Terminarze / wyniki - Dębica > Klasa B, gr. II

Zobacz też: Statystyki - Dębica > Klasa B, gr. II

Wybierz sezon:

Statystyki dla Dębica > Klasa B, gr. II Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Dąbrówka Stara Jastrząbka 5 12 4 0 1 10 10 0
2 Jamnica Dulcza Wielka 5 10 3 1 1 15 7 8
3 Dąb Żdżary 5 9 3 0 2 10 8 2
4 Hetman Dąbrówka Wisłocka 4 8 2 2 0 13 7 6
5 Orły Ruda 4 7 2 1 1 12 3 9
6 LKS Góra Motyczna 5 6 2 0 3 9 9 0
7 Orły Borowa 4 3 1 0 3 8 11 -3
8 Kamieniarz II Golemki 4 3 1 0 3 6 10 -4
9 Skorpion Wylów 4 0 0 0 4 6 24 -18
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II 27 sierpnia
Skorpion Wylów 2 - 5 Dąb Żdżary
Orły Ruda 4 - 0 Dąbrówka Stara Jastrząbka
Orły Borowa 1 - 4 LKS Góra Motyczna
Kamieniarz II Golemki 0 - 3 * Jamnica Dulcza Wielka

2. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II 3 września
LKS Góra Motyczna 3 - 2 Kamieniarz II Golemki
Dąb Żdżary 3 - 0 * Orły Ruda
Hetman Dąbrówka Wisłocka 4 - 4 Jamnica Dulcza Wielka
Dąbrówka Stara Jastrząbka 4 - 3 Orły Borowa
3. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II 10 września
Orły Borowa 0 - 1 Dąb Żdżary
Skorpion Wylów 2 - 7 Hetman Dąbrówka Wisłocka
Kamieniarz II Golemki 2 - 3 Dąbrówka Stara Jastrząbka
Jamnica Dulcza Wielka 3 - 1 LKS Góra Motyczna
4. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II 17 września
Skorpion Wylów 0 - 8 Orły Ruda
Dąb Żdżary 1 - 2 Kamieniarz II Golemki
Hetman Dąbrówka Wisłocka 2 - 1 LKS Góra Motyczna
Dąbrówka Stara Jastrząbka 2 - 1 Jamnica Dulcza Wielka
5. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II 24 września
Orły Borowa 4 - 2 Skorpion Wylów
Orły Ruda 0 - 0 Hetman Dąbrówka Wisłocka
Jamnica Dulcza Wielka 4 - 0 Dąb Żdżary
LKS Góra Motyczna 0 - 1 Dąbrówka Stara Jastrząbka
6. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II 1 października
Hetman Dąbrówka Wisłocka ? - ? Dąbrówka Stara Jastrząbka
Dąb Żdżary ? - ? LKS Góra Motyczna
Skorpion Wylów ? - ? Kamieniarz II Golemki
Orły Ruda ? - ? Orły Borowa
7. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II 8 października
Orły Borowa ? - ? Hetman Dąbrówka Wisłocka
Kamieniarz II Golemki ? - ? Orły Ruda
Jamnica Dulcza Wielka ? - ? Skorpion Wylów
Dąbrówka Stara Jastrząbka ? - ? Dąb Żdżary

8. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II 15 października
Hetman Dąbrówka Wisłocka ? - ? Dąb Żdżary
Skorpion Wylów ? - ? LKS Góra Motyczna
Orły Ruda ? - ? Jamnica Dulcza Wielka
Orły Borowa ? - ? Kamieniarz II Golemki
9. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II 22 października
Kamieniarz II Golemki ? - ? Hetman Dąbrówka Wisłocka
Jamnica Dulcza Wielka ? - ? Orły Borowa
LKS Góra Motyczna ? - ? Orły Ruda
Dąbrówka Stara Jastrząbka ? - ? Skorpion Wylów

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem