Terminarze / wyniki - Dębica > Klasa B, gr. I

Zobacz też: Statystyki - Dębica > Klasa B, gr. I

Wybierz sezon:

Statystyki dla Dębica > Klasa B, gr. I Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LZS Mała 4 12 4 0 0 19 5 14
2 KS Bystrzyca 5 9 3 0 2 16 12 4
3 Paszczyniak Paszczyna 4 7 2 1 1 9 7 2
4 Kaskada II Kamionka 4 7 2 1 1 10 9 1
5 Korona Góra Ropczycka 5 7 2 1 2 11 14 -3
6 Piast Wolica Piaskowa 4 4 1 1 2 10 10 0
7 Brzostowianka Brzostek 4 4 1 1 2 8 11 -3
8 Borkovia Borek Wielki 5 4 1 1 3 5 14 -9
9 Baszta Zawada 5 3 1 0 4 6 12 -6
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 27 sierpnia
Paszczyniak Paszczyna 3 - 1 Baszta Zawada
LZS Mała 5 - 0 Borkovia Borek Wielki
KS Bystrzyca 7 - 3 Piast Wolica Piaskowa
Korona Góra Ropczycka 4 - 4 Kaskada II Kamionka

2. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 3 września
Piast Wolica Piaskowa 5 - 0 Korona Góra Ropczycka
Borkovia Borek Wielki 2 - 6 KS Bystrzyca
Brzostowianka Brzostek 1 - 1 Paszczyniak Paszczyna
Baszta Zawada 1 - 3 LZS Mała
3. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 10 września
Korona Góra Ropczycka 1 - 2 Borkovia Borek Wielki
KS Bystrzyca 2 - 1 Baszta Zawada
Kaskada II Kamionka 3 - 2 Piast Wolica Piaskowa
LZS Mała 7 - 2 Brzostowianka Brzostek
4. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 17 września
Borkovia Borek Wielki 1 - 2 Kaskada II Kamionka
Paszczyniak Paszczyna 2 - 4 LZS Mała
Baszta Zawada 1 - 3 Korona Góra Ropczycka
Brzostowianka Brzostek 3 - 0 KS Bystrzyca
5. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 24 września
KS Bystrzyca 1 - 3 Paszczyniak Paszczyna
Korona Góra Ropczycka 3 - 2 Brzostowianka Brzostek
Kaskada II Kamionka 1 - 2 Baszta Zawada
Piast Wolica Piaskowa 0 - 0 Borkovia Borek Wielki
6. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 1 października
Baszta Zawada ? - ? Piast Wolica Piaskowa
Brzostowianka Brzostek ? - ? Kaskada II Kamionka
Paszczyniak Paszczyna ? - ? Korona Góra Ropczycka
LZS Mała ? - ? KS Bystrzyca
7. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 8 października
Korona Góra Ropczycka ? - ? LZS Mała
Kaskada II Kamionka ? - ? Paszczyniak Paszczyna
Piast Wolica Piaskowa ? - ? Brzostowianka Brzostek
Borkovia Borek Wielki ? - ? Baszta Zawada

8. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 15 października
Brzostowianka Brzostek ? - ? Borkovia Borek Wielki
Paszczyniak Paszczyna ? - ? Piast Wolica Piaskowa
LZS Mała ? - ? Kaskada II Kamionka
KS Bystrzyca ? - ? Korona Góra Ropczycka
9. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 22 października
Kaskada II Kamionka ? - ? KS Bystrzyca
Piast Wolica Piaskowa ? - ? LZS Mała
Borkovia Borek Wielki ? - ? Paszczyniak Paszczyna
Baszta Zawada ? - ? Brzostowianka Brzostek

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem