Terminarze / wyniki - Dębica > Klasa Okręgowa

Zobacz też: Statystyki - Dębica > Klasa Okręgowa

Wybierz sezon:

Statystyki dla Dębica > Klasa Okręgowa Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Victoria Czermin 18 42 13 3 2 42 12 30
2 Sokół Kolbuszowa Dolna 18 41 13 2 3 53 17 36
3 Stal II Mielec 17 41 13 2 2 53 20 33
4 Wisłoka Dębica 17 40 13 1 3 71 22 49
5 Lechia Sędziszów Małopolski 18 34 10 4 4 33 22 11
6 Wilga Widełka 18 28 8 4 6 32 36 -4
7 Radomyślanka Radomyśl Wielki 18 28 8 4 6 32 26 6
8 Team Przecław 18 24 7 3 8 33 31 2
9 Chemik Pustków 18 23 7 2 9 28 33 -5
10 Czarni Trześń 17 23 7 2 8 25 30 -5
11 Monis Bielowy 17 22 6 4 7 34 37 -3
12 LKS Wiewiórka 17 18 5 3 9 21 36 -15
13 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 17 16 4 4 9 25 40 -15
14 Płomień Zagorzyce 18 16 4 4 10 27 46 -19
15 LKS Podleszany 18 10 3 1 14 17 63 -46
16 Brzostowianka Brzostek 18 0 0 0 18 15 74 -59
17 Kolbuszowianka Kolbuszowa 18 21 6 3 9 29 25 4
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 13/14 sierpnia
Wilga Widełka 5 - 1 Brzostowianka Brzostek
Radomyślanka Radomyśl Wielki 1 - 0 LKS Podleszany
Team Przecław 0 - 0 Czarni Trześń
Victoria Czermin 3 - 0 Chemik Pustków
Stal II Mielec 1 - 0 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Płomień Zagorzyce 0 - 2 LKS Wiewiórka
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 3 - 4 Monis Bielowy
Sokół Kolbuszowa Dolna 0 - 3 Lechia Sędziszów Małopolski

2. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 20/21 sierpnia
LKS Podleszany 3 - 1 Płomień Zagorzyce
Lechia Sędziszów Małopolski 0 - 0 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Chemik Pustków 3 - 2 Team Przecław
Brzostowianka Brzostek 1 - 5 Victoria Czermin
Wisłoka Dębica 3 - 0 Wilga Widełka
LKS Wiewiórka 0 - 2 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Czarni Trześń 0 - 4 Stal II Mielec
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1 - 0 Sokół Kolbuszowa Dolna
3. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 24 sierpnia
Victoria Czermin 2 - 1 Wisłoka Dębica
Team Przecław 4 - 1 Brzostowianka Brzostek
Stal II Mielec 5 - 1 Chemik Pustków
Radomyślanka Radomyśl Wielki 2 - 1 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Płomień Zagorzyce 2 - 3 Lechia Sędziszów Małopolski
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 1 - 1 LKS Podleszany
Monis Bielowy 1 - 0 LKS Wiewiórka
Sokół Kolbuszowa Dolna 2 - 0 Czarni Trześń
4. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 27/28 sierpnia
Lechia Sędziszów Małopolski 3 - 2 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Kolbuszowianka Kolbuszowa 2 - 0 Płomień Zagorzyce
Czarni Trześń 0 - 1 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Brzostowianka Brzostek 0 - 3 Stal II Mielec
Wisłoka Dębica 4 - 2 Team Przecław
Wilga Widełka 0 - 0 Victoria Czermin
Chemik Pustków 0 - 2 Sokół Kolbuszowa Dolna
LKS Podleszany 0 - 2 Monis Bielowy
5. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 3/4 września
Team Przecław 4 - 2 Wilga Widełka
Stal II Mielec 2 - 2 Wisłoka Dębica
Sokół Kolbuszowa Dolna 7 - 0 Brzostowianka Brzostek
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 1 - 1 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Radomyślanka Radomyśl Wielki 1 - 3 Chemik Pustków
LKS Wiewiórka 2 - 1 LKS Podleszany
Płomień Zagorzyce 2 - 1 Czarni Trześń
Monis Bielowy 1 - 0 Lechia Sędziszów Małopolski
6. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 7 września
Lechia Sędziszów Małopolski 4 - 2 LKS Wiewiórka
Kolbuszowianka Kolbuszowa 2 - 1 Monis Bielowy
Czarni Trześń 2 - 0 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Chemik Pustków 4 - 1 Płomień Zagorzyce
Brzostowianka Brzostek 1 - 5 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Wisłoka Dębica 1 - 3 Sokół Kolbuszowa Dolna
Victoria Czermin 1 - 0 Team Przecław
Wilga Widełka 2 - 6 Stal II Mielec
7. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 10/11 września
LKS Wiewiórka 0 - 0 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Radomyślanka Radomyśl Wielki 1 - 3 Wisłoka Dębica
LKS Podleszany 1 - 3 Lechia Sędziszów Małopolski
Stal II Mielec 1 - 3 Victoria Czermin
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 1 - 0 Chemik Pustków
Monis Bielowy 2 - 3 Czarni Trześń
Sokół Kolbuszowa Dolna 5 - 0 Wilga Widełka
Płomień Zagorzyce 3 - 0 * Brzostowianka Brzostek

8. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 17/18 września
Chemik Pustków 1 - 1 Monis Bielowy
Brzostowianka Brzostek 2 - 4 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Wilga Widełka 3 - 2 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Team Przecław 1 - 2 Stal II Mielec
Victoria Czermin 2 - 2 Sokół Kolbuszowa Dolna
Wisłoka Dębica 8 - 1 Płomień Zagorzyce
Kolbuszowianka Kolbuszowa 8 - 0 LKS Podleszany
Czarni Trześń 0 - 1 LKS Wiewiórka
9. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 21 września
Płomień Zagorzyce 1 - 2 Wilga Widełka
Sokół Kolbuszowa Dolna 1 - 3 Team Przecław
Radomyślanka Radomyśl Wielki 1 - 3 Victoria Czermin
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 1 - 4 Wisłoka Dębica
Monis Bielowy 2 - 0 Brzostowianka Brzostek
LKS Wiewiórka 2 - 1 Chemik Pustków
LKS Podleszany 4 - 2 Czarni Trześń
Lechia Sędziszów Małopolski 3 - 1 Kolbuszowianka Kolbuszowa
10. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 24/25 września
Czarni Trześń 2 - 0 Lechia Sędziszów Małopolski
Chemik Pustków 5 - 0 LKS Podleszany
Brzostowianka Brzostek 3 - 5 LKS Wiewiórka
Wisłoka Dębica 7 - 2 Monis Bielowy
Wilga Widełka 2 - 1 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Team Przecław 2 - 1 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Victoria Czermin 3 - 0 Płomień Zagorzyce
Stal II Mielec 0 - 2 Sokół Kolbuszowa Dolna
11. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 1/2 października
Lechia Sędziszów Małopolski 4 - 1 Chemik Pustków
Radomyślanka Radomyśl Wielki 3 - 4 Stal II Mielec
Kolbuszowianka Kolbuszowa 6 - 0 Czarni Trześń
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 0 - 3 Victoria Czermin
LKS Podleszany 4 - 3 Brzostowianka Brzostek
Monis Bielowy 3 - 3 Wilga Widełka
LKS Wiewiórka 1 - 9 Wisłoka Dębica
Płomień Zagorzyce 2 - 5 Team Przecław
12. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 8/9 października
Wisłoka Dębica 6 - 0 LKS Podleszany
Team Przecław 1 - 2 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Chemik Pustków 1 - 0 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Brzostowianka Brzostek 0 - 2 Lechia Sędziszów Małopolski
Victoria Czermin 4 - 0 Monis Bielowy
Stal II Mielec 1 - 1 Płomień Zagorzyce
Sokół Kolbuszowa Dolna 2 - 2 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Wilga Widełka 2 - 0 LKS Wiewiórka
13. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 15/16 października
Czarni Trześń 2 - 2 Chemik Pustków
Monis Bielowy 5 - 0 Team Przecław
Kolbuszowianka Kolbuszowa 5 - 0 Brzostowianka Brzostek
Płomień Zagorzyce 1 - 4 Sokół Kolbuszowa Dolna
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 0 - 4 Stal II Mielec
LKS Podleszany 1 - 3 Wilga Widełka
LKS Wiewiórka 1 - 1 Victoria Czermin
Lechia Sędziszów Małopolski 2 - 0 Wisłoka Dębica

14. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 22/23 października
Brzostowianka Brzostek 2 - 5 Czarni Trześń
Wisłoka Dębica 4 - 1 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Wilga Widełka 2 - 2 Lechia Sędziszów Małopolski
Team Przecław 1 - 1 LKS Wiewiórka
Sokół Kolbuszowa Dolna 6 - 2 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Victoria Czermin 4 - 0 LKS Podleszany
Stal II Mielec 4 - 2 Monis Bielowy
Radomyślanka Radomyśl Wielki 2 - 2 Płomień Zagorzyce
15. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 29/30 października
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1 - 1 Wilga Widełka
Chemik Pustków 2 - 0 Brzostowianka Brzostek
Monis Bielowy 1 - 2 Sokół Kolbuszowa Dolna
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 0 - 2 Radomyślanka Radomyśl Wielki
LKS Podleszany 0 - 2 Team Przecław
LKS Wiewiórka 2 - 3 Stal II Mielec
Lechia Sędziszów Małopolski 2 - 1 Victoria Czermin
Czarni Trześń 2 - 4 Wisłoka Dębica
16. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 5/6 listopada
Wisłoka Dębica 4 - 1 Chemik Pustków
Wilga Widełka 0 - 1 Czarni Trześń
Team Przecław 2 - 2 Lechia Sędziszów Małopolski
Sokół Kolbuszowa Dolna 3 - 0 LKS Wiewiórka
Victoria Czermin 2 - 0 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Stal II Mielec 6 - 1 LKS Podleszany
Radomyślanka Radomyśl Wielki 2 - 1 Monis Bielowy
Płomień Zagorzyce 2 - 2 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
17. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 12/13 listopada
Monis Bielowy 3 - 3 Płomień Zagorzyce
Chemik Pustków 1 - 2 Wilga Widełka
Kolbuszowianka Kolbuszowa 0 - 3 Team Przecław
Lechia Sędziszów Małopolski 0 - 4 Stal II Mielec
Brzostowianka Brzostek 1 - 7 Wisłoka Dębica
LKS Podleszany 1 - 8 Sokół Kolbuszowa Dolna
Czarni Trześń 3 - 0 * Victoria Czermin
LKS Wiewiórka 1 - 3 Radomyślanka Radomyśl Wielki
18. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 18/19 marca
Brzostowianka Brzostek 0 - 3 * Wilga Widełka
Czarni Trześń 2 - 0 Team Przecław
Lechia Sędziszów Małopolski 0 - 1 Sokół Kolbuszowa Dolna
LKS Podleszany 0 - 3 * Radomyślanka Radomyśl Wielki
Kolbuszowianka Kolbuszowa 0 - 3 * Stal II Mielec
Chemik Pustków 0 - 2 Victoria Czermin
LKS Wiewiórka 1 - 2 Płomień Zagorzyce
Monis Bielowy 3 - 3 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
19. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 25/26 marca
Team Przecław 1 - 2 Chemik Pustków
Wilga Widełka 0 - 4 Wisłoka Dębica
Radomyślanka Radomyśl Wielki 0 - 0 Lechia Sędziszów Małopolski
Płomień Zagorzyce 3 - 0 * LKS Podleszany
Sokół Kolbuszowa Dolna 3 - 0 * Kolbuszowianka Kolbuszowa
Victoria Czermin 3 - 0 * Brzostowianka Brzostek
Stal II Mielec ? - ? Czarni Trześń
Ostrovia Ostrowy Baranowskie ? - ? LKS Wiewiórka

20. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 1/2 kwietnia
Wisłoka Dębica ? - ? Victoria Czermin
Brzostowianka Brzostek ? - ? Team Przecław
Chemik Pustków ? - ? Stal II Mielec
Czarni Trześń ? - ? Sokół Kolbuszowa Dolna
Kolbuszowianka Kolbuszowa ? - ? Radomyślanka Radomyśl Wielki
Lechia Sędziszów Małopolski ? - ? Płomień Zagorzyce
LKS Podleszany ? - ? Ostrovia Ostrowy Baranowskie
LKS Wiewiórka ? - ? Monis Bielowy
21. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 8/9 kwietnia
Monis Bielowy ? - ? LKS Podleszany
Ostrovia Ostrowy Baranowskie ? - ? Lechia Sędziszów Małopolski
Płomień Zagorzyce ? - ? Kolbuszowianka Kolbuszowa
Radomyślanka Radomyśl Wielki ? - ? Czarni Trześń
Sokół Kolbuszowa Dolna ? - ? Chemik Pustków
Stal II Mielec ? - ? Brzostowianka Brzostek
Team Przecław ? - ? Wisłoka Dębica
Victoria Czermin ? - ? Wilga Widełka
22. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 15 kwietnia
Wilga Widełka ? - ? Team Przecław
Wisłoka Dębica ? - ? Stal II Mielec
Brzostowianka Brzostek ? - ? Sokół Kolbuszowa Dolna
Chemik Pustków ? - ? Radomyślanka Radomyśl Wielki
Czarni Trześń ? - ? Płomień Zagorzyce
Kolbuszowianka Kolbuszowa ? - ? Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Lechia Sędziszów Małopolski ? - ? Monis Bielowy
LKS Podleszany ? - ? LKS Wiewiórka
23. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 22/23 kwietnia
LKS Wiewiórka ? - ? Lechia Sędziszów Małopolski
Monis Bielowy ? - ? Kolbuszowianka Kolbuszowa
Ostrovia Ostrowy Baranowskie ? - ? Czarni Trześń
Płomień Zagorzyce ? - ? Chemik Pustków
Radomyślanka Radomyśl Wielki ? - ? Brzostowianka Brzostek
Sokół Kolbuszowa Dolna ? - ? Wisłoka Dębica
Stal II Mielec ? - ? Wilga Widełka
Team Przecław ? - ? Victoria Czermin
24. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 29/30 kwietnia
Victoria Czermin ? - ? Stal II Mielec
Wilga Widełka ? - ? Sokół Kolbuszowa Dolna
Wisłoka Dębica ? - ? Radomyślanka Radomyśl Wielki
Brzostowianka Brzostek ? - ? Płomień Zagorzyce
Chemik Pustków ? - ? Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Czarni Trześń ? - ? Monis Bielowy
Kolbuszowianka Kolbuszowa ? - ? LKS Wiewiórka
Lechia Sędziszów Małopolski ? - ? LKS Podleszany
25. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 3 maja
LKS Podleszany ? - ? Kolbuszowianka Kolbuszowa
LKS Wiewiórka ? - ? Czarni Trześń
Monis Bielowy ? - ? Chemik Pustków
Ostrovia Ostrowy Baranowskie ? - ? Brzostowianka Brzostek
Płomień Zagorzyce ? - ? Wisłoka Dębica
Radomyślanka Radomyśl Wielki ? - ? Wilga Widełka
Sokół Kolbuszowa Dolna ? - ? Victoria Czermin
Stal II Mielec ? - ? Team Przecław

26. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 6/7 maja
Team Przecław ? - ? Sokół Kolbuszowa Dolna
Victoria Czermin ? - ? Radomyślanka Radomyśl Wielki
Wilga Widełka ? - ? Płomień Zagorzyce
Wisłoka Dębica ? - ? Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Brzostowianka Brzostek ? - ? Monis Bielowy
Chemik Pustków ? - ? LKS Wiewiórka
Czarni Trześń ? - ? LKS Podleszany
Kolbuszowianka Kolbuszowa ? - ? Lechia Sędziszów Małopolski
27. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 13/14 maja
Lechia Sędziszów Małopolski ? - ? Czarni Trześń
LKS Podleszany ? - ? Chemik Pustków
LKS Wiewiórka ? - ? Brzostowianka Brzostek
Monis Bielowy ? - ? Wisłoka Dębica
Ostrovia Ostrowy Baranowskie ? - ? Wilga Widełka
Płomień Zagorzyce ? - ? Victoria Czermin
Radomyślanka Radomyśl Wielki ? - ? Team Przecław
Sokół Kolbuszowa Dolna ? - ? Stal II Mielec
28. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 20/21 maja
Stal II Mielec ? - ? Radomyślanka Radomyśl Wielki
Team Przecław ? - ? Płomień Zagorzyce
Victoria Czermin ? - ? Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Wilga Widełka ? - ? Monis Bielowy
Wisłoka Dębica ? - ? LKS Wiewiórka
Brzostowianka Brzostek ? - ? LKS Podleszany
Chemik Pustków ? - ? Lechia Sędziszów Małopolski
Czarni Trześń ? - ? Kolbuszowianka Kolbuszowa
29. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 27/28 maja
Kolbuszowianka Kolbuszowa ? - ? Chemik Pustków
Lechia Sędziszów Małopolski ? - ? Brzostowianka Brzostek
LKS Podleszany ? - ? Wisłoka Dębica
LKS Wiewiórka ? - ? Wilga Widełka
Monis Bielowy ? - ? Victoria Czermin
Ostrovia Ostrowy Baranowskie ? - ? Team Przecław
Płomień Zagorzyce ? - ? Stal II Mielec
Radomyślanka Radomyśl Wielki ? - ? Sokół Kolbuszowa Dolna
30. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 31 maja
Sokół Kolbuszowa Dolna ? - ? Płomień Zagorzyce
Stal II Mielec ? - ? Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Team Przecław ? - ? Monis Bielowy
Victoria Czermin ? - ? LKS Wiewiórka
Wilga Widełka ? - ? LKS Podleszany
Wisłoka Dębica ? - ? Lechia Sędziszów Małopolski
Brzostowianka Brzostek ? - ? Kolbuszowianka Kolbuszowa
Chemik Pustków ? - ? Czarni Trześń
31. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 3/4 czerwca
Czarni Trześń ? - ? Brzostowianka Brzostek
Kolbuszowianka Kolbuszowa ? - ? Wisłoka Dębica
Lechia Sędziszów Małopolski ? - ? Wilga Widełka
LKS Podleszany ? - ? Victoria Czermin
LKS Wiewiórka ? - ? Team Przecław
Monis Bielowy ? - ? Stal II Mielec
Ostrovia Ostrowy Baranowskie ? - ? Sokół Kolbuszowa Dolna
Płomień Zagorzyce ? - ? Radomyślanka Radomyśl Wielki

32. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 7 czerwca
Radomyślanka Radomyśl Wielki ? - ? Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Sokół Kolbuszowa Dolna ? - ? Monis Bielowy
Stal II Mielec ? - ? LKS Wiewiórka
Team Przecław ? - ? LKS Podleszany
Victoria Czermin ? - ? Lechia Sędziszów Małopolski
Wilga Widełka ? - ? Kolbuszowianka Kolbuszowa
Wisłoka Dębica ? - ? Czarni Trześń
Brzostowianka Brzostek ? - ? Chemik Pustków
33. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 10/11 czerwca
Chemik Pustków ? - ? Wisłoka Dębica
Czarni Trześń ? - ? Wilga Widełka
Kolbuszowianka Kolbuszowa ? - ? Victoria Czermin
Lechia Sędziszów Małopolski ? - ? Team Przecław
LKS Podleszany ? - ? Stal II Mielec
LKS Wiewiórka ? - ? Sokół Kolbuszowa Dolna
Monis Bielowy ? - ? Radomyślanka Radomyśl Wielki
Ostrovia Ostrowy Baranowskie ? - ? Płomień Zagorzyce
34. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 17/18 czerwca
Płomień Zagorzyce ? - ? Monis Bielowy
Radomyślanka Radomyśl Wielki ? - ? LKS Wiewiórka
Sokół Kolbuszowa Dolna ? - ? LKS Podleszany
Stal II Mielec ? - ? Lechia Sędziszów Małopolski
Team Przecław ? - ? Kolbuszowianka Kolbuszowa
Victoria Czermin ? - ? Czarni Trześń
Wilga Widełka ? - ? Chemik Pustków
Wisłoka Dębica ? - ? Brzostowianka Brzostek

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem