojniczanka Chojnice ? - ? Stal Mielec
Wigry Suwałki ? - ? Chrobry Głogów
Zagłębie Sosnowiec ? - ? Bytovia Bytów
Odra Opole ? - ? Stomil Olsztyn
GKS Katowice ? - ? Podbeskidzie Bielsko-Biała
Raków Częstochowa ? - ? Ruch Chorzów
Puszcza Niepołomice ? - ? GKS Tychy
Miedź Legnica ? - ? Olimpia Grudziądz
Pogoń Siedlce ? - ? Górnik Łęczna
31. kolejka - I liga 12/13 maja
Pogoń Siedlce ? - ? Chojniczanka Chojnice
Górnik Łęczna ? - ? Miedź Legnica
Olimpia Grudziądz ? - ? Puszcza Niepołomice
GKS Tychy ? - ? Raków Częstochowa
Ruch Chorzów ? - ? GKS Katowice
Podbeskidzie Bielsko-Biała ? - ? Odra Opole
Stomil Olsztyn ? - ? Zagłębie Sosnowiec
Bytovia Bytów ? - ? Wigry Suwałki
Chrobry Głogów ? - ? Stal Mielec

32. kolejka - I liga 19/20 maja
Chojniczanka Chojnice ? - ? Chrobry Głogów
Stal Mielec ? - ? Bytovia Bytów
Wigry Suwałki ? - ? Stomil Olsztyn
Zagłębie Sosnowiec ? - ? Podbeskidzie Bielsko-Biała
Odra Opole ? - ? Ruch Chorzów
GKS Katowice ? - ? GKS Tychy
Raków Częstochowa ? - ? Olimpia Grudziądz
Puszcza Niepołomice ? - ? Górnik Łęczna
Miedź Legnica ? - ? Pogoń Siedlce
33. kolejka - I liga 26/27 maja
Miedź Legnica ? - ? Chojniczanka Chojnice
Pogoń Siedlce ? - ? Puszcza Niepołomice
Górnik Łęczna ? - ? Raków Częstochowa
Olimpia Grudziądz ? - ? GKS Katowice
GKS Tychy ? - ? Odra Opole
Ruch Chorzów ? - ? Zagłębie Sosnowiec
Podbeskidzie Bielsko-Biała ? - ? Wigry Suwałki
Stomil Olsztyn ? - ? Stal Mielec
Bytovia Bytów ? - ? Chrobry Głogów
34. kolejka - I liga 2/3 czerwca
Chojniczanka Chojnice ? - ? Bytovia Bytów
Chrobry Głogów ? - ? Stomil Olsztyn
Stal Mielec ? - ? Podbeskidzie Bielsko-Biała
Wigry Suwałki ? - ? Ruch Chorzów
Zagłębie Sosnowiec ? - ? GKS Tychy
Odra Opole ? - ? Olimpia Grudziądz
GKS Katowice ? - ? Górnik Łęczna
Raków Częstochowa ? - ? Pogoń Siedlce
Puszcza Niepołomice ? - ? Miedź Legnica

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem