Terminarze / wyniki - Dębica > Klasa B, gr. II

Zobacz też: Statystyki - Dębica > Klasa B, gr. II

Wybierz sezon:

Statystyki dla Dębica > Klasa B, gr. II Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Bobrowa 15 36 12 0 3 48 14 34
2 Dragon Korzeniów 14 31 10 1 3 44 17 27
3 Orły Borowa 14 30 10 0 4 35 16 19
4 Orły Ruda 14 29 9 2 3 48 14 34
5 Dąbrówka Stara Jastrząbka 14 28 9 1 4 41 19 22
6 Hetman Dąbrówka Wisłocka 14 13 4 1 9 28 50 -22
7 Dąb Żdżary 14 8 2 2 10 17 34 -17
8 LKS Góra Motyczna 15 7 2 1 12 16 46 -30
9 Skorpion Wylów 14 6 2 0 12 10 77 -67
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II 28 sierpnia
Orły Ruda 2 - 0 LKS Bobrowa
Hetman Dąbrówka Wisłocka 1 - 2 Dąbrówka Stara Jastrząbka
LKS Góra Motyczna 1 - 2 Dragon Korzeniów
Orły Borowa 3 - 0 Dąb Żdżary

2. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II 4 września
Dąb Żdżary 2 - 4 Hetman Dąbrówka Wisłocka
LKS Bobrowa 3 - 0 Orły Borowa
Skorpion Wylów 0 - 8 Orły Ruda
Dąbrówka Stara Jastrząbka 4 - 1 LKS Góra Motyczna
3. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II 11 września
Orły Borowa 6 - 0 Skorpion Wylów
Dragon Korzeniów 1 - 1 Dąbrówka Stara Jastrząbka
Hetman Dąbrówka Wisłocka 1 - 3 LKS Bobrowa
LKS Góra Motyczna 1 - 1 Dąb Żdżary
4. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II 18 września
Dąb Żdżary 2 - 1 Dragon Korzeniów
LKS Bobrowa 3 - 0 LKS Góra Motyczna
Skorpion Wylów 1 - 4 Hetman Dąbrówka Wisłocka
Orły Ruda 0 - 3 * Orły Borowa
5. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II 25 września
Dragon Korzeniów 4 - 3 LKS Bobrowa
Hetman Dąbrówka Wisłocka 2 - 2 Orły Ruda
LKS Góra Motyczna 0 - 2 Skorpion Wylów
Dąbrówka Stara Jastrząbka 3 - 1 Dąb Żdżary
6. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II 2 października
LKS Bobrowa 1 - 0 Dąbrówka Stara Jastrząbka
Orły Borowa 5 - 3 Hetman Dąbrówka Wisłocka
Skorpion Wylów 0 - 9 Dragon Korzeniów
Orły Ruda 6 - 1 LKS Góra Motyczna
7. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II 9 października
Dragon Korzeniów 0 - 6 Orły Ruda
Dąb Żdżary 1 - 5 LKS Bobrowa
LKS Góra Motyczna 0 - 2 Orły Borowa
Dąbrówka Stara Jastrząbka 9 - 1 Skorpion Wylów

8. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II 16 października
Orły Borowa 0 - 2 Dragon Korzeniów
Skorpion Wylów 2 - 1 Dąb Żdżary
Orły Ruda 4 - 1 Dąbrówka Stara Jastrząbka
Hetman Dąbrówka Wisłocka 1 - 6 LKS Góra Motyczna
9. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II 23 października
Dragon Korzeniów 6 - 2 Hetman Dąbrówka Wisłocka
Dąb Żdżary 3 - 3 Orły Ruda
LKS Bobrowa 4 - 0 Skorpion Wylów
Dąbrówka Stara Jastrząbka 2 - 1 Orły Borowa
10. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II 9 kwietnia
LKS Bobrowa 1 - 0 Orły Ruda
Dąb Żdżary 0 - 2 Orły Borowa
Dąbrówka Stara Jastrząbka 5 - 0 Hetman Dąbrówka Wisłocka
Dragon Korzeniów 1 - 0 LKS Góra Motyczna
11. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II 23 kwietnia
Orły Borowa 2 - 0 LKS Bobrowa
Orły Ruda 4 - 2 Skorpion Wylów
LKS Góra Motyczna 0 - 1 Dąbrówka Stara Jastrząbka
Hetman Dąbrówka Wisłocka 4 - 1 Dąb Żdżary
12. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II 30 kwietnia
Dąb Żdżary 4 - 0 LKS Góra Motyczna
Skorpion Wylów 1 - 4 Orły Borowa
LKS Bobrowa 5 - 1 Hetman Dąbrówka Wisłocka
Dąbrówka Stara Jastrząbka 0 - 3 Dragon Korzeniów
13. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II 7 maja
Dragon Korzeniów 1 - 0 Dąb Żdżary
Orły Borowa 0 - 1 Orły Ruda
LKS Góra Motyczna 0 - 11 LKS Bobrowa
Hetman Dąbrówka Wisłocka 3 - 1 Skorpion Wylów

14. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II 14 maja
Dąb Żdżary 1 - 2 Dąbrówka Stara Jastrząbka
Orły Ruda 7 - 0 Hetman Dąbrówka Wisłocka
Skorpion Wylów 0 - 4 LKS Góra Motyczna
LKS Bobrowa 2 - 1 Dragon Korzeniów
15. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II 21 maja
Dragon Korzeniów 12 - 0 Skorpion Wylów
Dąbrówka Stara Jastrząbka 2 - 4 LKS Bobrowa
LKS Góra Motyczna 0 - 5 Orły Ruda
Hetman Dąbrówka Wisłocka 2 - 4 Orły Borowa
16. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II 28 maja
Orły Borowa 3 - 2 LKS Góra Motyczna
LKS Bobrowa 3 - 0 Dąb Żdżary
Orły Ruda 0 - 1 Dragon Korzeniów
Skorpion Wylów 0 - 9 Dąbrówka Stara Jastrząbka
17. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II 4 czerwca
LKS Góra Motyczna ? - ? Hetman Dąbrówka Wisłocka
Dragon Korzeniów ? - ? Orły Borowa
Dąbrówka Stara Jastrząbka ? - ? Orły Ruda
Dąb Żdżary ? - ? Skorpion Wylów
18. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II 11 czerwca
Hetman Dąbrówka Wisłocka ? - ? Dragon Korzeniów
Orły Borowa ? - ? Dąbrówka Stara Jastrząbka
Orły Ruda ? - ? Dąb Żdżary
Skorpion Wylów ? - ? LKS Bobrowa

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem