Terminarze / wyniki - Dębica > Klasa B, gr. I

Zobacz też: Statystyki - Dębica > Klasa B, gr. I

Wybierz sezon:

Statystyki dla Dębica > Klasa B, gr. I Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisłoka II Dębica 16 41 13 2 1 56 11 45
2 LKS Brzeźnica 16 38 12 2 2 56 25 31
3 LZS Mała 16 31 9 4 3 51 25 26
4 Piast Wolica Piaskowa 16 26 7 5 4 20 18 2
5 Baszta Zawada 16 20 6 2 8 40 38 2
6 Korona Góra Ropczycka 16 17 5 2 9 36 51 -15
7 Sokół Siedliska Bogusz 16 14 3 5 8 24 59 -35
8 MULKS Pustynia 16 12 3 3 10 27 50 -23
9 Borkovia Borek Wielki 16 3 0 3 13 12 45 -33
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 28 sierpnia
Sokół Siedliska Bogusz 3 - 2 Baszta Zawada
Piast Wolica Piaskowa 1 - 0 Borkovia Borek Wielki
LZS Mała 2 - 3 LKS Brzeźnica
MULKS Pustynia 4 - 5 Korona Góra Ropczycka

2. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 4 września
Korona Góra Ropczycka 3 - 4 LZS Mała
Borkovia Borek Wielki 0 - 1 MULKS Pustynia
Baszta Zawada 0 - 2 Piast Wolica Piaskowa
Wisłoka II Dębica 5 - 0 Sokół Siedliska Bogusz
3. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 11 września
Piast Wolica Piaskowa 0 - 5 Wisłoka II Dębica
LKS Brzeźnica 6 - 0 Korona Góra Ropczycka
MULKS Pustynia 1 - 4 Baszta Zawada
LZS Mała 4 - 0 Borkovia Borek Wielki
4. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 18 września
Wisłoka II Dębica 3 - 2 MULKS Pustynia
Borkovia Borek Wielki 2 - 4 LKS Brzeźnica
Sokół Siedliska Bogusz 1 - 3 Piast Wolica Piaskowa
Baszta Zawada 1 - 1 LZS Mała
5. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 25 września
LZS Mała 2 - 2 Wisłoka II Dębica
LKS Brzeźnica 4 - 3 Baszta Zawada
Korona Góra Ropczycka 1 - 0 Borkovia Borek Wielki
MULKS Pustynia 0 - 2 Sokół Siedliska Bogusz
6. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 2 października
Piast Wolica Piaskowa 2 - 0 MULKS Pustynia
Baszta Zawada 7 - 2 Korona Góra Ropczycka
Sokół Siedliska Bogusz 2 - 6 LZS Mała
Wisłoka II Dębica 2 - 2 LKS Brzeźnica
7. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 9 października
LZS Mała 2 - 2 Piast Wolica Piaskowa
Korona Góra Ropczycka 1 - 0 Wisłoka II Dębica
Borkovia Borek Wielki 0 - 3 * Baszta Zawada
LKS Brzeźnica 8 - 1 Sokół Siedliska Bogusz

8. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 16 października
Sokół Siedliska Bogusz 3 - 3 Korona Góra Ropczycka
Wisłoka II Dębica 9 - 0 Borkovia Borek Wielki
Piast Wolica Piaskowa 0 - 0 LKS Brzeźnica
MULKS Pustynia 2 - 2 LZS Mała
9. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 23 października
LKS Brzeźnica 5 - 1 MULKS Pustynia
Borkovia Borek Wielki 2 - 2 Sokół Siedliska Bogusz
Baszta Zawada 1 - 4 Wisłoka II Dębica
Korona Góra Ropczycka 1 - 3 Piast Wolica Piaskowa
10. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 9 kwietnia
Baszta Zawada 3 - 4 Sokół Siedliska Bogusz
Borkovia Borek Wielki 1 - 1 Piast Wolica Piaskowa
Korona Góra Ropczycka 4 - 5 MULKS Pustynia
LKS Brzeźnica 3 - 2 LZS Mała
11. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 23 kwietnia
LZS Mała 3 - 0 Korona Góra Ropczycka
Piast Wolica Piaskowa 2 - 1 Baszta Zawada
Sokół Siedliska Bogusz 0 - 5 Wisłoka II Dębica
MULKS Pustynia 3 - 1 Borkovia Borek Wielki
12. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 30 kwietnia
Wisłoka II Dębica 4 - 0 Piast Wolica Piaskowa
Borkovia Borek Wielki 1 - 2 LZS Mała
Korona Góra Ropczycka 2 - 5 LKS Brzeźnica
Baszta Zawada 5 - 2 * MULKS Pustynia
13. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 7 maja
MULKS Pustynia 0 - 2 Wisłoka II Dębica
LKS Brzeźnica 2 - 1 Borkovia Borek Wielki
LZS Mała 4 - 1 Baszta Zawada
Piast Wolica Piaskowa 0 - 0 Sokół Siedliska Bogusz

14. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 14 maja
Sokół Siedliska Bogusz 3 - 3 MULKS Pustynia
Wisłoka II Dębica 2 - 0 LZS Mała
Borkovia Borek Wielki 2 - 5 Korona Góra Ropczycka
Baszta Zawada 4 - 1 LKS Brzeźnica
15. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 21 maja
LZS Mała 9 - 0 Sokół Siedliska Bogusz
LKS Brzeźnica 2 - 3 Wisłoka II Dębica
Korona Góra Ropczycka 3 - 3 Baszta Zawada
MULKS Pustynia 0 - 0 Piast Wolica Piaskowa
16. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 28 maja
Piast Wolica Piaskowa 0 - 1 LZS Mała
Sokół Siedliska Bogusz 1 - 4 LKS Brzeźnica
Wisłoka II Dębica 2 - 1 Korona Góra Ropczycka
Baszta Zawada 2 - 1 Borkovia Borek Wielki
17. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 4 czerwca
Borkovia Borek Wielki 0 - 4 Wisłoka II Dębica
Korona Góra Ropczycka 5 - 1 Sokół Siedliska Bogusz
LKS Brzeźnica 2 - 1 Piast Wolica Piaskowa
LZS Mała 7 - 3 MULKS Pustynia
18. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 11 czerwca
MULKS Pustynia 0 - 5 LKS Brzeźnica
Piast Wolica Piaskowa 3 - 0 Korona Góra Ropczycka
Sokół Siedliska Bogusz 1 - 1 Borkovia Borek Wielki
Wisłoka II Dębica 4 - 0 Baszta Zawada

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem