Terminarze / wyniki - Dębica > Klasa Okręgowa

Zobacz też: Statystyki - Dębica > Klasa Okręgowa

Wybierz sezon:

Statystyki dla Dębica > Klasa Okręgowa Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół Kolbuszowa Dolna 11 31 10 1 0 41 12 29
2 Lechia Sędziszów Małopolski 11 26 8 2 1 30 11 19
3 Victoria Czermin 11 26 8 2 1 31 9 22
4 Stal II Mielec 11 24 7 3 1 32 18 14
5 Kamieniarz Golemki 11 22 7 1 3 28 21 7
6 Raniżovia Raniżów 10 17 5 2 3 17 15 2
7 Olchovia Olchowa 11 16 5 1 5 29 26 3
8 Kolorado Wola Chorzelowska 11 16 5 1 5 28 26 2
9 Radomyślanka Radomyśl Wielki 11 15 4 3 4 19 23 -4
10 Kaskada Kamionka 11 13 4 1 6 23 27 -4
11 Team Przecław 11 10 3 1 7 24 25 -1
12 LKS Wiewiórka 11 10 3 1 7 24 32 -8
13 Wilga Widełka 11 7 2 1 8 8 33 -25
14 Chemik Pustków 10 6 1 3 6 14 25 -11
15 Monis Bielowy 11 5 1 2 8 8 28 -20
16 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 11 4 1 1 9 11 36 -25
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 12/13 sierpnia
Sokół Kolbuszowa Dolna 6 - 1 Chemik Pustków
Kamieniarz Golemki 4 - 2 LKS Wiewiórka
Kaskada Kamionka 1 - 5 Victoria Czermin
Kolorado Wola Chorzelowska 4 - 3 Team Przecław
Olchovia Olchowa 4 - 0 Monis Bielowy
Raniżovia Raniżów 1 - 1 Lechia Sędziszów Małopolski
Wilga Widełka 0 - 3 Stal II Mielec
Radomyślanka Radomyśl Wielki 2 - 0 Ostrovia Ostrowy Baranowskie

2. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 19/20 sierpnia
Lechia Sędziszów Małopolski 2 - 0 Wilga Widełka
Team Przecław 1 - 2 Olchovia Olchowa
Victoria Czermin 1 - 0 Kolorado Wola Chorzelowska
Chemik Pustków 0 - 0 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Monis Bielowy 0 - 3 Raniżovia Raniżów
Stal II Mielec 5 - 2 Radomyślanka Radomyśl Wielki
LKS Wiewiórka 6 - 2 Kaskada Kamionka
Sokół Kolbuszowa Dolna 3 - 1 Kamieniarz Golemki
3. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 26/27 sierpnia
Kolorado Wola Chorzelowska 5 - 2 LKS Wiewiórka
Wilga Widełka 1 - 0 Monis Bielowy
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 1 - 2 Stal II Mielec
Kamieniarz Golemki 4 - 1 Chemik Pustków
Olchovia Olchowa 3 - 3 Victoria Czermin
Raniżovia Raniżów 2 - 1 Team Przecław
Kaskada Kamionka 1 - 3 Sokół Kolbuszowa Dolna
Radomyślanka Radomyśl Wielki 2 - 2 Lechia Sędziszów Małopolski
4. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 31 sierpnia
Kamieniarz Golemki 1 - 0 Kaskada Kamionka
Lechia Sędziszów Małopolski 3 - 0 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Monis Bielowy 1 - 1 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Sokół Kolbuszowa Dolna 6 - 2 Kolorado Wola Chorzelowska
Team Przecław 2 - 2 Wilga Widełka
Victoria Czermin 4 - 0 Raniżovia Raniżów
Chemik Pustków 0 - 2 Stal II Mielec
LKS Wiewiórka 0 - 4 Olchovia Olchowa
5. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 2/3 września
Kaskada Kamionka 2 - 2 Chemik Pustków
Wilga Widełka 0 - 3 Victoria Czermin
Radomyślanka Radomyśl Wielki 3 - 1 Team Przecław
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 1 - 2 Monis Bielowy
Raniżovia Raniżów 3 - 1 LKS Wiewiórka
Stal II Mielec 1 - 5 Lechia Sędziszów Małopolski
Kolorado Wola Chorzelowska 2 - 3 Kamieniarz Golemki
Olchovia Olchowa 3 - 4 Sokół Kolbuszowa Dolna
6. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 9/10 września
Kaskada Kamionka 1 - 2 Kolorado Wola Chorzelowska
Sokół Kolbuszowa Dolna 4 - 1 Raniżovia Raniżów
Chemik Pustków 1 - 3 Lechia Sędziszów Małopolski
Team Przecław 6 - 0 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Victoria Czermin 2 - 0 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Monis Bielowy 1 - 3 Stal II Mielec
LKS Wiewiórka 0 - 1 Wilga Widełka
Kamieniarz Golemki 2 - 0 Olchovia Olchowa
7. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 16/17 września
Kolorado Wola Chorzelowska 4 - 1 Chemik Pustków
Wilga Widełka 0 - 3 Sokół Kolbuszowa Dolna
Radomyślanka Radomyśl Wielki 3 - 2 LKS Wiewiórka
Lechia Sędziszów Małopolski 3 - 0 Monis Bielowy
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 0 - 6 Victoria Czermin
Raniżovia Raniżów 1 - 1 Kamieniarz Golemki
Stal II Mielec 5 - 2 Team Przecław
Olchovia Olchowa 2 - 5 Kaskada Kamionka

8. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 23/24 września
Chemik Pustków 2 - 2 Monis Bielowy
Kolorado Wola Chorzelowska 2 - 3 Olchovia Olchowa
Team Przecław 1 - 2 Lechia Sędziszów Małopolski
Sokół Kolbuszowa Dolna 3 - 1 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Kaskada Kamionka 1 - 0 Raniżovia Raniżów
Victoria Czermin 1 - 1 Stal II Mielec
Kamieniarz Golemki 5 - 2 Wilga Widełka
LKS Wiewiórka 3 - 1 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
9. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 30 września / 1 października
Lechia Sędziszów Małopolski 4 - 0 Victoria Czermin
Wilga Widełka 1 - 5 Kaskada Kamionka
Radomyślanka Radomyśl Wielki 3 - 2 Kamieniarz Golemki
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 1 - 6 Sokół Kolbuszowa Dolna
Stal II Mielec 4 - 4 LKS Wiewiórka
Monis Bielowy 2 - 6 Team Przecław
Raniżovia Raniżów 3 - 0 Kolorado Wola Chorzelowska
Olchovia Olchowa 1 - 6 Chemik Pustków
10. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 7/8 października
Kaskada Kamionka 3 - 0 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Chemik Pustków 0 - 1 Team Przecław
Sokół Kolbuszowa Dolna 1 - 1 Stal II Mielec
Victoria Czermin 3 - 0 Monis Bielowy
Kamieniarz Golemki 4 - 2 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Kolorado Wola Chorzelowska 5 - 1 Wilga Widełka
LKS Wiewiórka 3 - 5 Lechia Sędziszów Małopolski
Olchovia Olchowa 2 - 3 Raniżovia Raniżów
11. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 14/15 października
Wilga Widełka 0 - 5 Olchovia Olchowa
Lechia Sędziszów Małopolski 0 - 2 Sokół Kolbuszowa Dolna
Team Przecław 0 - 3 Victoria Czermin
Radomyślanka Radomyśl Wielki 2 - 2 Kolorado Wola Chorzelowska
Raniżovia Raniżów ? - ? Chemik Pustków
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 5 - 2 Kaskada Kamionka
Monis Bielowy 0 - 1 LKS Wiewiórka
Stal II Mielec 5 - 1 Kamieniarz Golemki
12. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 21/22 października
Olchovia Olchowa ? - ? Radomyślanka Radomyśl Wielki
Kolorado Wola Chorzelowska ? - ? Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Chemik Pustków ? - ? Victoria Czermin
Kaskada Kamionka ? - ? Stal II Mielec
LKS Wiewiórka ? - ? Team Przecław
Kamieniarz Golemki ? - ? Lechia Sędziszów Małopolski
Raniżovia Raniżów ? - ? Wilga Widełka
Sokół Kolbuszowa Dolna ? - ? Monis Bielowy
13. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 28/29 października
Wilga Widełka ? - ? Chemik Pustków
Radomyślanka Radomyśl Wielki ? - ? Raniżovia Raniżów
Ostrovia Ostrowy Baranowskie ? - ? Olchovia Olchowa
Stal II Mielec ? - ? Kolorado Wola Chorzelowska
Lechia Sędziszów Małopolski ? - ? Kaskada Kamionka
Monis Bielowy ? - ? Kamieniarz Golemki
Team Przecław ? - ? Sokół Kolbuszowa Dolna
Victoria Czermin ? - ? LKS Wiewiórka

14. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 4/5 listopada
Chemik Pustków ? - ? LKS Wiewiórka
Sokół Kolbuszowa Dolna ? - ? Victoria Czermin
Kamieniarz Golemki ? - ? Team Przecław
Kaskada Kamionka ? - ? Monis Bielowy
Kolorado Wola Chorzelowska ? - ? Lechia Sędziszów Małopolski
Olchovia Olchowa ? - ? Stal II Mielec
Raniżovia Raniżów ? - ? Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Wilga Widełka ? - ? Radomyślanka Radomyśl Wielki
15. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 11/12 listopada
Radomyślanka Radomyśl Wielki ? - ? Chemik Pustków
Ostrovia Ostrowy Baranowskie ? - ? Wilga Widełka
Stal II Mielec ? - ? Raniżovia Raniżów
Lechia Sędziszów Małopolski ? - ? Olchovia Olchowa
Monis Bielowy ? - ? Kolorado Wola Chorzelowska
Team Przecław ? - ? Kaskada Kamionka
Victoria Czermin ? - ? Kamieniarz Golemki
LKS Wiewiórka ? - ? Sokół Kolbuszowa Dolna

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem